Gelinim Mutfakta

8 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları [Günün Birincisi]

Gelinim Mutfakta 8 Haziran Salı günün birincisi aynı zamanda bugün çeyrek altını alan gelin belli oldu. 8 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Büyük sezon finalinde Sayan Sayan bugün kaç puan verdi? Salı çeyrek altını kim aldı? 8 Haziran Salı bugün kim birinci oldu? 8 Haziran Salı Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu kaynanalardan en yüksek puanı hangi gelin aldı? Haftanın ikinci bölümünde yani bugün çeyrek altını kim kazandı? Tüm bu soruların detaylı olarak cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 8 Haziran 2022 Çarşamba Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

(Güncelleme 09/06/2021) Aysun Kuşatan her ne kadar 22 puan alsa da kural hatası yüzünden puanı 20 puana düşmesi ile çeyrek altını 21 puana sahip olan Ayten aldı. Aysun ise 20 puanla günün ikincisi oldu.

=> Gelinim Mutfakta 31 Ağustos Salı Puan Durumu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 8 Haziran Salı Puanları %100 belli olduktan sona bu hafta sonuncu olan gelin büyük oranda kendisini belli edecektir. İlk bölümde yarışmaya Aysun Kuşatan dahil oldu. Lakin Aysun istediği puanlar alamadı.

=> Gelinim Mutfakta 24 Ağustos Salı Toplam Puanları ve sonucunu görmek için tıklayınız.

8 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları verecek Kaynanalar

Aysun’un instagram oylaması sonucunda kuraya katılması ile dikkatler bir anda Aysun’un üzerine gelse de ilk günün azizliği ile Aysun istediği puanları alamadı. 

=> 29 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Bugün Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu görmek için lütfen tıklayınız.

Nurten kaynana uzun süredir programda olmasa da zaman zaman adı geçen kaynanalar arasında yer alıyordu. İlk bölümde kendi gelinin bulacağını düşünülse de Nurten kaynana gelinin bulamadı. Bu sebeple Nurten gelinin tabağını bulup onu bugün 8 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olması için elinden gelenin fazlasını yapacaktır.

=> 22 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 8 Haziran Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> 10 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta son bölüm de programa dahil olan Aysun’u direkt olarak rakip gören Seda, Aysun’un yerden yere vurdu. Defalarca elenip geldiğini ima edince, Aysun da Seda’nın elendiği halde Dudu’nun sağlık sebepleri ile kendi isteği ile ayrılmasının akabinde Seda’nın yarışmada kaldığını hatırlattı.

=> 9 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 8 Haziran Salı Puanları verecek Kayın Valideler

Gelinler sadece yemek konusunda değil psikolojik üstünlük yarışına da girdi. Bu kavgalara girmeyen gelin diğerlerinden çok daha il performans sergileyeceği kesin gözüyle bakılıyor. Bunun farkında olan Ayten, hiç bir polemiğe girmeden bugün Gelinim Mutfakta 8 Haziran Puanlama sırasında en yüksek puanı almak için kolları sıvadı.

Bugün kaynana Nilgün’ün Yağnur’a kurduğu tuzak gündem oldu. Yağnur hakkında bayan veliaht muhabbetini bilerek yalan söylediğini dile getiren Nilgün aynen şunları söyledi; 

“Benim bu itirafım yalandı. Bir nabzını yoklamak içindi!”
Yarışmacı Nilgün

8 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim oldu - Aysun

Sözleri o an stüdyoda bulunan herkesi şok eden Nilgün, Yağnur’un vereceği tepkiyi ölçmek için böyle bir yok denediğini dile getirdi. Anlaşılan o ki bugün 8 Haziran Salı Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması sonrasında kaynana Nilgün ile Yağnur arasında tansiyon bir hayli yükselecek. 

Büyük Sezon finalin de ilk çeyrek altını Yağnur kazanmış oldu. Yağnur 4 hafta boyunca en fazla çeyrek altını alan gelin olmak için bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonrasında yine en yüksek puanı almak için kolları sıvadı.

8 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu belli olduğu an Yağnur ve Nilgün

Seda mevcut yarışmacılar arasında en zayıf halka olduğu düşünülse de kaynanası Nagehan’ın nokta atışı gelinin eli ile koymuş gibi bulması bu duruma ciddi şaibe akıllara getiriyor… 90 bileziği olan gelinlerin kaynanaları bile bu denli gelinin eli ile koymuş gibi bulamadığını bir kez daha hatırlatmak fayda var. Dolayısı ile bugün Gelinim Mutfakta 8 Haziran Puanlama sırasında kaynana Nagehan’ın gelinin Seda2ya kaç vereceğine odaklanacağız.

Seda kendisinin çok iyi yemek yapan bir gelin gibi görüyor olsa da kaynanasının devamlı kendisini bulmasının yanında rakiplerine de devamlı olarak düşük vermesinin avantajını elbette çok iyi kullanıyor.

8 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Büyük sezon finalinde yine aynı taktiklerle 20 bileziği almak isteyen Seda bugün Gelinim Mutfakta 8 Haziran Salı puanlaması sırasında en yüksek puanı alıp ilk çeyrek altınını kazanmamın planını yapıyor.

Gelinim Mutfakta 8 Haziran Salı Puan Durumu

Büyük sezon finali 7 Haziran Pazartesi günü başladı. İlk bölümde çeyrek altını Yağnur kazanırken, Aysun günün sonuncusu olan isim oldu. Seda Sayan’ın vereceği bugün 8 Haziran Salı Gelinim Mutfakta puanları büyük sezon finali kaldığı yerden devam edecek. Günün sonunda ise çeyrek altını alıp, Gelinim Mutfakta 8 Haziran Salı Puan Durumu sonucuna birinci olmak isteyen Aysun ise şimdiden hareke geçti bile.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Seda Sayan bu haftanın ilk bölümünde beş puanını Yağnur İşçiler’e verirken, en düşük puanını Aysun Kuşatan’a verdi. Aysun ilk bölümde aldığı düşük puanları haftanın ikinci bölümünde bugün Gelinim Mutfakta 8 Haziran puanlaması sırasında tolere etmek istiyor.

Bugün 8 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucu sadece Aysun için değil, Seda içinde bir hayli önemli. Aysun’u yerden yere vuran Seda kendisi de ilk gün istediği puanları alamadığı için Seda Aysun’u geride bırakıp, “En iyisi benim” demek için bugün elinden gelenin fazlasını ortaya koyacaktır. 

Gelinim Mutfakta 8 Haziran Salı Puan durumu Belli Olduğu an Ayten ve Neriman

Bugün günün birincisi olup aynı zamanda bugün çeyrek altını alan gelin Yağnur dışın bir isim olması halinde büyük sezon finalinde ilk çeyreğini kazanacak. 

8 Haziran 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Seda Sayan Salı günü en yüksek puanı kime verdi? Bu hafta Salı çeyrek altını kim aldı?  8 Haziran Salı Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu hangi gelin birinci oldu? Hangi gelin bugün çeyrek altını kazandı? İşte bu soruların cevapları da hemen alt kısımda verilen puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 8 Haziran Puanları (08/06/2021 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

8 Haziran Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Seda: 4
Ayten: 3
Yağnur: 1
Aysun: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Seda: => Nagehan’ın Gelini 3
Ayten: 5
Yağnur: 1
Aysun: 4

*************************
” 8 Haziran 2021 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Seda: 3
Ayten: => Neriman’ın Gelini 4
Yağnur: 1
Aysun: 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Seda: 1
Ayten: 4
Yağnur:  1
Aysun: => Nurten’in Gelini 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nilgün’ün verdiği Puanlar

Seda: 2
Ayten: 5
Yağnur: => Nilgün’ün Gelini 1
Aysun: 3

*************************

Gelinim mutfakta 8 Haziran Salı Toplam Puanlar

Seda 4 3 3 1 2 13
Ayten 3 5 4 4 5 21
Yağnur 1 1 1 1 1 5
Aysun 5 4 5 5 3 22 (-2)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (7-11 Mayıs) – Salı

*************************

Seda: 13 + 13 = 26
Ayten : 14 + 21 = 35
Yağnur : 20 + 5 = 24
Aysun: 8 + 20 = 28

*************************

Gelinim Mutfakta 8 Haziran Salı Puanlama Sonuçları

*************************

8 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYTEN
Gelinim Mutfakta 8 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYTEN
8 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YAĞNUR

*************************

Gelinim Mutfakta 9 Haziran Çarşamba Fragmanı İzle

8 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları %100 netlik kazandıktan sonra bugün günün birincisi olan ve çeyrek altını alan gelin kesin olarak belli olacak. Gözler ise bu haftanın üçüncü bölümünde ekrana gelecek olan Gelinim Mutfakta 9 Haziran Çarşamba fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

17 Yorum

 1. Ya buYağnur denen gelin ne kadar agresif birisi,CAR CAR çığlık atarak konuşuyor.Bu çığlıklara dayanmak mümkün değil.

 2. Bize bu eziyet yapilir miydi. Bu bir ay nasıl geçecek. Yagmurla aysunun sesi hasta ediyor. En iyisi izlememek.

  1. Valla doğru söylüyorsun iki saygısız hükala esra ile fatma çok şükür gitti derken onların yerine daha beteri aysunla kaynanası geldi önce kazandıkları altınları satmışlar biraz karınları doymuş biraz paraları var burunları bir karış havada o parayla ançak bu sene geçinirler ondan sonra ne olacak yine açlar terbiyesizler. Seda sayan diyorki halk arasında anket yaptık aysun gelsin demişler yalan.sayın seyirciler yorumları okuyorsun kimse aysunun gelmesini istemiyordu,kavgacı çenesi düşük olduğu ve yarışmacılar arasında ortalığı kızıştırmak için seda reyting almak için seda sayan getirtdi yuh size ama bu sefer eliniz boş döneceksiniz evinize Final sonrası bir paket selpak mendil benden size göz yaşlarınızı silmek için aysun hanım

 3. Krıtikte zenginlikler konuşuluyor.İçlerinde AYTEN ve NERİMAN hanım sadece dinliyorlar.Ne desinler.Birisi ayakkabı fabrikasından bahsediyor,birisi otobüs işletmesinden bahsediyor,biriside lokantacılıktan bahsediyor.Ayten ve Neriman hanım aval aval dinliyor.Ülkenn bir çok sorunu varken konuşulanlar VAH ÜLKEM VAH DİYOR:Ne kadar çelişki değilmi.

 4. ADMİN adı altında yazan arkadaş sitemizle bir alakası yoktur. Bu sebeple admin-yönetici isimleri adı altında yorumları sileceğim. Zira yanlış anlaşılmaya sebep oluyor

 5. TARAFI OLDUĞUNUZ YARIŞMACIYI SONUNA KADAR DESTEKLEYEBİLİRSİNİZ.LAKİN BU SİZE HAKARET ETME YETKİSİ VERMEZ.
  YASAKLI KULLANCI İSİMLERİ;
  -ADMİN
  -YNETİCİ
  ADI ALTINDA YORUM YAPMAYIN. YAZDIĞINIZDAN KORKUYORSANIZ YAZMAYIN! ADINI SAKLAYACAK KADAR GİZEM NE ALLAH AŞKINA!

 6. Seda sayan aytene boş geçmiyor gelin sedayı hiç sevmiyor kaynanalar a gelince daha çahil birazcık nagehan daha iyi daha kültürlü nerimanın aklını allah tamamen almış bu neriman beyinsiz ayakta tutunuyor hiç aklı yol neriman teyzenin

 7. Seda resmen ayteni destekliyor, aytenin kaynanası puanlama yaparken 1 ve 2. Tabağı beğenmedi. 3.tabağı beğendi 4.tabağada çok güzel dedi. O anda seda 1 ve 2. Tabağa bakarak gelinini buldun mu dedi, resmen tüyo verdi, 1 vereceği tabağa 4 verdirdi, baktı yine olmadı aysunun 2 puanını kesti ve Zoraki Aytene altını verdi. Yanlış anlaşılmasın herhangi birini desteklemiyorum, sadece haksızlığa karşıyım

 8. AYSUN BU GÜN UMDUĞUNU BULAMADI!..HEM HATA YAPIYOR FAKAT UYARILARA RAĞMEN YAPTIĞI HATAYI KABULLENMEK İSTEMİYOR!…

 9. Seda gelin milföyü kalın açtığı için börek kalın oldu.Diğerlerininde milföyü iyi pişmedi nedendir.İçini iyi yapan kazandı.Yarın tavuklu maco var.Yağnur yine 5 almışki göbek atıyor.Bakalım neler olacak.

 10. Şu Aysun ve kayinvalidesinden kurtulduk derken ALLAH aşkina oldumu yaaaa. Gidip geliyorlar biktim bunlardan bi’de biz 6 ay kaldik diyor gidip-gidip gelsen yoksada 6 ay kalirsin. Nurten ve Aysun beceriksizligini ne zaman kabullenecek acaba merak ediyorum?

  1. Onlar utanmaz gurursuz insanlar onlar yuz sever elensede geri gelirler aynurda aynı yuzsüz terbiyesiz insanlar oturun birazda çocuklarınızla kocanızla ilgilenin be .ikiye bir oraya geliyor boy gösteriyorsunuz gayeniz tek altın kazanmak değil ayreten ekranlarda şöhret olmak şimdiden sonra şöhret olsanız dönüp size kim bakar eskiki gibi yeşilçam da yokki fügüranlık yapsanız hiç şansınız yok cazgırlar çocuğunuzu evde bırskıpta istanbulda boşuna otel köşelerinde sürtmeyin aklımızı başınıza alın benden size vasiyat

 11. Aytenciğim senle gurur duyduk birinci olmana inşallah devamı gelir finalı sonunda sen kazanırsın . Sana başarılar dileriz. Sonuna kadar arkandayız seni destekliyoruz silindir gibi ez geç o 6 cır cır böceğini kim tutar seni kim tutar slm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu