8. Gün

8. (Sekizinci) Gün Dizisinin Konusu Ne? 8. Gün Ne Zaman Yayınlanacak?

Sekizinci gün dizisinin konusu ne? 8. gün ne anlatıyor hangi konuyu işleyecek? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

 8. (Sekizinci) Gün Dizisinin Konusu Ne?

8. gün dizisinin yapımcılığı, ay yapım tarafından tarafından üstlenildi. Ay yapım medya şirketini tanımayanlar olabilir. İçeride dizisi, Çukur dizisi gibi dizi sektörüne çok önemli yapıtlar ortaya koymayı başaran bir yapım şirketidir. Bizler de Ay yapımın ele aldığı her diziyi dikkatle inceliyor ve sizleri bilgilendirmeye çalışıyoruz. 8. Gün dizisinin konusu sır gibi saklanıyordu. Ancak sitemiz 8. gün dizisinin konusuna ulaştı.

 

Atv ekranlarında yayınlanacak olan 8. Gün dizisinin konusu ise şöyle; Bahar’ın (Burcu Biricik) annesi Şehnaz Bilgisayar mühendisidir. Şehnaz ülkede  ve dünya da ses getirecek çok önemli bir program yazmıştır. Hatta bu yazdığı programı da geliştirmeyi başarmıştır. Ancak Şehnaz’ın geliştirdiği bu programı aynı iş yerinde çalışan ve şirket ortağı Aziz, programa casus kod koyarak savaş uçaklarının konumunun başkalarını an ve an takip etmesine engel olmak için yazdığı programı daha devletin savaş uçaklarına yüklenmeden programı silip bir yedeğini alıp kaçarken Aziz ve adamlarına yakalanacak. Burcu ise annesinin bir uçak kazasında öldüğünü zannetse de sonradan bu ölüm arkasında bir çok konuda açıkların olduğunu anlayınca annesi Şehnaz’ın peşine düşecek. Bu macerada yıllarca görmediği babası ile tanışacak. 

ay yapım Resmi1

Bahar, annesinin öldü gibi gözterilmesinin arkasında nelerin döndüğünü ortaya çıkarmak ister. Şehnaz yazdığı programı kızından bile saklamıştır. Burcu annesinin önemli projelerde imzasının olduğunu bilse de annesini öldürebilecek kadar sır dolu bir projede çalıştığını bilmiyordur. Ancak annesinin ani ölümü ve tanımadı eli silahlı adamların annesinin bilgisayarını çalmaya çalışması annesi Şehnaz’ın normal bir şekilde ölmediğini anlayacak ve önce annesinin ne yaptığını daha sonra da cinayeti tüm açıklığı ile ortaya çıkarmak isteyecek. Burcu bunları yaparken arkasında ise bir çok yabancı ülke istihbarat elemanları da Bahar’ın peşine düşecek. Çünkü Bahar’ın elinde annesinin geliştirdiği yazılımın olduğunu düşünecekler.

Burcu Biricik Resmi

Bahar annesinin cinayetini araştırayım derken bir anda eli silahlı ve profesyonel eğitimli katillerin arasında kalacak. 8. Gün dizisinin konusu bile şimdiden bizleri meraklandırmaya yetti. 8. Gün dizisi ne zaman yayınlanmaya başlayacak? derseniz. Dizi en çok rekabet olan Pazartesi günü yayınlanacak. Yani ilk yayın tarihi 19 Mart Pazartesi günü izleyici karşısına çıkacak. 8. Gün dizisinin yapımcılığını ay yapımın yaptığını buradan duyuralım. Ay yapım gerçekten kaliteli ve ses getiren projelere imza atmayı başarıyor. Bizlerde bu yüzden 8. gün dizisini yakın takibe aldık. Dizinin yönetmenliğini ise Çağrı Vila Lostuvalı üstlendi. Boşrolü ise daha önce duyurduğumuz Burcu Biricik olacak.

8. Gün Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. diziyi pazartesi değilde cumartesiye yayın tarihini değiştirirseniz daha güzel bir sonuç çıkar diye düşünüyorum bir izleyici olarak kararım cumartesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu