Gelinim Mutfakta

8 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi, Çeyrek Altını Alanı Ve Gelinim Mutfakta 8 Kasım Puanları Ve Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 8 Kasım Perşembe günün birincisi kim oldu?  Kaç puanla birinci olup çeyrek altını aldığını bu sayfada detaylıca yazacağız. Puanlar öncelikle kaynanalar bazında verilecek, daha sonra ise gelinlerin bu gün aldığı toplam puanları vereceğiz.

=> Gelinim Mutfakta 8 Kasım 2021 Pazartesi Günün Birincisi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

En son ise 8 Kasım puanları verildikten sonra 8 Kasım Perşembe gelinim mutfakta puan durumu güncel hali ile verilecektir. Tüm bunları anlık yapacağımız için siteyi puanlar verildikçe güncellemenizi tavsiye ederiz. Aksi takdirde güncel puanları göremezsiniz. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 15 Kasım Puanlama[/mavibuton] için tıklayınız.

Perşembe günü gelinim mutfakta puanlama da Özüm için tehlike çanları çalmaya başladı ve bu sebeple puanlamada ne yapıp edip bu gün en yüksek puanı almalı. Yoksa bu gün de günün sonuncusu olursa yarın yapılacak olan hafta finalinde eleme potasına girmiş olacak.

[pembebuton]9 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan[/pembebuton] kim Elenen kim olduğunu görmek için tıklayınız

Özüm, akıllılık edip Betül ile tartışmayı ve şakalaşmayı bırakmalı ve önce yemeği yapmaya odaklanmalı. Daha sonra ise gelinim mutfakta puanlar da en yüksek puanı almaya odaklanmalı. Aksi takdirde hafta başında bilezikleri almada favoriler arasında gösterilen Özüm yarışmaya veda etmek ile yüzleşebilir. 

[kirmizibuton]9 Kasım Gelinim Mutfakta Puanları[/kirmizibuton] için Tıklayınız.

Hafta başından beri kendisinden beklemediğim bir performans ortaya koyan Betül, bu hafta boyunca Gelinim Mutfakta günün birincisi olamasa da hep birinciye yakın puanlar almayı başardı. Betül bu performansını gelecek haftaya da aktarabilirse bilezikleri kolayca alabileceğini düşünüyorum. Betül’e yapılan altın şakası yapanlar ise yarışmada gelecek hafta kalabilecek mi? İzleyip göreceğiz. Gelinim Mutfakta 8 Kasım Perşembe puanları bu sayfanın en kısımlarına doğru verilmiştir.

Gelinim Mutfakta 8 Kasım puanları ile sizleri baş başa bırakmadan son puan durumuna birlikte göz atalım. Ezgi 44 puanla liderliğini devam ettirirken kendisine en yakın yarışmacı 41 puanla Cansu oldu. Üçüncü olan ise 36 puanla Betül olurken, 30 puanda ve en son sırada Özüm yer aldı. Özüm ile Ezgi arasında 14 puan farkı olduğunu ve bunun kapanmasının hayalden öte olduğunu da söylemeliyim. Haftalık Gelinim mutfakta puan tablosu şimdilik bu halde. Bakalım bu gün verilen puanlar bu sıralamayı değiştirecek mi? Hep birlikte izleyip göreceğiz.

8 Kasım Perşembe günü Çeyrek altını kim aldı? ve 8 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta puanlama da hangi kaynana kendi gelinin tabağını buldu? Gül hanım bir ilke imza atıp kendi gelini Betül’e beş puan verdi mi? yoksa gene biri bastı mı? Gelinim mutfakta 8 Kasım puan verilirken gözlerim Gül hanımın üzerinde olacak. 

Sitemize gelen bazı tepkiler doğrultusunda gelinlerin gün içinde aldığı puanları ayrı başlık altında verilmesini istemişlerdi. Bizler de bu talepleri değerlendirip gelinlerin aldığı puanları 8 Kasım gelinim mutfakta toplam puanlar başlığı altında vermeye başladığımızı buradan duyurmak istiyorum. Not: Gelinim Mutfakta 8 Kasım Perşembe Puanları sayfanın en altında verildi.

Gelinim Mutfakta 8 Kasım Günün Birincisi Ve Günün Yemeği (Perşembe)

Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da liderliğini koruyan Ezgi, kaynanasının girdiği iddiaya çok kızmıştı. Reyhan hanım bu hafta bilezikleri almaları karşılığında hem Sevgül hanımdan hem de Ayten hanımdan bir bilezik alacak. Yani Ezgi bu hafta bilezikleri alırsa 7 bilezik almış olacak. Bakalım iddiayı Reyhan hanım mı kazacak? Sizce kim kazanır? 8 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta puanları açısında en yüksek kimin birinci olacağını düşünüyor sunuz?

Gelinim Mutfakta 8 Kasım Perşembe puanlama da gözler üzerinde olacak bir diğer kaynana ise Sevgül hanım olacak. Çünkü hafta başında olayı anlamdan dinlemeden direk iddiaya ben de varım demesi ve sonrasında Cansu’ya Pazartesi günü bir vermesi Sevgül hanımı strese soktu. Sonrasında hep beş verse de bu iddia kaynanaları oldukça stresli bir hale getirdi. Bakalım hafta finalinde Gelinim mutfakta toplam puan durumu açısından en yüksek puanı alacak şanslı gelin kim olacak? Benim maalesef favorim yok. 

Gelinim mutfakta 8 Kasım puan durumu ve puanları bu gün yapılacak olan günün yemeği neticesinde kaynanaları vereceği puanlar sonucunda belli olacak. Gelinim Mutfakta 8 Kasım günün birincisi kim olduğunu ve bir nevi bileziklerin de sahibini az çok belli edecek günün yemeğini açıklayalım.

Gelinim Mutfakta 8 Kasım Günün Yemeği Şakşuka ve Malzemeleri

 • Dört adet patlıcan
 • Bir adet sivri biber
 • İki adet domates
 • İki adet soğan
 • Üç diş sarımsak
 • İki yemek kaşığı salça
 • İki adet küp şeker
 • Üç çay kaşığı tuz
 • İki çay kaşığı karabiber
 • Yarım çay bardağı zeytinyağı

Süslemek için;

 • Bir tutam Maydanoz

Fatih bey günün yemeği için 40 dakikalık süre tanıdı. Gelinler bu süreyi idareli kullanıp vaktinde yemeğinin yapımını bitirdi. Artık her şey kaynanalar tarafından gelinim Mutfakta 8 Kasım Perşembe puanlama yapılacak ve belirsizlikte ortadan kalkmış olacak.

Gelinim Mutfakta 8 Kasım Puanları (08/11/2018 Perşembe)

Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

*************************

Kaynana Reyhan’ın verdiği Puanlar
Ezgi    : 5 Reyhan’ın Gelini  
Özüm  : 3
Betül   : 1
Cansu  : 2
*************************

Kaynana Gül’ün verdiği Puanlar
Ezgi    : 1
Özüm  : 4
Betül  Gül’ün Gelini
Cansu : 4
*************************

“8 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
>>> "Gelinim Mutfakta dizicenter"<<<
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.

*************************

Kaynana Ayten’in verdiği Puanlar
Ezgi    : 4
Özüm : 5⇒ Ayten’in Gelini
Betül   : 1
Cansu : 3
*************************

Kaynana Sevgül’ün verdiği Puan
Ezgi      : 1
Özüm    : 4
Betül     : 5
Cansu  
 : 3 ⇒ Sevgül’ün Gelini
*************************

“Cuma puanlarını görmek için sayfanın en süt kısmında bulunan renkli butonlara basıp ulaşabilirsiniz.”

Gelinlerin 8 Kasım Perşembe Günü Aldığı Toplam Puanlar

Ezgi      ⇒ 5+1+4+**11**
Özüm    3+4+5+4 **16**
Betül    ⇒ 1+5+1+5 **12**
Cansu   2+4+3+3 **12**

Gelinim Mutfakta 8 Kasım Perşembe Puanlama Sonucu

*************************

8 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi = Özüm
Gelinim Mutfakta 8 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim = Özüm

8 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu = Ezgi

*************************

Gelinim Mutfakta Puan durumu (5 Kasım – 9 Kasım Haftası) – Perşembe

   Ezgi’nin Puanı   : 44 + 1155
  Özüm’ün Puanı  : 30 + 16 = 46
 Betül’ün Puanı   : 36 + 1248
Cansu’nun Puanı : 41 + 12 = 53

Gelinim Mutfakta 170. Bölüm Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

142 Yorum

     1. Inşallah reyhan im ve ezgi alır bilezikleri betul ve kaynamasına çok iyi inşallah betulde alır cansu çok sevimsiz

     2. Reyhan ablanın konuşmalarına davranışlarına hayranım inşallah bu hafta bilezikleri ezgi alır ezgiyide destekliyorum

 1. Deniz bu yazıyı okursan dün ben sana bir şey demedim yanlış anlaşılma var galiba haberin olsun cnm

 2. Genelde haftabaşı tahminde bulunurdum bu hafta unutmuşum gecikmeli yapayım, Cansu veya Betül birinci olur, Özüm’ün bu hafta eleneceğini düşünüyorum.
  Cansu
  Betül
  Ezgi
  Özüm

  1. aslında sarp bey Cansu , Ezgi ve Özüm oldukça güçlü rakipler Özüm bilezikleri ikji haftadır alıyor ve neredeyse bilezik listesine girmek üzere iken bu hafta tepetaklak gitmeye başladı.. dediğinizi gibi bu hafta Özüm elenme ihtimali çok yüksek

   1. Evet Filiz Hanım 15 yaptı bu haftada alsa Cansu’ya yetişecek, tahminim kılpayı elenir bir iki puanla elenecek gibi

 3. Çok gıçıklar ve çok konuşuyorlar bide cenebaz şımarık cansuyla soruduk kendine beğenmiş kaynanası geldi tam oldu artık seyretmekdahi istemiyorum artık.

 4. ARKADAŞLAR YARIŞMA REYTİNG ÜZERİNE KURULU… TOPLUMDA KARŞILIK BULMAYAN FAZLA TUTUNAMAZ.. BU YÜZDEN BETÜL İLE öZÜM’ÜN FAZLA FANI OLUŞMADI.. mUHTEMELEN BU İKİSİNDEN BİRİ GİDECEK… TAHMİNLERİME GÖRE bETÜL GİDER AMA PUANLARA BAKINCA öZÜM GİBİ GÖZÜKÜYOR

  1. Çok haklısınız, Betül epey uğraşıyor kalmayı haketti bence kayanası da haketti hem reyting olarak hem tavır olarak, Betül elense bile ilerde Cansu gibi gelecek tahminim, kaç aylık hamileydi atlamışım

   1. Yanlış yere yazmışsın sanırım Ayşe’ye yazacaktınız, Ezgi’yi gayet istikrarlı mantıklı dengeli makul vb buluyorum destekliyorum

 5. Kaynanasi enerjili gelin ezgi napsin arkadaslar birakin artik ezgiyle ugrasmayi emegiyle aliyo 5 puaniiiı

 6. Reyhan la ezgiyi elestirenler kadinlar ne guzel sen sakrak siz surat asani kemçirenimi seviyosunuz anlamadim

 7. Fatih reyhan kazanna şirketi ayıp göz göze göre reyhana bilgi veriliyor

  1. Ezgi haftalardır kazanamıyor, Özüm kazanıyordu başka gelinler kazandı, Fatih Bey nasıl bilgi veriyor açıklamasını da yaparsanız

 8. Yasasin sevgul gelinine 3 5 betul kapti yazik ezgi yine 1 bu gidisle cansucuk alicak bilezigi

 9. Bence gidenler bi daha gelmesin yeni gelin adaylari gelsin aartik ayni yuzlerden cok sikildim

 10. Gerçekten Cansu da kaynanasi da çok gıcık bilezi ği onlar almasın da kim alırsa alsın

 11. ARKADAŞLAR HANGİ GELİNİNİN FANI OLURSANIZ OLUN BİRBİRİNİZE HAKARET ETMEYİN ONLAR ALIR ALTINI BİZ TARTIŞTIĞIMIZ İLE KALIRIZ. HER ŞEY TADINDA GÜZEL DEMİ.. HEPİMİZ YETİŞKİN İNSANLARIZ

 12. BU HAFTA %99 ORANINDA Ezgi BİLEZİKLERİ ALIR. ÇÜNKÜ REYHAN HANIMIN SON ZAMANLARDA CUMA GÜNLERİ VERDİĞİ PUANLARI İNCELEDİM NEREDEYSE HATASIZ 5 VERMİŞ EN YAKIN RAKİBİ İLE ARASINDA 2 PUAN DA OLSA Ezgi DAHA ŞANSLI BU KONUDA

 13. Ben bu yarismada kimseyi tutmuyorm cok ta izlemiyorm fakat sasirdigim ezgi ilk geldiginde kimse onu sevmiyordu herkes tepki gosteriyordu simdi herkes birden onu sevmeye savunmaya basladi

  1. Ezgi’nin hataları var, fakat şu anki mevcut gelinler içinde en akılcı ve net olarak gördüğümden beğeniyorum ama başka gelin gelir bu değişir ayrı konu

 14. bence bu yarismada oynayanlar gitmeli yemek yapanlar kalmali .
  Ve ozum de yemek yapiyor ki 3 hafta bilezik aldi

 15. Unutmayın ama cansu her zaman cuma günü yüksek puanlar alıyor tatlıyı iyi yapiyor

 16. Ay rehan hanima ezgiye bayiliyom cansu kaynanasi cok gicik ozumde oyle insallah ezgi bilezikleri alir ezgi icin izliyorum

 17. Reyhan hanim ezgi yarismiya renk katiyirlar 10 ustunden yildizli 10 veriyom vallahi ezgiyi rehan hanimi cok seviyok cok neseli kadin

 18. Özümüm elenicegi kesin uzüldüm çünkü fatih bey fragmanda elenen kişiye 51 puan dedı ee betül en düşük puan desek her kayınvalideden bir alsa bile 52 oldugu için ozum gidecek inşallah cansu 5 bilezigi alır

 19. Arkadaşlar yarının fragmanını izledim, elenen gelini açıklarken 51 puanla diyor Fatih Bey. Betül zaten 48 puan basit hesapla 4 tane 1 alsa bile 52 puan eder. Demek yarın Özüm toplamda 5 puan alıp 46+5=51 puanla elenecek. Eğer fragmanda yine ters köşe yoksa bu böyle. Ters köşe nasıl olur puan silme vb. olursa ancak o zaman Betül 51 puan alabilir başka türlüsü imkansız.

  1. Eerkeklerde yemek programi izledigine sasirdim bazi erkekler izlemezlerde ondan dedim ama degisebiliyo

 20. Insallah ezgi yarin bilezikleri alir eger gul teyze biri basmazsa totem yapiyom ezgi kazansin

 21. cansu ne kadar aç gözlüsün,3 aylık bebeği bırakıpta altın için yarışmaya geldin.yazıklar olsun sana günah değil mi o yavruya.kaynanan da yanın da dikenli kaktüs çiçeği.

 22. Ezgi seni destekliyoruz Reyhan hanımla ikinizi çok seviyoruz.Hanımlığını bozma yola devam inşallah yarın altınlar senin olacak.30 tamamla cansu ve kaynanası çıldırsın.

 23. Ezgi ile reyhani destekliyorum.insallah ezgi yarın alır.cansu ve kaynanası çatlarlar.cansuya gıcık oluyorum.reyhan hanımın konuşmalarını ve hareketlerini çok beğenerek takip ediyorum.

 24. cansu çan,çan bağırmaktan başka birşey bilmiyorsun.kalbinin çirkinliği yüzüne yansımış.nasıl geldin öyle geldiğin gibi gideceksin.sen Ezginin ELİNE SU DÖKEMEZSİN.Özlemin dediği gibi hamileyken iki altın için geldin,döğurdun iki altın için tekrar bebeyi bırakıp geldin.Gözün doysun be.

 25. Özüm den nefret ediyorum cansu pis şımarık kendini beğenmiş onu hiç sevmiyorum sinsi pislik geldigi gibi gidecek ezgiyi reyhan hanımı çok seviyorum herşeyin enguzeline layıklar inşallah bilezikler ezginin olucak çatlasın cansu ozum

 26. Ezgiyi çok kiskaniyor cansu çolunki ezginin çok çeyrek altini da var ezgiye bayiliyoruz hem çok akilli hem de becerikli cansuysa ……

 27. Ezgi ve reyhan hanim diyip duruyorsunuz orada oyuncu olan ezgi ve reyhan hanim bence ezgi ozumle bir olup betulle dalga geciyor yaparken hosuna gidiyor sonra da ekranlara iyi gozukcek ya masummus gbi ben bilmiyordum boyle yapcagini sonradan anladim diyor isin icinden siyriliyor bu kadar saf degil ezgi reyhan hanim da oyle hep oynuyolar cansuyu sevmiyor ya hep 1leri veriyor kendi gelinini hep buluyor 5leri veriyor sonra da diyor ay napiim cok guzeldi en guzel ezgi yapmis en kotu cansunun du diyor ezginin tabagini bilsem diyerlerine dusuk veririm diyor yalaan ben inanmiyorum

 28. Filiz ablam yanlis anlasilma olmus yinede ozur dilerim ezgiyi seviyorum ya insallah ezgi alir bu gun

 29. Nazil isimli yorumcu kardesim niye ezgiye nefret duyuyorsun bizler hic birini tanmiyok ve izliyok bizler ezgiyi rehan hanimi tatli tatli izliyok cansu kaynanasi rol yapiyor ozunde ayni jain validesi fena deyil betulde fena deyil kayin valideside avir basli ama bir izliyici olarak ezgiyi reyhan hanimi cok seviyok insallah bilezikleri alirsiniz hakda ediyorsunuz

 30. Holandandan reyhanima ezgiye sekamlar hayirli cumalar reyhan hanim sana bayiliyok hergun ezgiye ve seni izlemeye doyamiyok insallah bilezikleri ezgi alur sizi cok kiskaniyorlar

  1. :) Her kesimden izleyeni var gördüğüm kadarıyla, kedi köpek vb hayvanlar bile kulak kabartıyor :)

 31. Yaş olarak, sınıf olarak, kültür olarak, cinsiyet olarak, meslek vb herkesin ilgisini çekebilecek türde gelin kaynana yemek yarışma konsepti

 32. Ezginin kazanması lazım. Cansu çok car car kulaklarımı rahatsız ediyor. Başaktan daha itici

 33. Ezgini guzel yaptigini bildikleri icin kaynanalar bunu biliyor onun icin dusuk puvan verecekler adaletli deyil kul hakkai yiyirlar

 34. Cancunun bebegine hediye yapmak icin cansuyu kazandirakcaklar ezgiye yazik oluyor 2 haftadir 1 buvanla kayip ettiriyorlar fatih bey o bilezikler ezgini hakkidir cansu hic yemek yapamiyor

 35. Ah reyhancigim kotu kapli deyilsin geliniyin bileziklerini elinle cadi cansuya verdin yaa keske betula verseyidin hic olmasa kaynanasi sakin kadinir cansuyu kaynanasini izlemek istemiyoruzzzzzzz fahtih beyyyyyy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu