8 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları Esma’ya Verildi

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 7 Kasım Perşembe Esma Gökdoğan yarışacak. Henüz bir aylık evli olmasına rağmen oldukça istekli ve oldukça kendine güvendiği için yarışmaya katılmaya karar vermiş. Bugün kendi yöresinde yapacağı yemeklerine kaynanaların damak lezzetine hitap etmeyi düşünüyor. Ancak Zeliha kaynana dışında diğerlerinin çok yüksek puanı ve çok düşük puanı ellerinde kaldı.

=> Zuhal Topalla Sofrada 29 Kasım 2019 Puanları görmek için lütfen tıklayınız.

Son bölümde yarışan Sevinç, el emeğine o kadar emek verdiğini ama kaynanalar sebepsiz yere kendisini ve yemeklerini eleştirdiğini düşünüp, bizzat kaynanaların yanında, kendi kaynanası Zeliha hanıma yarın yarışacak kaynananın gelinine 10 vereceksin diyerek tepkisini ortaya koyması, diğer kaynanaları şimdiden sıkıntıya soktu bile.8 Kasım Cuma Zuhal Topalla Sofrada Puanları Alacak Yarışmacılar - 8 Kasım Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Esma'ya Verildi

Anlayacağınız bugün Zuhal Topal’la Sofrada 8 Kasım Puanları verildiği esnada bol tartışmalı tansiyonu sanırım en yüksek puanlama ile karşı karşıya kalacağız. Zira bir kaynana 10 puan vermesi bir anda birinciyi bile değiştirecektir. 

=> 22 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Tablosunu görmek için lütfen tıklayınız.

Esma ilk dakikadan itibaren panik içinde menüsünü yetiştirip yetiştiremeyeceği arasında korku içinde yemeklerini yaparken dış sesin de panikletmesi ile heyecanı ikiye katlı.

=> Bu arada 8 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada Bu haftanın birincisi kim olduğunu görmek için tıklayınız.8 Kasım Zuhal Topalla Sofrada yarışmacısı Esma Gökdoğan - 8 Kasım Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Esma'ya Verildi

Buna rağmen menüsünü genel olarak yetiştirse de istediği puanlar alabilecek ve istediği gibi bir masa hazırlayamadığı için kaynanaların genelinden düşük alacağını bekliyoruz. Ancak Zeliha kaynanayı ayrı bir yerde tutmak istiyorum.

Birazdan kaynana konseyinin vereceği puanlar sonucunda hepimiz büyük bir şok yaşadıktan sonra sonucu belirleyecek puanları gene sunucumuz verecek. Bu sebeple 8 Kasım Cuma Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusunun cevabını da gene bu yazının içinde bulabilirsiniz.

Bu hafta Zuhal Topal bu hafta yarışmacıları 4 Kasım – 8 Kasım hakkındaki bilgileri pembe butona basıp ulaşabilirsiniz.

Zuhal Topal’la Sofrada 8 Kasım Cuma (2019)

8 Kasım Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Esma Gökdoğan. Bir yıllık evli olmasına rağmen kendine güvenip yarışmaya katılması takdire şayan bir davranış olduğunu en baştan söyleyeyim. Zira heniz kaynanası dahi tam olarak gelinin tanımazken, her şeyi eleştiren kaynanaların damak lezzetine hitap etmesi oldukça zor olsa da Esma bunu yapacağını bugün göstermek istiyor.Zuhal Topalla Sofrada 8 Kasım Cuma Yarışmacı Kaynana Sakine İnce - 8 Kasım Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Esma'ya Verildi

Zuhal Topal’la Sofrada bugün Esma istediği yemeği istediği kıvamda yapamasa da Zeliha kaynanadan 10 puan almasını bekliyoruz. Zira, Zeliha hanımın verdiği puanı gören sunucumuzun gözleri fal taşı gibi açılmasının bir tek anlamı olduğunu düşünüyorum.

Bu hafta Cuma günü (8 Kasım 2019 Cuma) yarışan gelinimiz Esma ile kaynanası Sakine hakkındaki tüm bilgileri alt paragraf da sizler için hazırladım. Dilerseniz önce yarışmacıları tanıyalım, daha sonra alacağı puanları verelim.

Esma Gökdoğan (8 Kasım Cuma Yarışmacısı Gelin)

 • 25 yaşında
 • 1,5 aylık evli
 • İstanbul da ikamet ediyor
 • Aslen Kahramanmaraşlı
 • Çevreden sakar olduğu konusunda eşletilen birisi
 • Elinin lezzetine güveniyor

Zuhal Topalla Sofrada 8 Kasım Cuma Yarışmacısı Esma ile Sakine - 8 Kasım Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Esma'ya Verildi

  Sakine İnce(8 Kasım 2019 Cuma Yarışan Kaynana)

 • Aslen Kastamonulu
 • 51 yaşında
 • 34 senelik evli
 • bir tek oğlu var
 • Oldukça titiz birisi

Son bölümde Sevinç’e verilen puanları Sevinç beğenmeyip, herkesin yanında kaynanasına yarın vereceği puanlar konusunda telkinde bulunmasından dolayı, bugün Esma’nın menüsü çok çok iyi de olsa, harika bir sunum da yapsa diğer kaynanaları kendi gelinlerin emeklerini korumak ve onu birinci yapmak için en düşük puanlarını verecekler.

Kaynanalar arasında böylesine bir çekişme yaşanırken, bugün 8 Kasım Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabı da bir hayli önemli olacak. Zira son kararı sanırım sunucumuz verecek.  

8 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada Esma’nın Menüsü 

8 Kasım 2019 Cuma Zuhal Topalla Sofrada Bugün Esmanın Menüsü - 8 Kasım Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Esma'ya Verildi

 • Ekşili Köfte Çorbası
 • Pizza Böreği
 • Pazı Sarması
 • Eli Böğründe
 • Bademli Pilav
 • Akdeniz Salatası
 • Maraş Kıvrımı

Kaynanalar bu hafta son yarışmacı Esma’nın yapacağı menüyü görünce, Zeliha kaynana genel olarak beğenmesi akıllara son bölümde gelini Sevim, kaynanalara çok kızmış ve kendisinden sonraki yarışan geline 10 vermesini istemişti. Acaba Zeliha teyze de buna kendisini hazırlamak için bu haftanı en kolay ve zahmeti az olan bir menüye 10 vermek için baştan güzel demesi bizleri böyle düşündürmeye itti.

Zuhal Topal’la Sofrada bugün özellikle Zeliha teyzenin vereceği puanlar oldukça merak konusu olacak. Zira fragmanda Zeliha teyzenin verdiği puanları gören sunucumuzun göz kocaman açılması, gelini Sevim’in dediğini yerine getirdiğini düşündürdü.

Birazdan kaynanaları vereceği Zuhal Topal’la Sofrada 8 Kasım Puanları sırasında Esma’nın diğer kaynanalardan alacağı puanları az çok tahmin ediyorum. Geneli 3 ve 4 vermek için elinden geleni yapacak. Ancak işi Zeliha teyzenin inat uğruna vereceği puanlar işi bozacak gibi duruyor. Umarım böyle bir durum ile karşılaşmayız.

Bu arada 8 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Haftalık Puanlar hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

7 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Puanları (Esma’nın Puanları)

Şükriye 2
Perihan 2
Zeliha 3
Ayşegül 2
Zuhal Topal   5
TOPLAM  14

**8 Kasım 2019 Cuma**

Zuhal Topalla Sofrada 8 Kasım Cuma 2019 Fragmanı

Henüz 1 aylık evli olan ve kendisine güvenen Esma’nın yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 270. bölüm fragmanı hemen alt kısıma sizleri bekliyor. Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

KONU İLE iLGİLİ YORUMLAR (33 Yorum)


 1. Gulalek hayirli aksamlar birtanem evet canim yarin isim bittiyor insallah daha sik yazarim canim

 2. Hayirli akşamlar canlarim.

  Nazim saol canim oglumun dogum gününi kutlamişsin.Nazim yorumlar şimdi 24 den bile geçmiş😂😂😂. Ne güzel ya burda yazişijak birilerini bulmak😊. Ben kaç gündir bakiyorum bakiyorum hiç kimseni bulamadan gidiyorum☹.
  Nazim gerçekden senin gelmene hala çok mutluyum yaa. Hiimm işin bitdimi canim ne güzel daha sik görüşüris şimdi.

 3. Filiz canim tsk ederim sen nasilsin iyimisin birtanem vallah Ben bir aydir calisiyorum yarin isim bittiyor filizcim

 4. Gulalek canim benim isim yarin bittiyor birtanem artik buralarda olurum tabiki Gelen olursa konusuruz insallah arkadasim 😘

 5. Saliham bacim sen nasilsin iyimisin birtanem melek nasil insallah iyidir canim baban nasil oldu iylestimi canim cok cok gecmis olsuna Allah acil sifalar versin bacim

 6. Aymelek canim sen nerelerdesin hamilelik nasil gidiyor kac aylik oldu birtanem insallah iyisindir canim benim

 7. Gulalek canim yegenimin dogum gunu kutlu olsun nice mutlu yillar dilerim gulalek birtanem yok yok hic sizleri unuturmuyum birtanem seninde iyi olduguna sevindim canim insallah artik sizleri Burda yanliz birakmam guzelim

 8. Bide unutmadan söyleyim yarin eger gelen olursa tabi sayfaya ben olamam çünki yarin büyük oglumun dogum günü nasip olursa onu kuyluycas bide baldizim daha yeni gelin ve başgada bi akrabamizin yeni gelini var onlarida davet edicem.
  Bizde yeni gelinleri her kes evine davet edip yeni akrabaligi kutluyolar yeni geline ziyafet ediliyor.

  Yani ben yarin olamam kizlar.

 9. Hayirli günler
  🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

  Ayyy Nazim hoş gelmişsin güzel arkadaşim senide görmek varmiş nasilsin canimin içi her şeyler iyimi ayy şuan sayfa başindaki 16 yorumun 18 oldugunu gördüm varya çölde su tapmişa döndüm😁😁😁.
  Işe mi başladin ne güzel işin yol alsin canim. Zaten bizde senin bizi unutacagina inanmayis Nazoşum benim. Bende seni hiç bizaman unutamam ve hep severim seni😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍.
  Ama ćalişyom bahanesiyle kauip olmak yok tamam mi ara sira gel kiz her kes gelmese burasi bom boş kaliveryor.
  Tamam her kesin kendi hayati işleri var benimde öýle ama yinede eski günlen hatrina bir birimizi birakmayalim kizlar ben öýle düşüniuorum sizde öylesiniz sanirim( umarim)😁.

 10. Gulalek ♥️♥️♥️♥️ saliham ♥️♥️♥️♥️ aymelek ♥️♥️♥️♥️ Deniz kentlim ♥️♥️♥️♥️ ayselim ♥️♥️♥️♥️ defnem ♥️♥️♥️♥️ nurdanem ♥️♥️♥️♥️ serpilim ♥️♥️♥️♥️ zaram ♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ unutuklarim varsada afola insallah hepiniz iyisinizdir canlarim hepinizi seviyorum kizlar😘😘😘

 11. Slm hayirli aksamlar kizlar nasilsiniz iyimisiniz canlarim vallah Ben bir aydir calisiyorum sizleri hic birinizi unutmadim hanimlar

 12. Günaydinlar her kese!

  Diyicemde ama hiç kimse gelmemiş 5 gün beri😒.
  Son kez yazip gitdigimden beri… kizlarr iyisinizdir umarim benin yeni paket az önce açildi.
  Siz nerdesiniz eger gelen olursa ben buralardayim haveriniz olsun.

 13. Iyi günler kizlar!
  Benim int im bitiyor daha 5 günim var yeni pakede aslinda paket int i önce bitmişdi ben iki kere ufak int yükletdim şimdide onlarda tükendi bu defa yeni paket açilarina beklicem yoksa int de parada dayanamiyor hemen bitiveriyorlar😁 paket int i olmayinca.

  Yani anlicaginiz ben bikaç gün olmicam haberiniz olsun.

  Kizlar hepiniz TEK GÜÇLI OLANA emanetsiniz kendinize iyi bakin tekrar görişmek umuduyla hoşca kalin hepinizi öpdüm😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍

 14. Hayirli akşamlar kizlar bu gün nasilsiniz daha iyisinizdir umarim.
  Bende iyim biraz yorgunum ama başga bi eksiklik yok çok şükür.

 15. Kızlar merhaba hayırlı akşamlar nasılsınız canlarım 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

  Gulalegim iyi olmaginiza çok sevindim hep iyi olun bitanem 😊❤️❤️😊😊❤️❤️😊😊❤️
  Hmmm demek dugune vakit var , olsun canım sende dinlenirsin düğüne iyice hazırlık yaparsin .
  Kiz sen niye sovaşdin bebekden Allah verdigi zaman al kardeşim cocuk yapamayan bir sürü insan var ,yaşin gidişmeden al bence 😊😉😉😊😉😊
  Bende iyim çok Şükür bu gün dogtora gitmeliydim ama kayinimin eltisi vefat etti eşimde oraya gitdi yarin birakir dogtora nasipsa yaa ben çok heycanlanyorum yarin nasipsa bebegimin cinsiyetini ögrenicam kizmi erkekmi icimde kipir kipir kimildiyior Allahim sağlıklı bir evlat versin İnşallah 😊😊😊😊😊😊

  🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

  Saliham nasılsınız canım moralini bozma ablam her şey yolunda gidecek babanda ileşicek İnşallah Melegimizde ileşecek Allahin izniyle baban en yakın zamanda evinize doner bitanem ,dag gibi adam birden hastalaninca çok kötü olmuşsundur canım benim babamda öyle olmuşdu ama Allah bize bagisladi bende hastaneye babami görmeye varınca onun yatişina höngur höngur agladim canim 😞😞😞😞sadece dua edelim canim Allah babani size bağışlasın Allah acıl şifalar versin 😔😔😔😔😔😔😔😔

  🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

  Nazım
  Canım nasılsın bitanem bizi unutdun sanırım hadi gel artik sende 😊❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 16. Iyi günler kizlar
  Yeni haftaniz güzel mutlu ve huzurlu geçsin!!!

  Saliham INŞALLAH babanda iyileşir Melekinde durumu iyiye gider canim duamiz senunle.
  Bende çocuklarda iyiyis çok şükür saol sorduguna.

 17. Kızlar hepinize hayırlı geceler

  Ve diyer kızlar bizi unuttunuz galiba

  İnsan bir halhatır sorar

  Ya gerçekten çok üzülüyorum
  Sizlere çok ihtiyacım var

  Denizim serpilim nurdanım defnem

  😔😔😔😔😔

 18. Hayırlı geceler canlar nasılsınız bakalım

  🌹🌹🌹🌹🌹

  Aymelek saol canım

  Babam halen yoğun bakımda

  Çok şükür önce ye göre biraz daha iyi demiş doktor bende dün gittim gördüm

  Ama çok etkilendim babamı ilk defa o halde gördüm çaresizce gözlerimin içine bakıyordu
  😭😭😭😭😱😱

  Ay çok zor rabbim şafi ismiyle bütün hastalara şifa versin babama da inşallah

  😔😔😔😔😔

  Melekte dünden beri yine hafif hırıltı ve öksürük başlamış inşallah ilerlemez

  Artık sen anla ben nasılım yinede hamn olsun Rabbime

  🤲🤲🤲🤲🤲🤲

  Eee sen nasılsın canım
  🌹🌹🌹🌹🌹🌹

  Gulalek sen nasılsın çocuklar nasıl

  💓💓💓💓💓

 19. Aymelekim benim çok uykum var canim ben yaticam sana iyi gwceler canim nasipsa yarin görişeris.

  Bugün gelemedik kizlarimiz sizede iyi geceler ALLAH RAHATLIK VERSIN CANLAR.

 20. Aymelekim benden kardeşimin dügüni nezaman diye sormuşsun geçenlerde daha belli dil daha oglan taraf hiç bişi söylemedi ama bahara yada yaza varirlar diye tahmin ediyorus yani daha zaman var hem yine belli olmaz nikahlari ne zamana yazilmişsa o zaman olur belki tahminimizden çavuk olur kim bilir.

 21. Aýmelekim iyi olmaniza sevindim canim hep iyi olun. Maşallah 5 se kalan 4 ayinda doldurup saglikli akja bebekli olsun elin🙏🙏🙏🙏🤲🤲🤲🤲.
  Evet halamlar aliyor ama babamin küzen kardeşi kendi öz ksrdeşi dil. Benim öz 3 tane halam var.
  Sende üzilme hala derek yeñgenler çokmuş😁.
  Yaa bana kaşinma kiz🤨 sen nasip olup ENŞSLLAH kendi bebegini al beni kendi rahadima birak😁😜. Aslinda Ben almak istedigimde olmadi şimdide ben biraz sovaşmişim bebekden ondanmi neymi bi türli olmuyor ama ALLAH isteyipde verse tabi alirim yine bir bebek kiz olsun erkek olsun fark edmez ama o nasip.işi canim🤗😁

 22. Gulalegim nasilsin canım bizde iyis çok Şükür oglumda kireşe alisdi evet ya aglamadan gidiyor benimde beş ayim doldu daha vagit var gun gunden şişmanliyorum 😂😂😂😂eee sende cok guzel eglenmissin kardesin halanlara gelin gitmesi ne guzel dimi halan olsada cok guzeldir ama benim hic halam yok babaannemin sadece dort oglu olmus 😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞

  Kiz sen ne zaman kiz bebek alacaksin bak kizda lazim son seninde torunlarin benim gibi halasiz kalmasın😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 23. Iyi akşamlar kizlar

  Aýmelekim bugün gelmijekmisin kiz? Bugün neler yapdin? Mesela ben bugün pazara gitdim eltimle çocuklara yeñsiz ve źempir aldim kendime sadece parfum aldim asil pazara gitme amacim eltime yoldaş olmakdi o kendine palto aldi

 24. Merhaba Aýmeloşum çocuklarda bende iyis birtanem saol sorduguna. Evet yaa dügünide sovduk sag salim şimdi kendime geliuorum dügünde kirli olan geyimlerimizide dün yuwmaya başladim bugün bitirdim bi ýandan makina bi ýandan ben hem üti işleri iki çocuk iki günde geyen tüm geyimlerini kirletmişler yaaa. Kardeşimede ýalik dandilar bizimki biraz zat geçdi givi oldu aglan taraf kalabalim olarak geldiler bide kameramanlatida vardi çok eglendik ve tabi çokda yorulduk. Kardeşimi babamin küzeni gelin aliyor bizimde halamiz oluyor oýuzden nisafirlarinda 50 % dini tanidigimdan bende orta çikip tans oynadim ortada akrabalarimin dans etdiklerini göronce bi kenarda durmak hiçç gelmedi içimden😁🤗. ALLAHIM tamamini erdirsin kayin oljak kendi halamiz oldugundan bizimde içimiz biraz rahat o ýüzden çekinipde durmadim bende.
  Kendi maceram hakginda yazip seni unutdum ben kiz asil sen nasilsin senin zamanin kolaylayomu yani kaç aydasin daha vardir ama dimi🤔😏. Bide ogluşun nasil oda iyimi alişmişdir bu xamana kadar kreşe dimi

 25. Merhaba canlarım nasılsınız bakalım

  Gulalegim nasılsınız canım cocuklar nasil iyimi dugununizi sag salim sovdunuzmu cok yorulmuşsundir canim deme bide kiz kardeşin yalik danmasi nasil gecdi dugun ne zaman,eee sen nasılsın neler yapıyorsun hadi anlat bitanem 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

  Saliham

  Nasılsınız canım baban nasıl oldu ileşdimi canım cocuklar nasil Melegimiz nasıl iyimi kendin nasilsin bitanem 😘😘😘😘😘😘😘😘😘

  Nazım

  Nasılsın canım neler yapıyorsun bitanem ❤️😊😊❤️❤️😊😊😊❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️