İstanbullu Gelin

8 Haziran İstanbullu Gelin Fragmanı 53. Bölüm Tüyoları # Osman, Burcu Gitme Kal Ne Olur


İstanbullu Gelin 53. Bölümü 8 Haziran Cuma günü ekrana gelmesi bekleniyor. Dizinin bu yıl final yapacağını konuşulsa da kesinlik kazanmadığını belirtelim. 8 Haziran İstanbullu Gelin fragmanı ile İstanbullu Gelin 53. Bölüm özetini bu yazımızda bulabilirsiniz.

İstanbullu Gelin 53. Bölüm Özeti (8 Haziran İstanbullu Gelin )

8 Haziran Cuma günü ekrana gelecek olan İstanbullu Gelin 53. bölümde olmasını beklediğimiz olaylar,  Osman ve Burcu her ne kadar yollarını ayırmış gibi gözükseler  de Osman, Burcu’yu sevdiğini ve ona aşık olduğunu kanıtlayacak. Burcu annesi ile yurt dışına gitme kararı almış olsa da Osman onu geri döndürmeyi başaracak.

Esma sultanın, İpek ile konuşmasından sonra ipek de görülen olumlu gelişmeler en çok da Fikret’i mutlu edecek. Ayrıca ipek’in konaktaki diğer kişilerle de özellikle Esma sultan ile de arasının düzelmesini sağlayacak.

Gözde’nin şirkette işi alması Faruk ve Süreyya’yı sürekli huzursuz edecek. Bu huzursuzluktan dolayı Faruk işine tam olarak kendini veremeyecek ve Adem de bu boşluktan faydalanarak Boran jet için kurduğu planlarını faaliyete geçirecek.

Adem’in annesinin kendisine bıraktığı mektuptan sonra Adem Boran’lardan intikam almak için çaba gösterecek. Boran jete düzenlenen bu suikast onları büyük bir yıkıma uğratacak ancak Faruk bu olayın arkasında kimin olduğunu bulmaya çalışacak.

İstanbullu Gelin Son Bölümde Yaşananlar

8 Haziran İstanbullu Gelin fragmanı vermeden geçtiğimiz bölüm olan İstanbullu Gelin son bölüm de olanları kısaca anlatalım.  Osman ve Burcu düğün sonrası karşı karşıya gelerek yüzleşirler ve neden olmadığını sorgularlar. Sonunda burcu vedalaşarak Osman’ın evinden ayrılır.

Düğünde yaşananlar herkesi kötü etkilemiş ve kimse olayın etkisinden kurtulamamıştır. Burcu’nun düğün gecesi nikah masasından ağlayarak oradan uzaklaşması çevredekilerin de dedikodu yapmasına sebep olmuştur.

Bu durum da Kıymet hanımın işine gelir ve bunu dernek seçimleri için fırsata çevirmeye çalışır. Burcu eve gelince, Garip bey de Burcu’ya hesap sorar. Niçin böyle bir şey yaptığını sorar. Burcu ise Osman’ı suçlayarak onun düğüne geç kalmadığını aksine düğünden kaçtığını bunu da konaktaki çalışanlardan öğrendiğini söyler. Garip bey duydukları karşısında şaşkına döner ve hemen Esma sultanı arayarak onun bu durumu bilip bilmediğini sorar.

Esma sultan ise Osman’ı savunarak onu haklı çıkarmaya çalışır ve bu durum Esma hanım ile Garip beyin tartışmasına sebep olur. Onların telefondaki tartışmasını işiten İpek ise Garip beyin yanına gider ve aralarını bulmaya çalışır.

Esma hanım, Osman’ın yanında kalacağını ve bunun ikisi ile de konuşmanın fırsatı olabileceğini söyler. Gözde’nin şirkette işi almış olması hem Faruk hem de Süreyya’yı çok huzursuz eder. Faruk ve Fikret uçağın ilk uçuşunu planlarken, Adem ise karanlık dünyasındaki arkadaşlarından uçağa mal sızdırma konusunda yardım ister. Süreyya akşam yemeğine teyzesinde kalır.

Faruk da Akif ile birlikte oraya gelir ve Süreyya’nın gönlünü almaya çalışır. Süreyya ve Faruk tartışırken Senem hanım sancım var diye onları barıştırmayı başarır. Ancak sancılar sıklaşınca, apar topar hastaneye giderler. İpek, mutfağa girip kendi elleriyle Fikret’in sevdiği yemekleri yapar ve onunla baş başa yemek yemek ister. Esma, Osman’ın yanına gider. Garip bey de Osman ve Esma sultan ile konuşmak için Osman’ın evine gider.

Polisler Fikret’i Alır

Garip bey, Osman’a kendinden örnek vererek aşk olmadan, evliliğin olamayacağını söyler ve Esma hanıma, onlar için bir şey yapamayacaklarını söyler. Tekrar birbirlerini kaybetmemeleri gerektiğini söyler.

Esma sultan, onlar bu haldeyken olamayacağını söyleyip, kendisini nasıl bulduğunu sorar. Garip bey de İpek’in sayesinde iyi bulduğunu ve kendisi için de çok üzülmüş olduğunu söyler.

Fikret ise İpek’in kendisi için yaptığı sürprize şaşırır ve ondaki bu değişimin sebebini sorar. İpek ise mutlu bir evlilik istediğini söyler. Akif ve Senem hanımın beklenen bebeği dünyaya gelir ve bebeğin ismine, Süreyya’nın babasının adı verilir. Burcu ise annesi ile birlikte yurt dışına gitmeye karar verir.

İstanbullu gelin kapak resmi 3

Bunu duyan Garip bey ise çok üzülür ve her zaman onun yanında olacağına söz verir. Adem ise hastanede annesini ziyaret eder. Adem, annesine Boran’ların yaşadığı konağı almaktan vazgeçtiğini söyler. Ancak Reyhan hanım ona karşı çıkararak onlardan intikamını alması gerektiğini söyler.

Haha sonra sinir krizi geçirir ve sakladığı tüm ilaçları birlikte yutar. Esma sultan Akif ve Senem hanımın bebeğini görmeye gelir. Adem ve Dilara da eve gelerek bebeği görürler. Bu esnada Adem’e telefon gelir ve Reyhan hanımı kaybettiklerini söylerler.

Duydukları karşısında şok olan Adem koşarak hastaneye gider. Reyhan hanım oğluna bir mektup bırakarak intihar etmiştir. Konağa gelen polisler boran jette uyuşturucu ele geçirildiğini söyleyerek Fikret’i alırlar. 8 Haziran İstanbullu Gelin Fragmanı alt kısımda verilmiştir.

8 Haziran İstanbullu Gelin Fragmanı 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu