Gelinim Mutfakta

8 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 8 Ocak Cuma günün birincisi ve haftanın birincisi bugün 8 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda netlik kazanacak. Hafta finali ile karşımıza gelecek olan yarışma programında bugün toplam puan durumu sonucuna göre bir gelin %100 bilezikleri alacak. Aynı şekilde bir gelin de kesin olarak yarışmadan elenecek. 8 Ocak Cuma çeyrek altını altını kim kazandı? Puan durumu sonucu sonucunda bugün kim birinci oldu? Seda Sayan kaç puan verdi? 8 Ocak Çeyrek altını kim kazandı? 8 Ocak 2021 tarihinde bugün günün birincisi olup altını kim aldı? Soruların detaylı cevaplarını haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 12 Şubat Cuma Puanı ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 8 Ocak Cuma Puanları sonucunda bu haftanın kazanan ve kaybeden gelinleri belli olacak. Bir gelin bilezikleri alıp altın listesinde bir adım yukarı çıkarken, bir başka gelinde bugün elenecek.

=> 8 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri aldı öğrenmek için tıklayınız.

8 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Günün birincisi olan kim resmi

Bugün 8 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu öncesinde Zeynep Kalyon Gökçe en yakın rakibi Gizem ile arasında 6 puan olması ve bugün yarışmaya oldukça hazır başlamasında dolayı %100 olmasa da büyük oranda bu hafta bilezikleri Zeynep’in almasını bekleniyor.

Diğer yandan Gelinim Mutfakta son bölüm de aldığı puanlarla eleme potasına düşen Özlem de bugün 45 puanla eleme potasına yarışan isim olacak. Özlem en yakın rakibi Aysun ile arasında 12 puan olmasından dolayı Özlem’in bugün yarışmadan elenecek kişi olması kesin gözüyle bakılıyor.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Zeynep ile Gizem’in hafta başında rekabet edeceği ve bilezikleri bu ikilinden biri alacağı yönünde oluşan düşünce bugün doğru olduğunu gösteriyor. Zeynep 8 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olması halinde kesin olarak bilezikleri alan isim olacak.

İkinci defa yarışmaya katılan ve yarışmaya geldiğinde Onur Büyüktopçu’ya “Şartlar değiştiği için katıldım” demesinin ardından Onur Büyüktopçu’nun sunuculuk görevini Seda Sayan’a bırakması sosyal medyada çok konuşuldu. “Zeynep sunucunun ayağını kaydırdı” şeklinde yorum ve eleştiriler var.

Gelinim Mutfakta 8 Ocak Cuma Puanları öncesinde Özlem

Yeni sezonda eski yarışmacıların gelmeyeceği şeklinde ortaya konulan kurallar Zeynep için bu kuralın hiçe sayılması kafalarda soru işareti bırakıyor. Sadece bu değil,, Seda Sayana2ın Zeynep’e ya elenirsen diye bir konu gereği soru sormasına karşın Zeynep’in ben elenmeyeceğim diye kendisinden emin konuşması asla tesadüf olmadığı konusunda insanı düşündürüyor.

Bugün 8 Ocak Gelinim Mutfakta kim birinci sorusunun cevabını yazının en son kısmında kesin olarak açıklanmıştır.

8 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puanları verecek kaynana Semra İle Gülben Ergen

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında Nurten kaynana ile Yasemin kaynananın vereceği puanlar bir hayli önem kazandı. Zira Nurten 5-1-1-1 şeklinde puanlama yapacağını söylemesi nedeniyle beş puanı alacak isim Gizem yada Zeynep olması halinde bilezikleri alacak ismi, %100 değiştirecektir. 

Zeynep Kalyon Gökçe bugün %100 günün birincisi olup çeyrek altını alması halinde bilezikleri alacağını çok iyi biliyor. Bunu şansa bırakmak istemeyen Zeynep son bölümde kaynanasının verdiği düşük puanla çeyrek altını Gizem’e kaptırsa da bugün bilezikleri kaptırmamak için elinden geleni yapacak.

8 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta puanları puan durumu günün birincisi

Gülben Ergen’in Gizem’e sorduğu bir soruya Gizem kaynanama bir şey demem. Servet’in başının etini yerim demesine karşın Gülben Ergen şöyle dedi;

“Ben Senin kayın validen olsam hey hey!”  Gülben Ergen

Bugün Gelinim Mutfakta 8 Ocak Puanlama öncesinde Gizem kaynanasının yaptıklarının hesabını kocasından soracağını dile getirirken Gülben Ergen de “karşısında ki kaynananın ben olsaydım buna imkan vermezdim” diyerek Gizem’in düşüne göre bir kaynana bulduğunu dile getirdi.

Gelinim Mutfakta 8 Ocak Cuma Puan Durumu

2021 yılının ilk bilezikleri bugün verilecek. Tüm bölümleri 2021 yılında ekranlara gelen haftada birazdan kaynanalar ile Seda Sayan’ın vereceği  bugün 8 Ocak Cuma gelinim mutfakta puanları sonrasında Gelinim Mutfakta 8 Ocak Cuma puan durumu haftalık olarak netlik kazanacak.

Bugün 8 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun belli olmadan önce Özlem eleme potasına yarışan isim olurken, Zeynep de bileziklere en yakın isim oldu. 

8 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu belli olduğu an Yarışmacılar

Bugün çeyrek altını alan gelin Gizem olması halinde Zeynep ile arasında ki 6 puan farkın kapanık kapanmayacağına bakılacak. Ancak Zeynep Gelinim Mutfakta 8 Ocak puanlaması öncesinde günün birincisi olan gelin olması halinde hem çeyrek altını hem de bilezikleri kazana isim olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

8 Ocak Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Seda beş puanı kime verdi? Çeyreği bugün kim kazandı? Hafta finalinde Son puan durumu sonucunda kim birinci oldu? Soruların cevapları da yazının devamında ki puan tablosu içerisinde görebilirsiniz. 

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 8 Ocak Puanları (08/01/2021 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

8 Ocak Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Gizem: 3
Aysun: 5
Zeynep: 4
Özlem: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Yasemin‘in verdiği Puanlar

Gizem 4
Aysun: 5
Zeynep: => Yasemin’in Gelini 1
Özlem: 3

*************************
” 8 Ocak 2021 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Semra’nın verdiği Puanlar

Gizem: => Semra’nın Gelini 4
Aysun 4
Zeynep 5
Özlem 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Elmas’ın verdiği Puanlar

Gizem : 1
Aysun: 3
Zeynep: 2
Özlem: => Elmas’ın Gelinini 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Gizem 5
Aysun: => Nurten’in Gelini 4
Zeynep: 1
Özlem: 4

*************************

Gelinim mutfakta 8 Ocak Cuma Toplam Puanlar

Gizem 3 4 4 1 5 17
Aysun 5 5 4 3 4 21
Zeynep 4 1 5 2 1 13
Özlem 1 3 1 5 4 14

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (4-8 Ocak 2021 Haftası) – Cuma

*************************

Gizem : 67 + 17 = 84
Aysun: 57 + 21 = 78
Zeynep: 73 + 13 = 86
Özlem : 45 + 14 = 55

*************************

Gelinim Mutfakta 8 Ocak Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

8 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYSUN
Gelinim Mutfakta 8 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYSUN
8 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  ZEYNEP

*************************

Gelinim Mutfakta 8 Ocak 2021 Cuma Fragmanı İzle

8 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ve günün sonunda bileizkleri alacak ve elenecek isimlerin belli olacağı 8 Ocak 2021 tarihinde Kanal D ekranlarında gelecek olan 605. bölüm fragmanı olarak Gelinim Mutfakta 8 Ocak Cuma fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. İyi günler herkese Sedanın acil gitmesi lazım Yarışmanın iyice tadı, tuzu şekeri yok inşAllah bugün Zeynep alır bilerzikleri Aysunla. Nurten
    Hanım gitsinler artık ya sinir bozucu

  2. Dört taneydiler,uyuz bir sunucu ile beraber dibe vurdular.Kalite sıfırın altında.Kendini sunucu sananı sepetleyip ,beşinciyi getirdiler,oda kendisi gibileri programa davet edip yemek programını SİRK’e çevirdi.Ama eksikler var isim vermeyeyim sirki tamamlamak için onlarada ihtiyaç var aslında.Sevenlere hayırlı olsun,bu seyredilmez.

    1. Yazıklar olsun elbirligiyle özlemi göndediler torpille yarışma olmaz seda sen de yünlendirip 1lik tabağa 4 verdirip 4 lük tabağa 1 poretesto edip bu yaŕışmacılar ve sen gitmedığin sürece seyretmiyorum sizleride poretostoya davet ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu