Lezzet Düşkünleri

8 Haziran Pazartesi Lezzet Düşkünleri Fragmanı Yayınlandı

8 Haziran Pazartesi Lezzet Düşkünleri Fragmanı kısa süre önce yayınlandı ve elenen yarışmacının yerine kimin geldiği de bu sayede ortaya çıkmış oldu. Lezzet Düşkünleri 8 Mayıs Pazartesi fragmanı hem yeni yarışmacıların yüzünü görmemizi sağlıyor, hem de en iddialı yarışmacılardan biri olan Boğaçhan’ın mücadelesinden kısa bir an izleyebiliyoruz.

25 Mayıs Pazartesi günü TV 8 ekranlarında farklı bir konsept ile yayın hayatına başlayan program hakkında bir çok eleştiriler olsa da halen varlığını sürdürmeye devam ediyor. Yemek yapandan çok, arkada planda diğer yarışmacıların konuşmaları tartışmaları daha fazla ekrana gelmesi, izleyenlerin en büyük eleştirisi olasa da izlenme oranları her geçen gün artmaya devam ediyor.

8 Haziran Pazartesi Lezzet Düşkünleri Fragmanı ile Hande ile Ali’nin geldiğini öğrenmiş olduk. Hande takım kaptanı olarak gelse de geçmişinde aşçılık tecrübesi olmadığını ama şef yardımcısı olan Ali ise halen aşçı olduğunu ve yurt dışı deneyimlerinin olduğunu açıkladı.

8 Haziran Pazartesi Lezzet Düşkünleri Fragmanı görseli

=> Bu arada Lezzet Düşkünleri Hande ve Ali hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Takımlar da tecrübeli yarışmacılar giderek artmaya başladı. Artık yeni gelenlerin ayakta kalması oldukça zorlaşmaya başladı. Bu hafta gene Boğaçhan ve Taylan Pazartesi günü kendi seçtikleri menü ile şefin vereceği sürece yarışacaklar. Yine lezzete önem veren Boğaçhan, harika menü ile şef Gabriele Sponza‘dan zaman olarak yüksek bir zaman almak için elinden geleni yapacak.

Lezzet düşkünleri 8 Haziran Pazartesi yeni bölüm de Gökhan; aldığı büyük ödülün havasını atarak, Boğaçhan’ı adeta ezdiğini dile getiren bir gösteri hazırlayarak. Gökhan ve Burhan giydikleri tişörte Boğaçhan’ın resminin üzerine çarpı işareti koyup, buranın en iyisi adeta benim diyerek, rakibini kızdırmak istiyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu