Zuhal Topal'la Sofrada

8 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları Esma’ya Verildi

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 7 Kasım Perşembe Esma Gökdoğan yarışacak. Henüz bir aylık evli olmasına rağmen oldukça istekli ve oldukça kendine güvendiği için yarışmaya katılmaya karar vermiş. Bugün kendi yöresinde yapacağı yemeklerine kaynanaların damak lezzetine hitap etmeyi düşünüyor. Ancak Zeliha kaynana dışında diğerlerinin çok yüksek puanı ve çok düşük puanı ellerinde kaldı.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 8 Kasım 2021 Pazartesi Puanları için lütfen tıklayınız.

Son bölümde yarışan Sevinç, el emeğine o kadar emek verdiğini ama kaynanalar sebepsiz yere kendisini ve yemeklerini eleştirdiğini düşünüp, bizzat kaynanaların yanında, kendi kaynanası Zeliha hanıma yarın yarışacak kaynananın gelinine 10 vereceksin diyerek tepkisini ortaya koyması, diğer kaynanaları şimdiden sıkıntıya soktu bile.

=> [pembebuton]Zuhal Topalla Sofrada 29 Kasım 2019 Puanları[/pembebuton] görmek için lütfen tıklayınız.

8 Kasım Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Yarışmacılar

Anlayacağınız bugün Zuhal Topal’la Sofrada 8 Kasım Puanları verildiği esnada bol tartışmalı tansiyonu sanırım en yüksek puanlama ile karşı karşıya kalacağız. Zira bir kaynana 10 puan vermesi bir anda birinciyi bile değiştirecektir. 

=> [mavibuton]22 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Tablosunu[/mavibuton] görmek için lütfen tıklayınız.

Esma ilk dakikadan itibaren panik içinde menüsünü yetiştirip yetiştiremeyeceği arasında korku içinde yemeklerini yaparken dış sesin de panikletmesi ile heyecanı ikiye katlı.

=> Bu arada [pembebuton]8 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada Bu haftanın birincisi[/pembebuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız.8 Kasım Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacısı Esma Gökdoğan

Buna rağmen menüsünü genel olarak yetiştirse de istediği puanlar alabilecek ve istediği gibi bir masa hazırlayamadığı için kaynanaların genelinden düşük alacağını bekliyoruz. Ancak Zeliha kaynanayı ayrı bir yerde tutmak istiyorum.

Birazdan kaynana konseyinin vereceği puanlar sonucunda hepimiz büyük bir şok yaşadıktan sonra sonucu belirleyecek puanları gene sunucumuz verecek. Bu sebeple 8 Kasım Cuma Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusunun cevabını da gene bu yazının içinde bulabilirsiniz.

Bu hafta [pembebuton]Zuhal Topal bu hafta yarışmacıları 4 Kasım – 8 Kasım[/pembebuton] hakkındaki bilgileri pembe butona basıp ulaşabilirsiniz.

Zuhal Topal’la Sofrada 8 Kasım Cuma (2019)

8 Kasım Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Esma Gökdoğan. Bir yıllık evli olmasına rağmen kendine güvenip yarışmaya katılması takdire şayan bir davranış olduğunu en baştan söyleyeyim. Zira heniz kaynanası dahi tam olarak gelinin tanımazken, her şeyi eleştiren kaynanaların damak lezzetine hitap etmesi oldukça zor olsa da Esma bunu yapacağını bugün göstermek istiyor.Zuhal Topal'la Sofrada 8 Kasım Cuma Yarışmacı Kaynana Sakine İnce

Zuhal Topal’la Sofrada bugün Esma istediği yemeği istediği kıvamda yapamasa da Zeliha kaynanadan 10 puan almasını bekliyoruz. Zira, Zeliha hanımın verdiği puanı gören sunucumuzun gözleri fal taşı gibi açılmasının bir tek anlamı olduğunu düşünüyorum.

Bu hafta Cuma günü (8 Kasım 2019 Cuma) yarışan gelinimiz Esma ile kaynanası Sakine hakkındaki tüm bilgileri alt paragraf da sizler için hazırladım. Dilerseniz önce yarışmacıları tanıyalım, daha sonra alacağı puanları verelim.

Esma Gökdoğan (8 Kasım Cuma Yarışmacısı Gelin)

 • 25 yaşında
 • 1,5 aylık evli
 • İstanbul da ikamet ediyor
 • Aslen Kahramanmaraşlı
 • Çevreden sakar olduğu konusunda eşletilen birisi
 • Elinin lezzetine güveniyor

Zuhal Topal'la Sofrada 8 Kasım Cuma Yarışmacısı Esma ile Sakine

  Sakine İnce(8 Kasım 2019 Cuma Yarışan Kaynana)

 • Aslen Kastamonulu
 • 51 yaşında
 • 34 senelik evli
 • bir tek oğlu var
 • Oldukça titiz birisi

Son bölümde Sevinç’e verilen puanları Sevinç beğenmeyip, herkesin yanında kaynanasına yarın vereceği puanlar konusunda telkinde bulunmasından dolayı, bugün Esma’nın menüsü çok çok iyi de olsa, harika bir sunum da yapsa diğer kaynanaları kendi gelinlerin emeklerini korumak ve onu birinci yapmak için en düşük puanlarını verecekler.

Kaynanalar arasında böylesine bir çekişme yaşanırken, bugün 8 Kasım Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabı da bir hayli önemli olacak. Zira son kararı sanırım sunucumuz verecek.  

8 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada Esma’nın Menüsü 

8 Kasım 2019 Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Esma'nın Menüsü

 • Ekşili Köfte Çorbası
 • Pizza Böreği
 • Pazı Sarması
 • Eli Böğründe
 • Bademli Pilav
 • Akdeniz Salatası
 • Maraş Kıvrımı

Kaynanalar bu hafta son yarışmacı Esma’nın yapacağı menüyü görünce, Zeliha kaynana genel olarak beğenmesi akıllara son bölümde gelini Sevim, kaynanalara çok kızmış ve kendisinden sonraki yarışan geline 10 vermesini istemişti. Acaba Zeliha teyze de buna kendisini hazırlamak için bu haftanı en kolay ve zahmeti az olan bir menüye 10 vermek için baştan güzel demesi bizleri böyle düşündürmeye itti.

Zuhal Topal’la Sofrada bugün özellikle Zeliha teyzenin vereceği puanlar oldukça merak konusu olacak. Zira fragmanda Zeliha teyzenin verdiği puanları gören sunucumuzun göz kocaman açılması, gelini Sevim’in dediğini yerine getirdiğini düşündürdü.

Birazdan kaynanaları vereceği Zuhal Topal’la Sofrada 8 Kasım Puanları sırasında Esma’nın diğer kaynanalardan alacağı puanları az çok tahmin ediyorum. Geneli 3 ve 4 vermek için elinden geleni yapacak. Ancak işi Zeliha teyzenin inat uğruna vereceği puanlar işi bozacak gibi duruyor. Umarım böyle bir durum ile karşılaşmayız.

Bu arada 8 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Haftalık Puanlar hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

7 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Puanları (Esma’nın Puanları)

Şükriye  2
Perihan  2
Zeliha  3
Ayşegül  2
Zuhal Topal    5
TOPLAM   14

**8 Kasım 2019 Cuma**

Zuhal Topalla Sofrada 8 Kasım Cuma 2019 Fragmanı

Henüz 1 aylık evli olan ve kendisine güvenen Esma’nın yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 270. bölüm fragmanı hemen alt kısıma sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu