Zuhal Topal'la Sofrada

8 Kasım 2019 Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Birinci?

8 Kasım 2019 Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı? Her hafta farklı bir olay ve farklı kişilerle karşımıza çıkan yarışma programında bu hafta bir ilk yaşandı. Bir gelin önceden etini marine ettiği için 9 ayrı çeşit harika yemekler sunmasına rağmen kaynanalar kural hatası yapan geline yüksek puanlar verirken sunucumuz bunu affetmedi.

=> 8 Kasım 2021 Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için lütfen tıklayınız.

Haftanın ikinci günü yarışan yarışmacının kural hatası yapmasında sonra kaynanalar harika menülere kural hatası yapan menüden daha düşük vermesi izleyenlerin vicdanında olumsuz bir yer etti. Gene de şu an için Zuhal Topal 8 Kasım Haftalık Toplam Puan Durumu sonucuna göre hak eden yarışmacı ilk sırada yer aldığını görüyoruz.

=> [pembebuton]29 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu hafta Kim Birinci[/pembebuton] olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

8 Kasım Cuma bu haftanın birincisi kim olacağı aslında son gün yarışan yarışmacının alacağı puanlara kadar belli olmazdı. Lakin verilen fragman bizleri oldukça şaşırttı. Zira fragmanda sunucumuz aynen şu ifadeleri kullandı.

=> [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 22 Kasım Cuma Haftalık Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal'la sofrada Bu Haftanın Birincisi görseli

“Bir puan farkla haftanın birincisi…”

Sözleri ile aslında şu an arada bir puan farkın olduğu kişi Çarşamba günü yarışan Gül Şengül olduğunu, kendinden sonra 29 puanla Pazartesi günü yarışan Nergiz’in olduğunu görüyoruz. Dikkat: 8 Kasım Bu hafta büyük ödülü kim kazandı sorusunun cevabı yazının en alt kısmında açıkladık. 

Yarışmanın en yaşlı gelinin ve kaynanası da bu hafta Perşembe günü yarıştılar. Kaynana Zeliha herkese yüksek verdi. Ancak Sakine kendi güne oynamak ve Zeliha anneye şirin gözükmek yerine devamlı karşısında yer aldığı için Zeliha hanım bizler şaşırtmadığı sürece 3 puan vermesini bekliyoruz.Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı Kaynanaların bu hafta verdiği yanlış puanları sonrasında gözlerimiz her zaman sunucumuzun verdiği puanlarda oldu. bugün de yarışan Esma istediği menüyü çıkarmakta oldukça zorlandı. Kaynanalar zaten sakladıkları üçleri bu masaya vereceğini düşündüğümüz de yine gözler Zuhal Topal kaç puan verdi diye arayıp, duracağız. Sakın meraklanmayın. Ben bütün puanlamayı alt kısımda yazdım. 

8 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

8 Kasım 2019 Cuma günü 15.000 TL değerindeki büyük ödülü almak için her yarışmacı kendince hünerlerini sergiledi. Kimizi daha da ileri giderek bir gün öncesinde netini kasap da marine etmesinin tek sebebi daha iyi yemek yapıp kaynanaları etkilemek  için yapılan hamlelerden sadece bir tanesiydi.Zuhal Topal'la Sofrada 8 Kasım Cuma Kim Kazandı - görseli Bu hafta diğerlerine göre daha farklı ve özel bir hafta oldu. En yaşlı kaynana (82 yaşında) ve en yaşlı gelin (58 yaşında) bu hafta yarıştılar. Hepsinin aldığı 8 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu hakkında bilgi yazının son kısmında sizleri bekliyor. 

Bugün hafta başından beri herkesin yemeğini ve tabağını sivri dili ile eleştiren Sakine ev sahibi olacak ve gelini Esma yarışacak. Bugün verilen fragmanda Esma oldukça zorlandığını ve bu sırada Sakine;

“Ben nasıl güvendim de yaptım bunu”
Kaynana Sakine

Sözleri ile geline güvendiğini ama anladığımız kadarı ile güvendiği dağlara kar yağdığını ima etti. Aslında Esma panik içinde ortaya bir şeyler çıkartmak için çabalarken hafta başından beri en güzel yemekleri sivri dili ile eleştireceklerini bildiği için kaynanalardan göreceği baskıyı Sakine kendi gelininden hıncını çıkartmaya çalıştığını düşünüyoruz.

Bakalım Esma buna rağmen haftanın birincisi olabilecek mi? Dikkat: Zuhal Topal’la Sofrada 8 Kasım bu hafta kim kazandı sorusunun cevabı bu yazının en alt kısmında sizleri beklemektedir.

Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta kim birinci oldu görseli8 Kasım 2019 Zuhal Topal’la Sofrada haftalık toplam puan durumu verip bu hafta hangi gelinin kazandığını vermek istiyorum. Öncesinde gelinlerin aldığı gün gün puanlarını verip sonrasında toplam puan durumu sonucunda göre bu hafta kimin kazandığını ve 15.000 TL’yi kimin aldığını açıklayacağız.

8 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Haftalık Puanlar

4 Kasım 2019 Pazartesi günü başlayan bu hafta 8 Kasım Cuma günü kaynanaların ve Zuhal Topal’ın vereceği puanlar sonucunda haftayı noktalayacağız. Haftalık toplam puanlar vermeden önce gelinler hangi kaynanadan kaç puan aldığını verip daha sonra Haftalık puan durumunu vereceğiz.8 Kasım Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı - görseliZuhal Topal Haftalık Toplam puanlar da hangi gelinin birinci olduğu Perşembe puanlaması ve bugünün fragmanında Zuhal Topal’ın konuşmalarından sonra kazanan gelinin adı da netleşmiş oldu. Kim olduğunu biliyorum. Bu sebeple uzatmadan hemen alt kısımda verilen puanlar ve sonucu sizleri beklemektedir. 

4 Kasım Pazartesi Nergiz’in Aldığı Puanlar

Ayşegül  : 6
Zeliha : 5
Sakine : 5
Perihan : 5
Zuhal Topal : 8

*************************

5 Kasım Salı Gülcan’nın Aldığı Puanlar

Şükriye  : 5
Zeliha : 6
Sakine : 4
Perihan : 6
Zuhal Topal : 5

*************************
Bizi google de ararken
###
"Zuhal Topal'la Sofrada dizicenter"###
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

6 Kasım Çarşamba Gül’ün Aldığı Puanlar

Şükriye  : 4
Zeliha : 7
Sakine : 6
Ayşegül : 5
Zuhal Topal : 8

*************************

7 Kasım Perşembe Sevim’in Aldığı Puanlar

Şükriye  : 6
Perihan : 4
Sakine : 7
Ayşegül : 4
Zuhal Topal : 7

*************************

8 Kasım Cuma Esma’nın Aldığı Puanlar

Ayşegül  : 2
Zeliha : 3
Şükriye  : 2
Perihan : 2
Zuhal Topal : 5

*************************

8 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanlar

  • 4 Kasım Pazartesi Nergiz’in Puanı: 29 
  • 5 Kasım Salı Gülcan’ın Puanı: 26 
  • 6 Kasım Çarşamba Gül’ün Puanı: 30 
  • 7 Kasım Perşembe Sevim’in Puanı: 28 
  • 8 Kasım Cuma Puanı: 14

Yukarıda verilen bu haftanın toplam puanları yer almaktadır. Sadece Cuma günü yarışacak yarışmacı Esma’nın puanları Zuhal Topal bu haftanın birincisi olan gelin kim olduğunu açıklanırken verileceği için yazmadık.

Alt kısımda verdiğimiz fragmanda birinci olan gelin 1 puanla birinci olduğunu söylemesi üzerine %100 bu hafta kim birinci sorusunu cevabı 6 Kasım Çarşamba günü yarışan Gül Şengül olacak. 

Zuhal Topal’la Sofrada 8 Kasım Cuma Fragmanı İzle

8 Kasım 2019 Cuma günü Fox TV ekranlarında hafta finali olarak 270. bölümü ile karşımıza çıkacak olan sevilen yarışma ve yemek programının 8 Kasım fragmanı verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu