Zuhal Topal'la Sofrada

8 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu %100 Belli Oldu!

8 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu ile toplam puan durumu sonucu %100 netlik kazandı! 4 Nisan 2022 tarihinde başlayan yarışma programında her gün bir yarışmacı yarışıp, rakiplerinden ve sunucudan puanlarını aldılar. Son yarışmacı Sultan Çakır da yemeklerine puanlar aldıktan sonra, 8 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu sonucu ile 15.000 TL’yi kazanan isim %100 belli olacak.

=> 8 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Hafta Kim Birinci Oldu görebilmek için lütfen tıklayınız.

8 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu sonucu henüz belli olmadan önce, son bölümde yarışan Hava kasım, 39 puanla lider konumda yer alıyor.

8 Nisan Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puan Durumu Belli Olduğu An

Bu yazımızda, Yemekteyiz 8 Nisan Cuma puan durumu sonucu toplam hali yani Zuhal Topal’ın bu hafta verdiği puanların eklenmiş hali alt kısımda açıklanmıştır. 

4 Nisan Pazartesi günü Furkan Yavuz yarıştı. Bu hafta tek erkek yarışmacı olan Furkan Yavuz toplamda 29 puanla alarak, haftaya iddialı bir giriş yapmayı başardı. 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 8 Nisan Cuma Puan Durumu Belli Olduğu An

5 nisan Salı günü 2 yıllık aşçılık bölümünden mezun olan Ülkü Naz Eski yarıştı. Yemeklerinde ki lezzet eksikliğine rağmen toplamda 30 puan alarak, kendisinden önceki yarışan Furkan’ı, Yemekteyiz 8 Nisan Cuma Puan Durumu sonucu beklemeden elemeyi başardı.

6 Nisan Çarşamba günü sosyal medyada yemek paylaşımları yapan Elif Kahrıman yarıştı. elif gerek kendisini çok iyi savunması, gerekse yemeklerinde ki lezzetlerden dolayı toplamda 35 puan alarak, kendisinden önce yarışan Furkan ve Ülkü’yü Yemekteyiz Puan 8 Nisan Cuma Durumu sonucunu beklemeden elemeyi başardı.

Yemekteyiz 8 Nisan Cuma Puan Durumu Resmi

7 Nisan Perşembe günü yaptığı eleştiriler ile gündem olan, bu haftanın en iddialı yarışmacılarından biri olan, bir dönem aşçı yardımcılığı da yapan Hava Kasım yarıştı. Hava toplamda 39 puan alarak kendisinden önce yarışan üç yarışmacıyı, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 8 Nisan Cuma puan durumu sonucu açıklanmasına gerek kalmamadan %100 eleyip, 15.00 TL’den mahrum bıraktı.

8 Nisan Cuma günü esprili tavırları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Sultan Çakır yarışacak. Sultan rakipleri ile girdiği sert diyaloglardan dolayı, rakiplerinden iyi puan alıp 39 puanı geçmesi, Zuhal Topal 8 Nisan Puan durumu sonucunda, zirveye yerleşmesi oldukça zor. İşte Yemekteyiz 8 Nisan Puan durumu sonucu;

8 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu

  • 4 Nisan Pazartesi Yemekteyiz Puanı (Furkan Yavuz) = 30 Puan
  • 5 Nisan Salı Yemekteyiz Puanı (Ülkü Naz Eski) = 30 Puan
  • 6 Nisan Çarşamba Yemekteyiz Puanı (Elif Kahrıman) = 35 Puan
  • 7 Nisan Perşembe Yemekteyiz Puanı (Havva Kasım) = 39 Puan
  • 8 Nisan Cuma Yemekteyiz Puanu (Sultan Çakır) = 24 Puan
Furkan Yavuz 30 Puan
Ülkü Naz Eski 30 Puan
Elif Kahrıman 35 Puan
Havva Kasım 39 Puan
Sultan Çakır 24 Puan

4 Nisan Pazartesi başlayan yarışma programında, 8 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu sonucuna göre Hava Kasım, 39 puanla zirvede yer almayı başlardı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu