Zuhal Topal'la Sofrada

8 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı? Haftanın Birincisi Kim Oldu?

Zuhal Topal'la Sofrada 8 Ocak Cuma Puan Durumu Sonucu Belli Oldu

8 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı? Bu hafta 15.000 TL’yi hangi yarışmacı aldı? Zuhal Topal haftalık puanlarını açıkladı mı? 8 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu sonucu haftanın birincisi kim oldu? Soruların cevaplarını haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

Bugün 8 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı? Sorusunun cevap bulacağı ve bu haftanın son yarışmacısı Fidan Uğurlu’nun alacağı puanlar haftanın birincisi hangi gelin oldu %100 değiştirecek.

Zuhal Topal'la Sofrada 8 Ocak Cuma Bu hafta kim kazandı resmi

Hafta başından beri kaynanalar ellerindeki en düşük puanları vermek adına ellerinden geleni yaptığı için son yarışmacısı Fidan yemeklerini tam ve eksiksiz bir şekilde yetiştirmesi halinde büyük ödülü kim kazandı? Zuhal Topal’la sofrada haftanın birincisi kim oldu? sorusuna cevap olan isim olacağının farkında.

Fidan son yarışmacı gelin olduğu için bu haftanın toplam puan durumu sonucu da Fidan’a gelecek puanlar sonrasında Zuhal Topal’la Sofrada 8 Ocak Cuma Kim Kazandı sorusunun cevabı belli olacak.

Zuhal Topal'la Sofrada 8 Ocak Cuma Puan durumu Sonucunu açıklayan Zuhal

Zuhal Topal’la Sofrada 8 Ocak Cuma Puan durumu sonucu henüz belli olmadığını ama kaynanaların verdiği puanlara baktığımızda Zerrin Ubay toplamda 20 puan aldığını, bunun üzerine Zuhal Topal’ın vereceği puanlarla haftanın birincisi olmaya en yakın isim olarka karşımıza çıkmakta.

Zuhal Topal haftalık toplam puan durumu %100 olarak açıklanama bilmesi için sunucunun final anında hafta başında beri gelinlerin yemeklerine verdiği puanları açıklayacak. Daha sonrasında haftanın sıralaması belli olacak

8 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı

Zuhal Topal’la sofrada yemek yarışma programında bu hafta parayı hangi, gelinin aldığı birazdan belli olacak. 2021 yılında başlayıp tüm bölümleri 2021 yılında yayınlanan ilk haftada finali 8 Ocak 20201 tarihinde yapılacak. Bugün 8 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta Kim Kazandı? Sorusunun cevabı Fidan’ın alacağı puanlara göre 15.000 TL’yi alacak ismi %100 değirecektir. 

8 Ocak Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı Resmi

Zuhal Topal’la Sofrada Toplam puanlar da sırlamaya baktığımızda 4-8 Ocak 2021 hatasında kaynanalardan en fazla puan alan gelinden en az puan alan geline doğru sıralama yaptığımızda;

  1. Zerrin Ubay
  2. Nil Öztürk
  3. Selin Kerevizoğlu
  4. Fidan Uğur
  5. Elif Çetinalp)

Yukarıda ki sıralamaya Fidan Uğurlu’nun alacağı puanlar sonucunda 8 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu sonucu ve haftanın sıralaması belli olacak.

Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puan Durumu (4-8 Ocak 2021)

  • 4 Ocak Pazartesi Puanı (Elif Çetinalp) : 15 + 5 = 20 (elendi)
  • 5 Ocak Salı Puanı (Zerrin Ubay) : 21 + 7 = 28 (zirvede)
  • 6 Ocak Çarşamba Puanı (Nil Öztürk) : 19 + 7 = 26 (elendi)
  • 7 Ocak Perşembe Puanı (Selin Kerevizoğlu) : 18 + 5 = 23 (elendi)
  • 8 Ocak Cuma Puanı (Fidan Uğur) : 17 + 6 = 23 (elendi)
Yarışmacının Adı Yarıştığı Tarih Kaynanaların P. Zuhal P. Toplam
Elif Çetinalp 4 Ocak 15 5 20
Zerrin Ubay 5 Ocak 21 7 28
Nil Öztürk 6 Ocak 19 7 26
Selin Kerevizoğlu 7 Ocak 18 5 23
Fidan Uğur 8 Ocak 17 6 23

Yukarıdaki sonuca göre Zuhal Topal’la Sofrada programında 4 Ocak ile 8 Ocak 2021 tarihleri arasında yarışan gelinlerden en fazla puan alan Zerrin Ubay Zuhal Topal’la Sofrada bu haftanın birincisi olması bekleniyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu