Gelinim Mutfakta

8 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı [Haftalık Toplam Puanlar]

8 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? 4-8 Nisan tarihleri arasında yarışan beş yarışmacında birisi, bugün haftalık toplam puanlar sonucunda, beş bileziğin sahibi olacak. 8 Nisan Cuma bilezikleri kim aldı? Haftanın birincisi kim oldu? 08/04/2022 tarihinde bileziği kim kazandı? 8 Nisan Gelinim Mutfakta bu hafta kim birinci oldu? Bu hafta en yüksek puanı kim aldı? Gelinim Mutfakta 8 Nisan Cuma bilezikleri kim aldı? Bu hafta kim birinci oldu? İşte merak edilen bu sorunun cevabı, bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 29 Nisan Cuma Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı sonucu öğrenmek için tıklayınız.

8 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Miyase

4 Nisan 2022 tarihinde başlayan programında, Gelinim Mutfakta 8 Nisan Cuma Haftalık Puan durumu sonucun da bir gelin beş bileziğin sahibi olacak.

=> Gelinim Mutfakta 22 Nisan Cuma Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı sonucu için tıklayınız.

8 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Hafta içi 13:00 da yeni bölümleri ile ekrana gelen yarışıma programında bugün 8 Nisan Cuma günü bir yarışmacı beş bileziğin sahibi olurken, bir yarışmacı da yarışmaya veda edecek.

=> 15 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı sonucu için lütfen tıklayınız.

8 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Miyase ve Sevilay

Bugün 8 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucuna göre, en yüksek puanı elde eden yarışmacı beş bileziği kazanırken, en düşük puanı alan isim ise yarışmadan elenecek.

8 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Miyase: 68 Puan
  2. Yeşim: 55 Puan
  3. Damla: 43 Puan
  4. Öykü: 40 Puan 

Yukarıda verilen puanlar, dört yarışmacının Perşembe günü elde ettiği puanlardır. Birazdan Cuma puanları verilecek ve bu hafta gelinim mutfakta bilezikleri alan yarışmacının kim olduğu ve bu hafta elenecek yarışmacının kim olduğu %100 belli olacak.

8 Nisan Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Yeşim: 55 + 17 = 72
Miyase: 68 + 14 = 82
Damla: 43 + 13 = 56
Öykü: 40 + 17 = 57

*************************

Gelinim Mutfakta 8 Nisan Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

8 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ MİYASE

8 Nisan 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ Öykü

8 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM
Gelinim Mutfakta 8 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YEŞİM
8 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DAMLA
*************************

8 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

4 Nisan 2022 tarihinde başlayan yarışma programında, yeni isim yarışmaya dahil olmadı. Zira önceki hafta Hasret diskalifiye olduğu için, Cuma günü yarışmaya dahil olan Öykü yarışmaya devam etti.

4 Nisan Pazartesi günü Miyase 22 puanla günün birincisi olmayı ve haftanın ilk çeyrek altınının kazmamayı başardı. Haftaya çok iyi başlangıç yapan Miyase, bu hafta bilezikler için ilk hamle yapan isim oldu.

Gelinim Mutfakta Miyase Kimdir
Gelinim Mutfakta Miyase Kimdir

5 Nisan Salı günü yarışmaya dahil olan Öykü 15 puanla günün birincisi olup, çeyrek altını kazınan isim oldu. Damla ise yaptığı kural hatasının da etkisi ile günün sonuncusu olan isim oldu.

6 Nisan Çarşamba günü 20 puan alan Miyase, günün birincisi olan ve çeyrek altını kazanan isim oldu. Öykü ise 7 puanla günün sonuncusu oldu. Miyase aldığı yüksek puanlarında etkisi ile bugün 8 Nisan Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu öncesinde, birinci sırada yer almasına büyük katkı sağladı.

Gelinim Mutfakta 8 Nisan Cuma Bilezikleri Kim Aldı - Miyase

7 Nisan Perşembe günü 16 puanla Yeşim ve Miyase günün birinciliğini paylaşırken, kura sonucu Miyase çeyrek altını kazanan isim oldu. Miyase aldığı puanlarla, bu hafta 8 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusuna en yakın yarışmacı olmayı başardı.

8 Nisan Cuma günü 13 puanla Miyase en yakın rakibini geride bırakırken, Damla ve Öykü arasında sadece 3 puan olmasından dolayı, bilezikler alan yarışmacı %100 olmasa da büyük oranda belli olurken, elenen isim son ana kadar belirsizliğini koruyacaktır.

Gelinim Mutfakta Yeşim Öksüz Kimdir
Gelinim Mutfakta Yeşim Öksüz Kimdir Resmi

Gelinim Mutfakta Bu hafta bilezikleri alan yarışmacıyı açıklamadan önce Cuma günü birinci sırada giren Miyase ile en yakın rakibi arasında ki 13 puan farkın olmasında dolayı, bu hafta altınları alan isim %100 netlik kazandı.

8 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı Miyase oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. izleyicilerden VE BİZLERE GÜVENEN HERKETEN ÖZÜR DİLYORUM. NURSEL’İN ÖYKÜ’YE VERDİĞİ YUKARIDA DOĞRU YAZMAMA RAĞMEN TOPLAMADA YANLIŞ YAZDIĞIM İÇİN SIKINTI OLDU.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu