Gelinim Mutfakta

8 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puan Durumu] Netleşti!

Gelinim Mutfakta 8 Nisan Cuma günün birincisi ile Cuma puanları sonucu açıklandı! 8 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bugün kim birinci oldu? Nursel Ergün bugün kaç puan verdi? Bugün çeyrek altını kim aldı? 08/04/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Kaynanalardan hangisi gelinine beş puan verdi? 8 Nisan Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? Kaynanalar nasıl puanlar verdi? Yeşim bugün kaç puan aldı? Bu hafta en yüksek puanı kim aldı? Miyase bugün kaç puan aldı? Son puanlar so0nucu ve daha fazlası bu haberimizde detaylı olarak sizleri bekliyor. 

=> Gelinim Mutfakta 29 Nisan Cuma Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 8 Nisan Cuma Puanları ve toplam puan durumu neticesi %100 belli olduğunda, bir yarışmacı tam beş bileziğin sahibi olacak. Bir yarışmacı da hayallerine ve programa veda edecek.

=> Gelinim Mutfakta 22 Nisan Cuma Puanları sonucu için tıklayınız.

8 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Perşembe günü puanlamasına kadar Öykü çok iyi performans göstermesine rağmen, Perşembe günü “Damla’yı kurtarma operasyonu” ile Damla yarışmada kalmayı büyük ölçüde garantilerken, Öykü yarışmada Cuma günü eleme potasında yarışacak.

=> Gelinim Mutfakta 15 Nisan Cuma Puanları Sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 8 Nisan Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 8 Nisan Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 8 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Sosyal medyada Perşembe günü yapılan yemekten dolayı, Damla’dan sadece 2 puan kesilirken (hem sosu hem boyutundan dolayı) Öykü’den 4 puan ceza puanı kesildi. Öykü aldığı ceza puanları ile eleme potasına düşen yarışmacı oldu.

=> Gelinim Mutfakta 8 Nisan Cuma Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

8 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ile puan durumu sonucunda, Öykü yarışmada kalmak için kendisinden bir tık önce olan Damla’dan 3 puan fazla almak isterken, Miyase de bu hafta da bilezikleri alıp, altın listesinde yerini sabitlemenin hesabını yapıyor.

Gelinim Mutfakta 8 Nisan Cuma Puanları Verecek Kaynanalar

Geçtiğimiz hafta finalinde beş bileziği alan Damla, bu haftaki performansı vasat seyretti. Perşembe günü Öykü’den 4 puan kesilmemiş olsaydı, Damla’nın işi Cuma günü oldukça zor olacaktı.

Damla ile Öykü yarışmada kalmak için bugün Gelinim Mutfakta 8 Nisan Puanlama sırasında, adeta ölüm kalım mücadelesi verirken, Nursel’in Öykü’den kestiği 4 puan ceza her ne kadar hak olsa da aynı şekilde Damla’dan da 4 puan kesilmemesi, bu hafta finaline şimdiden gölge düşürdü.

8 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Damla

Yeşim’in yarışmada kalmasında, 8 aydır bu yarışmada varlığını sürdürmesindeki en büyük etken, kaynana Beyhan’ın adeta muzip halleri denilebilir. Bu hafta Beyhan kaynana, Öykü’den puan karşılığı aldığı zeytinyağını satmak isterken, Sevilay kaynanaya yakalandı. İşte Sevilay’ın o sözleri;

“Kızlar Beyhan kaynana beş puan karşılığında Öykü’den zeytinyağı aldı!” Yarışmacı Sevilay

Sözleri ile yarışmacı kaynana, Beyhan’ın hem Öykü’yü kandırmak isterken hem de zeytinyağını başkasına satarken yakalanmasını Sevilay kaynana açıklaması dikkatlerden kaçmadı.

Öykü bu hafta yarışmada kalabilmesi için Damla’dan sadece 4 puan fazla alıp, 8 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olması yetiyor. Bunun farkında olarak yemeklerine odaklanan Öykü, bu hafta yarışmada kalabilmek için kolları sıvadı.

8 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Miyase ve Sevilay

Yeşim ile Miyase arasında ki rekabet giderek artmakta. Son bölümde iki güçlü yarışmacı da 16 puanla birinciliği paylaşsa da yüzü gülen taraf Miyase oldu.

Miyase en yakın rakibi Yeşim’den 13 puan önde girdiği hafta finalinde, en azından bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında bu aradaki 13 puan farkın kapanmaması için çabalayacak.

Perşembe günü Damla yemeğinin sosunu sıvı yapması ve boyutunu da olması gerekenden küçük yapmasına rağmen sadece 2 puan ceza aldı. Buna karşın Öykü patlıcanlarını soyduğu için ve patateslerinin boyunu büyük yapmasında dolayı 4 puan ceza aldı. Bu durum sosyal medyada şöyle yankı buldu. İşte İzleyici yorumu;

“Damla Öykü’ye göre daha popüler olduğu için ve yarışmada Damla daha aktif olduğu için Öykü’den daha fazla puan kesitler!” İzleyici Yorumu

Sözleri ile izleyiciler iki hata yapan Damla’dan sadece 2 puan kesilirken, iki hata yapan Öykü’den 4 puan kesilmesine vicdanen karşı çıktılar. 

8 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de 16 puan alan Yeşim ve Miyase günün birincisi olan yarışmacılar olurken, kura sonucu Miyase çeyrek altının sahibi oldu.

Miyase altın listesinin şu an için son sırasında yer alıyor. Bugün Gelinim Mutfakta 8 Nisan Cuma puanlaması sırasında, bilezikleri alması halinde, aldın listesinden bir üst basamağa yükselecek. 

Gelinim Mutfakta 8 Nisan Cuma Puan Durumu

4 Nisan 2022 tarihinden başlayan bu hafta da hafta finali, bugün 8 Nisan Cuma günü yapılacak. Hafta başında beri 4 kaynana ve dört gelin belirlenen süre içerisinde yemeklerini yaptılar. Bu yemeklere ya da tatlılara kaynanalar ve sunucu puan verdi. Bugün Nursel Ergin’in vereceği, 8 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın son puanlaması yapılacak. Gözler haftanın kaderini belirleyecek olan toplam puan durumu sonucuna yani Gelinim Mutfakta 8 Nisan Cuma puan durumu sonucuna çevrilecek.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Damla ve Öykü bu hafta inişli çıkışlı performans gösteren isimler oldu. İki yarışmacı da, programda bir sonraki hafta devam etmek istediği için her ikisi de bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmanın hesaplarını yapıyor.

Miyase beş bileziği de koluna takıp, toplamda 44 bilezikle altın listesinin bir üst kademesine çıkmak isterken, Yeşim de bugün 8 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, Miyase ile arasında ki altın sayısını düşürmek için harekete geçti.

Gelinim Mutfakta 8 Nisan Cuma Puan Durumu Açıklandığı An

Bu hafta finalinde Öykü en son sırada yer almasına rağmen, Damla onun 3 puan üzerinden yer aldı. Bu ikili bugün 8 Nisan Gelinim Mutfakta Puanları sırasında eleme potasında mücadele ederken, Yeşim ve Miyase de beş bilezik için mücadele edecek.

8 Nisan Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Damla kaç puan aldı?8 Nisan 2022 Cuma çeyrek altını kim aldı? Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? 8 Nisan 2022 Cuma en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların cevapları, alt kısımda ki puan tablosu içerisinde açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 8 Nisan Puanları (08/04/2022 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

8 Nisan Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 5
Miyase: 4
Damla: 4
Öykü: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Gülümser’in verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: 4
Damla: 1
Öykü: => Gülümser’in Gelini 3

*************************
” 8 Nisan 2022 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: 1
Damla: => Nuray’ın Gelini 5
Öykü: 4

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 4
Damla: 1
Öykü: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 1
Miyase: 1
Damla: 1
Öykü: 5

*************************

Gelinim mutfakta 8 Nisan Cuma Toplam Puanlar

Yeşim 5 5 1 5 1 17
Miyase 4 4 1 4 1 14
Damla 4 1 5 1 1 12
Öykü 1 3 4 1 5 14

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (4-8 Nisan Haftası) – Cuma

“HERKESTEN ÖZÜR DİLERM. PUANLARIN TOPLAMINIA HATA YAPMIŞIM!”

*************************

Yeşim: 55 + 17 = 72
Miyase: 68 + 14 = 82
Damla: 43 + 12 = 55
Öykü: 40 + 14 = 54

*************************

Gelinim Mutfakta 8 Nisan Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

8 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM
Gelinim Mutfakta 8 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YEŞİM
8 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DAMLA

*************************

Gelinim Mutfakta 8 Nisan 2022 Cuma Fragmanı İzle

8 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları %100 netlik kazandığında, toplam puan durumu sonucunda göre, bir yarışmacı beş bileziğin sahibi olurken, bir yarışmacı da yarışmadan elenecek. İşte o anların kısa özetti mahiyetinde, Gelinim Mutfakta 8 Nisan 2022 Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

51 Yorum

  1. Niyeti damla gitsin kızcağız daha yeni geldi 8 ay Yeşim 4 ay miyaseye yeterince haksızca altın aldılar bir hassa Yeşim ve kaynanası çok acımasızca hep Bana Rab bana Allah gözlerini doyursun

   1. ne yazık ki onlar gitmez program yeşim ve miyase üzerine kurulmuş onlar demirbaş diğerleri gelip geçici onlar hancı diğer gelinler yolcu

 1. Tabaklar açılırken gelinler nezaman yorum yapmaktan vazgeccekler. Lütfen iletirmisiniz yorum yapmasınlar.

 2. Lütfen Damla elenmiş olsun lütfen. Dayanamıyorum Damla’yı görmeye, nefret ettim yaa.

  1. yeşim i görmek istemiyoruz ama ekip gitmesine izin vermiyor
   ekip için yeşim yaşama kaynakları olmuş

 3. HAYATIMDA MİYASE DENEN YARATIK KADR KENDİNİ BEĞENMİŞ GÖRMEDİM; 5 TE ALSA ,4 TE ALSA,2 DE ALSA DUBANIN ÇENESİ DURMUYOR,KAYNANA BİR PİSLİK ,GELİN BAŞKA BİR PİSLİk,BUNLARI SEYRETMEK İŞKENCE.BU TİP İNSANLARDAN NEFRET EDERİM.AMA PROGRAM YAPANLARIN FAVORİSİ,BİZ ANCAK ÇENEMİZİ YORARIZ.FİLİZ HANIM LÜTFEN YORUMUMU YAYINLAYIN.

 4. beyhanhanim damlayi gönderecek bakin son puanlamada damlaya1 öykuye 4 ver hadi bakiyim

 5. Kaynanalar puan verirken her gelin saçma sapan sorularla sorularla araya giriyor kaynanın cevaplasi gereken yerde gelinler cevap veriyor bu saçmaligı önlegin programı bu yüzden tam dinlemeden cikiyorum SUNUCA KAYNANAYA BU TABAK GUZELMİ BEYENDİNMİ DEMESİN KADİNLAR ŞAŞIRİYOR KAYNANANİN CEVABİMA GELİNLER HİÇ KARİŞMAYA HAKKİ YOKKEN ÖNE CİKİP KAYNANALAR PUANIN PAZARLİGİNİ YAPİYOR NEKADAR AYİP DEMEKKİ KAYNANA HERKESİN TABAGİNİ BİLİYOR TEDBİR ALAMİYORSUNUZ bırakın yonetimide sunuculuguda rezil ettiniz

 6. Bu hafta 4-8 Nisan haftasında toplam puanlamalar sonucuna göre, Gelinim Mutfakta yarışmasından Öykü Elendi.

 7. Damla dan nefret ediyorsunuz çünkü yeşim i elemesinden korkuyorsunuz
  korkmayın korkmayın ekip yeşim in gitmesine izin vermez yeşim ve beyhan in oyun ve şovları bitmez hergun ayrı bir olay çıkarıyorlar

 8. ELENMEYECEĞİ BELLİYDİ!..ÇÜNKÜ DAMLAY’I ÖZLEDİLER!..BÖYLECE ÖZLEM GİDERDİLER!..

 9. Sunucu ortaligi kariştirdi nuray hemen bu damladan kurtulun yoksa büne böyle sazikkar olsun damla

 10. Bazen gelinlerin, kaynanalarin evlerinin dağınıklığını gösterip eleştiriyorlar. Hiç dikkat ettiniz mi
  Gelin ya da kaynanalar bazen stüdyoyu terkedip dışarıya çıkıyorlar
  O ne öyle
  Her taraf dağınık ve pislik içinde
  Koca kanal d nin durumuna, õzensizligine pes. …

 11. Olaya inandırıcılık katmak için beyhan öyküye 5 damlaya 1 verdi. Hiç müdahale yok havasi veriyorlar. Önceki gün damla ya 2 ceza puanı daha verselerdi damla gidecekti. Nursel ve ekibi çok kötü kurgu yapıyorlar.

  1. beyhan ekibin desteğiyle yeşim i buluyor bunu kabul ediyorsunuz
   yeşim yapamıyor yapabilseydi kaynanası bulurdu

 12. düzelteyim yeşim 7 ay miyase 5 aydır orada. 5 aydır miyase hile hurdayla nerdeyse her hafta bilezik alıyor. başta yeşimin hergün hakkını yiyor sevilay 1 veriyor. diğer gelinlerin elenmesine sebep oluyor sevilay. bygün damla defolsun gitsin, haftaya miyase defolsun gitsin. damla 10 kere elendi gitti geldi bıktık onun gidip gelmelerinden. kayınvalidesi bi b..tan anlamıyor, herkesten 5 alan tabağa 1 veriyor çünkü biliyor gelini yapamıyor beceremiyor her tabağı eksik yapıyor ama 5 veriyor. gelde hak hukuk ara. o yüzden damla defolsun gitsin.

  1. adliye sarayı mı ki adalet arıyorsunuz
   yeşim hakkıyla mı kalıyor bu hafta damla kurtarıldı olabilir
   bu gösteriye alışkınız yeşim e hep yapıyorlar alıştık

 13. damlada beceri sıfır, kültür sıfır, nezaket sıfır, kibarlık sıfır, saygı sıfır ama özgüven tavan. yollayın gitsin. sürekli eksik yapıyor bugünde farklı tabak yapıyor ama bugün puan kesmediler. öyküyü elemek kolay geldi. damla varken öykü elenir mi yaa.

 14. MİYASE’DEN VE KAYIN VALİDESİNDEN NEFRET EDİYORUM!..BİLEZİKLERİ KAZANDIKLARI HALDE HALA HAVALARINDAN GEÇİLMİYOR!..KAYIN VALİDESİ UTANMADAN BİRLERİ VEREREK BİLEZİKLERİ KAZANDIK DİYOR!..

 15. Yeşim: 55 + 17 = 72
  Miyase: 68 + 14 = 82
  Damla: 43 + 12 = 55
  Öykü: 40 + 17 = 57
  Nasıl oluyor da öykü eleniyor bunlarda oyun var puanlamaya hata var Nursel haksızlık yapıyor hakkını yediniz siz kafanıza göre yarışmıları tutuyorsunuz yazıklar olsun size

 16. Puanlama yanlış değil mi. Öykü ve Yeşim 17 puan topladılar. Haftalık toplamda da Öykü Damladan bir puan fazla idi.

 17. MİYASE YİNE BİLEZİK ALDI!..TERBİYESİZLEŞTİ!..BEN NEREDEYSE BU YARIŞMAYI BAŞINDAN BERİ İZLİYORUM MİYASE KADAR TERBİYESİZ UKALA BİRİ GÖRMEDİM!..SİZE YEMİN EDERİM EZGİ DOKSAN BİLEZİK ALMASINA RAĞMEN BUNUN KADAR TERBİYESİZ DAVRANMADI!..BU NASIL YETİŞTİRİLMİŞ BENİM AKLIM ALMIYOR!..İLKOKUL ÇOCUĞU BİLE BUNUN GİBİ DEĞİL!..

 18. HERKESTEN ÖZÜR DİLYORUM. NURSEL’İN ÖYKÜ’YE VERDİĞİ 1 PUANI YUKARIDA DOĞRU YAZMAMA RAĞMEN, TOPLAMADA YANLIŞ YAZDIĞIM İÇİN SIKINTI OLDU.

 19. HATA FALAN YOK!..BAKTILAR Kİ ÖYKÜ YÜKSEK PUANLAR TOPLADI DAMLA BİZİM İÇİN VAZGEÇİLMEZ DEYİP ÖYKÜ’YÜ ELEYELİM DEDİLER!..BUNLAR DA HAK HUKUK DENİLEN BİR ŞEY YOK!..KISACASI NE DAMLADAN NE DE MİYASE’DEN VAZGEÇEBİLİYORLAR!..

  1. o konuda haklısınız. Damla kalsın diye ayarlama yapıldığına tüm kalbimle inanıyorum. Lakin ben topla sırasında hata yaptım. Baktım damla eleniyor sonucuna göre. İnanamadım. soran yayınladıktan sonra kontrol ettiğimde hatamı fark ettim ama düzeltmesi zaman aldı.

   1. ayarlamalar hep yeşim için mi yapılacak bi defada damla için yapılsin ne olacak
    hafta başından yeşim için ayarlamalar yapılmış

  2. siz yeşim ciler nasıl bu kadar karalama yapabiliyorsun
   çünkü yeşim sürekli koruma altında sürekli kurtarılıyor
   yeşim yemek yapamıyor ama torpilli olduğu için kurtarılıyor elenmiyor
   bu hafta başında koruma altına alındı ki potaya düşmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu