Zuhal Topal'la Sofrada

8 Nisan 2019 Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Leyla Güven Kaç Puan Aldı? Zuhal Topal Kaç Puan Verdi?

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 8 Nisan Pazartesi Leyla Güven yarışacak. İlk gün ilk yarışmacı olan Leyla oldukça gülümser yüzü ile bizi karşıladı. Yapacağı yemeğin ismini unutsa da tamamını pişireceği konusunda kendisine çok güveniyor. İlk gün iyi puanlar alabilen gelin genel de 10.000 Tl ödülü kazandığını çoğu kez gözlemledik. bu sebeple Leyla’ya ilk gün yarışma fırsatı verilmesini çok iyi kullanmalı, 8 Nisan Puanları bu haftanın nasıl geçeceğini az çok gösterecek. [mavibuton]12 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanlar[/mavibuton] için tıklayınız.

=> 8 Nisan 2021 Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta, haftanın birincisi kim olacağını belirleyen gene sunucumuzun verdiği puanlar oldu. Aslında bu işi sunucumuza bırakmadan adil puanlar verilmiş olsa, bu gün Zuhal Topal Kaç puan verdi diye merak etmeyiz ama benim gelinim alsın ödülü düşüncesi ile hep düşük puanları görmeye devam edeceğiz. [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 12 Nisan Cuma Puanları[/pembebuton] için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 8 Nisan 2019 Pazartesi

8 Nisan Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Leyla Güven’dır. Aslen Erzurumlu olması nedeni ile bu gün kendi menüsünde, Erzurum yöresine ait oldukça fazla yemekleri göreceğiz. Bu arada [mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 11 Nisan Perşembe Puan Durumu[/mavibuton] için tıklayınız.8 Nisan Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Leyla Ve Kaynanası Semra Resmi

Bu durum kaynanaların daha önce tatmadığı yemekler olma olasılığının fazla olacağı anlamına geleceği için, sırf bu yüzden Zuhal Topal’la Sofrada 8 Nisan Pazartesi Puanları oldukça düşük gelebilir. Şimdi bu gün yarışan gelinimiz ve kaynanamız hakkında edindiğimiz bilgileri paylaşmak istiyorum. Bu arada [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada Bu hafta yarışmacıları[/pembebuton] için Tıklayınız.

8 Nisan 2019 Pazartesi Günü Yarışmacıları 

Bu haftanın ilk gün yarışmacısı olan Leyla Güven; Aslen Erzurumlu olan gelinimiz 24 yaşında ve 5 yıllık evli olduğunu açıkladı. İki çocuk annesi Leyla eşi ile tanışma ve evlenme hikayesi ise oldukça ilginç. Bu arada [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 9 Nisan Puanları[/pembebuton] ve puanlamasını görmek için tıklayınız.Zuhal Topal'la Sofrada Bugün yarışmacısı Leyla Güven

Semiha hanım oğlu askerden geldikten sorna kız ararken, Özcan bey, aynı kursa gittiği Leyla’yı görüp annesine söylese de Semiha hanım yanlış kişiyi isteye gitmiş. Lakin yanlışlık kısa süre içinde fark edilince Semiha hanım oğluna Leyla’yı istemiş. Sonrasında nisan ve düğün olayı olmuş Şu an, 5 yıllık olan gelinimiz kendi elinin lezzetine çok güvense de kaynanaların düşük vereceğini düşünüyor.zuhal topalla sofrada 8 nisan yarışmacısı resmi

Leyla Güven’in kaynanası olan Semiha güven; 56 yaşında ve Erzurumlu olduğunu 3 evlat sahibi olduğunu ve bunlardan biri bekar olduğunu açıkladı. Yarışmaya katılmayı gelini çok istemesine rağmen kendisi önceleri hiç istememiş. Lakin yarışmada yapılan yemekleri görünce, Erzurum’un yemeklerini ve gerçek lezzetini göstermek için yarışmaya katılmış. 

Zuhal Topal’la Sofrada Leyla’nın Menüsü (8 Nisan 2019)

  • Aş otu yoğurt Çorbası
  • Peynirli su böreği
  • Etli Lahana Sarması
  • Et Kavurma
  • Şehriyeli Pirinç Pilavı
  • Mevsim Salatası
  • Dondurma Eşliğinde Kadayıf Dolması

Zuhal Topal'la Sofrada 8 Nisan 2019 Leyla'nın Menüsü

Kaynanalar bu gün tanımlayacakları yemeklerin isimlerini görünce hemen hemen tüm yemekleri bildiklerini her ne kadar yöresel yemekler de olsa bildiklerini düşünüyorum. Çünkü; hepsi tek bir ağızdan, kolay bir menü ve 2,5 saat için de kolaylıkla yapılabilecek bir menü olduğunu söylediler. Lakin kaynanaların kaçırdığı bir konta var ki hazır yufkadan değil el açması olarak yapacağı için, zamanı etkili kullanmak zorunda. Aksi halde haftanın ilk günü hazır olmayan bir sofra ile karşı karşıya kalabiliriz. 

Vakit kaybetmeden bu gün kaynanalar kaç puan verdiğini ve sunucumuz Zuhal Topal 8 Nisan Pazartesi kaç puan verdiğini hemen aktarmak istiyorum. Arkadaşlar buradaki puanlar anlık olarak güncellemeye çalışıyoruz. Eğer puanları göremezseniz, lütfen sayfayı güncellemeyi unutmayınız. 

8 Nisan Zuhal Topalla Pazartesi Puanları (Leyla’nın Puanları)

Semiha  4
Aysel  4
Kibariye  5
Raife  5
Zuhal Topal    7
TOPLAM   25

**8 Nisan Pazartesi**

Zuhal Topalla Sofrada 8 Nisan 2019 Bugün Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu