8. (Sekizinci) Gün Dizisinin Konusu Ne? 8. Gün Ne Zaman Yayınlanacak?

Sekizinci gün dizisinin konusu ne? 8. gün ne anlatıyor hangi konuyu işleyecek? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

 8. (Sekizinci) Gün Dizisinin Konusu Ne?

8. gün dizisinin yapımcılığını ay yapım tarafından üstlenildi. Ay yapımı belki tanımayanlar olabilir. İçeride dizisi, Çukur dizisi gibi dizi sektörüne çok önemli yapıtlar ortaya koymayı başaran bir yapım şirketidir. Bizlerde Ay yapımın ele aldığı her dizi dikkatle inceliyor ve sizleri bilgilendirmeye çalışıyoruz. 8, Gün dizisinin konusu sır gibi saklanıyordu. Ancak sitemiz 8. gün dizisinin konusuna ulaştı. Atv ekranlarında yayınlanması beklenen 8. Gün dizisinin konusu Bahar (Burcu Biricik) annesi Şehnaz Bilgisayar mühendisidir. Şehnaz ülke  ve dünyaya ses getirecek çok önemli bir program yazmıştır. Hatta bu yazdığı programı da geliştirmeyi de başarmıştır. Ancak Şehnaz’ın geliştirdiği bu programı kendi ülkelerine kullanmak isterler. Şehnaz buna müsaade etmez. Şehnaz bu olaydan kısa bir süre sonra sır dolu ölümü ile kızı perişan olur.

Ancak annesinin ölümünün arkasında nelerin döndüğünü de ortaya çıkarmak ister. Şehnaz yazdığı programı kızından bile saklamıştır. Burcu annesinin önemli projelerde imzasının olduğunu bilse de annesini öldürebilecek kadar sır dolu bir projede çalıştığını bilmiyordur. Ancak annesinin ani ölümü ve tanımadı eli silahlı adamların annesinin bilgisayarını çalmaya çalışması annesi Şehnaz’ın nıormal bir şekilde ölmediğini anlayacak ve önce annesinin ne yaptığını daha sonra da cinayeti tüm açıklığı ile ortaya çıkarmak isteyecek. Burcu bunları yaparken arkasında ise bir çok yabancı ülke istihbarat elemanları da Bahar’ın peşine düşecek. Çünkü Bahar’ın elinde annesinin geliştirdiği yazılımın olduğunu düşünecekler.

Bahar annesinni cinayetini araştırayım derken bir anda eli silahlı ve profesyonel eğitimli katillerin arasında kalacak. 8. Gün dizisinin konusu bile şimdiden bizleri meraklandırmaya yetti. 8. Gün dizisi ne zaman yayınlanmaya başlayacak? derseniz. Tahminimiz Şubat ayının son hafları olacağını ama aksiyon çekimlerinin fazlalığı bir de üzerine montaj aşaması Mart ayının ilk haftasına sarkması muhtemel gibi gözüküyor. 8. Gün dizisinin yapımcılığını ay yapımın yaptığını buradan duyuralım. Ay yapım gerçekten kaliteli ve ses getiren projelere imza atmayı başarıyor. Bizlerde bu yüzden 8. gün dizisini yakın takibe aldık. dizinin yönetmenliğini ise Çağrı Vila Lostuvalı üstlendi. Boşrolü ise daha önce duyurduğumuz Burcu Biricik olacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın