Gelinim Mutfakta

8 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Kim Elendi? Kim Birinci Oldu? Gelinim Mutfakta 8 Mart Cuma Puanları Son Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 8 Mart bilezikleri kim aldı? Bu gün son puanlara bir göz gezdirdiğimde sürpriz bir eleme bizleri beklediğini rahatlıkla söyleyebilirim. Bu hafta yarışmaya başlayan Güneş elinin lezzetini de bence kanıtlamış oldu. İlk geldiği hafta 19 puan alan sanırım ilk gelin oldu. Bu gün bence en önemli olay günün yemeğini en iyi şekilde yapıp, günün birincisi olmak ve çeyrek altını kazanmak. Tabi sonrasında bilezik yarışında son puan durumu açısında bakıp en yüksek alan bilezikleri kazanmış olacak. 

=> 8 Mart 2022 Salı Gelinim Mutfakta Bugün Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu için lütfen tıklayınız.

Dikkat ederseniz, bir kaç haftadır yeni gelen gelin bir bir geri geldikleri gibi gidiyorlardı. Bu konuda 3 gelinin de çok güçlü olduğunu, yeni gelecek yarışmanın daha yarışmaya adapte olamadan elendiklerinden söz etmiştik. Lakin bu hafta Güneş öyle bir performans ortaya koydu ki eski yarışmacılar bile şaşırdı. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 12 Mart 2019 Günün Birincisi[/pembebuton] kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Reyhan hanım da ilk haftasında 19 puan alan ilk gelin olduğunu söyleyerek Güneş’i onure ederken bizlerin de aklına bir soru geldi.Güneş böylesine güçlü ve iyi puanlar alıyor ve alamaya devam ediyorsa, 8 Mart Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? sorusunun cevabı da oldukça merak uyandırdı. Çünkü geriye 3 güçlü eski yarışmacı kalıyor. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 5 Nisan Kim Kazandı[/mavibuton] sorusunun cevabı için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de elenmemek için ve bilezik için yarışacak saflarda belli olduğunu düşünüyorum. %100 Nergis elenmemek için yarışacakken, Güneş de aynı şekilde kesin olarak bilezik için yarışacak iti tarafın uç noktası. Arada kalan Gülcan eleme potasına yakın bir puanı varken, Ezgi de bilezikleri alma noktasında yakın puanları olduğunu gözlemliyoruz. Dikkat: 8 Mart 2019 Cuma puanları yazımızın sonunda verdik.[mavibuton]Gelinim Mutfakta 22 Mart 2019 Cuma Bilezikleri Alan[/mavibuton] kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Fragmana baktığımızda Fatih Ürek Ezgi 50. bileziğini mi alacak diye anons yaptığına göre Ezgi ile Güneş bilezik yarışında mücadele verdiğini anlayabiliyoruz. Diğer taraftan da Gülcan ile Nergis de elenmemek için mücadele verdiği anlamına geldiğini de aynı cümleden çıkartabiliriz. Peki Ezgi ile Güneş’in mücadelesinde, Gelinim Mutfakta 8 Mart Cuma bilezikleri kim kazandı? Hadi bakalım tahminler gelsin. Bakalım yorumcularımızdan hangisi tahmin edecek. Ben Gelinim mutfakta puanlama olmadan bu sorunun cevabını vereceğim.

Her iki ayrı grup için 8 Mart Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? sorusunun cevabı çok önemli. Çünkü biri bilezikleri kazanma noktasında çok önemli olurken, diğeri de elenmemek için büyük avantaj sağlayacak. Tabi aradaki farkı kapatarak birinci olmak çok önemli aksi halde birinci olsalar dahi elenmekten kurtulamaz yada bilezik alamazlar. Not: Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu bu yazının son kısmında verildi. [pembebuton]15 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı[/pembebuton] sorusunun cevabı için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta finalinde ünlü bir sanatçı konuk olmuştu. Her hafta finalinde bir sanatçı gelmesi, harika olsa da bugünün fragmanına baktığımızda, kesinlikle bir sanatçının gelmediğini görünce şahsen üzüldüm. Aslında bunu kalıcı kılmak lazım. Şöyle ki Gelinim Mutfakta 8 Mart Cuma puanları ilk üç kaynana verdikten sonra haftanın kritiklerini konuşurken ünlü bir sanatçını gelmesi çok güzel olurdu. Tabi ara bittikten sonra son  kalan kaynana da puanlamasını yaptıktan sonra Gelinim Mutfakta toplam puanlar netleşecek. Kimin kazandığı da ortaya çıkacak. <⇓<PUANLAR YAZININ EN SONUNDA>⇓>Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1

8 Mart Cuma Gelinim mutfakta puan durumu son haline baktığımızda yani Cuma puanları henüz verilmeden son duruma baktığımızda Güneş bu hafta yeni gelse de 53 puanla şu an lider konumunda ve bu hafta harika işler çıkarttı. İkinci sırada ise Ezgi 50 puanla bilezik yarışında hala iddiasını korumayı başardı. Üçüncü sırada 60 bilezik kazanacağım diyen ama biz yarışmadan kazanacağını sandığımız ama aslında kayın babasından alacağını öğrendiğimiz Gülcan (tabi şaka) 47 puanla altın yarışında geride kaldığını görüyoruz.  son sırada ise Karadeniz’in hırçın kızı Nergis 42 puanla eleme potasına girdi. Bu gün ya elenecek ya kurtulacak. Başka şansı yok. CUMA PUANLARI YAZININ EN SONUNDA⇓

Yukarıdaki puanlamaya bakarak Gelinim Mutfakta 8 Mart Cuma kim elendi? diye merak edip bu puanlara bakıp sakın nergis olduğunu düşünmeyin. Arada çok fazla farkın olmadığı için, bu gün iyi bir performans ortaya koyarsa, elenmekten kurtulur. Şunu da söylemeden geçmek istemiyorum. Ezgi bu gün elem potasında olup elenmiş olsaydı. Fatih Ürek dünya kadınlar gününde kimseyi üzmek istemiyoruz deyip, Ezgi’nin gene yırtmasını sağlardı. Bakalım bu tolerans Nergis’e işleyecek mi? Merakla bekleyeceğim. Not: 8 Mart gelinim mutfakta puanlar bu yazının son kısmında bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 8 Mart Cuma Bilezikleri Kim Kazandı? Yarışmadan Kim Elendi

Hatırladığım kadarı ile Mart ayının son haftasında ilk bölümü ilke karşımıza gelen bu yarışma programı ne de çabuk bir yıl oldu. Daha dün gibi ilk zamanlarını hatırlıyorum. Ancak bu hafta 255. bölümü ile 8 Mart 2019 Cuma günü Kanal D ekranlarına gelecek olan gelin kaynana yarışma programı bu zaman kadar toplamda 250 bilezik dağıttı. Bu bileziklerin 1/5’ini Ezgi kazandı. Bu günde bu bileziklere bir yenisini eklemek üzere Güneş ile mücadeleye giren Ezgi için artık yüksek sesle herkes yeter artık diyor ve gitmesini istiyorlar.  Bu gün yani final günü ve Bilezikleri kim kazandı? sorusu oldukça merak ediliyor. Eğer Ezgi alacak olursa 50. bilezikleri almış olacak. Ayrıca en geride olan Nergis’in puanlarına bakıp, 8 Mart Kim elendi yada Nergis elendi mi? soruları sosyal medyada havalarda uçuşuyor. Gelinim Mutfakta bilezikleri Kim Aldı resmi

Gelinim Mutfakta 8 Mart Cuma Cuma günün birincisi kim oldu? Gerçekten bu günün düğümünü çözecek olan gelinlerin tatlı yapımından sonra kaynanaların bu tatlıya puan vermesinden sonra ortaya çıkacak. Lakin bir çok yerde kaynağım sağlam diyerek hemen hemen herkesin ismi elendi diye geçerken, bir başka yerde ise herkesin adı bir şekilde bilezikleri aldı diye yazanlar var. Arkadaşlar bu yarışma hakkında bilgileri sade ve sadece bizden alabilirsiniz. Başka yerlere itibar etmeyin. Not: Gelinim Mutfakta haftalık puanlar yazının son kısmında verdim.

Gülcan uzun zamandır uyku modunda. Ancak lafa ve çekişmeye geldiğinde en enerjik olan Gülcan olduğunu ve herkese lafını verdiğini görüyoruz. Gülcan kaynanası Besime hanım ile yaşadığı kalp kırıklığı nedeni ile ne Besime hanım Gülcan’ın tabaklarını bulamıyor. Nede Gülcan çok iyi şekilde yemek yapabiliyor. Bir an evvel bu psikolojiden çıkmalı. Aksi halde eleme potasında kendisini görmemiz çok yakın olacaktır. Şu an için Gelinim Mutfakta haftalık puan tablosu içerisindeki konumuna baktığımızda eleme potasının bir tık üstünde yer alsa da hala elenme ihtimalinin olduğunu görüyoruz. Dikkat:Gelinim Mutfakta 8 Mart Cuma puanları sayfanın altında verildi.

Gelinim mutfakta 8 Mart Cuma toplam puan durumu İlk üç kaynan puanlama yaptıktan sorna ara veriliyor ve haftanın kritikleri konuşuluyor. Bu sürede diğer kaynanaların puanları nerede diye soranlar var. Henüz son kaynana puanlama yapmadığı için kesin sonuçlarda açıklanmıyor. sona kalan kaynana kritiklerden sonra puanlama yapacağını hatırlatmak istiyorum. Şimdi hafta finalinde gelinlerin yapacağı tatlı ne olduğunu açıklayalım.

Gelinim Mutfakta 8 Mart Tavada Ballı Kadayıf Böreği Malzemeleri

 • 300 gram tel kadayıf (ince telli)
 • 2 boğum dil peyniri
 • 2 adet yumurta
 • 1 çorba kaşığı yoğurt
 • 1/4 su bardağı süt
 • 1/4 su bardağı zeytinyağı
 • Bir çay kaşığı tuz

Üzeri için;

 • 1/2 su bardağı su bal
 • 1/2 su bardağı pekmez
 • Bir çay kaşığı vanilin

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Gelinler için 40 dakikalık sürede yetiştirmesini isteyen Fatih Ürek de kolay bir tatlı olduğundan bahsetti. Bence siz de evinizde bu tarifi kolaylıkla bir saatten az bir sürede yapabilirsiniz. Şimdi bu hafta kim kazandı ve kim altınları aldığını görebilmek için son puanlamaya yani Cuma puanlamasına geçelim.

Gelinim Mutfakta 8 Mart Puanları (08/03/2019 Cuma)

*************************
Gelinim Mutfakta kim Elendi- kim gitti resmi*************************

Kaynana Filiz‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Gülcan : 1
Nergis : => Filiz’in Gelini 2
Güneş : 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 4
Gülcan : 3
Nergis : 1
Güneş : 5

*************************
” 8 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Nergis : 2
Güneş : 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Gülderen‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan : 1
Nergis : 5
Güneş   : => Gülderen’in Gelini 2

*************************

Gelinlerin 8 Mart 2019 Cuma Toplam Puanları

Ezgi 5 4 1 3 13
Gülcan 1 3 5 1 10
Nergis 2 1 2 5 10
Güneş 3 5 4 2 14

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (4 Mart – 8 Mart Haftası) – Cuma

Ezgi      : 50 + 13 = 63 
Gülcan : 47 + 10 = 57
Nergis  : 42 + 10 = 52
Güneş  : 53 + 14 = 67 

Gelinim Mutfakta 8 Mart Cuma Puanlama Sonuçları

*************************
8 Mart Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ GÜNEŞ

8 Mart 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ NERGİS

8 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ güneş
Gelinim Mutfakta 8 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ güneş
8 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒NERGİS ? (güle güle Karadeniz’in hırçın kızı)
*************************

Dünya kadınlar günü dolayısıyla keşke Nergis elenmemiş olsaydı… Eminim ki Ezgi bu durumda kalmış olsaydı Fatih Ürek tüm kadınlar çiçektir ve onları üzmek istemiyor ve bu hafta eleme yapmıyoruz demesini beklerdim.

Gelinim Mutfakta 8 Mart 2019 Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

153 Yorum

    1. Yazıklar olsun sana kanal D bugün Nasıl eleme yaptın dünya kadınlar günün de akşam haberler de verirsin göstermelik sizin kadınlara değer verseydiniz bugün eleme yapmazdınız nokta

 1. YAGNUR??????????
  Güneş?☘️
  Nergis??
  Ezgi????
  Gülcan???????
  Bu arada tüm kadinlarin kendim de dahil? 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutluyorum ?????????????????

 2. Hayret Gülcan saçlarını toplanmış benim söylediklerimi duydu galiba ????
  Bu arada Güneşi daha çok tutmaya basladim Gülcan cadisina güzel cevaplar yapıştırıyor ??

 3. Bu gün Ezgi’yle kuraya kalacaklar bence yada Ezgi alacak bakalım kim alacak dünya kadınlar gümünüz kutlu olsun ve Regaip kandilini niye kutlamadınız ayanlar birbirinizi selamlaşmadınız selamlaşmak çok sevaptı bu sevabı bilenler burda selamlaşırdı ama ne var azıkki. Fatih yürek bile kutlamadı hiç yakışmadım yada duymadım gün programı yeniden izleyecem inşallah

 4. Yuuuhh rezilige bakın kadınlar gününde kadınları maymuna cevirmisler anaokulu çocukları gibi bu ne beeeeeeee?????

 5. Bu gün Ezgi’yle kuraya kalacaklar bence yada Ezgi alacak bakalım kim alacak dünya kadınlar gümünüz kutlu olsun ve Regaip kandilini niye kutlamadınız ayanlar birbirinizi selamlaşmadınız selamlaşmak sevaptı

  1. Ben Güneş alacak diyorum?
   Ama tahmin diyorum.. hadi heyecanınız kaçmasın ??

 6. Ayy örülmüş hikaye uydurmasyon..
  Bu yarışma seviyesi çok düştü?
  Bende şuan bu yarışmayı seyrettiğim için kendinde şüphe etmeye başladım acaba enayi miyim ben????

 7. Reyhan Fatih üreğin kayıp kızkardeşi herhalde.Bi türlü vazgeçemiyorlar.Kimler geldi geçti Reyhan oraya kazık çaktı.Yakında yazlık kredisinde girerler nasılsa kanalın demirbaşları

 8. Bravo Gunes.kaynanalara pasta götürmeyi akıl etti diğerleri benciller hele Gülcan ilk önce biz tatsaydik bize geldi diyor yuuuhh….

  1. Gülcan Ezginin yerini alamaz..
   Alması için kaynanası Reyhan olması gerekiyor??

 9. ezgi demirbas oldu reyhan 6 aydir burdayim diyor 6 kezelendini demiyor demir at buraya birde mendil ser ezginin ev borcunu öde buraya guvendiniz

 10. en az puani ezgi alirsa eleme olmaz dunya kadinlar gunu olur elenmez bir sey yapar fatih yuregin sag kolu kayinnasida fatih yuregin sol kolu ezgi fatih yurek onlari tutuyor puanlamada bile sifre veriyor gizli evet

 11. ezgi en guzeli senin sen yapiyon sen özelsin cok biliyon yaziklar olsun sana kendini dev aynasinda göruyon

 12. arkadaşlar beklenen an geldi bilezikleri güneş alacak… nergis elenecek…
  bunu smöylememi istemeyen var mıydı?

 13. Hoşbuldum FİLİZ Hanım
  Sizinde geçmiş kandiliniz mübarek olsun ..İyi Cumalar ..
  Zaten tahmin etmiştim Güneş gün ve hafta birincisi olacak ve Nergis gidecek diye demek ki yine doğru tahmin etmiştim ?
  Bide Nergisin yerine Rümeysa gelecek diye tahmin ediyorum bu tahminim doğru nu değil mi artık haftaya pazartesi gireceğiz ?Temennim Rümeysa gelmemesi tabi?

   1. Rumeysanin hastası yoktu okul filan hikaye Ezgi gitmesin diye Rumeysayi gönderdiler çünkü Rümeysa bence kendisi sinir hastası sınırlı haraketleri seyirciyi bezdirdi ama geri gelme hakkı var diye getirecekler tekrar mecburen sonra yine çok kısa sürede yine eleyecekler.

  1. Bugün nergis gidiyo ama ezgi bugün elenme potasında olsaydi kesin 8 mart kadinlar günü diye elenmezdi haksızlık bu yaaa

 14. FİLİZ hanım size katılıyorum Ezgi elenseydi 8 Mart kadınlar günü dolayısıyla eleme yapılmayacaktı bundan kesin eminim …

 15. Ceyrek ezgi bilezik güneş yine bugün de bir altın aldi ezgi yeter ya gitsinler altin alamiyanlar alsın bu ne

  1. reytingler düşer o zaman reytingler düşmesi lazım yazıktir günahtır reyting ruhuna kul hakkına hirmek

 16. Yaaa Ezgi bı git yaaa Gulcanin 1 kg altınını hesap edeceğine git kendin yarışmadan haksız yere kazandığım altınların hesabını yap gıcık seyy..
  Gulcanda sevmiyorum ama doğruya doğru konuşuyorum ..

  1. Ezgi de Gülcan da elenmeli çünkü çok fazla durdukca gıcık oldular ama evet reyhan hanım ve Ezgi biraz ben bilirim tavırlarından sıkıldım çünkü Gülcan buraya geldiğinde alacağım dedi ve besime hanım kendi ben altın takacağım dedi Gülcan gelinlerin konuşması üzerine altınım nerde dedi besime hanım çok sessiz dendi kadının üzerine geldiler takmayacağım dedi Gülcan evlenirken 1 kilo altın taktılar ama ben burda altın almak istiyorum dedi kiloca altınları taktılar burda ezgi ve Gülcan tavırları çok sıktı

 17. Güneş için daha yorumsuzum ama Gülcan çok fazla hırslı olmasından ezginin ben bilirim tavrı reyting yaptığında. Gülcan da ezgi elenemeyecekler hiç ama nergis çok tatlı neşeli kız gitmesi istemem ama güneş de de reyting havasından elenmedi çünkü güneş diğer 3 gelinlere karşı olduğu ve kayınvalidelerin yanında olmasından reyting yapacak bilezikleri almasının sebebi bence bu olacak reyting için ama nergis üzüldüm ama Kadınlar günü için eleme olmasa keşke

  1. Ama ziyafet hanım çok haksızlık yaptı kendi öz gelini olmasada sen gelmişsin bırakır elif kendisi verirse sana verir Di ama şimdi özlemle gelirse çok haksızlık yapmış olur elife bence çünkü elif ilk baş kendi öz kayınvalidesi olmadığı bilmiyorduk yarı yarıya böleşeceşiz demesi bir şey demem çünkü ben gitsem kayınvalideme kendi 2 bilezik veririm ama yarı yarıya ben ihtiyacım varki gidiyorum sen bir dur ziyafet hanım alıyorsun yarı yarıya bir de öz kayınvalidesi değilsin hemde kendi öz gelinine vereceksin özlem de yok demiyor ben gelip alacağım dedi elifin yanında özlem geline özlem alsın altınları elifle de elif alsın kayınvalidemsin diye 2 gelin de sana verirse gönlünden verseydi keşke ama ziyafet hanım gelirse çok acımasızca olur gelmesin

 18. Dün sorulan soruya ezgi patlıcan dedi evet tadı tuzu yok yemek olunca tadı oluyor kendisi bunu görüyor kayınvalidesi için ama sonuna annem gibi değil demesi çok yanlış evet kayınvalide asla ama asla anne gibi olamaz ama orda anne mi kayınvalidemi diye sormadı fatih bey bence ezgi burda olmaması gereken gereksiz cümle kullandı

  1. Aynen katılıyorum sana
   Ezgi zaten kaynanasını hiç sevmiyor bunu çok belli ediyor mecburiyetten kaynanasını yanında getirmiş ama kaynanasını kıskanıyor onu kotuluyor gerçi kaynanası da pek onu beğenmiyor ama tartışmaları ekran önünde çok itici duruyor keza Gülcan ve kaynanasına öyle birbirlerine saldırıyorlar
   Yani bu dörtlü topluma kötü örnek oluyorlar ve buna izin veriyor Kanal D tabi reyting ugrana yapıyorlar çok yazık ve bizde seyrediyoruz ya bazen kendime de kızıyorum bunları seyrediyorum diye ????

 19. 8 mart kadınlarımız özel olduğumuz icin bir kerelik olsa eleme olmasa nolur nergis gitmese yaaa

 20. arkadşlar kusura bakmayım wharsupdaki mesajlara bakmadan aklımda kalana göre bu gün ezgi sanıyordum sonra whatrusp mesajına baktığımda yanlış yazdıoğımı fark ettim bu gün çeyreği güneş aldı kusura bakmayın düğzelttim orasını

 21. Tahminim çıktı yine Güneş gün ve hafta birincisi ?
  Tebrikler GUNES☀️Sanirm daha önce hiç gün ve hafta birincisi olan gelin olmadı yada ben hatırlamıyorum..

 22. Güle güle karadenizin hırçın kızı nergis yolun açık olsun . çok üzüldüm

  1. Güneşi bende tebrik ederim baya zaman dır yeni gelen gelin gidiyor Du ilk haftasından aferim şans mı başarı mı yoksa eli çok mu becerikli hafta göreceğiz ama yinede tebrikler

  1. Gitmeyi düşünmüyordu ama gidecek olması üzdü anne de olmayınca bence ondan sarıldı ağladı ama iyi oldu anne demesi anne diyecek biri var nergis için

 23. Nergis geri dönnnnnnnnnnnn bence yarışma nergis varken güzelleşti belki Karadenizi çok severim tam Karadeniz kızı olmasından çok sevdimmmmmm amaaa dönnn nergis biraz dinlen dönn n

 24. Ohhhh oohh Güneş nesen bol olsun???
  Ezgi Nergisin gitinden değil gözlerinin dolması çegreyi ve bilezikleri Güneşe kaptırdığı için keza Gulcanda kıskançlıktan catladi??
  Şimdi bu ikisi pazartesi kıskançlıktan Güneşe daha çok saldiracaklar bak görürsünüz

 25. Burakın şu ziyafetin adını anıp anıp cagirttirmayin.
  Sinir bozucu ŞEY…..
  Ondan nefret ediyorum ve bunun için önemli nedenlerim var ama burası yeri değil söyleyemiyorum.

  1. Valla ben Rumeysanin ve kaynanasinin gelmesindense Ziyafet ve Ozlemi tercih ederim

 26. Aha yanildim tahminim cikmadi pazartesi çircir Rümeysa geliyormuş çok mutlu oldum coook??????
  Yanlız o yeni kaynanada o sürat beboyke çok agresif birine benziyor ?
  Yağnur geri dönünce kadar Güneşi destekliyorum ?
  Yürü bee Guneess kim tutar seni? süpersin??

 27. Şimdi bitti gelinim mutfakta yeni gelen yarışmacıları gördük kayınvalide bence reyhan hanım gıcık şimdi şu da yanlış orası program illaki program ikramı oluyor gelinlerden bunu istemeleri yanlış o oda gitmeleri bence yanlış şimdi pazartesi günü gelen yarışmacılar dan kayınvalide el öpmedi bu ney ya gelinim mutfakta evet gelinler gelin olduğu gösterecek ama başkagelin diğer kayınvalideleri niye elini öpsün valla bu yarışmacı elenmeli ezgi ve Gülcan dan önce belki gitmesinler şu anda programın tadı kalmaz

 28. Nergis de gitti gelen gidiyo ezgiyle bu gülcan bi gitmedi kök saldılar artik oofff

 29. Yeni gelin kaynanayi gördük belki ezgiyi yada gülcani bunlar yollar insallahhh aminn???

 30. Yeni gelinde biraz Güneşe benziyor ama kaynanası çok fena birine benziyor yandılar gelinler ve kaynanalar hepsine yeter o yeni kaynana ?

 31. 2.sezon gelicekti o daha var baya bu arada esra ÖZLEM ARGUN İNSTAGRAM HİKAYESİNDE programa yeniden başvurmuş ben görmedim ama görenden duydum

 32. Elif yine sükûttu özlem fena kiz artik ne zaman gelirlerse bekliyoz reyhandan iyidir yine reyhandan sıkıldık artık

 33. Heeeee ? bende bana dedin zannettim ama Özlem gelse program o zaman izlenir izlerken sıklıuorum

 34. Ev kredisi bitmeden Ezgiyi göndermeyecekler hiç boşuna beklemeyelim onlar kanalla anlaşmaliymis Ezginin eside kanalda çalışıyormuş duyduğum kadarıyla yani bu Ezgi Reyhan BesYapum hepsi hileci zaten yarışma senaryo puanlar falan hepsi hikaye bence kavgalarda kurgu biz de saftrikler izliyoruz işte ????

 35. Bende cok üzüldüm biraz daha kalsaydı keske artık nergisin gelmesini bekliyecegim ne yapalım gulcanimi destekleyeyim ne yapayım dermişim

 36. Aynen güneşi sevmedim itici geldi yapmacık gibi ezgi de allaha yakın yeni gelinde bende uzak olsun ???

 37. Hayırlı Akşamlar Hayırlı Çumalar Ragaib Kandiliniz Kutlu Olsun❤️8 Mart Kadınlar Bayramınız Kutlu Olsun❤️

 38. Pazartesi gelecek gelini sevmedim ezgiyi zaten sevmiyordum Güneş yaaaaani bitek Gülcan kaldı ciddi ciddi

 39. Gülcan ve Ezgi gitsinler artık programın kalitesini iyice düşürdüler saygısız gelinler??

 40. Gülcan ve Ezgi artık gitsinler bu iki saygısız seviyesiz gelin programın kalitesini düşürüyorlar??

 41. Artık bu yarışmayı seyretmeyecegim seviye yerlerde Inşallah Rutuk kapatır bu yarışmayı

 42. Filiz hanim ezgilerin yancisi fatih bey dediki kamera birsey tespit etti nedir o

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu