Fragman

8 Kasım Cuma Hercai 20. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Miran Gerçeğin Peşinde

8 Kasım cuma Hercai 20. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Azar adım adım gerçeğin peşinde koşarken Azize de bol vurmadı. Lakin bilmediği bir şey var. O da Artık Miran gözünü açtı. Babaannesine hiç mi hiç güvenmediğini açıkça gösterdi.

Reyyan, Miran’a her defasında gerçeği sadece bir kaynaktan dinlememesi gerektiğin, o zamanda (annesi Dilşah’ın öldüğü dönemde) yaşanan olayları bir başka isimden dinlemesini ve gerçeği araştırmasını ister. Ancak Miran, Reyyan’a dahi yıllarca bir yalana inandığını söyleyemiyor. Yada söylemek istemiyor.

Bu zamana kadar yaşamasının tek sebebi Hazar’dan intikam alma istediğidir. Bu olayları Hercai 8 Kasım Fragmanı ile daha karmaşık bir hal aldığını gösterdi. Merak etmeyin bu karmaşayı adım adım çözeceğiz.

Hercai 20. Bölüm Fragmanı (8 Kasım Cuma)

Miran adım adım gerçeği öğrenmek üzere. Ancak Azize 27 yıl boyunca bu anı beklediği için bu kadar da çabuk pes etmeye de niyeti yok. Azize kendisini ve planlarını ortaya çıkartacak olan Esma’ya bu fırsatı sizce verecek midir? Azize entrika uzmanı olarak Miran’ın kaybolan intikam ateşini yeniden yakmak için geçtiğimiz bölümde kendisini takip ettiğini bildiği Miran’ın gözünü boyamak için anne ve babasının mezarına gidip adeta duygu sömürüsü yaptı.Hercai Dizi Kapak Resmi 1

,Miran ise yeniden intikamın peşine düşmesi gerektiği duygusu hakim oldu. Artık Miran’ın kalbinde hem aşk hem de nefret bir arada barınamıyor. Canından çok sevdiği Reyyan’ın söyledikleri ve Hazar’ın bulduğu açıklar bir tarafta dururken, diğer tarafta ise Hazar Şadoğlu’nu öldürmesi gerektiğini söylediği için artık Miran’in da burada bir karar vermesi gerecek.

8 Kasım Hercai 20. Bölüm Fragmanı Sonrasında Analizler

  1. Azize Esma ile Hazar’ın iş yaptığını yakalayacak
  2. Miran Esma’nın elinde olan mektubu okuyacak
  3. Mektubu okuduktan sonra babaannesi ile tartışacak
  4. Miran artık Azize’ye güvenmiyor. Bu sebeple yeniden kendi evlerinde kalmaya başlayacaklar
  5. Azize Aslanbey’i tehdit eden ve ona mektup gönderen yakında yüzünü gösterecek
  6. Gizli kişinin Dilşah olduğu konusunda ciddi fısıltılar var
  7. Reyyan babasının vurulmasının sorumlusu olarak Miran’ı suçlayacak

Sizce Miran ne zaman Hazar’ın oğlu olduğunu öğrenecek? Tahminleri alayım.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu