Zuhal Topal'la Sofrada

8 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Fragmanı Yayınlandı!

8 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Fragmanı geçtiğimiz saatlerde yayıncı kanal tarafından yayınlandı. Bu hafta yine birbirinden iddialı gelin ve kayın valideler yarışacak.

Fox TV ekranlarında 8 Şubat 2021 tarihinde başlayıp 12 Şubat Cuma günü son bulacak olan hafta yarışacak olan gelin ve kaynanalar oldukça dikkat çekecek. Zira kaynanalar yarışan gelinden bir gelin olması bu haftanın en çok konuşulan konuların başında yer alacak.

Zuhal Topal kendisinden bir genç olan kaynananın masaya oturduğunu görünce “Arkadaşlar gelinleri almıyoruz” diyerek durumu esprili bir şekilde açıklayacak. Gözler ise güvenlik görevlisi olan kaynananın üzerinde olacak.

Zuhal Topal 8 Şubat Pazartesi fragmanı

Yeni sezonda artık gelinler ortak bir yemek yapacak. Bu sayede kaynanaların eleştirdiği “kolay yemekleri var. Biz o yemeği yapsaydık daha iyisini yapardık” tarzında gelen eleştiriler bir son vermek amacıyla artık gelinler Zuhal Topal tarafında belirlenen ortak yemeğin ismi o hafta yarışacak yarışmacıları bir hafta öncesinden haberdar ediliyor.

8 Şubat Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Fragmanı Görseli
8 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Fragmanı kapak resmi

8 Şubat Pazartesi günü yarışan kaynana kendisini genç olarka gördüğünü düşünürken kendisinden daha genç bir kaynanayı görünce şaşkınlığını gizleyemedi.

Haftanın ilk bölümünde yaprak sarması yapan gelinin yaprak sarmasını beğenen kaynanaları gören başka bir kaynana “Siz daha önce yaprak sarması yediniz mi?” diyerek ilk günden tavrını belli edecek.

İşte Bu haftanın da genel bir özeti mahiyetinde Zuhal Topal 8 Şubat Pazartesi fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu