Gelinim Mutfakta

8 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Günün En Yüksek Puanı Kimin Oldu? Gelinim Mutfakta 8 Şubat Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 8 Şubat bilezikleri kim aldı? Bu hafta başında bir çok sosyal medyada Ezgi elendiği konusunda haber yapıldı. Bu haberin doğruluğunu teyit ettiremeyen bazı haber sitelerde bu yanlışa düştüğünü görerek üzüldüm. Bu hafta finalinde aman aman bir sürpriz beklemiyorum. Bileziklere şu an için en yakın gelin Sina ile Gülcan gözüküyor. 

=> 8 Şubat 2022 Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu için tıklayınız.

Bu gün bir gelin Gelinim Mutfakta 8 Şubat Cuma bilezikleri kim kazandı? sorusunun cevabı olacak. Bu isim özellikle Gülcan olması halinde yer yerinden oynayacak. Çünkü Gülcan bu bilezikleri kazandığı takdirde 13 bilezik almış olacak ki ilk günden iddiası olan 60 bilezik için adım adım yaklaştığını göstermektedir. [mavibuton]15 Mart Gelinim Mutfakta Bu Hafta Altınları Kim Aldı[/mavibuton] ve kaç puanla birinci olduğunu görebilmek için tıklayınız.

8 Şubat Cuma günü Gelinim mutfakta puanlama sonrasında bilezikleri kazanacak olan netleşecek. Ezgi ile Kübra elenmemek için yarışacağını, Gülcan ile Sina da bilezik için yarışacağını söyleyebilirim. Peki bunu nasıl söyleyebiliyorum. İsterseniz Gelinim Mutfakta Son Bölüm de verilen puanlara bakalım. [saributon]8 Mart 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Puanlaması[/saributon] için lütfen tıklayınız.

Gelinim mutfakta puan durumu son haline baktığımızda Beşiktaşlı Sina 59 puanla hala zirvede yer aldığını ama Gülcan’ın ise aradaki farkı azaltarak 54 puanla ikinci sırada konumlandığını görebiliyoruz. İki gelin arasında 3 puan fark var. Lakin 3. sırada yer alan Ezgi 44 puanla Gülcan’dan 10 puan, Sina’dan ise 13 puan geride. Buradan çıkarılacak sonuç Ezgi’nin bilezik iddiası kalmadığını görebiliyoruz. Son sırada bulunan Kübra ise 39 puanla eleme potasına girdi. Bakalım bu potadan çıkıp Ezgi’yi eleyebilecek mi? Yoksa geldiği gibi ilk hafta gidecek mi? İzleyip göreceğiz.  [kirmizibuton]22 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Kim Kazandı[/kirmizibuton] ve kaç puanla bilezikleri aldığını görebilmek için tıklayınız.

Bu gün sadece bilezikleri kim kazandığını değil 8 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? sorusunun cevabını da vermeye gayret edeceğiz. Son puanlama durumuna göre Ezgi ile Kübra ikilisinden biri bu hafta elenecek. Lakin kimin elendiği 8 Şubat Cuma puanları sonrasında belli olacak. 

Reyhan hanım söz verdiği gibi Son bölüm de Songül’den intikam almak için, Gelinim mutfakta puan veya puanlama kısmında düşük puanlar kullandı. Hem Ezgi’yi buldu hem de Sina’ya 2 puan vererek intikamını da almış oldu. Bu arada [pembebuton]15 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi[/pembebuton] ve kimin yarışmadan ayrıldığını görebilmek için tıklayınız.

Reyhan hanım da biliyor ki bu gün Ezgi bilezikleri alamayacak. Bu sebeple riske girmeden her geline yüksek puanlar verip Ezgi’nin önce düşük puan almasına engel olacaktır. Tabi emin olduğunda Reyhan hanım neler yapabildiğini çok iyi biliyoruz. Not: 8 Şubat Gelinim Mutfakta toplam puanlar kısmı bu yazının en alt kısmında verdik. [mavibuton]15 Şubat Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kazanan[/mavibuton] kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim mutfakta 8 Şubat Cuma toplam puan durumu açısından Sina avantajlı olarak yarışamayacak. Çünkü ensesinde 3 puan gerisinde ve ilk düşük puan almasında Gülcan zirveye çıkacak. Bu nedenle Sina çok stresli bir gün geçirecek. Her kaynanadan en düşük 4 puan almalı ki Gülcan’ın aradaki farkı kapatmasına engel olabilsin. Yada Gülcan 1 aldığı puanlamadan Sina 5 alırsa rahata kavuşacaktır. CUMA PUANLARI YAZININ EN SONUNDA⇓

Gelinim Mutfakta 8 Şubat 2019 Cuma Bilezikleri Kim Kazandı

Bu hafta fenomen yarışmanın 235. bölümü ekrana gelecek. Tabi 235. bilezikler de sahibini bulacak. Her hafta 10.000 TL değerinde bilezik verilen yarışma da verilen bilezikler gerçek mi? Yada gerçekten bilezikleri veriyorlar gibi sorular gelmekte. Arkadaşlar bileziği takan alıp gidiyor. Kesinlikle o an takılan bilezikler sahibinin oluyor. Aklınıza bir şey gelmesin. Dikkat: 8 Şubat 2019 Cuma puanları yazımızın sonunda verdik.Gelinim Mutfakta altınları kim kazandı (Gelinim Mutfakta kim elendi ) Resim 1

8 Şubat Cuma Gelinim mutfakta puan durumu hem altta  bulunan Ezgi ile Kübra için kritik. Hem de üst kısımda bulunan Sina ile Gülcan açısından kritik olduğunu görüyoruz. Ezgi ilk hatasında Kübra üste çıkacağı, aynı şekilde Sina’nın ilk hatasında Gülcan’ın üste çıkacağını gördüğümüz için çok heyecanlı  bir bölüm bizleri beklemekte. 

Gelinim Mutfakta 8 Şubat Bilezikleri kim kazandı? sorusu bence bu günün en önemli sorusu olduğunu, bu sorun cevabını önceden bilsem dahi Kanal D ve Bes yapımın yayın haklarını ihlal etmek istemediğimden puanlama kısmı gelince paylaşacağım. Sizler bu süre içinde kendi favori yarışmacı kim olduğunu yorum kısmında söyleyebilirsiniz. Sizlerden sadece yorum yaparken ahlak kurallarına uygun bir yorum yapmanızı bekliyorum.

Gülcan bu hafta başında Ezgi ile Sina ikilisinden birini göndereceğini söylemişti. Lakin son puanlamaya baktığımızda Sina’nın yırttığını ama Ezgi hala tehlikede olduğunu gördük. Sizce Gülcan Ezgi’yi eleyebilir mi? Kim ne derse desin bu yarışma programı önce Reyhan sonra Ezgi için izlendiğini, bu ikilinin elenmesi halinde program eski reytinglerini kaybedeceği için, Ezgi’nin elendiği hafta mutlaka onun yerine koyabilecekleri fenomen bir yarışmacı dahil olmalı. Not: Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu bu yazının son kısmında verildi.

Muhtemel kişiler arasında Nurten-Özlem, Ziyafet-Özlem, Hatice-İlhame ikilileri bunlardan bazı adaylardır. Eğer Ezgi elenecekse bunlardan biri geleceğini düşünüyorum. Sizce bu kişiler dışında kimler gelmeli? Yorumlarınızı bekliyor olacağım. Dikkat:Gelinim Mutfakta 8 Şubat Cuma puanları sayfanın altında verildi.

8 Şubat gelinim mutfakta puanlar verilmeden ve bilezikleri kimin kazandığı belli olmadan bu hafta kim elenmeliydi? ve Kim bilezikleri almalıydı? Sizlerin yorumları benim için oldukça önemli ve objektif yorumlar geldiğini düşündüğüm için sizlerden bu hafta analizi bekliyorum. Tabi Songül hanımın adaletsiz puanlarını da dikkate almayın. Gerçek manada içinizden kimin elenmesini istediğini yazın. Tabi sebebini de belirtin ki bizde bilelim.

Gelinim Mutfakta 8 Şubat Çikolata Soslu Çaylı Kek Malzemeleri

 • 2 yumurta
 • Bir su bardağından iki parmak az demlenmiş çay
 • Bir su bardağından iki parmak az sıvı yağ
 • Bir su bardağından iki parmak az un
 • Çeyrek su bardağı kakao
 • 1 paket kabartma tozu
 • 1 su bardağı toz şeker
 • 1 paket vanilya

Siyah Ganaj İçin

 • Yarım su bardağı
 • Bir yemek kaşığı krema

Beyaz Ganaj İçin

 • Yarm su bardağı beyaz çikolata
 • Bir yemek kaşığı krema

Fatih Ürek Çikolata Soslu Çaylı kek için 45 dakika gibi oldukça bonkör davrandı ve gelinler rahat rahat tatlılarını yapmasını istedi. Gelinler de hızla tatlı yapımına geçtiler. Tatlıyı yaparken, bu hafta elenecek kişi ve bilezikleri alacak kişi üzerine tartışma yaşandı. O anlarda stüdyo da gferilim oldukça arttı.  Fatih beyin verdiği süre içinde hafta finalinde tatlısını yapmayı başaran gelinlerimiz 8 Şubat 2019 Gelinim Mutfakta Cuma Puanlama kısmına geçtiler. Hadi bizler de geçelim ve bu hafta kimin kazandığını ve kimin kaybettiğini açıklayıp bu haftayı noktalayalım.

Gelinim Mutfakta 8 Şubat Puanları (08/02/2019 Cuma)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1

*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 4
Sina     : 3
Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Kübra : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nurten‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 4
Sina   : 1
Gülcan : 3
Kübra : => Nurten’in Gelini 5

*************************
“8  Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 3
Sina     : 5
Gülcan : 4
Kübra : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Songül‘ün verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Sina   : => Songül’ün Gelini 5
Gülcan : 2
Kübra : 1

*************************

Gelinlerin 8 Şubat 2019 Cuma Toplam Puanları

Ezgi 4 4 3 1 12
Sina 3 1 5 5 14
Gülcan 5 3 4 2 14
Kübra 1 5 1 1 8

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (4 Şubat – 8 Şubat Haftası) – Cuma

Ezgi      : 44 + 12 56
Sina      : 59+ 14 73
Gülcan : 54 + 14 68
Kübra   : 39 + = 47

Gelecek hafta yeni gelecek olan gelin çok iddialı

Gelinim Mutfakta 8 Şubat Cuma Puanlama Sonuçları

*************************
8 Şubat Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒Sina

8 Şubat 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ Kübra

8 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ Sina & Gülcan
Gelinim Mutfakta 8 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ Gülcan
8 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒Kübra
*************************

Gelinim Mutfakta 8 Şubat 2019 Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

185 Yorum

 1. Selam arkadaşlar…eskilerden kimse gelmesin..yeni yarışmacılar gelsin..

  Bugün çok sürprizlere gebe..bakalım ne olacak..

    1. Bencede gelmesin, ama kanal reytingler için getire bilir ve eğer ezgiyi gönderme planları var ise, ozaman ona karşı sert bi karaktere sahip olan ziyafet hanımı nokta atış gibi koyabilir ?

     1. Haklısın reyting amacına neler yapmıyorlarki..Ezgi kalır ziyafet de gelmez sanıyorum.. ?

 2. Bunu yazan kişi matematiği kaç acaba 59 dan 54 çıkınca 3 mu kalıyor aradaki puan farkı (:

 3. Gülcan ve Sina başa baş gidiyor..Gülcan yüksek puanlar alıyor gibi alırsa yine Gülcan alır bilezikleri

  1. Yalaka songül nasıl sarılıyor fatihe…

   Raydansa behlül gibi önüne geleni öpüyor ?

 4. Görgüsüz Gulcanin kaynpederi yine koca göbeğini gostere gostere video göndermis iyy ne iğrenç bı aile hepsi kendini göstermek için katılmışlar yarışmaya
  Gülcan defol git ?

 5. Allah kimseyi bir çeyrek altın diye konfetti patlatacak kadar düşürmesin..aminnnnnnnn

 6. ins gulcan alir bilezikleri tek layik kişi orda gulcan cok terbiyeli akilli guzel gelin Allahim herkeze nasip etsin öyle gelini

  1. Terbiyeli mii ?? Peeesss ?
   Allah inşallah sana öyle gelin nasip etsin de gör gününü ? Allah başkada gimseye nasip etmesin Gülcan gibi gelin ???

 7. Gülcan baya güzel puanlar alıyor..eğer altınları alırsa ezgi reyhan sina ve songül ortadan ikiye ayrılır kıskançlıktan ???

 8. Bi insan, insan olan insan bu kadar küstah aşağılık kin nefret dolu olamaz.
  Gülcan Allah senin belanı versin Lanet aşağılık

  1. Şener Konaklı ilk defa sana katiliyorum ama yinede beddua etme yaa bende sevmiyorum Gulcani ama yinede beddua hoş değil, yakında Yağnur geri gelecek İnşallah onada beddua etmezsin …

 9. Yağnur sevenler kesin Yagnur geri gelecek diye tahmin ediyorum çünkü profilinde Gelinim Mutfaktayi kaldırmıyor
  Hadi gözümüz aydın zaten 1 ay içerisinde gelecek diye konusuluyordu kesin gelecek İNSALlAH ??

   1. Anonim Yagnur geri gelince sakın biryerlere kaybilma bakalım görelim kim avucunu yalıyor ??
    Güzel haberi veren Yagnur hayranı sağol?Yagnur gelecek bende inanıyorum buna ??

 10. Gülcan!!! Okumuşun cahili olduğunu her yerde belli etmesen keşke..! Sina, Ezgi ve Kübra kayınpederi parası ve mallarını yiyecek kadar basit değil. Sina’yı ve eşini tanıyan biri olarak sana şunu ifade edeyim Sina’nın yaptığı işi senin yapabilmen mümkün değil o yüzden BOŞ konuşma.

 11. Allah korusun gülcan yeter artık almasın sina alır insallah gelebilecek kaynanalar gelinler hele ziyafet igrenç sakın gelme ziyafet kaynana ezgi ve reyhan orda olmayı sonuna kadar hakediyo

 12. BOYKOT VAR ELENLER GELMESİN yenileri görelim helede yagnur gelmesin burasi ist sebze haline döndu

  1. Başak gelsin.Ezgiyle birlikte cok komiklikler yapiyodular.kavgalar azalmisti izlerken guluyordum yarismayi simdi sinir oluyorum hep

  2. Anonim Hadi Hadi Hadi Hadeeeee
   Yağnur kıskananlara bu şarkıyı armağan ediyoruz biz ?????

    1. Dalga geçme heleki sana karşı asla ??

     Aman giden gitsin, zaten senin için önemli olan yagnur ?

     1. Aynen öyle Yağnur da Yağnur illa da Yağnur?????
      Neyse ki çok yakında dönecek
      ???

     2. Eğer kafan varsa o kafayı taslara vur yazık sana böyle kafa taşınmaz ???Ciggggdddeeem????

 13. Ezgi yarışmadan çekilme kararı alabilir niye elenmek yerine çekilirse herhangi bir bahane telefon geri gelme şansı yüksek olur. İkincisi su yagnur geri gelsin diyen, konuşma özürlü yagnurun bu yarışmada işi ne estetikle normale dönmüş ama daha konuşmada cümle bağlamayı beceremiyor.Ne dediği anlaşılmayan tek kişi.Olaylari ifade ederken bile ekranda antipati oluşturan tek itici gelin

  1. Konuşma özürlü olann sensin yazdıklarından çok belli oluyor..Ayrıca Yağnur estetikli degilim dedi sen yanındamiydin estetik yaptırırken de bunu söylüyorsun.. İFTİRA atma kadına !!!Ayrıca yaptırmış olsa bile helal olsun derim demek ki gücü ve cesareti varmış bunu yaptırmaya.. daaaa sana noluyorr sahne nee Yağnurun estetiginden ??Sen kendine bak ..Yağnur yarışmaya dönecek Allahin izniyle sen kıskançlıktan kudur durr !!!

   1. Yağnırın ufaktan kilo problemi var idi, beraber hallettik geçtiğimiz senelerde bir iki de ufak estetik yapmıştık sıkıntı yok.

     1. Gülcan hanım gerçekker acidir Yağnur estetiksiz çok güzel sen estetik olsa da senden bı halt olmaz ??????

  2. Şener Rümeysa ve Cansuyu unuttun abicim onlardan daha kustahi olamaz diyecektim ama Gülcan var ??Yağnur onlarla karıştırma asil terbiyeli edepli güzeller güzeli gelin Yağnur ??

 14. İnsan olan insan hemcinsine bu şekil fiziksel özelliği ile bel altı vurmaz vuramaz
  Ordaki gelinlerin içinde en hanımefendi kibar naif gelin Ezgi Hanım Kızım
  Sen eminim Ezgi den çirkinsindir

  1. Sen herhalde Gulcansin iftira atmadan belli oluyor bide kişi kendinden bilirmiş işi
   Bide çok isim değiştirip yazıyorsun o da çok belli oluyor İFTİRACİİİ

 15. Evet bildin şekerim daha çirkin daha şişkoyum ama ezgi gibi gözümü para hırsı bürümedi. gitmemek için önüne gelene sarıyor oradaki en hanımefendi kadına Nurten hanıma bile biranda nasıl tırnaklarını çıkardı.Hırsından geberecek defolup gitselerde kurtulsak.

 16. Arkadaşlar acil çıkmam lazım.. herkese güzel bir hafta sonu diliyorum…

  Anonim size özel mutlu ve neşeli bir hafta sonu diliyorum..??

  Sina alırsa üzülürüm..

 17. Sina pırlanta b#k#na sinayı çaktılar kanal d ye çirkef şirret yok keki ben en son koydum en erken aldım kurumuş olamazmış dalak senin kek haliyle pişmemiş hamır olmuş beklerken kurumuş daha bunu bilmiyorsan çekdir git oradan.

 18. Dört gözle Filiz hanımın yorumunu beklemekteyim :) haftaya kim gelecek acaba, bomba gibi dediğine göre, güçlü biri olması gerek :)

 19. ezgi berbat yemek yapsada elemezler.biri onun yerine gider.Kaynanasının sayesinde reyting yapıyor.

 20. Bu Gülcan ne böyle ya yüzünden kıskançlık yüksek ego ve memnuniyetsizlik akıyor ://

 21. 60 yaşındaki Reyhan kırıtmayacağım diyor rezillik sözün bittiği yer yazıklar olsun

 22. Hafta başında Ezgi ve Reyhan gidecek diyen şeref yoksunu arkadaş burdamı… Annadın sen

 23. Artık yeni şeyler söylemek lazım azizim. Yüzler eskidi, Balina izlemekten, kokana izlemekten sıkıldık.

 24. Korkuluk suratsiz mort hasetliginden gelin kaynana kuduruyo haftaya insallah siz defolursunuz

  1. Zekisin kafan zehir ama bir tek sen zeki değilsin sen giderken gelenler anlar poyrazda kayboldu bir anda

 25. Sina bilezikleri hak etmedin! Gulcan a herkesi kiskirtip kenardan biyik altindan guluyorsun ama tez zamanda sen de Ezgi de gidersiniz insallah. Ekranda buyük laflar, oyunlar, entrika istemiyoruz. SINA’DAN VE EZGIDEN COK SIKILDIK..

  1. İlk önce Gülcan suprgeli cadı ? GİTSİN???? ondan sonra Ezgi ve Sina gitsinler??? ve ?YAGNUR? geri gelsin

 26. Bu arada sen niye taktin ki poyrazmi zeynepmi neyse kimse bise demez hep anonim dünden beri zeynep diyon bana

 27. Bilezikler Gülcan ın hakkı idi 2 gün önce kaynana Songül uyanıklık yapıp kızdan şap istedi sırada suyu doldurmasını su vermesini isteyerek kızın zaman kaybetmesini yemeğinin iyi pişmemesağladı Gülcan o gün kötü puan aldı. Puan farkı ögün açıldı. Sina ile Ezgi kızın üstüne haddinden fazla geliyorlar O garip de onlara cevap veriyor yemeğini yapamıyor Gülcan onların oyunlarına gelme sinirlerine hakim ol hak edilmeden alınan bilezikler haram olur Songül hanım hayrını göremezsin herşey para değil

 28. Bir ara melek vardı sonra geçen kötü söz olayları oldu sonra bahsedilen zeynep uçtu esra kondu

 29. Pazartesi gelecek gelini yeni fragman yayınlanmış ordan öğrenebilirsiniz eskilerden değilmiş

 30. EVET BILEZIKLER GULCAN’IN HAKKI İDI. SONGUL KIZI MAHSUS OYALADI KENDI GELININE YEMEK YAPTIRDI. YORUMUNUZA KATILIYORUM. GULCAN’I ELLERINDEN GELSE 1 KASIK SUDA BOGACAKLAR. ASIRI YÜKLENİYORLAR KIZA. SONGUL SINA, EZGI REYHAN, ORTALIK KARISTIRMAKTAN VE KOTULUKTEN BESLENIYORLAR. ASIL KÖTÜLÜK KENDILERINDE. GULCAN MORALINI BOZMA, IZLEYICININ GOZUNDE BU HAFTA SEN BİRİNCİSİN.

 31. EZGI REYHAN’I NE HALE SOKMUS OYLE.RESMEN REZIL ETMIS KADINI. KENDINE BENZETMIŞ.. SOLDURMUŞ KADINI. YAŞLI NİNEYE DÖNDÜRMÜŞ. KIZ, ICINDEKI KASVETİ DIŞA YANSITMIŞ.KANSER EDER BU GELİN İNSANI.. VAH REYHAN VAH.. O SENIN KAYNANAN BACIM..

 32. SİZ GÜLCAN’A KURBAN OLUN. SİZİN GELİNLER GÜLCANDAN BİN BETER BACIM. EKRANDA OYLE HANIMI OYNASALAR DA, BİZ SEYIRCILER ICLERINDEKI POTANSIYELİ COK NET GORUYORUZ. KIMBILIR NELER ÇEKIYORSUNUZDUR BUNLARDAN DA, MECBUR KATLANIYORSUNUZ. GULCAN’I KISKANMASINLAR, HASETLERINDEN CATLAYACAKLAR.

  1. Ezgi Sina evet kotu kalpliler ammmma Gülcan onlardan bin beter Gulcan gibi gelin ve eş düşman başına

 33. Besime hanimi cok begeniyorum. Hanim, altin kalpli bir kadin. Karıncayı dahi incitmeyen tip. Neler söylüyorlar diger gelin kaynanalar kadina, arsızlıklarıyla deli etmeye calışıyorlar ama, o hep sabrediyor. Kötü söylemiyor, kimseyi incitmiyor. Helal olsun.

 34. Bilezikleri Ezginin almasını isterdim Sinan’ın almasına da özölmedim gıcık Gökcan alsaydı özölöröm işalah haftaya gider yözöne bakar sanız kimsenin çeyrek almasına tahmölö yok zengin olsada çok paragöz

 35. Bence Ezgi giderse pöroğramın hiç heyacanı kalmaz çönkü o puan alırken heyacanlı oluyor Ezgi sonunkadar Ezgi

 36. MyCanim üzgünüm Gülcan alamadı bilezikleri Sina aldı ???
  Evet evet çok eminim kesin çok sevinmissindir Yağnurun geri döneceğine ??????
  Bende sana musmutlu neşeli bı hafta sonu diliyorum ??
  Pazartesi görüşmek üzere ve bakalım pazartesi yeni gelin kim çok merak ediyorum ama Cansu Rümeysa Elif olmasında kiiim olursa olsun ?
  Hoşçakal ?

  1. Anonim eskilerden değil yeni gelin geliyor
   Bende sevmiyorum Cansuyu Elifi ve Rumeysayi umarım hiç bir zaman geri gelmezler

   1. Aynen İnşallah hiç bizaman gelmezler ?
    Evet az önce izledim pazartesi fragmanını yeni gelin geliyor baya disli birine benziyor ama bakalım Ezgi Sina Gülcan Bermuda şeytan ucgeniyle baş edebilecek mi ?

    1. Gülcan ve Sinayla belki baş eder de Ezgiyle baş edemez ?Ezgi Kanal D ele geçirmiş resmen Yarışma programı yetmedi birde Magazin programlarına cikmaya başladı 2.Sayfa sabah kusagi magazin çıktılar Reyhan ve Ezgi?Reyhan daha önce de çıkmıştı şimdi Ezgiyi de almis yanına ?

     1. Gerçekten mi ???
      Ezgi yakında magazin programı sunmaya da başlar o yüzden yarışmada spikercilik oynuyor ???
      Anonim sen geçen akşam sohbet ettiğimiz Anonim misin hani Cansunun Yagnurun saç rengine boyatmis diye anlatan? ?

     2. Ta kendisiyim tüm haberler bende ?
      Yağnur hayranı arkadaş biri Fatih Urek in Hadi Hadi şarkısını Yagnura için revize etmiş bayıldım Hadee Hadeeee oh ohhhh ?sen gördün mu.
      Bitanede ben patlatayim mi içimden geldi ?
      Ver coşkuyu ???
      Yagnur Buralar yanar yanaaaar
      Yollarına aglaaaarr
      Sensizlik içimize batıyor damar damaar ??? ?

     3. ???Maşallah ayakli magazin gibisin ?
      Vaaayyy İsmail YK Damar Damar yeni en son sarkisi şimdi tam Damarıma bastın??? bayılıyorum ben İso’ya ve tüm şarkılarına ?
      Ver coşkuyu ?????
      Sözleri de tam Yağnurluk olmuş guzeeel yuregine saglik???

     4. Ortak bi noktamız daha çıktı Yagnur hayranligimizdan sonra Ismail YK hayranlığımiz?
      Seninle sohbet etmek güzeldi ben kaçtım baayy?

     5. Ortak bir noktanız daha çıktığına sevindim ??
      Ben bide Avinesh Rekhi hayraniniyim sakin bende deme şimdi düşer bayılırım ??
      Teşekkürler ? Seninle sohbet etmekten guzeldi?
      Ba Baayyy ?

     6. Avinesh Rekhi Yalancı Baharın yeşil gözlü kaplani karızmstik Sultani?
      Ben bayılıyorum ona fakat sen suan sakın düşüp bayılma ??Üçüncü ortak noktamizda böylece doğmuş oldu hayırlı uğurlu olsun ?

 37. Anonim sen kimsin zeynep sende takintimi yapti bilmiyorum ama sen iki gun iyi dinlen anlarsin zeynep olmadığımı

   1. Sende paronayak oldun herkesi Yagnur sanıyorsun
    Yagnurla kafayi siyirmissin
    Sen kesin arkadaşlarına da Sen Yagnursun diyorsundur baktigin her yerde Yağnuru görüyorsun yazık sana git tedavi ol sen????

   2. Çiğdem sen MyCanim’a ve bana satasan Cigdemsin galiba,
    Biz MyCsnimla sohbet ediyoruz birbirimize takılıyoruz o benimle kafa bulabilir bende onunla kafa bulabilirim o bizim ikimizin arasında geçen diolaglar seni ilgilendirmez yazdığın yorum çok cirkindir burnunu başkaların sohbetlerine sokma okeyy sen kendi yorumlarına bak bide Anonimin sözünü dinle bence de git tedavi ol yorumlarını okuyunca gercekten tedaviye ihtiyacın oldu anlaşılıyor okeyy???

 38. Ezgi bence yarışmaya renk katıyor bence de Ezgi kalsın başkası altın alsada hırsından Gölcan gibi çatlamiyor gölcanın yözöne bakın sevilen bir tarafı varmı

  1. Aynen Esra Gülcan çok itici ?
   Az önce pazartesi fragmanı izledim çirkin suratıli çıyak çıyak bagriyor?

   1. Sagolun Filiz Hanım
    Bizi rahatsız etmek için ellerinden geleni yapıyorlar fakat siz hemen yetisiyorsunuz Iyi ki varsınız ?

 39. haspam sina almiş ;-) sinaya becerikli;-) diyen bin şahit ister ;-) hıww ezgi sana;-) gıcıgım ya ;-) araninzda yılın olay kadini gulcan ezgi ;-);-);-) bettttt sesinden nefretim;-)olacak;-)okader;-)yane ;-) barizler barizler hufff;-)

 40. ;-)betttttt;-) sesli ezgicik ;-)gütsin ;-) gundem ;-)kategorisinden vedacıklar;-) saçan at suratlı kubra;-) gitmiş programi ;-)okulumdan dolayı ;-)izlemiyom gulcan ;-)kusum sosyal medyada ;-)takibimdesin;-)

 41. MyCanim nasılsın napiyosun??
  Dün akşam gelmişsin ama iki kelam etmeden gitmişsin bı iki kelam etseydin de sesini duysaydik ya ?Gülcan bilezikleri alamadı Sina aldı diye mi çok uzuldun?üzülme ama yaa Gulcanda altin çok hemde külçe külçe kilolarca ???
  Hadi Ba Baayyy?

 42. Anonim(Ortak noktaarimiz olan Anonim) yaaa bu kadarına da inanmam ??tesadüf olur da bu kadarda olmaz yemeeemm kandırmazsin beni ?Sen gittin Avinesh Rekhi arastirdin ben hayraninim deyince ve bana şaka yapıyorsun dimi dimi dimi???????Ama olabilirde yaa offf gercekten mı Avı hayranisin?
  Bak eğer öyleysen kusura bakma ben gerçekten SoK oldum ama tabi 3 tane ortak noktamız olması güzel tabi Avı hayranlığını doğruysa ???
  Hadi Ba Baaayyy?

  1. Gerçekten Avi hayranıyım ilgnc bir tesadüf fakat doğru?Şunu da doğru bildin sen söyleyince tekrar bakıp araştırdım fakat ben zaten Yalancı Bahar dan hayranıyıydim Sultanin?
   Çok karizmatik ve çekici bi adam ve çok iyi bir aktör ve cok cekici bir model

  2. Anonim arkadaşım neredesin
   Hala inanmadiysan AVI hayranı olduğuma sana birde ?Sultan? fon müziği patlarayim??Ver coşkuyu
   Deva Deva Deva Devaaa
   Ooooooooooooooo
   Dagidi Dağidi Daaaaaa
   Bide Yeşil gözlü kaplan diye sadece Avı hayranları hitap ederler Aviye hatırlatırım sana ?

   1. ??? Ok inandım inandım hatta benden daha çok Avı hayranı olduğuna inandım ???
    Bende ilk önce İso geliyor ondan sonra Avı ondan sonra Yagnur???
    İsmail YK ver coşkuyu TANSİYON????????

    1. Aaa gelmissin hoşgeldin
     Bende de ilk önce Iso gelir canım o hep 1 numara dir onu Avi bile sollayamaz
     Ver coşkuyu
     Tansiyonum çıkıyor ateşim yükseliyor şekerim de düşüyor tatili belaaaa
     Sen var yaa haydi de haydi yok musun yaaa haydi de haydii ???????

     1. Hoşbuldum Teşekkür Ederim?
      Magazin haber yok mu bu
      bu akşam??

     2. Olma mı var tabi ?
      Yagnur geri dönmesi için mesaj göndermeye devam ediyoruz bak sen de gönder tamam mı fakat Yagnurun annesi istemiyormuş galiba Yarışmaya dönmesini Yagnur ikna eder diye düşünüyoruz
      Sina kamera arkası röportajında Yağnuru çok sevdiğini söyledi Biz ona çok satastik fakat onu sevmedigimizden değil öylesine takıldık dedi fakat Yagnur hiç hanfendiligini bozmadı çok kibar nazık bir şekilde bizi uyardı ama Gülcan tam kötü kalpli onu sevmiyorum asla da sevemem birde bizi tehdit ediyor dedi ve Ezgi de Sinanin söyledikleri ne katıldigini söyledi
      Cansu milleti dolandirmis yani reklamını yaptığı şirket dolandırıcı çıkmış milletin parasını almış ve kaçmış ve millette Cansuya güvenip aldıkları için ürünleri sayfasında ona saldırıyorlarmis Cansuda şikayet edin tüketici haklarına diyormuş takipcilerine ve ilgilen miyormus ne kadar ayıp ve acımasız kendisi reklam yaptı attı parayı cebe atti asıl o kendisi tüketici haklarına şikayet etmesi gerek sonuçta takipçileri ona güvenip almışlar ürünleri vicdansız Cansu birde halya sağla zararli bir zayıflama korse sarmaya çalışıyor reklam yapiyor ve takipçilerinden azari ısıtıyor
      Rumeysanin fani gelmiş Yagnurun sayfasında Runeysa sevenler Rumeysayi takip etsinler diye yalvarıyor
      Haberler bu aksamlik bu kadar ?

 43. Anonim zeynep seni carpmis anlasilan sen iyimisin ben zeynep degilim anlarmisin artik niye bukadar israr ediyosun sanane zeynepten sen kimsin sende yoksa zeynebin konustugu poyrazmisin ozaman hadi bakalim nolcak artik sana cevap vermiyecem kusura bakma konusur konusur bıkarsın artik en sonun da anlarsin zaten zeynep olmadığımı bu arada sen sanki erkeksin gibi bir his oldu yanila bilirimde neyse by

  1. Yaaa Anonim Esra ile uğraşan Anonimeeeee diyoruuuuuummm
   Rahat bıraksana kızı!Sana ne kardeşim Zeynep olsa bile sana hesap vermek zorunda mı acaba ?
   Belki rumuz kullanmaya karar verdi belki de Zeynep değil bundan sana ne ??
   Evet Poyraz ve Zeynep ortadan kayboldular ama belki Filiz Hanimadan özel numaralarına aldılar ve özelden konuşuyorlar belki de toz olup gittiler özel numaralarını ve sosyal hesaplarını vermek istemediler
   Bundan sana ne bize ne artık burada rahatsız edici yorumlar yazmiyorlar işte ne güzel
   Sende Esrayi rahat bırak artık kimse kim kız güzelce yarışma hakkında yorum yapıyor işte

 44. Gelinim mutfakta nergis ve filiz kaynana diye biri geliyo bence bunlar biraz dişli galiba bakalim pazartesi günü nasıl olucak bu arada gülcani baya sinir etmisler ne cirkin ya sinirlenince bile suratsiz sanki botoks yapmis suratina esnemiyo bile surati insallah bu hafta gider de sesini duymayiz bir daha

 45. Keşke Ezgi alsaydı bilecekleri ama Gülcan’ın alınmasındansa Sinan’ın alması iyi olmuş

 46. filiz hanim su esra ya zeynep diyen sahsi bir atin ya artik sacmalamasini dinlemekten yorulduk.

 47. ya artik yagnursun gilcansin zeynepsin demeyi birakin kim kimse sizene herkes sizin gibi savundugu kisiyi soyluyor

 48. FİLİZ HANİM yeni sayfayi baya geç veriyorsunuz yeni bolum başladıktan baya sonra veriyorsunuz biraz daha erken vermenizi rica ediyoruz mümkünse.Saygilarimla:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu