Kördüğüm

8 Mayıs Kördüğüm 275. Bölüm Özeti # Rathod, Visnhu’nun Ağzını Aradı?

Kördüğüm 275. bölüm özeti ile bu olayları an ve an anlatacağız lakin az okuyan bir toplum olduğumuz için bu bölümde yaşanacak en önemli olay Mukta Visnhu hakkında bildiklerini Rathod’a anlattı. Mohin ve Mega düğüne geldi. Şimdi 8 Mayıs kördüğüm bölüm özeti ile bu olayları anlatalım. 8 Mayıs kördüğüm özeti ile alakalı yorumlarınızı en alt kızımdan yapabilirsiniz.

8 Mayıs Kördüğüm Bölüm Özeti

Kördüğüm 275. bölüm özetine geçmeden bölümü iki başlık halinde anlatacağız. Özetin devamını en altta vereceğimiz linkten ulaşabilirsiniz diyerek 8 Mayıs kördüğüm bölüm özetine geçelim. Rathod her zaman son dakikada gelip işleri tersine çevirmiş bir karakterdir. Meethi’nin düğününe gelmesi beklenmiyordu. Lakin Rathod, Meethi’nin isim babası olduğu için yani bir nevi babası olduğu için düğüne karizması ile gelir. Gelir gelmez “Say Sahava Sahava” şarkısı eşliğinde dans etmeye başlar. 

8 Mayıs kördüğüm bölüm özeti devam ediyor. Rathod hemen Ichcha’yı da yanına alıp düğünü keyfince kutlamaya devam eder. Tapasya da bu oyuna katılmak istese de Tej ile sahte de olsa bir evlilik yaptığı için kendine engel olur. Bu arada arkadaşlar Rathod’un oynaması çok komik kocaman saçlarla garip hareketleri çok fazla ilginç gelse de bu adama yakışıyor.

Mohin İle Mega Geldi Kördüğüm 275. Bölüm Özeti

Kördüğüm 275. bölüm özeti, Rathod oyun sırasında Tapasya’ya bakıp bu senin için der gibi oynar. Mai Tej’in yanına gelip bu gelen kişi Mukta’nın babası Tapasya’nın eski eşi der. Tej içinden Tapasya’yı başından atıp şu adama geri atsam diye düşünür. Ichcha panikle dışarı çıkıp nerede kaldı diye düşünürken Veer gelir. Kimi bekliyorsun diye sorduğu sırada gazeteci Mega gelir. Veer ile tanıştırdıktan sonra düğün salonuna gidip Damini’nin yanına getirir. Damini Mega’yı görünce çok sevinir. Ichcha daha sonra Mega ile Meethi’yi tanıştırır. Ardından Hatırlarsanız Mega yanında erkek gazeteci vardı Mohin de düğüne gelenler arasındadır.

kördüğüm 275. bölüm özeti resim 1

Mohin ile Mega bir birlerinden habersiz gelmişlerdir. Mohin , Mega’yı görünce o vakitler bile platonik bir aşk yaşamıştı. Düğünde görür görmez eskiyi hatırlar. Yalnız aralarında ne olduysa sanki evlenmiş gibi kısa kısa görüntüler geçti. O bölümde konuşma olmadığı için anlayamadım. Mohin hayalinde Mega’nın yanına gidip ona dokunduğunu fala hayal eder. Sonra birden kendine gelip hızla düğünü terk eder. Ichcha ise hemen arkasından gidip düğünü terk etmesine engel olmak için duygusal bir konuşma yapar. Kördüğüm 275. bölüm özeti devam ediyor. 

Mohin, Ichcha’ya Mega hakkında bazı bilmesi gerekenleri anlatır. Geçmişte Mega ile bir araya gelmek istediğinde yüzüstü bırakıldığını falan söyler. Tebrik edip kusuruma bakma deyip gider. Anlaşılan bunları daha çok göreceğiz. Ichcha ise bu aşkın sevginin sonu böyle bitmemeli diye içinden geçirir.

Mukta, Babasına Visnhu Hakkında Bildiklerini Anlattı 8 Mayıs Kördüğüm Özeti

8 Mayıs Kördüğüm özeti, Mohin elinde getirdiği çiçeği Ichcha’ya verip geline benim adıma takdim edersin der. Ancak Ichcha o çiçeği alıp Mega’ya götürür. Mega bu çiçek kimden geldi der. Ichcha bir dost deyip açıklama yapmaz. Düğün son hız devam ederken Mukta babası şle özel konuşmak istediğini söyleyip üst kattaki odanın birine çıkarlar. Mukta, Meethi’nin evlenmek üzere olduğu kişi gerçek Visnhu değil der. Rathod ise elinde delilin var mı? Neye dayanarak söylüyorsun der. 8 Mayıs Kördüğüm özeti alt paragrafta devam etmekte.  

Mukta ise Visnhu’nun yalan üstüne yalan söylediğini hepsini bir bir yakaladığını, hiç bir dostu ve arkadaşı olmaması, düğüne gelen bir tek ailesinin olmaması bunlar en basiti olduğunu söyleyip sözlerine devam eder. Yere düşürdüğü çekte Akash adının olması okuldaki arkadaşın Akash olarak tanıması çok geçmeden ölmesi ceza evinden gerçek Visnhu’yu araştırdığını ve Gerçek Visnhu’nun yakınlarda bile olmadığını öğrenmesini bir araya getirdiğinde altta Meethi ile evlenen adam başka biri ama ben buna engel olamıyorum der. Bu olayı çözmek istediğinde hep bir aksilik yaşadığını söyleyip ağlamaya başlayınca Raghu gelip senin adın Mukta Rathore. Sen böyle olaylarda daha dik durmalısın diye öğüt verir. Gerçek Visnhu er yada geç ortaya çıkacaktır der.

Rathod, Geçim Etmek Zor Değil Mi?Akash Kördüğüm 275

Kördüğüm 275, Survi de Akash’ı telefonla yanına çağırıp, gerçek Visnhu’nun geldiğini türlü türlü yalan söyleyerek düğünden kovduğunu anlatır. Akash, tüm önlemleri aldığını bu evliliğin olacağını söyler. Raghu da benim adım Rathod, bu işi çözeceğim kızım der. Dur bakalım çözebilecek mi? Rathod’un tüm sözleri havalı. Ichcha, Mr. Rathod geldi senin ona bakışını gördüm deyip, Tapasya’nın ağzından laf almaya  çalışsa da Tapasya çok fazla konuşmaz. Rathod ise damada daha dikkatli bakıp en ufak açığını arar. Jogi, Meethi ile Visnhu için balayına gidecekleri uçak bileni ve oteli ayarlamış. Gelip düğün hediyesi olarak verir. Hint düğünleri hakikaten böyle mi? Bizde damadın halasından çeyrek gelinin annesinden bilezik tarzında bir şey olmadı. ;)

8 mayıs kördüğüm bölüm özeti resim 1

Misafirler gittikten sonra aile üyeleri bir araya gelir. Herkes özel hediyelerini verir. Rathod bu sırada damat geçim etmek ev geçindirmek çocuğa karışmak zor olacak. Sen de bu yüzden şimdiden düşüncelere daldın Akash deyince, Visnhu’yu öksürük krizi tutar. Visnhu hemen uydurduğu yalanı Rathod’a yutturmaya çalışsa da Rathod yemez. Hemen Tapasya’yı çağırıp özel olarak yukarıda konuşalım der. 

Rathore Tapasya’ya kızın Mukta’nın söylediklerine inan. Doğru söylüyor der. Tapasya ise Visnhu meselesini diyorsan olayın başka yüzü de var. Meethi, Mukta’nın gözü nişanlımın üstünde ve evlenmemize engel olmaya çalışıyor diye laf çıkardığını söyler. Bakalım Rathod gerçekleri ortaya çıkarabilecek mi? Bu sorunun cevabı olan [pembebuton] kördüğüm 275. bölüm özeti[/pembebuton] (3. ve4. part) için Tıklayınız. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

97 Yorum

 1. Evvettt hediyeleri görelim ?? herkesten istiyorum amaaa ???? hayırlı geceler hatun kişilerimmm bir bakayım dedim gerçi herkes uyumuştur ama olsun huzurlu güzel rüyalar ?????

 2. Iki ben !
  Hediyem aslen Ingterede yaşiyan ama benim dilimi çok iyi bilen sinavlarimi yaptira bilecegim bir arkadaş olsunmu?
  Günaydin kizlar nasilsiniz , Ben okula hoşçakalin ?

 3. Peygamber Efendimiz(s.a.v) ;

  ‘’Öfke şeytandandır. Şeytan ise ateşten yaratılmıştır. Bilindiği gibi ateş su ile söndürülür. Sizden biriniz öfkelendiğinde hemen abdest alsın’’
  Buyurdu ve arkasından da şu duanın okunmasını tavsiye etti:“Ey Rabbimiz! Üzerimize sabır yağdır, ayaklarımızın yere sağlam basmasını sağla ve kafirlere karşı bize yardımcı ol”
  ???

  Gunesli bir Sivas sabahından….

  Günaydın günaydın günaydin

  Hayırlı sabahlar herkese????

  Gününüz aydın olsun, gülümsemeniz hiç solmasın, dünyadaki, ahiretteki bütün güzellikler sizi bulsun….

  ???

  NASILSINIZ ?? canlarim ,cigerlerım, sevgili dostlarım????

 4. Nurdanim sana hediye ??? olarak 10 kavanoz bal + bı kavanoz polen+ bi âdet Nokia 3310 ☎☎ veriyorum afiyetle yere????

  Seviyom seni ???

 5. FİLİZ’İM NASILSIN KUZUM , ELİNE GOZUNE KLAVYENE SAĞLIK ???ÖZET ŞAHANE OLMUŞ ????

 6. CUMLETTEN GUNAYDIN HAYIRLI SABAHLAR CANLARIM ❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣NURDANEM BENIM HEDIYEM GUZELMI GUZEL BIR EV ???GULE GULE ICINDE OTUR BIRTANEM

 7. Günahlarından samimi olarak tevbe eden kişi hiç günah işlememiş gibidir.

  {{ Hadisi Şerif}}

  Hayırlı sabahlarr hatunlarımm nasılsınız.

  ????

  AYSELİMM teşekkürler hediyelerine ???

  Nasılsın ne var ne yok

  ???

 8. ?????AYSELİM

  Beni unutmuşsun CANIM kankammmm CANIM sağ olsun

  ☀️☀️☀️☀️☀️BÜTÜN ARKADAŞLARIMA GÜNAYDIN

 9. NURDANEM RICA EDERIM BIRTANEM NASILSIN IYIMISIN CANIM BENIM ❤❤❤❤❤???????❤❤❤❤❤AYSELIM HOŞGELDIN NASILSIN IYIMISIN BIRTANEM ??????????????????????

 10. DENIZIM GUNAYDIN HOSGELDIN BIRTANEM NASILSIN IYIMISIN CANIM ARKADAŞIM BENIM KENDINI ÖZLETTIYORSUN GUZELLIM SENI SEVIYORUM BIRTANEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘❣❣❣❣❣❣??

 11. Merhabalar , ben okulda dersdeyim canim sikildi buraya geldim , burdada pek koyu sohbet yokmuş kizlar nerelerdesiniz ??
  Bende bu gün pek fazla yazamaya bilirim , misafirlige gidcez ailemle okuldan sonra hoşçakalin

 12. ???????NAZIMMM

  CANIM nasılsın iyimisin inşallah iyisinizdir canım arkadaşım ?? AÇIK ÖĞRETİM SINAVIN nasıl geçti inşallah iyidir bende sizi çok özledim EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 13. ?”Kim çok sıkıntılı anında ?Ayet-el kursi ve Amenerresuluyu ?okursa Allah ona sıkıntı ?anında yardim eder”?
  ?(Hadisi şerif ?
  ????????????
  SABAH ŞERIFLERINIZ HAYIRLI OLSUN KIZLAR VE HAYIRLI INSANLARLA KARŞILAŞIP,HAYIRLARA VESİLE OLUN?????????
  ?????☔☔????
  NURDANIMA??bilmeceler ve fıkralar kitabi hediye ediyorum yazın okuması için ?????
  MANYOŞA INGILIZCE ÖĞRETECEK LONDRADAN SIRF MANYA IÇIN GELEN KLARA KIZI ARKADAŞ OLARAK HEDİYE EDİYORUZ ??işte kiz bu
  ::Hello Manya how are you ne var you gizz????
  ?????
  Bugün bi davete katılıcam sonra alışverişe çıkıcam AVMYE arkadaşlarımla.. Geç gelir isem merak buyurmayin efenim ???????

 14. Teşekkürler Defoş çok tatli ?
  Benimde son girişim akşama kadar hoşçakalin , misafirlige hazirlanmam lazim ☺

 15. Denız ım.Defnem.Nurdan ım.Aysel ım.Salıham.Gulçiçegım.Naz ım.Elam .Sevdam sızı çok sevıyorum.Ismını yazmayı unuttugum kardeslerım affetsınler.Hepınız allaha emanet olun.

 16. ? Resulullah Efendimiz buyurdular
  GÜZEL SÖZ BİR SADAKADIR NAMAZA GİTMEK İÇİN ATILAN HER ADIM BİR SADAKADIR VE İNSANLARA EZİYET VEREN ŞEYLERİ KALDIRMAN BİR SADAKADIR ?
  Selam kızlar
  Nasılsınız?

 17. MANYAM
  GÜL ÇİÇEĞİM
  NAZIM
  DEFNEM
  ELAM
  FİLİZİM
  ZÜLEYHAM
  NURDANIM
  MELEĞİM
  RÜYAM
  FERHANIM
  AYSEL
  DENİZ KENTLİ
  İSMİNİ UNUTTUKLARIM BENİ AF EDİN
  CANLARIM HEPİNİZE GÜZEL BİR HAFTA SONU GEÇİRMENİZİ EN İÇTEN DİKEKLERİNLE?????

 18. NURDANN ABLOŞUMA??
  BENDEN BİR ?? ABLOŞUMM NASILSIN??

  GÜLİZARR??
  HOŞGELDİN BEN DAHA ÖNCE SENİ GÖRMEDİM KENDINI TANITIRMISIN CANIM İSTERSEN TABİ??

  KIZLAR SİZLERİ ÖPÜYORUM ??????

  HADİ BYS❤?????

 19. NURDANIM sana hediyem bir SİNEMA BİLETİ ? ROMANTİK AŞK FİLMİ ? Kıymetli eşinle birlikte gidersin?
  İyi seyirler?
  MANYAM sana hediyem Hindistana bir uçak bileti Vivianın yanına gidersin
  Mutlu yolculuklar?

 20. Sarpilciiim hoşgaldin nasilsin???bende seni cok seviyorum canim?
  Gizemim sagol canim iyiyim seninde iyi olmana sevindim birtanem?

 21. ZÜLEYHAM sen YBaharı seyrediyorsun demek hafta sonları da veriyorlar mı acaba İnşallah veriyorlardır böylece Sultanım daha çabuk gelir
  Ben hala kanalı ayarlayamadım yaa be dandik kanal Allahım yaa reyting tablosuna bile girmiyor dizi izleniyor mu izlenmiyor mu belli değil ama belki böylesi daha iyi en azından izlenmiyor diye yayından kaldırılmaz kanal 7. Yaptığını hatırlayınca sinirlerim tavan yapıyor?

 22. Merhaba Kizlar
  ????
  DEFNEM IYI EGLENCELER CANIM
  ????
  FILIZIM TAMAM CANIM IYI EGLENCELER
  ????
  MINIK KUSUM IYI EGLENCELER
  ????
  Diger kizlar guzel bir hafta sonu gecirmenizi dilerim

 23. ANKARADA büyük Bi sel felaketi olmuş haberlerde izledim
  ANKARALILARA BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN
  Kızlar aramızda Ankarada yaşayan arkadaşlar var mı acaba varsa ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ALLAH BETERİNDEN KORUSUN

 24. RÜYAM iyim canım sağ ol sen nasılsın
  Şuan ben haberler izliyorum korku filimi gibi ya çok kötü
  RÜYAM ben çok korkuyorum böyle doğal afetlerden sel deprem falan Allah göstermesin hiç kimseye herkes korkar zaten off çok kötü ya Allah beterinden korusun neyse ki şuana kadar can kayıbı yokmuş İnşallah olmaz da

 25. ???INCEM canim cok sukur diyelim..bende kizlara sarma siriyorum ben izlemedim canim cok buyuk gecmis olsun..bende deprem den cok korkuyorum en buyuk fobim kapali alanda mahsur kalmak felakatin herturlusu kotu allah yardimcilari olsun..gec cevap yazarsam kirilma isim bitince buradaysan gorusuruz

 26. HAYİRLİ GUNLER GUZEL HAFTA SONLARİ DİLERİM.

  DEFNEM,ZULİSİM,RUYAM,FİLİZİM,SEVDACİM,GULİZARCİM,İNCECİM,MANYACİM,NURDAN ABLA SALİHA ABLA ,GİZEM;DENİZİM, AYSEL

  NASİLSİNİZ UNUTTUGUM TATLİ ARKADASLAR NASİLSİNİZ…

  BENİM BUGUN BERBAT GUNUM SAHTECİKTEN GULUMSE AYAK UYDURMA GİCİK Bİ GUNUM İPTALDA OLMADİ COK UZULDUM BABAMDA YOK KURTARSİN O İSLERİ İCİN AN.DA
  KALDİM BUYUK ANNEMİN ZORAKİ YAPTİRMALARİNA GORUSURUZ
  ARKADASLAR BUGUN YAZAMİCAM C.DAVETİ VAR BUYUK MUS BİDE HAZİRLANİCAM GORUSURUZ.

 27. Ay bende yağmura yakalandım ne güzel ıslandım ya akşam da dans ettim yağmurun altında ???
  Ankarada ikamet eden Filiz ve Tuana. Sen nerde ikamet ediyon ÎNCEM? Gerçi sen böyle sorulardan çok korkuyorsun ama en azindan şehrini söyleyecek kadar güvenmişsindir bize diye ümit ettim bir an??
  ???
  RÜYAM kolay gelsin?Sarma demisken geçen ufak tefek cinayetlerde adam karısına kendini affettirmek için sarma sarıyordu ama diyorki:Allah’ım bu normal bi insanin yapacağı birşey değil kafayi yemek lazim bunu nasıl böyle ince sarıyorlar ???
  Ve bende depremden çok korkarım yıktığı yerleri kül edip gidiyor

 28. RÜYAM sarmamııı ay bayılırım hem yemeye hem yapmaya?
  Rüyam kapalı alan fobim benim de var geçen gün asansörde kaldım elektrik kesildi Allahtan sistem hemen acil en yakın katta indirdi yoksa kalpten gidecektim
  Normalde asansöre binmem ama çok yükseye çıkmam gerektiğinde biniyorum mecburen ve elektrik kesintisi de beni buldu??

 29. DEFNEM hani anne babalar kuzlarına BİZ SANA GÜVENİYORUZ AMA ÇEVREYE GÜVENMİYORUZ derler ya işte bende SİZE GÜVENİYORUM AMA ÇEVREYE GUVENMİYORUM diyorum?
  FİLİZİME ve TUANAYA GEÇMİŞ OLSUN galiba sel sadece Mamak sentinde varmış Allah yardımcıları olsun
  Bu arada Tuana sadece Sultancı çılgın Tuana var zannederdim demek ki başka Tuanalar da varmış?
  Çok sık karşılaştığım bir isim değil de o yüzden

 30. Iyi eğlenceler SUYUM..
  ???
  Gizemcim Belloşa radyasyon yasak ilaç aliyor kuzum
  ???
  Yani ÎNCEM şehirden yer tespiti yapmıyoruz site olarak hiç dedektifcilik oynamayiz. Ben 3 yıldır Denizlili oldumu söylüyorum çok şükür bugüne kadar kapıma dayanan olmadi?araki bulasin. Tabi tercih senin. Senin dışında herkesi biliyoruz? yok Tuana ismi çok var. Her doğan 10 bebekten 4unun adi Tuana nerdeyse. Benim etrafimda o kadar çok varki.
  Asansörü bende sevmiyorum ama kapali alan korkum olduğu için değil;karanliktan ve kapali alanlardan korkmam ben. Sadece tanımadığım insanlarla binmek istemediğim için o kısacık zamanda feci şeyler olabiliyor zira??

 31. ???DEFNEM sagol birtanem gunun nasildi..yagmurda dans cok romantik? UTC arada kizim izliyor..adam dogru demis biz kadinlar dururken beyler niye zahmet etsinler.Erkekler boyle kendileri zoru gorunce of puf kadini anlayan erkek cok az bulunur Defnem??

  ??INCEM aynen canim bende asonsorde kaldim cocuktum ozaman..ogunden sonra kapali yerlerde duramiyorum asonsorede mecbur biniyorum cunku 10 katta oturan arkadaslarim var yada hastaneler vs.yani mecbur kulaniyorum hani derler ya korkunla yuzles kacmamak en iyisi??

 32. INCEM canim sarma dedim canin mi cekti senin..icime dert oldu aslinda soylemem boyle seyleri kusura bakma INCEM

 33. RÜYAM sağ ol tatlım iyi ki canımı çektirdin ben de oturdum sardım ?
  DEFNEM gerçekten o kadar çok Tuana mı var bu memlekette ben hiç araştırmadım ama şuana kadar karşıma Sultancı Tuanadan başkası çıkmadı karşıma belki de vardı da dikkatimi çekmediler o çılgın Sultancı Tuana gibi o benim rakibim ya Sultanımı çok seviyor ya ama o da nişanlandı baya Bi süre önce ondanda kurtuldum yani nişanlısı olan nişanlısını seviyor Sultanım da bana kalıyor?

 34. DEFNEM biliyorsun benim özel hayatım biraz karışık şehir değiştirdim zaten o yüzden söylememem benim için daha iyi yerin kulağı var derler be olur ne olmaz ben tedbirli olmayı tercih ederim
  Canım sizin Denizlinin simgesi neden horoz
  Her kes farklı anlatıyor sen ne diyorsun
  İngiltere de sizin Denizlinin horoz heykeline özenmiş Londraya bi mavi horoz heykeli dikmiş galiba??

 35. Az once ah kalbim ozetini okudum..yagmur diyince aklima Muaazzez Abacinin cok sevdigim bir sarkisi geldi.
  ????Beraber yuruduk biz bu yollar,da
  Beraber islandik yagan yagmur,da simdi dinledigim tum sarkilar,da bana hersey seni hatirlatiyor.
  ???Bu sarkiyi DEFNEME armagan ediyorum her dinlediginde seni cok seven bir dostun oldugunu unutma?

 36. Ben geldimm kizlar yine çok yorucu bir gündi ? sizler nasilsiniz naber ??
  Defoş Klara gerçekten çok iyi işe yaradi ay bana bir ilhan geldi Inglizce sinavlara kendim hazirlaniyorum bilmedigim şeyleri Google bakiyorum al sana cevap ?
  Incem hoşgeldin nasilsin , iyimisin bende Sultan dönene kadar gitdin sandim bende bu aralar izlemiyom Y.B ni R.K am yok ki ama Madhuş var yinede biraz bekliyorum ? R.K & Madhubala sahnelerini bekliyorum senden naber neler yapiyorsun ??
  Rüya ablam teşekkürler nasilsin, ben iyiyim ? kolay gelsin ?

 37. INCEM canim benim gercekten sardin,mi kiyamam cok zahmetli bir istir..sabir istiyor kizlar seviyor diye haftada bir kez yapiyorum..ozaman icim rahatladi afiyet seker olsun.

 38. Evet RÜYAM yağmuru çok özlemiştim kuruyup kaldık ??
  ????
  Anladım ÎNCE Kiz. Aa aşk olsun bilmiyor musun kız dünyanın en uzun öten ve deseni,rengi farkli olan ve büyük olan Horoz Denizliye aittir? bizim Horozlar öyle uzun öter ki alarm kurmaya falan gerek yoktur ölüyü uyandırır mezarindan???? Ha eti de çok lezzetlidir tavuk ve horozlarimizin??? Mesela biz hiç marketten tavuk almayiz. Kendi horoz ve tavuklarimizi keseriz pilavin üstüne koyariz. Londra bizden tekstil alışverişi çok yapıyor ÎNCEM belki git gel görmüşlerdir heykeli. Bizim heykelimiz de Camdan pırlanta gibi işlemeli. Biliyorsun Denizli dünyanın en önemli tekstil merkezi. Ozellikle bornoz ve havluda. Hatta Brad pitt,Angelina joli Tom Crouse ve birçok Hollywood ingiliz yıldız denizliden giyiniyor bornoz ve havlularini. Angelina Joli Kendi magazini ne banyosunu göstermişti Denizliden aldim bu işlemeli havlulari diye ? hatta ünüversitede bir hocam için banyo havlusu götürmüştüm doğum günü hediyesi olarak mest oldu. Tabi birçok arkadaşıma da. Farklı şehirlerden çeyiz alışverişi için geliyorlar belki sende gelirsin ÎNCEM ????

 39. Aa söylemeyi unuttum Gladyatör Filminin giysilerini ve Adriana Limanin en son giydiği bikiniyi de Denizli dikti :) Evet Tuana Alara,Dilara Melisa o kadar çok ki bu isimden ÎNCEM ??
  ????
  RÜYAM günüm çok güzel geçti evime geldim yağan yağmuru seyrediyordum bitki çayımı yudumlayarak???
  Şarkı için teşekkür ederim RuyaM bende cok severim bu şarkıyı bilmukabele bende seni çok seviyorum ❤❤
  VE RÜYAM BENDE SANA BENI SEVMEZSEN YAĞMURLARI SEV HEDİYE EDİYORUM ŞEBNEM FERAHTAN❤❤Şebnemin hikayesini anlatmıştım size..
  ????
  Manyam Klaranin işe yaramasina sevindim kuzu. Sınavın nasil geçti bu arada yaptın mi sorulari Manyoş???
  ?????
  Ya aklım AMAYADA KALDI. Kızcağız ugursuzum ben gelmiycem falan dedi çok üzüldüm ya. Belliki dertleri var elimizden birşey gelmiyor :(

 40. ???DEFNEM evet sehriniz horozuyla meshur..digerlerini bilmiyordum..Demek Angalina Joli Denizliden giyiniyor.. Bende onun hayranlarindan biriyim Birad piit,en sevdigim aktor neden ayrildilar guzel bir ikiliydi bosandiklarini duyunca cok uzuldum

 41. Şu sayfanın donması çok hızlı yorum yazıyorsunuz yazısı çıldırtıyor beni ysaaa
  Neyse ki spamları Filizim kurtarıyor yoksa hepten kafayı yiyeceğim

 42. Merhaba GİZEM dağ ol iyim sen nasılsın?
  RÜYAM bana zor gelmiyor almış elim pratik aslında sarma aletim var ama onunla sarmak bana daha zor geliyor elimle hemencicik sarıyorum
  Senin kızların şanslı sen sarıyordu onlar afiyetle yiyorlar bir zamanlar ben de öyleydim annem sarıyordu ben yiyordum ama şimdi kendim sarıyorum kendim yoyorum?

 43. DEFNEM bilşyorum canım Denizlinin horozunun marifetlerini uzun ve güzel ötüşünü hani bazı kişiler farklı şeylerde söylüyorlar mesela horoz dovüşü yapılıyormuş diye ve horoz gücün ve aydınlıpın simgesi oldupu için işte falan filan ama Denizlinin hırozu bir numara o kesin İngiltere istediği kadar horoz heykeli diksin onların horozu kesin pısırıktır????

 44. DEFNEM bir daha eğer ben birinci olursam senden Denizli bornozu hediye istiyorum Anjelinaninkinden olsun lütfen
  Biliyorum hediye istemek ayıptır ana napim beni özendirdin ben de ağrsız oldum ?
  Bu arada Anjelinayı ben çok taktir ediyorum kadın yavur mavur ama çok yardım sever kamtane çocuk evlatlık aldı hatta bşr aikeyi bile avlatlık aldı yardım amaçlı valla helal olsun kadına hemde çok güzel Bi kadın ?

 45. INCEM masallah sana marifetlisin..oyle canim sanslilar her istedikleri oluyor..Peki sen yalniz mi yasiyorsun?

 46. Rica ederim Gizemcim. Belloşu bende çok özledim
  ☀☀☀☀
  Aa Incenin bana yazdığı mesaj spama düşmüş. Evet ya sistem sürekli uyari veriyor hızlı yazıyorsunuz diye zebellah gibi tepemizde hayret ??
  ☀☀☀
  RÜYAM evet bizden giyiniyorlar. Gecelikleri falan da. Ipek geceliklerimiz çok hoş hele
  Bende onlari çok seviyorum tabiki Bradd Pitt Angelinayi aldatti Rüyam boyu devrilesi. Zaten 2.evliligini yapti hemen Bradd. Angelina bekar yoruldu kadin. Ailesindeki herkes göğüs kanseriymiş göğüslerini de aldırdı uzun süredir iş de yapmiyor pek..

 47. MANYAM tatlım Hoşbukdum sen de Holgeldin?
  Kıız hedyemi beğenmedin mi yoksa istemiyonmu Vivianın yanına gitmeyi?
  Ben Sultanı bekliyorum evet bir yılda beklerim gerekirse ama kanal7 çok kızıyorum ikinci defa yayında kaldırdı diziyi YBahar onların oyuncağı sanki valla çok sinir oluyorum yani ciddi sinir oluyorum?

 48. Evet Rüya abla misafirlige gitdik iyi , güzel , keyifli geçti ☺ sen nasilsin ?
  Evet Defoş işe yaradi sinava daha çok var Ingliz sinav 29 mayisda digeri ise 30 mayisda benim ki önceden hazirlik ? dua edin kizlar bana lütfen sinavimda başarili olabilim …

 49. Yok yok INCEM begenmez olurmuyum ya çok güzel Vivian’in yanina bilet çok sağol şimdi yazacaktim ama unutmuşum işte hala sinava hazirlaniyorum gözlerim şişdi ya

 50. Evet ÎNCEM horoz dövüşleri de çok oluyormuş acayip paralar dönüyormuş bir zamanlar bu işten ama baskinlar oldu yasak geldi. Kaçak göçek yapanlar vardır belki hâlâ kötü tükenmez ki zavalli hayranların vebalini nerden verecek pislikler :x
  Aa ne ayıbı veririm tabi hediye olarak ÎNCEM??gerçekte tanışsak çeyizlik hediye alırdım sana. Farklı sehirlerdeki birçok arkadaşıma aldim düğününde sana feda olsun. 1. Olduğunda hemen hediye kuzu????❤
  Aa evet ÎNCEM bizim horozlarımız daha cevval onların ki eziktir??

 51. NAZ bitanem Hoşgeldin?
  Sefa getirdin canım benim
  Yaa GÜL ÇİMEĞİM beden yok beden yazmıyor benim bilmediğim bir şey mi var bir yere mi gitti bilen var mı merak ettim
  RÜYAM evet yalnız yalıyorum ama bir ev arkadaşı almayı düşünüyor yakın arkadaşlarımdan ama bulmak zor çok

 52. Tamam Manyoş ederiz dua bitanem????
  ☀☀☀☀
  Nazım hoşgeldin neler yaptığımızı yazdik sen anlat kuzu ne var ne yok bizim giz❤???❤
  ☘☘☘☘☘
  Vay arkadaş ne Yalanci Baharmış Marsda yayınlıyoruz deseler Rokete atlayıp gidecek izleyici??????

 53. DEFNEM sağ ol eksik olma bitanem?
  MANYAM kolay gelsin Allah zihin açıklığı versin
  YBaharıın bölümkerini izleme zaten şimdi sümsük Mukut vardır ce sümsük Naduda ona yapışkan gibi yapışmıştır bırakmıyordur oelini Mukutun annesi kapıdan kovuyordur yüzsüz Madu bacadan giriyordur??

 54. RÜYAM görüşürüz canım benim?
  DEFNEM valla başkalarını bilmem ama biz MANYAMLA ikimiz YBaharı Marsta bile izleriz yani ben Sultan manyağı Sultanı izlerim ve Manyam da Rka manyağı Rkayı izler ??

 55. Tamam Defoş’um ???
  Teşekkürler Incem , evet şimdi sümsük Mukund vardir …
  Kizlar bu Y.B daki Mukund gerçek hayatta Iki Yabanci daki Anushka ile sevgili hatda evlilik yolunda ilerliyorlar , Anushkayi biliyormusunuz hani Kabir ile evlenmişti dizide ??

 56. Evet Incem izleriz tabi birde misirlar , pizzalar , icecekler, atiştirmaliklarla mis gibi olur beraber izleriz ???

 57. INCEM HOSBULDUM TESEKKUR EDERIM CANIM COK SUKUR IYIYIM GUZELLIM SENDE HEP IYI OL CANIM BENIM ??⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘DEFNEM HOSBULDUM BIRTANEM VALLAH BU GUN NE YAPTIM ONU SOYLIM BU GUN EVDE 1 TEMIZLIK YAPTIM 2 CARŞIYA CIKTIM ARKADAŞLARLA ALIŞ VERIŞ YAPTIM 3 EVE GELDIM YEMEK YAPTIM 4 SIMDIDE CAY ICIYORUM VE YENI GELIN FILIMINI IZLIYORUM 5 COK YORULDUM GUZELLIM BENIM SENDE HEP IYI OLUN ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤?????????????????❣❣❣❣❣❣❣❣❣??????

 58. iyi akşamlar kızlar yeni girdim eve hemen kördüğüm yazacağım ;) nasılsınız bakalım dışardakiler gezdiniz mi bakalım :)

 59. Sağol FİLİZİM sana sormalı nasıl geçti ???
  ???
  Evet ÎNCEM siz gidip izlersiniz korkulur valla???
  ???
  Manyam Iki Yabancıda Anuska ile Kabir evlenmiş miydi ?? Kabir anuskayi affetmemisti sonra affedip evlendiler mi onlar kuzu??
  Mukunt ile yakışıyorlar
  ???
  Tamam Nazım yorulmussun bayağı kuzu?❤

  1. iyiyim defnem alışveriş merkezinde gezdik biraz sonra bowling oynadık kısaca kafa dağıttık biraz sen ne yaptın

 60. Filiz , Naz abla hoşgeldiniz ?
  Defoş hatirlamiyorum ama evlendiler galiba onlar Kabir affetti diye hatirliyorum ay yoksa yanlişmi ??

 61. Iyiydi Filizim..
  Ay Elam gecikti. Ben kaçıyorum radyasyon yeter bu kadar
  ????.
  ALLAH RAHATLIK VERSİN KIZLAR ???????
  ALLAH RAHATLIK VERSİN ELAM RUH IKIZIM AFRODITIM TATLI RÜYALAR KELEBEĞİM S.Ç.S ????❤??????❤❤❤❤?❤?

 62. Kördüğüm kaç bölüm internetde bir tarafda 324 bölümde final olacağini bir tarafdan 395 bölümde final bekleniyor acaba Kördüğüm kaç bölüm merak ediyorum

 63. Aynen MANYAM hatta biz ikimiz Marsta çekirdek bile çitleriz platonik aşklarımı seyrederken birde selfi çekiliriz onlarla??
  Aynen DEFNEM bizden korkulur eee aşk insana herşeyi yaptırır platonik bile olsa??
  KIZLAR ben artık kaçıyorum yarın görüşürüz İnşallah
  Allah rahatlık versin hepinize iyi uykular?

 64. Iyi olmana sevindim Naz abla neler yapiyorsun ?
  Ayy aynen Incem çok güzel selfie olur Manya & R.K , Ince & Sultan selfişşş ?
  Iyi geceler Helin ?
  Iyi geceler Defoş ?
  Herkese tatli rüyalar iyi geceler kizlar , yarin görüşiriz hadi hoşçakalin ???
  Bende yeni özeti bekliyordum , bir girip bir çikip duruyordum daha akşama hazir olur her halde Filiz sanada iyi geceler ☺

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu