Gelinim Mutfakta

8 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu] Açıklandı!

Gelinim Mutfakta 8 Haziran Çarşamba günün birincisi ve Çarşamba puanları sonucu, çeyrek altını alan belli oldu! 8 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bugün çeyrek altını kim aldı? bugün kim birinci oldu? Sunucu Nursel Ergin kaç puan verdi? 08/06/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Damla kaç puan aldı? 8 Haziran Çarşamba puanları sonucu en yüksek puanı kim aldı? Yeşim bugün kaç puan aldı? 8 Haziran Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? Çeyrek sayısında kim önde?  İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> 29 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Güncelleme (09/06/2022) 8 Nisan Çarşamba günü. Aslıhan 22 Puanla günün birincisi olan gelin oldu. Aslıhan bu hafta ilk çeyrek altınının kazanırken, Damla 3 puanla günün sonuncusu oldu.

=> Gelinim Mutfakta 22 Haziran Çarşamba Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 8 Haziran Çarşamba Puanları sonucu %100 belli olduğunda, yine gözler bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelinin üzerinde olacak.

=> 15 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Bugün Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu için tıklayınız.

8 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Artık toplam puanların öne planda olmadığı best of yarışmasında, tüm yarışmacılar günün sonunda verilecek olan çeyrek altını almaya odaklandılar. Yarışmada sezon finaline kadar bilezik verilmeyeceği ve eleme olmayacağı için adeta her bölüm final haftasında geçmekte.

=> 10 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bugün 8 Haziran Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 8 Haziran Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> Gelinim Mutfakta 10 Haziran Cuma Bu Hafta Eleme Var mı öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Geçtiğimiz sezonda yine benzer bir sezon finali yapılmıştı. Gelinler bu sezonda dört hafta boyunca en fazla çeyrek altını almak için çabalayacak. Dört hafta sonucunda elinde en fazla çeyrek altını bulunan gelin ise tam 25 bileziğin sahibi olacak.

=> Gelinim Mutfakta 10 Haziran Cuma Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

8 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ile puan durumu sonucu kesin olarak netleştiğinde, gözler bugün altını alan yarışmacını %100 belli olacak. 

=> 9 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 8 Haziran Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar

Altın final haftasının ilk bölümünde Yeşim çeyrek altını alan gelin olurken, altın final haftasının ikinci bölümünde yüzü gülen taraf Damla Saçıkara oldu.

Damla haftanın ikinci çeyrek altınını alarak bu sezon 25 bileziği koluna takmak istiyor. Bunun için de bugün Gelinim Mutfakta Puanlama puanlaması sonucunda, yine çeyrek altını alabilecek kadar güzel yemek yapmak için elinden geleni yapacaktır.

8 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yeşim

Yeşim elenmeden önce kaynanasının kendisine verdiği bir puanlardan dolayı elendiğini dile getirmişti. Altın finale dahil olan Yeşim, yine kaynanasına benzer cümlelerle yüklenmeye devam ediyor. İşte Yeşim’in o sözleri; 

“Ben Burada tek başıma yarışıyorum!” Yarışmacı Yeşim

Sözleri ile Yeşim kaynanasının kendisine destek vermediğini, bu yarışma bir takım oyunu olduğunu dile getirirken, Beyhan kaynana Yeşim’in kazandığı daha önceki bileziklere atıfta bulunarak, elinden geleni yaptığını dile getirmesi, oldukça dikkat çekti.

Hafta başından beri 20 çeyrek altından sadece ikisi sahiplerini buldu. Geriye 18 çeyrek altın kaldı. Hasret ve Aslıhan henüz çeyrek altını alamayan isimler olduğu için bugün Gelinim Mutfakta 8 Haziran Puanlama sonucunda, bu iki gelinden birinin atak yapması ve çeyrek altını kazanması bekleniyor.

8 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Belli Olduğu An Hasret ve Nurten

Yarışmada dört hafta boyunca eleme olmaması, Aslıhan ve Hasret’in rahat bir şekilde yarışmasına neden oldu. Aslıhan bu rahatlığa o kadar alıştı ki ilk iki gün, günün sonuncusu oldu. Aslıhan altın finalin kazananı olabilmesi için ilk hafta en az bir çeyrek altını alması gerekiyor.

Geçtiğimiz aylarda Nurten hanım yüzünden diskalifiye olan Hasret ,henüz yarışmada istediği performansı ortaya koyamadı. Bunun farkında olan Hasret, Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını almak için harekete geçti.

Yeşim kaynanasının kendisine destek vermediğini, kaynanasının karton olduğunu dile getirmesi üzerine, Beyhan kaynana sinirlerine hakim olamadı ve Yeşim’e ithafen şöyle söyledi. İşte kaynana Beyhan’ı o sözleri; 

“Yeşim bana kartondan kaynana diyemezsin!” Yarışmacı Kaynana Beyhan

Sözleri ile yarışmacı kaynana Beyhan, Yeşim’in kendisine haksızlık ettiğini, bu zaman kadar aldığı çeyrek altınlarda ve bilezikler de pay sahibi olduğunu dile getirtirken, Yeşim kaynanası ile aynı fikir de olmadığını ifade etti.

8 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de 23 puan alan Damla, günün birincisi olan gelin oldu. Damla bu hafta ilk defa çeyrek altın alırken, Aslıhan ilk iki günün sonucunda sonuncu olan gelin oldu. 

Aslıhan kaybettiği altınları bugün yerine koymak istiyor. Bunun için de bugün Gelinim Mutfakta 8 Haziran Çarşamba puanlaması sonucunda, en yüksek puanı alıp, bu hafta ilk çeyrek altını yakasına takmanın planını yapıyor.

Gelinim Mutfakta 8 Haziran Çarşamba Puan Durumu

6 Haziran Pazartesi günü Altın final haftası başladı. Haftanın İlk bölümde çeyrek altını Yeşim Öksüz kazandı. İkici çeyrek altını ise Damla aldı. Haftanın üçüncü puanlaması, Nursel Ergin’in vereceği 8 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Gelinim Mutfakta 8 Haziran Çarşamba puan durumu sonucunda, bugün çeyrek altını kim aldı sorusunun cevabı de netlik kazanacak

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Altın final haftasında eleme yok. Bunun verdiği rahatlıkla Aslıhan ilk iki gün kendisinde beklenilen performansı ortaya koyamadı. Lakin sonraki bölümler de alacağı çeyreklerle adından söz ettirmek istiyor.

Bu hafta verilecek olan beş çeyrek altından en azından bir tane alan yarışmacı, bilezikler için şansını da devam ettirmiş olacak. Bu nedenle henüz altın kazanamayan Aslıhan ve Hasret bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor.

Gelinim Mutfakta 8 Haziran Çarşamba Puan Durumu Açıklandığı Sırada Aslıhan ve Kaynanası Nuray

Hafta finalinden beş bilezik verilmeyecek. Dolayısı ile bugün 8 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, birinci olmaktan daha çok, günün puanlamasında birinci olup, çeyrek altını kazanmak daha önemli hale geldi.

Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? 8 Haziran Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Kaynanalar gelinlere kaç puan verdi? Çarşamba Yeşim kaç puan aldı?  Hangi kaynana gelininin tabağına 5 puan verdi? 8 Haziran 2022 Çarşamba en yüksek puanı kim aldı? 8 Haziran 2022 Çarşamba çeyrek altını kim aldı?  İşte merak edilen bu soruların cevapları ise hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 8 Haziran Puanları (08/06/2022 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

8 Haziran Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 1
Damla: 1
Aslıhan: 5
Hasret: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Damla: 1
Aslıhan: 4
Hasret: => Nurten’in Gelini 1

*************************
” 8 Haziran 2022 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Damla: 1
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 5
Hasret: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray Gülap’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Damla: => Nuray’ın gelini 1
Aslıhan: 3
Hasret: 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 1
Damla: 1
Aslıhan: 5
Hasret: 1

*************************

Gelinim mutfakta 8 Haziran Çarşamba Toplam Puanlar

Yeşim 1 5 4 4 1 15 (-2)
Damla 1 1 1 1 1 5 (-2)
Aslıhan 5 4 5 3 5 22
Hasret 4 1 1 5 1 12

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (6-10 Haziran Haftası) – Çarşamba

*************************

Yeşim: 34 + 13 = 47
Damla: 37 + 3 = 40
Aslıhan: 14 + 22 = 36
Hasret: 27 + 12 = 39
*************************

Gelinim Mutfakta 8 Haziran Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

8 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ASLIHAN
Gelinim Mutfakta 8 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ASLIHAN
8 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DAMLA

************************* 

Gelinim Mutfakta Altın Final Çeyrek Listesi 8 Haziran 2022

Yarışmacılar Çeyrek Listesi
Yeşim 1
Damla 1
Aslıhan 1
Hasret x
TOPLAM x

Gelinim Mutfakta 9 Haziran Perşembe Fragmanı İzle

8 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bugün gerek günün birincisi, gerekse bugün çeyrek altını alan yarışmacının kim olduğu %100 belli olacak. Gözler haftanın dördüncü, bölümüne çevrilecek. İşte final öncesi ekrana gelecek olan 948 bölüme ait, Gelinim Mutfakta 9 Haziran Perşembe fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

18 Yorum

 1. Nursel hanım kaynakları puan verme sırasında kaynalarin aklını karıştırıyor ve başka bir tabaka yönlendiriyor nursel hanımın kaynalarin puanlamasina karışması etik değil adil değil bana göre saibelidir

 2. Bu kadar geri zekalı program sunucusu olabilir mi? Hayatımda gördüğüm en berbat sunucu ! Programı da gevezeliği ile mahvediyor geri zekalı ! Sanki bir şey biliyormuş gibi.

 3. Ya Nurten hanım kendine gel yazık senin gelinine Hasret e artık kendini toparla ya dayan Hasret dayan

 4. bence yesım sampıon olucak ınsallah da olurr yesım sampıon bu gun beyhan hanım 5 1 1 1 yapmamalıydı hadı hasretle damlaya 1 verdın neden gelınıne 1 verıyorsun barı 4 ver ya tum kayınvalıdelerın yapdıgı gıbı ama ben hıssedıyorum yesım sampıon olucak ınsallah yesım olur amınnnnnnnnn.Nursel erginede kotu sey yazmayin ya oda iyi biri bnim dusuncam

  1. kimseyi tutmuyorum ama Yeşim Şampiyon olur. Rakipleri Yeşim’e göre kolay rakipler! Keşke gerçek bir best of olsa süper olurdu.
   Bilezik listesinde yer alan ilk dört yarışmacı olsa süper olurdu!

   1. filiz seneye yanımıza iki kişi daha bulup biz gidelim yarışmaya. benim kayınvalide çok kıyımsız herkese 5 verirya neyse.

     1. yeni sezona kadar buluruz sana birini :) şaka değil az önce damlanın saygısızlığı konusunda eleştiri yapmıştım programa, beni yarışmaya davet ettiler. sanırım beni davet edecek kadar rağbet görmüyorlar :) bu arada eşimin bir dünya bekar arkadaşı var, çoğunluğu mühendis, sen bi düşün ;)

  2. inşallah Damla şampiyon olur ama sunucu ve ekip izin vermez daha önce de Damla nin hakkını çok yediler yine yerler
   şovmen beyhan ve düzenbaz nuray varken şampiyonluğu diğerlerine vermezler ekip için düzenbaz nuray ve gelini aslıhan ağır basıyor aslıhan a kazandirirlar

 5. filiz in desteklediği gelinin olması çok normal izliyorsan desteklediğin yarışmacının olması çok doğal
  yeşim güzel yemek yapmıyor sadece şanslı ekip destekliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu