Gelinim Mutfakta

8 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı?

8 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı? Heyecan dolu bir haftayı da bugün geride bırakacağız. Tabi kaynanalar puanları verip sonrasında 8 Kasım 2019 Haftalık toplam puan durumu sonucunu açıkladıktan sonra bu haftada geride kalacak. Genel de Perşembe günü verilen puanları sonrasında %100 bu hafta bilezikleri kim kazandı sorununun cevabı ortaya çıkıyordu. Ancak son bölümde dört yarışmacı eşit puan alması nedeni ile sürpriz bir birinci dahi bugün çıkabilir.

=> Gelinim Mutfakta 8 Kasım 2021 Pazartesi Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bu hafta Gelinim Mutfakta bilezikleri alan gelin en son sırada yer alan Dilan’ın dahi olma ihtimalinin olması, Cuma günü bir puanın bile kıymetini ortaya koymuş durumda. Şu an için bileziklere en yakın ve puanlamaya en avantajlı girecek isim 49 puanla Duygu oldu.

=> [mavibuton]29 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puanları[/mavibuton] görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta FinalBu hafta bir çok açıdan ilkleri yaşadık. Gelinin en az bulan kaynana Aysel hanım olmasına rağmen Duygu hep zirvede kaldı. Dört yarışmacı aynı anda gün birincisi oldu. Bunları düşündüğümüz de sürpriz bir final de olur mu diye düşünmeden edemiyorum. 8 Kasım Cuma gelinim mutfakta kim elendi? Sorusu belki şu an için çok merak edilmiyor. Ancak Elif düşük puanlar alıp yavaş yavaş elenmeye yaklaşırsa gün içinde en önemli soru haline de gelebilir.

=> [mavibuton]22 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/mavibuton] kim olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

 

8 Kasım Gelinim Mutfakta haftalık toplam puan durumu sonucu açıklanmadan önce gelinlerin hafta içinde topladıkları puan ve sıralamalara bir bakmak istiyorum.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 15 Kasım Bilezikleri Alan[/mavibuton] hangi gelin olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Kim Veda Edecek Görseli Gelinim Mutfakta Son bölüm de aldığı puanlarla Duygu şu an zirvede ve 49 puanla bileziklere en yakın yarışmacı olsa da hemen 5 puan gerisinde Melike’nin olduğunu görüyoruz. İlk gelen kaynananın vereceği puanlarla bu fark birden bire kapanma ihtimali var. Bu sebeple Duygu da bugün diken üzerinde olacak. Not: Bu hafta elenen yarışmacı yazının en son kısımda sizleri beklemektedir.

Üçüncü sırada Elif 43 puanla zirvede yer alan Duygu’nun 6 puan gerisinde yer aldığını görüyoruz. Matematiksel açıdan bilezikleri kazanma ihtimali olduğunu ama bu zamana kadar yapılan final puanlarına baktığımız da bunun çok ama çok zor olduğunu görüyoruz. Bu nedenle bugün Gelinim Mutfakta 8 Kasım bilezikleri alan gelin Elif olamayacağını düşünüyoruz.8 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklarken Fatih ÜrekBu hafta yarışmaya büyük heveslerle dahil olan Dilan ise ne yazık ki 36 puanla eleme potasında yer aldığını, ilk hafta eleme potasına düşen yeni gelinlerin neredeyse %100 elendiğini gördüğümüz için bu hafta büyük oranda Dilan’ın yarışmaya veda edeceğini düşünüyoruz. Not: bu hafta kim kazandı sorusunun cevabı yazımızın sonunda sizleri bekliyor.

Bu hafta Elif hakikaten demoralize olmuş bir şekilde yarışıyor. Bunun en büyük nedeni ise eşinin posterinin kaybolması yada birileri tarafında alınmasında dolayı Elif kendini yemeklerine veremedi ve hep düşük aldı. [saritext]=> 8 Kasım Cuma Gelinim mutfakta puan durumu sonucu en son kısmında açıkladık.[/saritext]

Gelinim Mutfakta 390. bölüm Çiğdem kaynana oğlunun posterini asarkenKaynana Çiğdem de tabaklarını bulamadı. bu gün verilecek puanların çok önemli olduğunu bilen Çiğdem hanım Elif’in moralini yerine getirmek ve kaybolan oğlunu posterini geri bulmak için kaynanalar odasının canıma kayıp ilanı astı. İlanda yazan ifade ise;

“Posteri bulup getirene iki bilezik ödül”

Anlamına gelen bir cümle ile Çiğdem hanım kendince posteri alanın geri getirmesi için bir oyun oynadı. Aslında Çiğdem hanım altın bilezik değil çocukların koluna takılan oyuncak yada sahte bilezik sözü verdiğini söylemek için bu ödülü verdi.

Posteri hiç bir kimse geri getirmemesi, alan kişinin yarışmacılar arasından olamadığını düşündürdü. Zira fragmanda verilen kişinin görüntülerini de şahsen kimseye benzetemedim. Not: 8 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta haftalık toplam puanlar bu yazının en son kısımda verdik.Gelinim Mutfakta'ya Kim Veda EdecekÇiğdem’in bu hamlesi Elif’in moralini yerine getirdi mi? Yoksa daha da kötüye mi götürdü orasını Gelinim Mutfakta 8 Kasım Cuma günün birincisi olup olmamasına bağlayacağız. Yani Elif birinci olursa morali yerine gelmiş diyeceğiz.

Gelinim mutfakta 8 Kasım Cuma puanları kaynanalar tarafından risk alınarak verilecek. Arada puan farkının çok az olmasında dolayı hemen hemen tüm kaynanalar gelinlerini bulmaları halinde risk alacaklarını rahatlıkla söyleyebilirim.Gelinim Mutfakta bilezikleri bu hafta kim kazandı görseliBugün 8 Kasım Cuma gelinim mutfakta puanlama kısmında Aysel ve Şaheste hanıma çok büyük bir iş düşüyor. Aysel hanım, Duygu’yu %100 bulması gerekirken, Şaheste de bilezikleri almak için Melike’yi bulup 5 verirken diğerlerine bir vermeli ki aradaki puan farkını bire indirebilsin.

Sadece Aysel ve Şaheste’ye değil, gelinin en sırada olan Hülya da risk almak zorunda. Eğer risk almaz ise günün sonunda bu hafta kim elendi sorusunun cevabı gelini Dilan olacak. Not: 8 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu yazını son kısmında sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta 8 Kasım Cuma Puan Durumu

4 Kasım 2019 Pazartesi günü 386. bölümü ile başlayan bu hafta, birazdan kaynanalar konseyinin vereceği 8 Kasım Cuma puanlaması sonrasında bu haftayı noktalayacağız. Şu an Duygu’nun zirvede yer aldığı bir tablo ile final mücadelesine çıkacak olan gelinler 8 Kasım 2019 Bilezikleri kim kazandı sorusunun cevabı olabilmeleri için 8 Kasım Cuma Toplam Puan durumu sonucunda en yüksek puanı almak zorunda. Bakalım bunu aralarından hangi gelin yapacak. Bekleyip, göreceğiz.  Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı resim 2 Gelinim Mutfakta Haftanın birincisi kim olabilir bugün sizce? Birazdan ben zaten açıklayacağım. Ben içimden gelen tahmini yapmak istiyorum. Dikkat edin fragmanda Dilan adının söylendiğini görünce çok mutlu oluyor. Sadece o değil yanındakiler de mutlu oluyor. Bugün büyük ihtimalle Dilan günün birincisi olacak.

Bu hafta 8 Kasım gelinim mutfakta günün birincisi eğer Dilan olur ve Elif’in puanı geçer ise Elif yarışmadan elenebilir. Lakin aldığımız bilgiler doğrultusunda yada tüyolara göre Elif elenmeyecek. Gelinim Mutfakta 8 Kasım bu hafta Bilezikleri alamayan ElifGelinim mutfakta haftalık puan tablosu konusunda gözlerimiz kaynanaların vereceği puanlamalar üzerinde olacak. Zira en çok da Çiğdem hanım bu kargaşa içinde yine 1-1-2-5 gibi bir puanlama mı yapacak? Bence daha da düşük kullanma ihtimali var. 

Şimdi sizlere gelinlerin Cuma günü yani bugün yapacağı günün tatlısının adını verip, daha sonra malzeme listesini sizlere aktaracağım. Sonrasında ise 8 Kasım 2019 Gelinim mutfakta toplam puanlar sonucunu an ve an aktaracağız. 

Gelinim Mutfakta 8 Kasım Nevzine Tatlısı

Gelinim Mutfakta Nevzine Tatlısı - Malzeme-1

 • 100 gram tereyağ
 • 1/2 su bardağı sıvı yağ
 • 1/2 su bardağı süt
 • 1 çay bardağı tahin
 • 1 yemek kaşığı sirke
 • 1 adet kabartma tozu
 • 4- 4,5 su bardağı un
 • bir avuç ezilmiş ceviz

Gelinim Mutfakta Nevzine Tatlısı - 8 Kasım 2019

Şerbeti İçin;

 • 2,5 su bardağı su
 • 2,5 su bardağı toz şeker
 • 2 damla limon suyu
 • 1/2 su bardağı üzüm pekmezi

Şerbeti İçin;

 • Yeterince Tahin 
 • toz Antep fıstığı

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Fatih Ürek 390. bölümü ile ekrana gelecek olan bugün gelinlere bilindik bir tatlı yerine adını fazla duymadığımız ama harika lezzetleri bir araya getiren Nevzine tatlısı yapmaları için yarışmacılara 45 dakika süre verdi. Bu süre içinde gelinler de hızla Nevzine tatlısını yapmaya koyuldular. 8 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan Duygu ve KaynanasıBu haftanın en önemli konularında biri birazdan kaynanaların puanları sonrasında bu hafta bilezikler alan gelin ve elene gelin kim olduğu ortaya çıkacak. Tüm yarışmacılar arasında puan farkı çok olmaması her şeyi sürpriz kılıyor. En sonda bulunan ve bugün eleme orasına yarışacak olan Dilan’ın bile bilezikleri kazanma ihtimalinin olması, bugün her puan kıymetli hale geldi.

Gelinler final günün heyecanı ve herkesin bilezikleri alabilecek puanda olmasında dolayı en iyi şekilde nevzine tatlısını yaptılar. Bakalım bu tatlıyı en iyi kim yaptı ve 8 kasım bugün çeyrek altını kim kazandı?8 Kasım Gelinim Mutfakta Bu Hafta Elenen Dilan Ve Kaynanası Sadece çeyrek altını değil aynı zamanda gelinlerin haftalık toplam puan durumu sonucunu da yazının en son kısmında verip, bu puana göre  bilezikleri bugün kim aldı? sorusunun cevabını vereceğiz. 

Gelinim Mutfakta 8 Kasım Puanları (08/11/2019 Cuma)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Hülya‘nın verdiği Puanlar

Elif : 4
Duygu : 2
Melike : 1
Dilan: => Hülya’nın Gelini 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Duygu : 2
Melike : 2
Dilan : 1

*************************
” 8 Kasım 2019 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Şaheste‘nin verdiği Puanlar

Elif : 1
Duygu : 5
Melike : => Şaheste’nin Gelini 3
Dilan : 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   : 1
Duygu  : => Aysel’in Gelini 1
Melike : 1
Dilan : 5

*************************

Gelinlerin 8 Kasım 2019 Cuma Toplam Puanları

Elif 4 5 1 1 11
Duygu 2 2 5 1 10
Melike 1 2 3 1 7
Dilan 5 1 2 5 13

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (4 Kasım – 8 Kasım Haftası) – Cuma

*************************
Elif       : 43 + 11 = 54
Duygu  : 49 + 10 = 59
Melike : 44 + 7 = 51
Dilan   : 36 + 13 = 49
*************************

Gelinim Mutfakta 8 Kasım Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

8 Kasım Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ DUYGU

8 Kasım 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒  DİLAN

8 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ dilan
Gelinim Mutfakta 8 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ dilan
8 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  melike
*************************

Gelinim Mutfakta 8 Kasım Cuma Fragmanı İzle

8 Kasım 2019 Cuma kanal D ekranlarında 390. bölümü ile gelen yarışma programının 8 Kasım 390. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu