Zuhal Topal'la Sofrada

8 Ocak Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (Sultan Yurtsever)

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 8 Ocak Çarşamba Sultan Yurtsever yarışacak. 40 yaşında ve 16 yıllık evli olan 3 çocuk annesi Sultan, restoran işletmesi olmanın verdiği öz güvenle yapacağı yemeklerde kayın valideleri etkilemeyi planlıyor. ancak Sultan’ın bilmediği bir şey var. O da kayın valideler lezzete değil, stratejiye göre puanlama yapıyorlar. Not: Bugün 8 Ocak Çarşamba puanları yazının en sonunda verdik.

=> Bu arada 5 Şubat Çarşamba Zuhal Topalla Puanları için tıklayınız.

Tabi sadece kaynanaların verdiği puanları direk olarak stratejiye bağlasak da iyi yemekleri, lezzetli yemekleri yapan gelinlerin tabaklarına kaynanalara da düşük puan verirken elleri titriyor. Çoğu zaman da düşük puan almaktan kurtuluyor. Sultan lezzetli yemek çıkartırsa, Zuhal Topal 8 Ocak Çarşamba Puanları sırasında en azından düşük puan almayacaktır.

=> Bu arada [pembebuton]29 Ocak Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugün[/pembebuton] yarışan gelin, kaç puan aldığını görmek için tıklayınız.8 Ocak Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Gelin Ve Kaynana8 Ocak Çarşamba Zuhal Topal Kaç Puan verdi? Bu soruyu ısrarla soruyorum. Çünkü kaynanalar doğal olarak kendileri kazanması için puanlama esnasında strateji yaptıkları için haftanın birincisi belirleyen sunucumuzun puanları oluyor. O nedenle Zuhal Topal bugün kaç verdi? Sorusunun cevabı tablo içinde verilmiştir.

=> Bu arada [pembebuton]22 Ocak Çarşamba Zuhal Topal Kaç Puan Verdi[/pembebuton]? sorusunun cevabını görmek için tıklayınız.

Her hafta farklı yarışmacılarla Fox TV ekranlarında 16:00 da başlayan programda bu hafta yarışan yarışmacılar hakkında merak edilen tüm soruların cevaplarını [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada  (6-10) Ocak Yarışmacıları[/pembebuton] tam da sizlere göre diyebilirim.

=> Bu arada [pembebuton]15 Ocak Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugün[/pembebuton] verilen puanları görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 8 Ocak Çarşamba (313. Bölüm)

8 Ocak Çarşamba (2020) günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Sultan yurtsever. Aslen Çorumlu olan gelinimiz 16 yıllık verdiği tecrübenin yanı sıra zamanında tek başına restoran işletmeciliği yaptığında dolayı bu tecrübesini bugün yapacağı yemeklere aktaracak. Tabi kaynanalardan iyi puanları beklemeye koyulacak.

=> Bu arada [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 10 Ocak Cuma Bugün Kim Kazandı[/pembebuton] görmek için lütfen tıklayınız.Zuhal Topal'la Sofrada 8 Ocak Çarşamba Yarışmacıları Kaynanalar ise Zuhal Topal’la Sofrada 8 Ocak Çarşamba Puan durumu sonucunda hak etmediği düşük puanları layık görecekler. Şimdi bu hafta yarışmaya da Çarşamba günü yarışan Sultan Yurtsever ile birlikte kayın validesi Şehzade Yurtseveri sizlere kısaca tanıtmak istiyorum.

=> Bu arada [mavibuton]10 Ocak Cuma 2020 Zuhal Topal’la Sofrada Puanlaması[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

8 Ocak 2020 Çarşamba günü bu haftanın ilk bölümü olan 313. bölümde yarışacak olan Sultan Yurtsever ile kaynanası Şehzade Yurtsever hakkında ki bilgiler, alt başlıkta açıklanmıştır.

=> Bu arada [mavibuton]9 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Sultan Yurtsever (8 Ocak Çarşamba Yarışmacısı Gelin)

Zuhal Topalla Sofrada Sultan Yurtsever - 8 Ocak Çarşamba yarışmacısı

 • 40 yaşında Aslen
 • Çorumlu Antalya
 • İlinde ikamet ediyor
 • 3 çocuk annesi
 • 16 yıllık evli
 • oldukça becerikli birisi
 • Tek başına restoran işletti

Şehzade Yurtsever (8 Ocak 2020 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topal'la Sofrada 8 Ocak Çarşamba Yarışmacı Kaynana Şehzade Yurtsever

 • Aslen Çorumlu
 • 30 Yıldır Antalya ilinde yaşıyor
 • 4 çocuğu sahibi
 • 3 Gelini var
 • 7 torun sahibi
 • Sürprizleri seven birisi
 • Gelinin yemeklerine güveniyor
 • Büyük ödülü alacağına inanıyor

sultan Yurtsever’in eşi ile tanışma hikayesine kısaca değinmek istiyorum. Eşi Enis bey ile görücü usulü olarak tanıştıklarını ve evlendikleri açıklayan Sultan 16 yıllık mutlu bir evliliği olduğunu açıkladı. Bizde kendilerine mutluluklar dileriz. Not: 8 Ocak Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada bugün puanları yazının sonunda verdim.

Bugün intikam almak için kaynana Havva’nın intikam almaya geleceği Sultan’ın masasına diğer kaynanalar da çok yüksek puanları kullanmayacakları için, Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabı tablo içinde mavi yazı ile bulabilirsiniz. 8 Ocak Çarşamba Zuhal Topal'la sofrada Bugün - 313. bölüm

Bugün 8 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada puanlaması esnasında Sultan kayın validesi Şehzede’nin kendisini hakkı ile savunmaması halinde Antalya’ya farklı otobüslerde gideceğini söyleyerek kayın validesi Şehzade hanıma göz dağı verdi. Ben şakamı gerçek mi inanın anlamadım.

Kaynanaların Bugün Verebilecekleri En düşük Puanlar

 • Zöhre: 3 
 • Rabia: 3
 • Yeter: 3 
 • Havva: 4

Yani tüm kaynanaların neredeyse elindeki üç puanı duruyor. Bu nedenle yarışmacı Sultan Yurtsever hem yemeklerin lezzet konusunda hem de kaynanalara karşı üslubu konusunda çok dikkat etmesi gerekiyor. 

8 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada Sultan’ın Menüsü 

 • Toyga Çarbası
 • Zeytinyağlı Halep Dolması
 • Haşhaşlı Çörek
 • Mastave
 • Şehzede Kebabı (Anan Yemek)
 • Yeşil Mercimekli Bulgur Pilavı
 • Karışık kış salatası
 • Tiramisu

Zuhal Topal'la Sofrada 8 Ocak Çarşamba Puanları Alacak Sultan'ın Menüsü


6 Ocak 10 Ocak 2020 hatasının bugün üçüncü gününde Sultan Yurtsever’in menüsünü gören kaynanalar oldukça şaşırdı. Zira hem yöresel hem de uluslararası bir menü ile kaynanaları ismini bildiği tek yemeğin Kış salatası olduğunu açıkladı. Kısaca kaynanaları verdiği tepkiler ise;

” => Vallahi hiç de güzel değil
=> Menüyü pek iyi bulamadım
=> Sadece salatayı bildim başka yemekleri bilemedim
=> Menüler uyumsuz menü karışık
=> Menü biraz karışık kuruşuk

Kaynanaların menüye eleştirisi

Bazı kaynanalar günün menüsündeki yemeklerin uyumsuzluğundan bahsederken menüdeki isimleri hiç görmedikleri için çok karışık bulsalar ben menüye baktığımda farklı tarzların bir aradaki uyumunu görüyorum. Not: bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabı yazının son kısmında açıkladık.

Antalya’dan bu yarışmaya gelen Şahzede ve Sultan ikilisi tamamen yarışmaya odaklandığını görüyorum. Ancak kayın valide Şahzede hanım, kendi gününe oynamak yerine son bölümde yarışan geline 3 puan vererek resmen büyük hata yaptı. Zuhal Topal’la Sofrada 8 Ocak Puanları Yeter kaynana intikamını çok acı bir şekilde alacak.

*************************
” 8 Ocak 2020 Çarşamba Puanları  her kaynana sonrasında anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanları görebilmek için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Zuhal Topalla Sofrada dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

8 Ocak Çarşamba Zuhal Topalla Sofrada haftalık puan durumu sonucunda yarışmacı Sultan’ın zirveye yerleşmesini düşünmüyorum. Ancak Sultan’ın menüsü bu güne kadar yapılan yemeklerden daha güzel ve iddialı olduğunu söyleyebilirim. Menüler karşılaştırıldığında bugün yarışan gelinin menüsü %100 zirveye oynayacak bir menü diyebilirim.Zuhal Topal'la sofrada 8 Ocak Çarşamba Puan Durumu Belli Olduğu An Yarışmacılar özellikle menülerini sunduğu esnada sunucumuzu etkileyebilecek bir menü çıkartmaya çalıştıklarını görüyorum. Son zamanlarda pirinç pilavına karşı savaş açan sunucumuz, bu menüde pirinç pilavı olmaması nedeni ile Zuhal Topal 8 Ocak çarşamba puanlaması kaç puan verecek diye oldukça merak ediyorum.

Öncelikle alt kısımda gelinlerin bu hafta aldıkları toplam puanları aktaracağım. Daha sonra 8 Ocak puanlaması konusunda aktardıktan sonra Zuhal Topal bugün kaç puan verdi sorusunu cevaplayacağız.

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (6-10 Ocak 2020)

Yeni yılın ikinci haftanın üçüncü bölümü ile karşımıza gelen program da bu hafta yarışan gelinlerin aldığı toplam puan durumunu her yazımızın altına ekliyoruz. Bu hafta rekabetin tavan yapacağı puanlamada, Zuhal Topalla Sofrada toplam puan durumu sonucu hemen alt kısıma ekledik. 

 • 6 Ocak 2020 Pazartesi Puanı (Dilnaz Kanat) = 27
 • 7 Ocak 2020 Salı Puanı (Irmak Çipil) = 22
 • 8 Ocak 2020 Çarşamba Puanı (Sultan Yurtsever) = 25

Şu an son puan durumu açısında zirvede yer alan ilk gün yarışmacısı iyi yemekleri ile istediği puanları alamasa da yüksek puanı almayı başardı. Tabi kaynanalar henüz ortalama bir puan verdikleri için yüksek puanları veren olmadı. 6 ve 7’lerin geldiği puanlar verildikten sonra durum değişiklik göstereceğini düşünüyorum. Dikkat: Zuhal Topal’la Sofrada 8 Ocak Puanları hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

8 Ocak Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Sultan’ın Puanları)

Zöhre  4
Yeter  3
Rabia  6
Havva  5
Zuhal Topal    7
TOPLAM   25

**8 Ocak 2020 Çarşamba**

Zuhal Topalla Sofrada 8 Ocak Çarşamba 2020 Fragmanı (313. Bölüm)

Bu haftanın en tecrübeli gelini olan 16 yıllık evli olan Sultan Yurtsever’in yarıştığı, Zuhal Topal’la Sofrada 313. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu