Kördüğüm

8 Temmuz Kördüğüm Özeti #Meethi Maiyya’dan Şüphelenmeye Devam Ediyor

Kördüğüm 8 Temmuz Pazar günü 336. bölümü ile ekranlarda olacak. İşte sizler için Kördüğüm 8 Temmuz özeti.

Kördüğüm 8 Temmuz Özeti #Ambikanın Planını Başarılı Olur

Ambika, Maiyya’nın odasında yakalanır ama yine zeytinyağı gibi üste çıkar. Onların kavgasını duyan Meethi ne oldu diye sorunca Ambika sana atıp tuttu ben de dayanamadım ve seni korudum der. Meethi her şeyden habersiz ona teşekkür eder. Mukta ise Vishnu’nun kendinden önce gelip evi dekore ettiğini ve günün öenmini unutmadığını görünce çok sevinir. Vishnu ona kolye verirken Mukta da kravat hediye eder.

Onların mutlu anlarını berbat eden Yuvi dosyalardan birini yanlışlıkla Mukta’ya vermişim diye bahane ederek gelir. Bir de çok pahalı bir kolye getirmiştir. Mukta kabul etmeyeceğini söyleyince Yuvi Vishnu taksın der. Vishnu takacağını söyler. Mukta ise karşı çıkar. Yuvi kendisini arkadaşı gibi görmesini istediğini ve hediyeyi kabul etmesini rica eder. Sözleri Vishnu’nun kafasını karıştırır. Yuvi gittikten sonra Vishnu eşine arkadaşlığınız bu kadar pahalı bir hediye verecek kadar ilerledi deme ki diye sitem eder. Ardından da taktığı kolyeyi çıkarıp gerçek inciden kolyen varken buna ne gerek var değil mi çekip kırar. İnciler yere saçılır.

Meethi nefretle ilgili soru yöneltince Akash annesinden bahsettiğini anlatıp her şeyin geride kaldığını ve kültür farkından dolayı sevgiyi ifade etmenin de değiştiğini söyleyip eşini rahatlatmaya çabalar. Meethi de çok üstünde durmuş görünmek istemez ve susar. (Kördüğüm 8 Temmuz özeti) Akash su içmeye gider ve Meethi’ye de sen dinlen canım der. Havalandırmayı da çıkarken kapatıp çıkar. Ancak havalandırma çok fena ses çıkarıyordur. Sesin nerden geldiğini anlamak için ayağa kalkan Meethi havalandırmanın kablolarının gevşediğini görür. Akash döndüğünde ona sarılıp belki de üzerime düşecekti diye korkusunu anlatır. Akash da nasıl oldu da bu durum ortaya çıktı diye merak eder. Ambika da rol yapıp desteğe gelir. Meethi her şeyin bir plan dahilinde olduğunu söyleyip her şeyi Akash’a anlatınca Akash şaşırır. Oysaki bu olayında ardındaki kişi ambikadır. Her şeyi Maiyya yaptı diye olanları bir bir anlatırlar. Ambika da Meethi’ye destek verir. Akash sinirle Maiyya’nın yanına giderken Meethi de onu takip eder. (Kördüğüm 8 Temmuz özeti)

kördüğüm 8 temmuz özeti resmi
Maiyya söylenenlerin hiçbirini yapmadım derken Meethi de kavga etmeyin diye gelir. Maiyya tüm yalanları sen söyledin değil mi diye bu defa Meethi’ye kızar. Akash, Meethi’nin elinden tutup buradan ayrılıyoruz der. Maiyya çok kırgındır. Vishnu ise sinirle bugün sana bu hediyeyi getiren başka gün başka hediye getirir, ben sana istediğini dahi alamazken o zengin patronun belki günü gelecek benim yerimi de alacak deyince artık pes diyecek hale gelinir. Mukta bu sözlerin karşısında şok olur. Kördüğüm 8 Temmuz özeti burada sona eriyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

250 Yorum

 1. Aleyküm selâm NÂZIM Seni Sormalı Nasılsın Ne var ne yok Canım İki Gündür Pek Yazamıyom Sende Neler Yapıyorsun Kardeşim

 2. NURDAN Abla Temizlik İşlerin Bittimi Bitanem iyisindir İnşaallah
  ….
  RÜYA Abla Kızına Doktor Ne dedi Durumu İyidir İnşaallah Canım
  ….
  SALİHA Abla Nerdesin Melek Nasıl İyisinizdir İnşaallah
  ….
  ELAM İNCEM Nerdesiniz Kızlarr
  …..
  FİLİZİM MENZUYET TÖRENİN NASIL GEÇTİ NASILSIN ANNEN NASIL

 3. KIZLAR Hepinize iyi GECELER ALLAH Rahatlık Versin ALLAH Nasip Ederse Görüşürüz İNŞALLAH

 4. ❤❤❤ DEFNEM ❤❤❤ ELAM ❤❤❤ NURDANEM ❤❤❤ RUYAM ❤❤❤ DENIZ KENTLIM ❤❤❤ AYSELIM ❤❤❤ GULCICEYIM ❤❤❤ SALIHAM ❤❤❤ ZEYNEPCIM ❤❤❤ MANYACIM ❤❤❤ GIZEMCIM ❤❤❤ FILIZIM ❤❤❤ ALMIRAM ❤❤❤ HELLINCIM ❤❤❤ INCEM ❤❤❤ KIZLAR CUMLETTEN IYI GECELER TATLI RUYALAR UNUTUKLARIM VARSA AFOLA KUSURUMA BAKMAYIN CANLARIM ??❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 5. Kızlar çok yorgunum gün boyu ancak evi temizleyip bardak çanak yerleştirdim. Yarın misafirlerim gelcek şimdilik benden bu kadar. RABBİMe emanet olun ????

  ???

  Sizlerde iyisinizdir İnşaAllah çok bakamadım yorumlara İnşaAllah gözden birşey kaçırmamışımdır

 6. İYİ
  ??
  GECELER
  ????
  Kördüğüm AİLESİ
  ????

  ..
  .
  ???????
  NASILSINIZZZZZZ
  ???????

  ..
  .
  YARIN PİKNİĞEE GİDECEĞİMDEN DOLAYI GİREMİYECEMM

  NOT:SİZLERİ SEVİYORUM???

 7. NAZ ABLOŞUM??
  ÇOK ŞÜKÜR İYİM SEN NASILSIN İNŞALLAH İYİSİNDİR İLK SEN OLDUN SANS HEDİYEM ? ? elbise ve altina güzel bir ayakkabı??

 8. BENI KIMSE SEVMIYO SIZINLE ARKADAS OLMAK ISDEMISDIM HEPSI BU NEYSE SIZ IYI OLUN VE KENDINIZE IYI BAKIN ???

 9. Allah’ım! Harama bulaşmaktansa, helalinle yetineyim. Beni lütfunla (zengin kılarak) Senden başkasına muhtaç etme.” (Tirmizî, “Daavât”, 110)
  ……
  HEPİNİZE GÜNAYDIN HAYIRLI SABAHLAR MUTLU HUZURLU BİGÜN GEÇİRMENİZ DİLEĞİYLE

 10. LEYLA Sanada Merhabalar Seni Tanımıyoruz Önceden Yazıyormuydun Buraya ? Ben Senin Biiki Kez Filize Yorum Yazdığını Gördüm Bu kadar Yoksa Kimseyi Dışladığımız Yok Tatlım

 11. NURDANIM Kolay Gelsin Ablam ALLAH Yardımcın olsun Güzel Bi gün Geçirirsin İNŞALLAH ❤❤❤
  ……
  KIZLAR BUGÜN Bİ DAVETE GİDECEĞİM ÖLENDEN SONRA ARA ARA GELİRİM ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ

 12. LEYLA Arkadaşlık Bağı Öyle Kolay Kurulan bir Bağ Değil Zaman Gerek Seni Tanımamız Gerek Herşey Zamanla Olur Sevgi ve Saygı Çerçevesinde Tanıtırsan Kendini Sohbetlere Katılırsan Zamanla Seni Tanırız Bizde Tanımadan Etmeden Seninle Nasıl Bi Arkadaşlık Bağı Kura Biliriz Canım

 13. Kızlar Site Ne kadarda Sessizlik Böyle Bari Arada İyi Olduğunuzu Haber Verin Böyle Devam Ederse Bende Elimi Eteğimi Çekeceğim Artık

 14. HAYIRLI GUNLER KIZLAR NASILSINIZ
  ???
  Cicegim canim benim nasilsin iyimisin.Kizimin durumunu sormussun hala ayni canim ayda bir kere ultroson cekiliyor.Sen madilsin iyimisin???

 15. RÜYAM Hoş Geldin Canım ALLAH Kızına Şifa Versin Abla. Hamd olsun Iyiyim Bende Bi Davete Gidecektim Başım ağrıdı Biraz İptal ettim Bitanem Günüm Aynı Evdeydim Sen Neler Yapıyorsun ??

 16. Gulciceyim Canim gecmiş olsun davette gitmemişsin uzuldum vallah Canim bir saatte gelirim yemek yapacam birtanem??

 17. Hoş buldum NÂZIM. Teşekkürler kardeşim Evet Bitanem Gidemem Sabah Erkenden kalkip işlerimi bitirmeğe Çalıştım Ama Baktım Rahatsızım İptal ettim gitmedim. Kolay gelsin Ne Yemeği Yapıyorsun Bakalım Canım

 18. NÂZIM Buarada Amca’nın Durumundan Bi gelişme Varmı Durumu Nasıl Bitanem

 19. GULCICEYIM YEMEK LAHMCUN PATLICAN KEBABI YAPTIM FIRINA YOLADIM VALLAH AMCAMDA DEYIŞEN BIR DURUM YOK HEP AYNI BIRTANEM??

 20. Cok sagol Cicegim amin insallah.Bende ayni canim esim evde hic is bitmiyor.Biliyorsun kayinvaldem vefat edince sorumlulugum da artti.Firsat buldukca es dost ziyaretleri yapiyorum.Sizleride merak ediyorum??

 21. NURDANIM nasilsin iyimisin.Misafirin var sanirim Zor isler bunlar allah kolaylik versin.Yerin belli oluyor.

 22. Sagol NAZIM yemis kadar oldum.Bekar cocugu yoktu canim.iki oglu var ikiside evli kayin pederim yasiyor.Onun utusu camasiri temizligi yemegi hepsi bana ait birde kendi islerim cocuklar derken inan vaktim kalmiyor.

 23. Ooo NÂZIM Afiyet olsun Bitanem Menünde Baya İyiymiş. Amcanda Tez vakitte Sağlığına Konuşsun İNŞALLAH Değerlim❤
  Bende Taze Köy Tavuğu Bişiriyorum Bide Çorba? Gel beraber Yiyelim ☺
  …..
  RÜYAM Kolay Gelsin Kardeşim Evet Anlıyorum Seni O kadar İşinle bide eşin Çocukların Bize Vakit ayırıyorsun ya mutlu Ediyor Beni Bitanem

 24. ALMİRAM Hoş geldin Sanada iyi Akşamlar? Teşekkürler Seni Sormalı Canım Neler Yapıyorsun Yaz Tatiline Çıktınmı

 25. Yok Gülçiçeğim nerdeeee her yaz olduğu gibi evdeyim valla??kimsenin bizi tatile goturduğu yok??ne olsun hergun aynı evde bos boş oturup tv izliyorum ev işleri falan oyle…az önce börek yaptım yufkadan bide mercimek çorbası pisirdim??sen napıyosun bitanemm??

 26. Cicegim ne demek bende sizlerle sohbet etmeyi seviyorum.Birazdan kizimi parka goturucem eger yalniz olursam yazarim.Yarinda piknige gidecegiz yazamazsam merak etmeyin.Gorusuruz.

  Almira hosgeldin tatlim sagol sen nasilsin iyimisin?

 27. ALMIRAM SANADA IYI AKSAMLAR CANIM HOSGELDIN BIRTANEM NASILSIN IYIMISIN GUZELLIM BENNIM ??

 28. Ah ALMİRAM Desense Kaderimiz Aynı Demek Benim Gibi Gidemirsun Tatile Bende Hiç gitmedim sadece Pikniye gideriz hep o kadar ? Hayatımız Boş boş Geçip gidiyor Valla ?? Menün Baya güzelmiş Bitanem Maşallah sana Bende Aynı Senin Gibi Aynıyım
  ….
  RÜYAM iyi Eğlenceler Bitanem Günün Güzel Geçsin İNŞALLAH Allah’a emanet ol Görüşürüz ?

 29. Kızlar Bizde EZAN Vakiti Namaz Kılıp Akşam Yemeğinden Sonra Gelirim Gece Görüşürüz

 30. Teşekkur ederim Gülçiçeğimm????
  Evet ya aynıymışız inşallah birgün bize de kısmet olur tatil yapmak???Allah kabul etsin namazını bitanemm????

  Naz ablam hoşbuldum ben iyiyim seni sormalı ne var ne yok ablamm???

  İyi akşamlar bahar nasılsın cnm??

 31. ALMIRAM TESEKKUR EDERIM VALLAH DAMDA CAY ICIYORUM BIRTANEM SENDE NE VAR NE YOK KARDEŞIM BENIM??

 32. NÂZIM ALMİRAM Teşekkürler AMİN?
  ….
  Valla ALMİRAM Bu şans ki Bizde Var Pek Nasip Olacağını Sanmıyorum Ama ALLAH Büyük Bakarsın Bigün Dünya Turundayız ?
  …..
  BAHAR sanada iyi Akşamlar? Hoş geldin Nerelerdeydin Bakalım Nasılsın Cnmm

  1. Teşekür ederim güllüm ya komşumuzun kızı evlendi düğün kına derken vakit olmadı canım ancak bugüne nasib oldu tatlım sen nasılsın görüşmeyeli

 33. NÂZIM Sen Gittinmi Tatile Buyaz Bitanem?
  ….
  Kızlar Yeni Başlayan Sev Yeter Dizisini İzliyor musunuz ?

 34. Ohh naz abla damda cay keyfi yapıyosun öylemii afiyet olsun ablamm??

  Gülçiçeğimm benimki de bir ümit valla inanmasi güc ama napalım???bir umut??gitmek istesen nereye gidip tatil yapmak isterdin acaba??

 35. Evet ben izliyorum güzel bir hint dizisi beğendim konusu da güzel?? yalnız şu başrolde ki adamın boyu biraz daha uzun olaymış daha iyi olurmuş??? çünkü kızın boyu fena değil uzun yani??

 36. Aynen ALMİRAM Valla Canım Ben Hep Türkiyeni Gezmek İstemişimdir Çocukluğumdan Buyanan Öyle Şansım olsa Hemen Türkiye’ye gelirdimde Nerde bende o şans ? Peki Senin öyle bir şansın olsa nereye giderdin Balım

 37. Aynen ALMİRAM Ramanın Boyu Kısa İşhitanın Boyu iyi Birazda kilolu Balık etli ha Âmâ Bende İzliyorum Da Uzun Diziymiş bakalım Dizini Senaristler Ne zaman Berbat edecek ?

 38. İnşallah birgün kismet olur çiçeğimm??gelirsen Mersine gel seni gezdireyim??

  Bende Mardin şehrine gitmek isterdim ordaki tarihi evleri falan görmek bide kasaba gibi yerlerinde dolasmak isterdim yani merak ediyorum doğrusu???

 39. NÂZIM Valla Kaderlerimiz Aynı Bu konuda ? Bende Hiç Tatile Gidemedim Bitanem Ancak Dağlık yerlerde Pikniye Giderim okadar
  …..
  BAHARCIM Tebrik ederim Demek komşu kızın evlendi güzelce eylendinmi bari Cnm. Valla bende Aynı evdeyim Bi Arkadaşım Davet etmişti De bugün Gidemedim

 40. Bir haberde okumuştum dediğin gibi cok uzun bir diziymiş hatta en uzun hint dizisi de denilebilirmiş bide başrollerin öleceğinden bahsetmişlerdi artik dogrumu bilemiyorum öyle olursa pek güzel olmaz hintlilerde de adettendir senaryocular sonradan kafayi yiyip saçmalıyorlar??

 41. Ah ALMİRAM Şansım Yaver Giderse Gelirim Bigün Gelince de Mersine Gelirim Bari Güzel Gezmeli yerleri Varmı gezdiresin Beni Cnmm

 42. Güllüm bende oturdum hiç oynamadım çünkü kız erkek karışık oldugu için istedigim gibi olmadı malesef canım

 43. Bahar bende iyiyim bitanemmm??yalniz yorumlarımizi altina yazmasan daha iyi olur çünkü fark etmiyorum altlarda direk üst yorumları okuyorum???

 44. Evet Hayla Hindistan’da Sürüyor Dizi ALMİRAM Bende Youtubede Gördüm İşhita İdam ediliyordu Hapiste Hint dizilerininde Öncesi İyi Oluyor Sonradan Senaristler dizini berbat hale getiriyor
  ……
  Demek öyle BAHARCIM Düğünler Hep Kız erkek Karışık olur bizde Sizlerde Öyle Değilmi Cnmm? Zaten Sıcaktan pek eğlenmek olmuyor ya

 45. Çiçeğim cok guzel bir ziyaret yer var aslında hem ziyaret hem ticaret adı Eshab-ı Kehyf cok guzel bir yer bir mağaranin içine giriyosun orda şifali su var duanı ediyosun taştan bir deve var Hz. Peygamberimize ait bir dua yeri var once oraya gidip dualarımizı ediyoruz sonra da çarşisı süpperr hediyelik eşyalar değisik takılar bayaa güzel aksesuarlar falan var gez gez bitmiyor biz bayramlarda gidiyoruz ara sıra guzel bir yerdir Elosum da biliyordur kesin ne de olsa o da Mersinde yaşıyor???

 46. Bizim düğunlerde de kız erkek karışık oluyor

  Aa işita idam mi ediliyor niye acaba bu senaristlerin ahmak beyinleri yok mu insani deli eder valla??

  Naz ablam senin yerine ben gidebilirim tatile baya vaktim var da hatta bosa akıyor diyebilirim???

 47. ALMIRAM TAMAM OLUR IKI YERE TATILE CAGIRIYORLAR BENI BIR YER ANTALYA IKINCI YER SAKARYA GIDE BILIRSIN CANIM??

 48. Yok ablam ikisine ben gitmim birine gulçiçeğim birine ben gideyim ???Allah razı olsun ablamm???

  Çiçeğim bak şans bize güldü tatil yapicak yer bulduk ballı çıktık valla???

 49. ALMIRAM GULCICEYIM IKINIZEDE IYI TATILLER CANIM BAK BENIM ARKADAŞLARIM MISAFIR PERVELIYI COK IYIDIR SIZIDE COK SEVERLER BIRTANEM ??

 50. Ohh ohh iyi valla gerçi bizi kovsalarda bacadan gireriz ya bulmuşuz tatili kaçırır miyız hiç????

 51. Ay ALMİRAM Ne güzel yerde Yaşıyorsun öyle cnmm Heves Ettim Keşke hemen gelsem O güzel Yerleri Gezsem ☺☺
  …..
  NÂZIM Öyle Davetler Alıyorsan Kendine Zaman Ayarla Git gez Bitanem
  ….
  ALMİRAM Aynenn Hint Dizlerini Ondan Pek Seviyorum Ya ölümle biyor sonu yada Berbat Hapisteİdam Ediyorlardı

 52. Ay ALMİRAM Ne güzel yerde Yaşıyorsun öyle cnmm Heves Ettim Keşke hemen gelsem O güzel Yerleri Gezsem ☺☺
  …..
  NÂZIM Öyle Davetler Alıyorsan Kendine Zaman Ayarla Git gez Bitanem
  ….
  ALMİRAM Aynenn Hint Dizlerini Ondan Pek Sevmiyorum Ya ölümle biyor sonu yada Berbat Hapisteİdam Ediyorlardı
  …….
  NÂZIM ALMİRAM Teşekkürler Hayır Diyemeyeceğim Hemen Geliyorum Da Nazım Sende Gel de Beraber gezelim

 53. Amanım Yorumum iki Kere Çıkmış Kusura Bakmayın Kızlar Netimde Sorun Var Yorum Göndermekte Zorlandım ondan olmuş

 54. Hoşbuldum almiramm???
  Hoşbuldum gülçiceğim??hamdolsun iyim birtanem sen nasılsın?
  Naz ablam nasılsın??

 55. Çiçeğim biliyo musun ben naz ablayi gördüm yaşindan daha genç görünüyor diyebilirim??

 56. Kizlar bu arada yaz geldi tatil sezonu olduğu için sitemiz sessizleşmiş birkac kişi dışında kimse yazmiyo bizim ah kalbim tayfasında ben dilek hazal kaldik diyebilirim.. bide arada gizem ve tuana geliyo onlarda tatilde ara sira uğruyolar tatile gitmeyen bir biz kaldik??gerçi hazal gidip geldi??

 57. Ablaların en güzeli??en tatlısı???en şekeri??canımın içi ablam???..hoşbuldum???..naz ablam yaa..sana ablam demeyi özlemişim???..şükür iyim canım ablam.sen nasılsın???..

 58. HAZALIM Bende Iyiyim Şükür Canım. Eee sen Tatile Gittinmi Bitanem
  ….
  ALMİRAM Nazımı Nerde Gördün Balım? Öyledir Benim Arkadaşım Zaten Konuşdukca Onun yaşından daha genç ve güzel Gözükdüğünü Hissediyorum
  …..
  NAZIM Bitanesin Teşekkürler Bize iyi gelecek Bu Tatil

 59. Aynen ya almiram..bizden başka kimse yok..site çok sessiz..ayy evet ben gitdim??..valla köy madivlerden daha güzel geldi bana dersem kimse inanmaz???..duyanda maldivlere gitdiğimi sanıcak???..ayy inanırmısınız 15 gün köyde kaldım..eve anca yatmadan yatmaya gidiyordum??..

 60. Bizim dilek varya ah kalbi tayfasindan o jardeşinin numarasinı yazdi bizlere siz oraya msj atin bende sizin tl numaranizi ordan kendi tl kaydedecem kardeşinkinden de silicem dedi ben naz abla esna gizem msj attik numaralarimızi almış olduk whatsaaptan grup kurup sohbet ettik resimlerimizi gonderdik boylece gırdük birbirimizi iste böyle çiçeğimm???

 61. Aynen ALMİRAM Sitemiz Çok sessiz burdada pek Yazan yok Bazı Arkadaşların işleri Var Bazıları Hastalık yüzünden Bazıları Tatilde Heralde ALLAH Yardımcıları olsun

 62. Evet gülçiceğim tatile köye gitdim??..15 gün zaten yazamadım siteye..köyde net çekmiyordu..zaten whtsapdan yazmam gereken zamanlarda da kuzenim net çeken bi yere götürüyordu beni ordan yazıyordum..oda anca.bi mesajım 15 dk gidiyordu??..siteye denedim girmeyi ama yarım saate giremedim??..ama diloş köyde yaşıyor rahat rahat yazıyor..demek bizim köyde sorun var??..

 63. HAZALCIM TESEKKUR EDERIM BIRTANEM COK SUKUR IYI DIYE IYI OLSUN KARDEŞIM SENI BURDA GORMEYE COK AMA COK SEVINDIM BIRTANEM ??

 64. Maşallah Size ALMİRAM Ne Güzel Birbirinizi Görmeniz Keşke Bende sizleri Görebilseydimde Azerbaycandan Yazdığım İçin Pek mümkün değil Şimdi Siz Görüşürsünüzde Bigün

 65. Yok çiçeğim nasil görüşecez naz abla gaziantepte dilek ağrıda esna azerbaycanda ben mersinde gizemi hatırlayamadım ..nerde yaşiyordu o valla unuttum ???yani biraz imkansız??

 66. Aynen almiram en güzel tatil köy tatili????..köyde yaşayan kuzenlerim beni her yeri gezdirdi??..babaannemin ineği var?..bide süt sağdım yaa????ama çekmiyorum süt gelmiyor ki??..ayy ne eğlendim köyde yaa..özledimmm???..kız hatırlıyormusun gitmek istemiyordum köye?????..ama iyiki gitmişim ya oh oh??..

  Kızlar peki elam neden yazmıyoor??
  Bide ben defnesiz 2 ay nasıl keçicek??..

 67. HAZALIM bari Gittiğin Köy Güzelmiydi Eğlendinmi Cnmm evet Bazı köylerde çekmiyo net Bizim Burda Biçok Köy Dağlık Herlerde Dağ yerlerinde de Net olmuyor

 68. Evet ya hazal seni zorka gönderdik resmen gittmek için aglayacaktin kiz???Eloş genekde gece yazıyo calışıyor ya ondan defnede ailesine yardim ediyo 2 ay olmayacakmış??

 69. Rica ederim ablam..hep iyi ol??..
  Valla bende burda olayı çoook ama çoook özlemişim???..ablam sen ah kalbime yazamıyınca bende netin yok sandım..

 70. Evet ALMİRAM Pek Mümkün Görünmüyo Görüşmeniz Ama Bizim Burda Bi Laf Vardır Dağ Dağa Rast Gelmez İnsan İnsan’a Rast gelir diye Ama Ben Sizleri Görmesemde Çok Değer Veriyorum İyiki Tanımışım Hepinizi

 71. Haklısin Çiçeğimm??hepiniz çok değelisiniz benim için bende iyi ki tanımısim sizleri kalbi temiz güzel arkadşlarım iyi ki varsınız????

 72. Elanı bende Merak ediyorum İnşallah Migreni Tutmamıştır Sağlığı iyidir Defnede Şimdi Köydedir Allah Yardımcısı olsun Bende Çok ÖzledimDefnemi Ve Yazmayan Arkadaşalımızı

 73. Köy harikaydı yaa gülçiceğim..baya eğlendim??..okul,iş,ders derken baya yorulmuşum..tüm stersimi atıb geldim??..
  ..
  Valla almiram aynen yaa???.o günlerimi hatırlayınca gülseim geliyor??..napıyım işimi nasıl bırakıb giderim diye düşünüyordum..oda Allahtan patronum izin verdi de gide bildim?..
  Elam dünde yazmadı.şimdi halada yok?.
  Defneeeeemmm??..2 ay nasıl keçicek yaa..hasret kalıcağım???..

  Kızlar 10 geliyorum??

 74. Şimdi yaz mevsimi bitince eylül ayında tüm kayip kızlarımız buraya dönecektir??

 75. Aynen ALMİRAM Önceleri Telefonu elime Almazdım Sizleri Tanıdıktan Sonra Kalbinizin Güzelliğini Gördüm Ve Telefonu Elimden Düşürmez oldum Cnmm Bağımlı oldum Ha? iyice
  ….
  Ne güzel HAZALIM Tatilinin Güzel Geçmesi Köyde Gezmekte Bi Ayrı güzel Ya Çeşit çeşit Çiçekleri Yemyeşil yerleri oluyor Köylerin

 76. Kızlar benim çikmam gerek şimdilik bir saatte gelicem tabi uyumazsanız??uyursanız da iyi geceler diliyorum şimdiden ballar???

 77. Tamam ALMİRAM İyi geceler Cnmm Sohbetİçin Teşekkürler Yanlızlıktan Sıkılıyordum Nazım Almiram Hazalım Teşekkürler Sohbet için ☺☺

 78. FİLİZİM BİZLERE VAKİT AYIRAMIYORSUN CANIM İNŞALLAH ANNENİN TEDAVİSİ İYİ GİDİYORDUR MERAK EDİYORUM SENİ

 79. Gülçiceğim kalbimi okudun valla?aynen bende öyleyim??..e artık bi kere bağımlı olduk mu kopması zor oluyor??..aynen gülçiceğim her yer yemyeşil..bide meyveleride ayrı lezzetli.organik organik??…

  Almiroşum gece kuşum uyuya kalmazsam görüşürüz???..

 80. Rica ederim gülçiceğim her zaman??canım burda kimse olmadığı zaman sende gel ah kalbime sohbet edelim??..yada biz geliriz??

 81. Aynen Öyle HAZALIM. Evet Köy Yerlerinin Meyvelerinin Tadı Bi ayrı Güzeldir Bende Köy yerlerini Severim Suyu Bile bi başka Tadıyor

 82. Aynen gülçiceğim havası suyu bi başka?..
  Tamam birtanem anlaşdık o zaman????..bol bol sohbetler ederiz??.

 83. NURDAN ABLAM Naptı Acaba İnşAllah Günü Güzel Geçmiştir Hayırlısıyla İşlerini Bitirip Gelse Hemen
  ….
  SALİHA ABLA Nerdesin Netinmi Bitti Acaba Melek İyidir İNŞALLAH
  …..
  DENİZİM ELAM İNCEM MANYA ZEYNEP AYSEL ABLADA Yoklar İyilerdir İNŞALLAH

 84. HAZALIM Şimdi Şarjım Az Kaldı Tel Sönmeden Çıkıyorum Ben İyi geceler Görüşürüz Canımm
  ….
  HEpinize ALLAH Rahatlık Versin İyi Geceler Görüşürüz

 85. Ayy evet ya eskiden buralar ne kadarda kalabalıkdı??..şimdi kimsecikler yok..inşAllah iyidiler??

 86. Tamam birtanem bende çıkıyorum??iyi geceler Allah rahatlık versin kuzum..görüşürüz????

 87. Çiçeğim herzaman cnm ne zaman istersen ah kalbim sayfasında bekleriz seni bitanem bizde geliriz seni yalnız bırakır mıyız hiç cantanem???

 88. Hoşbuldum almiroş?yok uyumadım kız???…diloşda ah kalbime yazdım.onada haber verdim buraya gelmesi için?

 89. Hosbuldum ablam??
  Evet az once konustum dilosla whatsaaptan cok yorulmuş ya kıyamam yarinda var düğün???diloşun düğünleri bitmez haa????

 90. VALLAH TAM SIZIN SOHBETLERINE KATILACAKTIMKI ARKADAŞLAR SAATT ONDA OTURMAYA GELDILER CANLARIM

 91. HAZALIM EVET CANIM SAATT ONDA GELDILER BENDEN SES CIKMAYINCA ONLAR KALKIP YANIMA GELDILER

 92. Her zaman ablam..zaten farketmez ki ha ah kalbime yazmışız ha buraya..sonucda biz bir aileyiz dimi?????..

 93. Naz ablam sen gelmeyince biz atlayıp geldik yanına nede olsa büyügümüzsün biz sana gelicez dimi yaa??dimi hazos???kiz sen nerdesin hazos uyumadin dimi valla gelir üstüne su dökerim haa???

 94. Ee kızlar napıyorsunuz..
  Ben şu an yeni dizi başlamış onu izliyorum..darısı başımıza..eğlenceli bi dizi???

 95. Yok burdayım almiroşum uyumadım??..whtsapada yazıyorum..ondan gec cevap veriyorum birtanem??

 96. HAZALIM VALLAH YAZA GIRDIYIMIZ ZAMAN BEN TV IZLEMIYORUM DAMDA UZANMIŞIM YILDIZLARA BAKIYORUM ???

 97. Ben hicbişey izlemiyorum valla yatağimda uzanıyorum size yazıyorum??

  Yerinde güzel naz ablamm ohh açik hava yıldızları seyrediyon daha ne olsun ?????kücükken köye gittiğimizde bizde damda yatardık geceler cok soğuk olurdu ama çokta güzel oluyordu ozledim o günleri ya??

 98. KIZLAR DAM GUZELDE RUZGARDA TAT YOKKI BAŞIMDA SACLARIM RUZGARDA DANS EDIYORLAR VALLAH YA ???

 99. Ne güzel iste ablam püfür püfür hava geliyor sıcakta kavrulmayı mı istiyon anlamadım ki????

 100. ALMIRAM TAMAM RUZGAR GELSIN AMA RUZGAR YUZUNDE SABAHLARI KALKTIGIM ZAMAN GOZLERIM BOLAN GIBI ŞIŞIYORLAR VALLAH YA ???

 101. Almira tatlım evin büyüğü olunca böyle oluyor ikide bir işin olur benimde yabacak işlerim vardı ve onları yaptım tatlım hayırlı geceler ben uyumaya gidiyorum tatlı rüyalar

 102. Evet ya sorma ablam burası cehennem gibi oluyor resmen ama bu sene biraz daha serin gibi henüz tam sıcakliķ gelmedi herhal??bide burası nemli kuru kalamıyoruz malesef hemen terliyoruz??

 103. Seni anliyorum baharcım ben de evin ikinci kızıyım ablam evlenince tek kiz kaldım haliyle bütün isler bana kaldı??çok zor yaa

 104. ALMIRAM HE VALLAH OYLE OLUYOR GOZLERIMI ERŞAPLA KAPATMADIGIM GECELER GOZLERIM ŞIŞER ???

 105. Valla ablam sabahları benimde gözlerim şişer??aslında doğal bişey herkesin sabah uyanınca gözleri şişer..seninkide rüzgardan fazla şişiyor galiba??..

 106. Dimi ya ablam valka nersinin sıcaklığını görmek istemezsiniz hindistanın sıcaklığı gibidir???
  Ama kışı da çok güzel sonbahar gibi kışlık şeyler pek giyemiyoruz diyebilirim??

  Eşarp iyi fikir bağla ablam uyku bandı niyetine???

 107. HAZALIM DOGRU SADECE BIR FARK VAR ARAMIZDA AMA BENIM GOZLERIM DAHA FAZLA ŞIŞIYOR ????

 108. Mersin de yeni yapilan mersin büyükşehir araştırma hastanesi varya bize 10 dk uzaktıkta peceremizden görebiliyoruz?

 109. HAZALIM KIZ ALMIRAM BENI KORKUTU BURASI DAHA SICAK DEYINCE NEYSE BENDE RUZGARIMI TEKRARDAN KABUL ETTIM AYNIDE GERI VITES YAPTIM ???????

 110. Aynen iyi fikir ablam..bende bazen uyku bandı kullanırım.ama şişlikden değil..odamın penceresinde güneş yüzüme vuruyor..bende güneş olunca uyuyamıyorum..uyku bandı kullanıyorum o yüzden..

 111. Uyku bandı kışin güzel oluyor ya yazın takamıyorum dün takim dedim valla sıcaktan geri çıkardım uykum gelmiyordu yoksa çıkardıktan sonra nasil uyuduğu mu ben bile bilmiyorum???

 112. Aynen almiroş kötünün kötüsde var????..
  Aynen ablam rüzgarını kabul et..yoksa sıcaklar gelince ararsın o rüzgarlarını???

 113. Aaa gözlerde de kireçleme oluyor mu ya hiç bilmiyordum?? ne kadar cahil kalmışim ben öyle??

 114. Almiroşum bende geceleri kullanmıyorum zaten..sabahları güneş gözüme gelince takıyorum hemen??

  Naz ablam sabah kalkınca mı kireçlenme oluyor gözlerinde??

 115. HAZALCIM YOK IKI AYDA BIR DOKTORA GIDERIM GOZLERIM ICIN BEN KENDIM FARK EDIYORUM GOZLERIMDE KIRECLE OLDUGUNU

 116. Hazoş kız günes gelen yere niye yatıyosun sen valla bir bakmışın zenci olmuşun???

 117. Canlarım valla benim gözlerim kapanıyor?? cok uykum geldi hadi ben yatıyorum size iyi geceler tatlı rüyalar yarın grşrz inşallah.. güzel sohbetler size öpüyorum sizi ballar?????????????????????????????

 118. Ablam iyi yapıyorsun gitmekle..tedavi oluyormusun ablam??…

  Almiroş kız napıyım yatağım güneşe denk gelen yerde uyuyorum..kız yok zenci olamam????..ten renkim beyazdır.ama güneş vuruncada hemen yanıyorum????..güneş kremi kullanıyorum o yüzden??

 119. Keçmiş olsun canım ablam????..
  Hadi iyi geceler tatlış uykular??yarın inşAllah görüşmek dileğile???öpdüm??

 120. FILIZCIM BU FIRAGRAMIN DEVAMI YOKMU SANA BISEY SORUCAM BUYUK ANNE DAMINININ ANNESIMI SANDAN RICA ETSAM O KISMI YAZA BILIRMISIM

 121. Günaydın hepinize kızlar❤❤❤???❣???????????????????
  Günaydın bahar
  Günaydın leyla

 122. KIZLAR HEPINIZE GUNAYDIN CANLARIM❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤? ALMIRAM GUNAYDIN ❤❤❤❤❤❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤❤ BAHAR GUNAYDIN ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ LEYLA GUNAYDIN TESEKKUR EDERIM CANIM COK SUKUR IYI DIYEK IYI OLSUN TATLIM ❤❤❤❤❤❤

 123. LEYLA TESEKKUR EDERIM CANIM SEN NASILSIN IYIMISIN KENDINI TANITIRMISIN SAKINCASI YOKSA TABI ISTERSEN EYER

 124. Hayırlı sabahlar hatun kişilerim nasılsınız

  Bugün cemiyetimiz var işler çok ve yoğun benimde stresten midem bulanıyor
  RABBİMe emanet olun.

  ?????

  Leyla sana yazacak çok şey var. Ama şuan işim çok sonra yazacağim ama şu kadarını söyleyeyim biz bir anda burya gelip can ciğer kuzu sarması olmadık. Özveri lazım nezaket lazım sabır lazım vede süreklilik lazım. Ne zaman burayı açsam hep sitem ediyorsun. Hep ilgi bekliyorsun. BiraZ sabır lazım

 125. Allahım gecen gündüzü nasıl kapladıysa ve örttüyse,mümin sevdiklerimin günahlarını ve hatalarınıda bu dünyada ve ahirette öyle ört.benim bilmediğim seninse muhakkak bildiğin sıkıntılarını gider.benim hiçbir şey yapamadığım dertlerine sen deva ol,her sarsıldıklarında tutamadığım ellerini sen tut.her incindiklerinde yüreklerine yakın merhemini sen sür.CENNETİNİN en güzel yerine al ve bir daha çıkarma…AMİN…
  ………
  HEPİNİZE GÜNAYDIN HAYIRLI SABAHLAR KIZLAR MUTLU HUZURLU BİR GÜN☀☀ GEÇİRMENİZ DİLEĞİYLE

 126. NURDAN Ablam Hoş geldin Canım Geçmiş olsun Sitres Yapma Herşey Güzel Olur İNŞALLAH ALLAH Yardımcın olsun Herşey Gönlünce Olsun İnşAllah

 127. ALMİRAM NÂZIM BAHAR Sizlerede Günaydın hayırlı sabahlar Nasılsınız Bakalım
  …..
  LEYLA Ben Dün Sana Yeterince Cevap Yazdım Okumadınmı Seni Burda Kim tanıyorki Cevapta Yazsın Arkadaşlık bağı kurmak öyle Kolaymı Seni Tanımıyoruz bile Bizden ne gibi Bi Tepki Bekliyorsun Önce Kendini Tanıt Sıksık Yazki Seni Tanıyalım

 128. Kızlar Şimdi Ev işlerim Çok Ara Ara Gelirim Sağlıcakla Kalın Görüşürüz

 129. Nurdan abla sana da hayırlı sabahlar ablam ??

  Naz ablam Günaydın??

  Günaydın çiçeğimm hamd olsun iyiyim sen nasilsın napiyosun bitanem???

 130. GULCICEYIM SANADA GUNAYDIN BIRTANEM VALLAH BU GUN BEN EVDE OLMICAM GEZMEYE GIDECEM GUZELLIM SANADA KOLAY GELSIN CICEYIM ??

 131. DEFNE ABLOŞ??
  ELOŞ ABLOŞ??
  AYSEL ABLOŞUM??
  NURDAN ABLOŞ??
  SALİHA ABLOŞ?‍?‍??
  RABİŞİM??
  ALEV ABLOŞUM??
  HAZALIM ??
  ALMİRAM??
  DENİZ KENTLİM??
  RÜYA ABLOŞ??
  PERİM??
  MİRAM??
  ECEMİM??
  LEYLA??
  NAZ ABLOŞ??
  GÜLÇİÇEK ABLOŞ??
  BAHARIM??
  DİLOŞ??
  TUANAM☺?
  FİLİZ ABLOŞ??☺

  ????☺??
  ???????
  ???‍?‍??‍?‍????
  UNUTTUĞUM ARKADAŞLAR VARSA AFOLA
  NOT:hepinizi çok seviyorum

 132. ALMİRAM Hep İyi ol Bitanem. Bende Şükür Iyiyim Odamda Değişiklikler Yapıyorum Yatağımın Aynamın Masamın Filan Yerini Değiştim Çok Yoruldum Ama. Teşekkürler Canım
  ……
  NÂZIM İyi Gezmeler Kardeşim Güle güle Gez Eğlen Canım Görüşürüz
  ….
  HELİNİM Ablasının Güzeli Hoş geldin Nasılsın Pikniğin Nasıl Geçti Eğlendinmi İyice Gülüm

 133. Bizde Seni Seviyoruz HELİNİM Güzel Kardeşim. Teşekkürler Seni Sormalı Neler Yapıyorsun Bakalım

 134. Kızlar Şimdi Çok Yorgunum Namazımı Kılıp Uyanacağım Sonra Görüşürüz

 135. Hayırlı günler canlarım?????
  ..
  Nurdan ablam keçmiş olsun??

  Gülçiceğim kolay gelssin birtanem??

  Merhaba leyla?..sen yenimisin cnm?neden senle ilgilenmeyelim ki..kendini tanıdırmısın tabi istersen?..

  Bizde seni seviyoruuz heloşum???

  Naz ablam??almiroşum??

 136. ?? AKILLIK YUMUŞAK HUYLULUK HAYIRDIR BEREKETTİR
  AHMAKLIK KÖTÜ HUYLULUK HAYIRSIZLIK BEREKETSİZLİKTİR??
  Merhaba kızlar?
  Nasılsınız?

 137. Kızlar bu gün musaitim sorun çıktıkça tekrar tekrar yazacağım sabrım taşıncaya kadar ?
  Sabahtan beri uğraşıyorum yorum göndermeye?

 138. NURDANIM CEMİYETİN HAYIRLI UĞURLU OLSUN ?
  RABBİM OĞLUNUN OĞLUŞUNUNDA SÜNNETİNİ GÖSTERSİN SANA YANİ TORUNUNUN SÜNNETİNİDE NASİP ETSİN SANA??
  GÜL ÇİÇEĞİM TATLIM BENİM BENİ ÇOK MERAK ETMİŞSİN BİTANEM SAĞ OL SENİ MERAKTA BIRAKTIĞIM İÇİN BENİ AF ET SENİ SEVİYORUM??

 139. GÜLÇİÇEĞİM???
  ABLOŞUM ÇOK ŞÜKÜR İYİM SEN NASILSIN EVET ÇOK GÜZEL GEÇTİ SUYA GİRMEYİ ÇOK ÖZLEMİŞTİM ÇOK GÜZELDİ YA???

  ..
  .
  HAZALIM???
  ÇOK ŞÜKÜR İYİM SEN NASILSIN İNŞALLSH İYİSİNDİR???
  ….

  ..
  .
  İNCEMM???
  SULTANIMIN BİRİCİK HAYRANI NASILSIN SENİ YAZMAYI UNUTMUŞUM AKLIMDAYDIN YAZACAKTIM AMA UNUTTUM NASILSIN İNŞALLAH İYİSİNDİR???

 140. Arkadaşlar kördüğüm tayfası kusura bakmayım mezuniyet sıcağın altında yaptılar başıma güneş geçti memlekete bile gidemedim. cihan abi yazdı genelde konuları yorum yazamazsam merak etmeyin

 141. FİLİZİM MEZUNİYETİN HAYIRLI UĞURLU OLSUN BİTANEM???
  HELİNİM talım sağ ol iyim sen nasılsın yeşil gözlü Sultanın hayranı güzel Helinim?

 142. Merhaba incem iyim canım sen nasılsın??..

  Sağol birtanem şükür iyim canım???

 143. HAZALIM sağ ol ben de iyim tatlım?
  RÜYAM kızına RABBİM şifa versin canım benim
  MELEĞİM küçük MELEK nasıl oldu biraz daha iyi mi ?
  RABBİM şifa versin
  ZÜLEYHAM
  MANYAM
  DEFNEM
  Nerelerdesiniz kızlar neden yoksunuz acaba?
  İnşallah iyisinizdir tatlılarım

 144. İnce defnem köyde ailesine tarla işlerinde yardım edecek..o yüzden 2 ay yazamıyacak malesef??..eylülde yazıcak Allah nasip ederse inşAllah?..

 145. HAZALIM sağ ol bilgi verdiğin için de şaşırdım neden yazmayacak ki Defnem köyde internet çekmiyor mu ki acaba ama bence çekiyordur sanırım Defnem izdivaya çekilmek istemiş
  İnşallah en kısa zamanda döner

 146. Teşekkürler HAZALIM Nasılsın İyimisin Sen Neler Yapıyorsun Canımm
  ….
  İNCEM Hoş geldin Çok Merak Etmiştim Seni Evet Nasılsın iyimisin Canım Nerelerdeydin Ne Affı İyi Olda Bende seni seviyorum ??
  …..
  HELİNİM Maşallah Sana Eğlenmene Pikniğinin güzel Geçmesine Sevindim Kardeşim
  …..
  FİLİZİM MENZUYET TÖRENİN HAYIRLI OLSUN BİTANEM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ŞİFALAR DİLERİM

 147. İNCEM DEFNEM Köyde Ailesine Köy işlerinde yardımcı olacak İşleri Okadar çok oluyormuş ki Tarlada bile uyudukarı Oluyormuş yorgunluktan Teli elime alamam diyordu ALLAH Yardımcısı olsun Ondan Yok Canım

 148. İNCEM Züleyhamda Yatılı Kursa yazılmış Vakiti Olmayacakmış Manyada Bi sorunu Varmış Herneyse ALLAH Yardımcısı olsun

 149. İnce defnemin olduğu köyde net çekiyordu galiba..gülçiceğin de söylediği gibi işleri o kadar yoğun oluyor ki yazmaya fırsat bulamıyor??..rabbim yardımcısı olsun inşAllah???..

  Gülçiceğim şükür iyim canım??napıyım birtanem işdeyim şu an?sen napıyorsun?..

 150. Kolay Gelsin HAZALIM. Bende Dinlenmek için Uzanmıştım Az önce Kalktım Bitanem Buraya Bakayım Dedim

 151. GÜL ÇİÇEĞİM hoşbuldum tatlım sağ ol iyim bitanem
  Demek Defnem köyde işleri yoğun olduğu için yazamıyor
  Doğrudur köy işi yoğun ve oluyor devlet memurluğu gibi rahat değil
  Koy işlerini bende iyi bilirim baya köyde çalışmışlığım var?
  Züleyham yatılı okula gitti demek o da yazamıyacak yani bir süre off üzüldüm yaa?
  Manya da yok diyorsun yani?
  İnşallah en kısa zamanda üç tatlı arkadaşımız aramıza donerler
  Eee Gül Çimeğim sen neler yapıyorsun pasta yapmaya deva mı?

 152. ÖZLEDİĞİM ÖZLEMİM NASILSIN BİTANEM? ACABA SAYFAYA GİREBİLİYOR MUSUN CANIM RUH İKİZİM BENİM ??
  SEVİM TATLIM ÖZLEMİM NASIL?
  SEN YAZDIKLARIMI OKUYORSAN LÜTFEN ÖZLEMİME SELAM SÖYLE? SEVGİLERİMİ İLET?

 153. Evet HAZALIM Çok Sessizlik Eskisi gibi Yazan yok Artık ?
  …..
  İNCEM Hep İyi Ol Canım. Yok Bitanem Pasta Yapmıyorum Artık Bi müddetir Ara verdim Rahatsızlığım Yüzünden Doktor Yasakladı Tedavi Görüyorum Ancak Ev işleriyle filan Uğraşıyorum okadar Tatlım Söyle Bakalım Sen Neden Yazmıyon Kaç gündür Ne işleriyle Meşkulsünde Bizlere Vakit Ayıramıyorsun ?

 154. GÜL ÇİÇEĞİM geçmiş olsun canım beni ALLAH şifa versin bitanem
  Tatlım ben iş yerinde yazamıyorum çok yoğun oluyorum akşamları yazmaya çalışıyorum ama dediğim gibi yorum göndermekte sorun çıktığı için tekrar tekrar yazmam tekrar tekrar sayfa kapanınca yorgun olduğum için yazamıyorum ancak işte bu gün olduğu gibi müsait olduğumda tekrar tekrar ısrarla yorum göndermeye çalışıyorum ve gönderiyorum??
  Sayfaya giremeyince sizi çok özlüyorum siz güzel dostlarıma çok alıştım ve çok bağlandım?

 155. KIZLAR ben kaçıyorum?
  Akşama ni arkadaşımın Doğum Günü kutlaması var hazırlanıp çıkacağım?
  Size İyi Günler
  İyi sohbetler?

 156. Teşekkür ederim İNCEM Eksik Olma Canım. Kolay gelsin Neden Bu kadar Sorun Yaşıyorsun Ya siteye Girmek için Acabaa Bizde Seni özlüyoruz Bitanem Yazamadığında Bizleri Merakta Brakma Arada Yaz. İyi eğlenceler İncem Görüşürüz ??

 157. Kızlar Benimde Teyzem Aradı Bize Geliyor Çıkıyorum Şimdi Akşama Müsait Olduğumda Gelirim Görüşürüz ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu