Gelinim Mutfakta

8 Şubat 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi? Günün Birincisi Kim Oldu? Çeyrek Altını Kim Aldı? Gelinim Mutfakta 8 Puanları

8 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? Bu hafta başında bence en önemli soru olduğunu ve cevabı da oldukça çok merak edilen bir soruydu. Lakin Ezgi dün aldığı puanlarla Ezgi ve sevenleri rahat bir nefes aldı. Hafta başından beri hep sonuncu olan Ezgi, bu hafta finalinde her ne kadar eleme potasında girmese de bir tık yukarıda yarışacak. Bunu bilen Reyhan hanım Ezgi’ye beş puan vermek için elinden geleni yapacaktır. Ayrıca risk de alacağını düşünüyorum. 

=> Gelinim Mutfakta 8 Şubat 2022 Salı Günün Birincisi Kim Oldu için tıklayınız.

Bu gün gelinler arasında en önemli konu 8 Şubat Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? sorusunun cevabında kendi isimlerini duyabilmek. Çünkü ikiye ayrılmış bir puanlama ile karşı karşıyayız. %100 şu kişi elenecektir diyemediğimiz gibi %100 şu kişi bilezikleri alacaktır diyemiyoruz. Ancak Gülcan ile Sina bilezik için yarışacak. Kübra ile Ezgi de elenmemek için ter dökecek. [pembebuton]15 Mart 2019 Gelinim Mutfakta Kim Elendi[/pembebuton] sorusunun cevabı için tıklayınız.

Ezgi fanlarının çok merak ettiği bir soru Ezgi elendi mi? Aslında bu soru daha bu gün puanları hatta bu hafta başlamadan belli aslında. Şöyle ki Ezgi ve Reyhan sayesinde bu yarışma çok iyi izlenimleri, yani reytingleri var. Onların bu yarışmadan gitmesi daha az izlenmeleri anlamına geldiği için onların yerine en az onlar kadar birini koymamaları gerekir ki şu ana kadar böyle kişi çok az geldi. Hele ki şu an yarışan yarışmacılar arasında böyle biri de yok. Dikkat: Gelinim Mutfakta 8 Şubat Cuma Puanları hemen yazının devamında verildi. [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 8 Mart Kim Gitti[/kirmizibuton]ve kim altın aldığını görebilmek için tıklayınız.

Tüm bu sebeplerden dolayı kesinlikle bu hafta Gelinim Mutfakta 8 Şubat Cuma kim elendi? sorusun karşılığı %100 Ezgi olamaz. Çünkü onun yerine koyacak biri henüz gelmedi. Eski yarışmacılardan ise sadece Ziyafet’in kendi orjinal gelini ile gelmesi bir nebze olsun reytingleri düşürmez ama sonrasında Reyhan hanımın olmaması reytingleri olumsuz etkilenir. Tabi bu benim görüşüm. Bakalım görüşüm yada tezim doğru çıkacak mı? İzleyip göreceğiz. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 1 Mart Cuma Puanları[/mavibuton] için tıklayınız.

Bu gün verilecek Gelinim Mutfakta 8 Şubat Cuma puanları öncesinde Gülcan hakkında konuşmak istiyorum. Bir çok yerde madem zengin. O zaman neden yarışmaya katıldı diye soranlar oluyor. Bizler Gülcan’ın zenginliğine değil yarışmaya katılma isteği konusunda şunları söyleyebilirim. Dikkat ederseniz yarışmaya katılan gelinlerin takipçileri artıyor. Hatta bazıları buradan para bile kazanmaya başladı. Kimisi de iş yerinin reklamını yaptı ve yapmaya da devam ediyor. Gülcan da hem boş zamanını değerlendirmek hem de takipçi kazanmak için gelmiş olabilir. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 22 Şubat Cuma Bilezikleri Alan[/pembebuton] kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Bu hafta başında aldığım bir mail beni, şaşırttı. Gelen mail de  8 Şubat Cuma 2019 Gelinim Mutfakta kim elendi? Lütfen söyler misiniz? diyordu. Biraz daha okum ve Ezgi’nin sosyal mecrada adının geçtiğini öğrendim. Arkadaşlar her sosyal medyada duyduğunuz haberi lütfen hemen doğru olarak kabul etmeyin. Dikkat: 8 Şubat 2019 Cuma puanları yazımızın sonunda verdik. Bu arada [mavibuton]8 Şubat Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı[/mavibuton] ve kaç puanla aldığını görebilmek için tıklayınız.

Final günü başlamadan hala Ezgi’yi geçebilen bir yarışmacı gelmedi. Şu na itibari ile 40 bileziği olan Ezgi bu gün bilezik alamayacak. Son puan durumuna göre alma ihtimali %1 gibi şansı var. Cuma Gelinim mutfakta puanlama daha sonrasın Ezgi’ye yaklaşabilen bir gelin de olacağını düşünmüyorum. Mevcut yarışan gelinlerin çok fırın ekmek yemesi lazım. CUMA PUANLARI YAZININ EN SONUNDA⇓

8 Şubat Cuma Gelinim mutfakta puan durumu son haline baktığımda Sina 59 Puanla zirvede yerini korumayı başarırken 54 puanla Gülcan hemen Sina’nın gerisinde yer aldı. 44 Puanla Ezgi üçüncü sırada kendisine yer bulurken Kübra 39 puanla son sırada ve eleme potasında yer aldığını gördük.

Gelinim Mutfakta 8 Şubat Bilezikleri kim kazandı? sorusunun cevabını daha öncesinden paylaşma konusunda rakiplerin saldırılarına karşı puanlama başlamadan hemen öncesinde önce yorum kısmında sonra ise bu yazı içinde paylaşılacaktır.

Bu gün bilezikleri Gülcan Aldığı takdirde 13 bileziği olacak. Eğer Sina kazanırsa 8 bileziği olacak. Aynı zamanda Gülcan ile Sina da eşit bilezikleri olacak. Sizce bu gün kim kazanmalı. Ben yarışmanın çekişmeli girmesi açısından Gülcan’ın kazanmasını istiyorum. Tabi bunu Cuma puanları belirleyecek. Gelinleri bu gün kazanabilmesi için ellerinden geleni yaptılar. Artık tüm iş kaynanalara kaldı. Kaynanaların bu gün verdiği puanların toplamını Gelinim Mutfakta haftalık puan tablosu içerisinde görebilirsiniz. Dikkat:Gelinim Mutfakta 8 Şubat Cuma puanları sayfanın altında verildi.

Gelinim Mutfakta 8 Şubat 2019 Cuma Kim Elendi? Günün Birincisi Kim Oldu

8 Şubat gelinim mutfakta puanlar verilmeden önce iyi veya kötü yada adil yada adaletsiz bir puanlama haftası geçirdik. Bu gün final günü ve geride 5 gün bıraktık. Benim sorum şu; hafta içinde verilen yemekleri yapan arkadaşımız oldu mu? Sitemizden günün yemeği yada tarifi için sitemizden bu tarifleri alan olduysa yorum kısmında bize haber vermenizi rica ediyorum. Not: Gelinim Mutfakta puan tablosu bu yazının hemen sonunda verildi.

Gelinim Mutfakta 8 Şubat günün birincisi olacak olan  gelin önce elenmekten kurtulacak. Tabi puanlamalar iki kısma ayrıldığı için Ezgi ile Kübra arasında birinci çıkarsa diğeri elenecek. Yok Sina ile Gülcan arasında birinci çıkarsa diğeri bileziklere veda etmiş olacak. Böylesine önemli bir puanlamada en önemli şeyin bu gün günün en yüksek puanını alan gelin olmak olduğu için gelinlerin yaptığı tatlı ve bunu puanlaması ciddi önem arz ediyor.

8 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta puanları yazmadan bu gün iki ayrı konu açtığım için bu puanları yazarken anlık olarak hata yapabileceğimi ama sizlerin de uyarması ile bu hatamı çabuk fark edebileceğimi bilmenizi istiyorum. 30 saniye içerisinde her iki konumuzu güncelleyeceğim. Yani kaynanalar tek tek puna verecekler. Bende 30 saniyede bu puanları sitede yazıp toplam puanlar içerisine dahil edip yayınlayacağım. Hatalar olursa lütfen yorum kısmında “Filiz” kelimesini de geçirtip bana bildirmenizi rica ediyorum. NotGelinim Mutfakta haftalık puan tablosu yazının en son kısmında verildi.

Reyhan hanım bu hafta elenmemek için riskli bir puanlama yapacağını ve Ezgi’yi eleme potasından bir tık yukarı taşımaya çalışacağını düşünmekteyim. 8 Şubat gelinim mutfakta toplam puanlar verilirken Reyhan üç adet bir kullanırsa hiç şaşırmayacağım. Dikkat: 8 Şubat 2019 Cuma Gelinim Mutfakta puanlama sonuçları hemen alt tarafta.

Gelinim Mutfakta 8 Şubat Çikolata Soslu Çaylı Kek Malzemeleri

 • 2 yumurta
 • Bir su bardağından iki parmak az demlenmiş çay
 • Bir su bardağından iki parmak az sıvı yağ
 • Bir su bardağından iki parmak az un
 • Çeyrek su bardağı kakao
 • 1 paket kabartma tozu
 • 1 su bardağı toz şeker
 • 1 paket vanilya

Siyah Ganaj İçin

 • Yarım su bardağı
 • Bir yemek kaşığı krema

Beyaz Ganaj İçin

 • Yarım su bardağı beyaz çikolata
 • Bir yemek kaşığı krema

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Fatih Ürek final günü seçilen günün tatlısı için 45 dakikalık süre verdi. Gelinler verilen süre içinde tatlı yapımını tamamladılar. Bu haftanın en önemli kısmına geçildi. Verilen her puan 8 Şubat Gelinim Mutfakta Haftalık puanlar kısmına anlık olarak eklenmekte ve elenecek kişiyi anlık olarak görebileceksiniz. 8 Şubat Gelinim Mutfakta puanlama kısmı sizleri alt kısımda bekliyor.

Gelinim Mutfakta 8 Şubat Puanları (08/02/2019 Cuma)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1

*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 4
Sina     : 3
Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Kübra : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nurten‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 4
Sina   : 1
Gülcan : 3
Kübra : => Nurten’in Gelini 5

*************************
“8  Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 3
Sina     : 5
Gülcan : 4
Kübra : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Songül‘ün verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Sina   : => Songül’ün Gelini 5
Gülcan : 2
Kübra : 1

*************************

Gelinlerin 8 Şubat 2019 Cuma Toplam Puanları

Ezgi 4 4 3 1 12
Sina 3 1 5 5 14
Gülcan 5 3 4 2 14
Kübra 1 5 1 1 8

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (4 Şubat – 8 Şubat Haftası) – Cuma

Ezgi      : 44 + 12 56
Sina      : 59+ 14 73
Gülcan : 54 + 14 68
Kübra   : 39 + 47

Gelecek hafta yeni gelecek olan gelin çok iddialı haberiniz olsun

Gelinim Mutfakta 8 Şubat Cuma Puanlama Sonuçları

*************************
8 Şubat Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒Sina

8 Şubat 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ Kübra

8 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ Sina & Gülcan
Gelinim Mutfakta 8 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ Gülcan
8 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒Kübra
*************************

Gelinim Mutfakta 8 Şubat Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

26 Yorum

 1. yorumculr bilen arkadaslar hani ezgi eleniyodu biliyodunuz bos konusuyonuz kubra gitti bende önceden biiyonuz saniyodum bos sözlermiş

 2. anacığım repliğini artık duymak istemiyorum kanal reyting alamıyorsun artık internetten takipdeyim

 3. yok ezgi gitmez demiştim yorum yapmiştim kanal denin parali oyunculari demiştim gördunuz fark etmiyor agaya belez elensede burda

 4. artik bakmiycam hileli program ne zaman ezgi giderse o zaman kanal de ye bakarim byby kanalde bitti benim icin

 5. Reyhan ezgi olmasa reytiğler düşer kimse kusura bakmasın çok dogallar neşe katıyorlar sizi çok seviyorum ezgi ve reyhan

  1. Daha kaç tane isim değiştirerek Cansu gelsin diyeceksin merak ediyorum????
   Gelmeyecek boşuna bekleme onu sutladilar Rümeysaya ikisini ???

 6. Reytin olmayan diziler nasil kalkiyor ezgi kizimiz oldu reyhan hanim annemiz oldu bunlar reytin yapiyorlar kanala bunlar icin izliyoruk canlarim sizi seviyoruk hollandadan selamlar ezgi reyhan hanim ????????

 7. biz burada birbirimizi yiyip duralım ezgi ve reyhanda finalde hiç altın kaybetmişki gibi bir hava varmı oynayıp duruyorlar çğnkü iki mislini prodüksiyondan alıyorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu