Gelinim Mutfakta

8 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puanları [Bugün Günün Birincisi] Açıklandı!

Gelinim Mutfakta 8 Mart Salı günün birincisi ile Salı puanları belli oldu! 8 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Salı Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? Kaynana Mevlüde gelinine kaç puan verdi? 8 Mart Salı puanları sonucu bugün kim birinci oldu? 08/03/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Miyase bugün kaç puan aldı? 8 Mart Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? Hangi kaynana kendi gelinin tabağını buldu? Bugün Yeşim kaç puan aldı? Salı en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların cevapları, bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> 5 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (09/03/2022) 8 Mart 2022 tarihinde Yeşim ile Fatma günün birincisi olsa da kura sonucu Fatma çeyrek altını kazanan gelin oldu. Buna karşın, Hasret 9 puanla günün sonuncusu oldu.

=> 29 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 8 Mart Salı Puanları ve Salı puan durumu %100 açıklandığında, gözler hem Miyase’nin puanları üzerinde olacak. Hem de yeni gelen Fatma’nın elde ettiği puanlarında olacak.

=> 22 Mart Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 8 Mart Salı Puanları Verecek Kaynanalar

Hafta başında Miyase günün sonuncusu olarak haftaya başlarken, yeni gelen Fatma Miyase’nin bir tık üzerinden yer alıp, ilk gün kendisini eleme potasında uzak tutması dikkat çekti.

=> 15 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 8 Mart Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 8 Mart Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Hafta başında Hasret 19 puanla çeyrek altını alırken, Yeşim bir puanla çeyrek altını kaçırdı. Yeşim bugün çeyreği alıp, bu hafta altı bileziği almanın hesaplarını yapıyor.

=> Gelinim Mutfakta 11 Mart Cuma Kim Gitti öğrenmek için tıklayınız.

8 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puanları ile puanlaması sonucunda, Miyase yine günün sonuncusu olması halinde, Miyase için tehlike çanları çalmaya başlayacak.

=> 11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

8 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Pazartesi günü Fatma çeyrek altını almak istese de Hasret’in aldığı iyi puanlarla Fatma kendisini göstermedi. Buna rağmen en çok altın kazanan Miyase’den fazla puan alarak, dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

=> 10 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta son bölüm de çeyrek altını Hasret alsa da kaynana Beyhan’ın yine ve yeniden gelinin bulması oldukça dikkat çekti. Kaynana Beyhan gelininden tüyo almadığı halde, onu bulmasının arkasında neyin olduğu da çok merak edildi.

=> 9 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

8 Mart Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Miyase

Hafta başında Hasret bir puanla çeyrek altını kazansa da Yeşim’in hak etmediği puanları aldığını şu sözlerle duyurdu. İşte Hasret’in ortaya attığı bomba iddia!;

“Yeşim elenme korkusu ile ne yapacağını şaşırdı. Susayım diyorum ama ağzımı açtırıyorsun! Burada senin ne şartlarla kaldığında ortada. Yeşim şefin bilgisayarından yemeğin ismine bakmış!” Yarışmacı Hasret

Sözleri ile yarışmacı Hasret Yeşim’in yarışmada hile ile orada kaldığını ilan etmesi, gündeme bomba gibi düştü.

Nurten kaynana da gelinin Hasret’in sözlerini destekleyip olaya şahit olduğunu söylemesi, Yeşim’i sinir etmesi dikkatlerden kaçmazken, kaynana Beyhan bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında gelinin kaç puan vereceği merak konusu oldu.

Yeşim fanları, Yeşim’in açıkça hile yaptığı bu olay karşısında sessiz kalmakla yetinirken, Hasret bu işin üstüne gidip Yeşim’i diskalifiye ettirmek için elinden geleni yaptı.

Kaynana Beyhan ile Yeşim’in foyası ortaya çıktığı için Yeşim, yarışmada kalabilmek için 8 Mart Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını almak zorunda.

8 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Yeşim ve Beyhan

Kaynanaların 90 saniyelik tüyolaşmayı kalkmasına rağmen, Beyhan kaynana bulmaya devam etmesine karşı, izleyiciler Beyhan’ın eli ile koymuş gibi bulmasına büyük tepki göstermişti. İşte o tepkilerden biri;

“Daha önce gelinini kolay kolay bulamayan kaynana Beyhan, şimdi tüyolaşma kaldırıldıktan sonra nasıl bulmaya başladı? Bunun arkasında kesin bir oyun var!” İzleyici yorumu

Sözleri ile yarışmayı izleyenler Beyhan’ın Yeşim’i bulmasına güvenmediklerini beyan etmişlerdi. Bugün Yeşim yapılacak yemeklerin isimlerini önceden bilmezi, Beyhan’ın Yeşim’i bulmasını açıklamakta.

Hafta başında Miyase istediği puanlar rakip kaynanalardan almadı. Miyase mevcut durumunu bugün Gelinim Mutfakta 8 Mart Puanlama sonucunda düzelttirip, bugün günün birincisi olup bugün çeyrek altını almak istiyor.

8 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Pazartesi Nursel beş puanı Hasrete verdi. Hasret aldığı beş puanı çok iyi kullanıp, ilk gün çeyreği kazanan isim oldu. Hasret bu başarısını bugün Gelinim Mutfakta 8 Mart Salı puanlaması sonucunda da devam ettirmek istiyor.

Gelinim Mutfakta 8 Mart Salı Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 7 Mart Pazartesi günü ekrana geldi. İlk bölümde yeni gelen Fatma ortalama puanlar alarak kendisini tam olarak kanıtlayamazken, Hasret ilk gün çeyreği alarak altı bilezik için ilk hamleyi yapan oldu.  8 Mart Salı günü Nursel Ergin’in vereceği, 8 Mart Salı Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Günün sonunda Gelinim Mutfakta 8 Mart Salı puan durumu sonucun da kesin olarak belli olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

İlk bölümde altını almayı başaran Hasret, altı bileziği koluna takmanın hesaplarını yaparken, yeni gelen Fatma da kendisini kanıtlamak için bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için harekete geçti.

Yeşim ilk gün kıl payı çeyrek altını kaçırdı. İkinci gün yani bugün 8 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, Hasret’i geçip bilezikler için en iddialı isim olmak istiyor.

Gelinim Mutfakta 8 Mart Salı Puan Durumu Sonucu Belli Olduğu An Fatma ve Kaynanası

Bu hafta yarışmaya dahil olan Fatma ilk gün, günün sonuncusu olmadığı için eleme potasında kendisini bir adım uzaklaştırsa da halen elenme riski devam ediyor. Fatma 8 Mart Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda, en yüksek puanı elde edip, elenme riskini %100 ortadan kaldırmak istiyor.

Nursel Ergin beş puanı kime verdi? 8 Mart Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Fatma kaç puan aldı? Salı çeyrek altını kim aldı? 8 Mart 2022 Salı en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları, alt kısımda ki puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 8 Mart Puanları (08/03/2022 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

8 Mart Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 5
Miyase: 1
Hasret: 4
Fatma: 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Mevlüde’nin verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: 5
Hasret: 1
Fatma: => Mevlüde’nin Gelini 4

*************************
” 8 Mart 2022 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 4
Miyase: 5
Hasret: 1
Fatma: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 3
Hasret: 1
Fatma: 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: 1
Hasret: => Nurten’in Gelini 2
Fatma: 5

*************************

Gelinim mutfakta 8 Mart Salı Toplam Puanlar

Yeşim 5 1 4 5 1 16
Miyase 1 5 5 3 1 15
Hasret 4 1 1 1 2 9
Fatma 3 4 1 3 5 16

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (7-11 Mart Haftası) – Salı

*************************

Yeşim: 18 + 16 = 34
Miyase: 10 + 15 = 25
Hasret: 19 + 9 = 28
Fatma: 12 + 16 = 28

*************************

Gelinim Mutfakta 8 Mart Salı Puanlama Sonuçları

*************************

8 Mart Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM & FATMA
Gelinim Mutfakta 8 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KURA SONUCU FATMA KAZANDI
8 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ HASRET

*************************

Gelinim Mutfakta 9 Mart Çarşamba Fragmanı İzle

8 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bugün hem günün birincisi olan gelin hem de bugün çeyrek altını alan gelin belli olduktan sonra gözler haftanın ortasında çevrilecek. İşte haftanın üçüncü bölümü ile ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 9 Mart Çarşamba fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

38 Yorum

 1. BU GÜN YİNE HER ZAMANKİ GİBİ ÇOK BİLMİŞ MİYASE GELİNLERE YEMEK TARİFİ VERİYOR!..

 2. şimdi Nursel Miyase’ye 1 verdi ama Miyase 2 kaynanadan 5 aldı? Şimdi Miyase iyi yemek mi yaptı? Yoksa kötü yemek mi yaptı?

  1. miyase kötü yemek yapar mı hiç filiz. sen ona kötü yemnek yapmıyor dedirtmeye çalışıyorsun bize ama biz öyle düşünmüyoruz. yeşime 4 aydır sevilay ve nursel 1 veriyor. yeşim iyi yapıyor ama sevilay ve nursel yeşimiin hakkını yiyorlar bilezikleri miyaseye vermek istiyorlar dediğimizde hiç bişzi desteklemedin. kör oldun bu mevzular yazılırken dilsiz oldun. şimdi tutmuş miyase iyi yapıyor ama nursel hakkını yiyor demeye çalışıyorsun utanmadan. zaten sende utanma olsa yeşimi yukarıdaki yazılarında bu kadar karalamazdın.

   1. yeşim nurselden 1 alıp diğerlerinden yüksek alınca hakkı yeniyor, aynısı miyaseye olunca kötü yemek yapıyor mu oluyor? bu anonim zaten korkusundan isimle yazamıyor, abuk subuk konuşuyor. yeşime tapmayı da bırakın artık sıktınız. yeşimi sevmiyoruz sevmeyeceğiz!!!

 3. MİYASE BEŞ ALINCA İYİ YEMEK YAPIYORUM DİYE DİĞER GELİNLERİ AŞAĞILAR GİBİ DAVRANIYOR!..SİNİR OLUYORUM MİYASE’YE!.. BEYHAN’I ANLAMIYORUM!..YARIŞMAYA SANKİ MİYASE’Yİ BULMAYA GELMİŞ!..

 4. ALLAH AŞKINA MİYASEYİ SEVENLER SEVİLECEK HANGİ YÖNÜ VAR? KADIN EGOSUNU TATMİN EDEN UKALANIN TEKİ!…

 5. filiz seni eleştirdiğimiz adaletsizliğinden bahsettiğimiz seni yuhladığımız mesajlarımızı neden yayınlamıyorsun?

 6. nurten ve çirkefliği yine işbaşında. vallahi çirkeflikte miyaseyle yarışıyor.

 7. aferin filiz hepsini yayınlamışsın. bizde hakaret olmaz. sen yaparsın hakareti karalamayı özellikle yeşim dendiği anda kudurup şirazeyi kaybediyorsun.

 8. İnşallah bu hafta çirkef nurtenle çirkef gelini gider miyaseye sallayanlarda havasını alacaklar miyasenin yorumları herkesi çıldırtıyor

 9. yine yeşimin puanları yüksek ama ne yapıp edip miyaseye verilecek bilezikler.

   1. elenmeyecek yeşim de miyase de devam ediyor hala çekimdeler. hasret bu hafta alacak fatma gidecek. yakında da hasret de elenecek..

 10. MİYASE SANKİ PROGRAMIN REYTİNG MALZEMESİ!..SANKİ GÖNDERMEK İSTEMİYORLAR!…

 11. artık yeşim gerçekten bıktırdı izlemekten sıkıldık yaa ekranlara oynuyo saflar kanıyo yeşime

 12. yeşimden sıkılmayan kaldı mı ki ya kaç ay oldu bi gidemediler sanki masaya montelemişler kendilerini ayrılamıyorlarr gidin artıkk

 13. nursel şimdi de miyasenin hakkını yiyor. yorumlara göre puan veriyor belli. miyase kaynanalardan yüksek alıyor ama ne hikmetse nursel 1 veriyor. aynısını geçenlerde yeşime de yapıyordu!!

 14. Bıktık yeşimden açgözlü beyhandan otopark meselesinde haram para yiyor resmen ya! Sıkıldık gidin artık 7 ay oldu

 15. Neden yazdığım yorumların hiçbiri yayınlanmıyor. Elemeyi kim yapıyor. Dün Hasretle kayinvalidesi Yeşime sen yemeği biliyordun Fatmaya tüyo verdin derken Miyase kayinvalidesine akşam sana tavuğu nasıl yapacağımı söyledim niye bulamadı dedi. Niye bu konuda kimse birşey demedi. Herkes mi Yeşime karşı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu