Dizi Özet

8 Mart Sev Yeter 190. Bölüm Özeti Mani İşita’ya Evlenme Teklif Eder!

Ruhi aradan geçen yedi yılın ardından farklı bir kimlikle İşita’yı görmüştür. Bakalım İşita Ruhi’yi tanıyacak mı? İşte Sev Yeter 190. bölüm özeti.

Sev Yeter 190. bölümde Ruhan, İşita’yı yıllar sonra görmüş ve kendini kötü hisseder. Nidhi ile Aliya’nın tanışmasının ardından ikili Ruhan’ın kriz geçirdiğine şahit olur. Nidhi sakinleştirici iğne yapmak isteyince ruhan buna direnir. Nidhi ise hiç acımadan ona tokat atar. İşita’nın el bebek gül bebek büyüttüğü Ruhi’nin haline bakınca insan nerden nereye demeden kendini alamıyor. 

Nidhi son çare Ruhan’ın elini sıkıca bağlayıp iğneyi yapar. Rumi ise yedi yıl önce Bhallaların evini yaşananlar sonrasında terk edip gitmiş. Raman’ın müşterilerini bile alan bir iş adamı olan Rumi, Raman ile aynı ödülü almaya layık görülmüştür.

Raman ödülü Rumi alsın deyince Rumi, Bay Bhalla’nın desteğinden bahsedip ödülü ona verir. Raman bu duruma sinir olur zira Bay Bhalla Rumi’ye gizlice maddi yardımda bulunmuştur. Ancak Rumi’nin yaptıklarını bilmiyordur. Rumi Ashok ile iş birliği yapmıştır. 

Sev Yeter 8 Mart özetimiz devam ediyor. İşita ise telefonda Ruhan’ın çığlıklarını duyunca kendine engel olamaz ve Ruhanların evine gelir. Hizmetçi engel olmak istese de İşita içeri girer. Ruhan ona kızınca İşita çıkmak zorunda kalır.sev yeter 190. bölüm özeti resmi İşita yine onun Ruhi olduğunu anlayamadan çıkar. Rumi ise Mihika’ya evlenme teklifinde bulunur. Mihika kabul edince Rumi sevinç içinde dua almak için annesini arar ama yaşananlar nedeniyle annesi sadece ağlar ve telefonu kapatır. 

Pihu ise okulda verilen bir ödev nedeniyle aile albümü ister. Eski fotoğraflardan verildiğini de anlar ama Adi resimdeki benim diyerek durumu toparlar. Mani’nin kızı ise İşita ile babasının evlenmesini istemektedir. Babasını ikna eden Aliya, işte de sürekli telefon başında olunca Ruhan sebebini merak eder.

Durumu öğrenince de çık git diye azarlar. Aliya gidip evin süslenmesine yardım eder. İşita beklemediği bu evlilik teklifi karşısında şaşkına döner. İşita ve Mani cephesinde bunlar olurken Raman da Shagun ile evlenme konusunda karar alır. Shagun bunu reddeder ve gerekçe olarak da İşita’nın yaşadığını söyler. Raman işlemleri başlattım deyince Shagun zoraki evliliğe sinir olur. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

35 Yorum

 1. İyi akşamlar nasılsınız.gizem nasılsın. Erkenci kus vakti herkese iyi geceler.gizem soruna gelince.görüşürüz gizem.

 2. Iyi akşamlar.gunay gelmedin herhalde paket ah bi alabilsem sana. yeni geldim eve.gizem iyi akşamlar gelmişsin göremedim isim yeni bitti.gizem iyi geceler görüşürüz.

 3. Günaydın herkese kapanış ve açılış benden.gunay gelmemişsin.gizem sanada gunaydin okuldasın sende.zeynep gitmedin değilmi burda sin.

 4. Ay arkadaslar benide group a alirmisiniz ama ben turkmenistanliyim bide cok guzel bu kanal cevaplayin lutfan

 5. Ayjen diyeceğim kusura bakma ismini yazamadım merhaba hoş geldin.tabiki katılabilirsin turkmenistanliymissin memnun oldum bende turkiyeden.ismim umut sorumlu benim burada.aramiza hoş geldin tekrar ayjeneresowa

 6. Gizem özür kimse gelmeyince çıkmıştım gelecegini bilsem beklerdim.iyi aksamlar nasılsın gizem.

 7. ;-)BUGÜN GÜNLERDEN ;-)FB;-) MAÇI OLEYS ;-) ;-) OLEYS OLEYS OLEYS ;-) GURURUMUZ FB;-) SAAT 21DE GURURLANDIR HADI BEEEEEE ;-);-);-);-);-) NAYSSSSSSSSSSESO

  1. Fener kaybederse küme düşebilir.ben galatasarayli olarak istemem.cunku tek rakibimiz olmazssa futbolun tadı olmaz.takiminiza başarılar bu gün.

 8. Merheba merheba merheba arkadaslar nasilsiniz iymisiz canlarim arkadaslarim benim sizi cook ozledim ki en son sizelere anlatmak isterim oglum telimi patetesli suya kacirdi sarki dinlarkan ellerinden o kadar cook uzuldum ki anlatamam sizlere calisdirip olmadi bende yeni tel aldim umarim sizlerde beni anlarsiniz canlarim sizi cook ozledim iy geceler hepinize Allaha emanat olun

 9. Nurdan ablam melek ablam zeynebim gulalek ablam defnejim umut abi adini Kainatjim ecem nazim hepinize iyi geceler adini unutdugum kimse varsa af ola herkes Allaha emanat olun canlarim ya arkadaslar ikimizin yerine gire bilmiyorum filiz kardesim mereba Anandinin ozetleri varmi acaba telim acamadida o yuzden cook merak edyorum saoluun

 10. Bu arada ben asagidaki ayjeren ama artik ayka olarak yorumliyjam çunki bana arkadaslarim ayka diyor

 11. Bugun kimse yok bende sanmisdimki siz beni kabullendiniz sohbet edicaz ama nerde yurtdisidigini her an hatirlatyursunuz neyse uyiycam tabi bu sessizlikden sonra nasil uyunursa artik hepinize iyi geceler tatli ruyalar hoscakalin bye

 12. Ayka özür dilerim sana hoş geldin dedim aramıza cevap bile yazmadin kusura bakma konusmak istemedigini bilemedim.cevap yazarsin sandim sorun degil kendine iyi bak.

 13. Selam dostlar nasilsiniz.Uzun bir aradan sonra ben geldimm.Ne var ne yok.Gunay ecem zeynep gizem ice mayde gulalek Umut nasilsiniz bakalim.Ben gittikten sonra basina bir is gelmemistir insallah Umut.Telefon size en son yazdiktan sonra yine bozuldu.Dun aksam servisten geldi.Ozledim sizleri.Allah a emanet olun gorusmek uzere…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu