Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

8 Temmuz Pazar Ah Kalbim 238. Bölüm Özeti Pragya Yaşıyor Mu? Geri Gelecek Mi?

Ah Kalbim 238. bölüm özeti 8 temmuz Pazar günü kanal 7 ekranlarında olması bekleniyor. Ah Kalbim 8 temmuz özeti için en önemli kısmı Pragya yaşıyor mu? ve geri gelecek mi? bu sorulara cevap bulacağız. Bir taraftan da 8 temmuz pazar ah kalbim özeti vermiş olacağız. 

Ah Kalbim 238. Bölüm Özeti 8 Temmuz Pazar 

Hafta sonları dizinin yeni bölümleri verilmeye başladığından beri sitemize gelen yorumları izleyici temsilcisi olarak ilgi yerlere ilettiğimiz ama bir dönüş alamadığımız söyleyip sorumluluğu üzerimizden atalım. Geçtiğimiz bölümde Disha ile Purap evliliğin kıyısından dönmüş ve düğün yerinden kaçmayı başarmışlardı. Ancak Sangram terk edilmenin acısı ile adamlarına Purap’ı öldürmelerini istemişti. Gelinim pazar günü yayınlanacak ah kalbim 238. bölüm özetine; Munni artık rol yapmaktan ve Abhi’ye yalan söylemekten bıkmış bir halde Rabbine dua edip Abhi’nin dilekleri gerçek olsun der. Bu sırada erkana bir görüntü gelir. Sadece bir bayan eli olduğu anlaşılan ama kimin eli olduğu belli olmayan görüntü izleyenleri meraklandıracağına eminim. Pragya yaşıyor mu? Yoksa Pragya öldü de bu kim? Pragya geri gelecek mi diye eminim sorup araştıracaklardır.

Pragya Yaşıyor ve Geri Gelecek Mi? Ah Kalbim 8 Temmuz Özeti

Sizleri merakta bırakmadan özeti vermeye devam edelim. Pragya’yı bir evde yarı baygın bir haldedir. Onu bulanlar boynunda evli kadınların taktığı mangalsurtayı görmüş ve evli olduğunu ve bir ailesinin olduğunu anlamışlar. Ancak Pragya kendinde olmadığı için hiç kimseye de haber verememişler. Abhi, Pragya sandığı Munni’ye sindur dürmek istediğinde Munni buna izin vermeyip sindur tabağını yere düşürdüğü anı hatırlayıp neden Pragya bana bunu yapıyor diye kara kara düşünür. Bu sırada Purap arar ve başına gelenleri bir bir anlatıp yardım ister. Abhi de olanı biteni ev halkına anlatıp Purap evlendiğini söyler. Aliya tabi şok olur. Abhi evlilik ritüelleri tam olarak tamamlanmadığını peşindeki adamlardan kurtulduktan sonra evde düğünlerini yapacaklarını söyler.

Aliya’ya bu ümit bile yeter. Hemen bunu nasıl engellerimin kaygısı sarmaya başlar. Eve gelmeden önce Tanu ile anlaşan Aaliya il fırsatta Disha’yı kaçırmaya karar verirler. Purap eve gelir ama Disha utandığı için eve çekinerek girer. Abhi düğün hazırlıkları yapmış kalan ritüeli evde tamamlamak ister. Ancak Purap ben Disha ile evlenemem der. Herkes bir şok daha geçirir. Disha ile evlenmesindeki gerçek niyetini anlatır. Tanu da hemen Aliya’ya haber verip rahatlamasını sağlar. Ancak Purap’ın bir yanı da Disha’dan hoşlanmıştır. Bunu fark eden Abhi Bülbül’den dolayı evlenmediğini düşünüyorum. Seninde hayat kurma vaktin geldi kardeşim deyip onu evlenmeye ikna etmeyi başarır. Disha zaten Purap dan hoşlanmış ama bir türlü açıklayamadığından bu olay onunda bir nevi işine gelir. Bu sırada arka planda Aadha Ishq şarkısı çalar. Sangram da Purap’ın kaldığı otelden Mumbai deki ev adresine ulaşır. Adamları ile birlikte Mumbai’ye yola koyulurlar.

Pragya Hastanede Uyandı 8 Temmuz Pazar Ah Kalbim Özeti

Düğün evine dansçı olarak girmeyi başaran Sangram ve adamları gelen misafirleri etkisiz hale getirirler. Bu sırada üst katta olan Abhi Sangram’ın yaptıklarında haberi yoktur. Elektrikleri keser. Fırsattan istifade Munni Disha’yı adamların elinden karanlıkta kurtarmayı başarır. Sangram da Disha’yı kaçırdığı için adamlarına kızar. Bu sırada Abhi aşağıya geldiğinde olayı görüp Sangram ile kavga eder. Sangram Abhi’yi bayıltacak derece darp eder. Munni de hemen Abhi’nin yanına gidip onun başını tutar. Bu sırada hastanede olan Pragya birden kendisine gelip kocamın başı belaya girdi ve ona yardım etmeliyim diye ayağa kalkar. Ancak halsiz olan Pragya tekrar bayılır.

ah kalbim 238. bölüm özeti resim 2 (8 temmuz pazar ah kalbim)

Bakalım bu üçgenden bizim Abhi ailesini nasıl kurtaracak? Ah kalbim 238. bölüm özeti burada bitti. Özetin devamın sitemizin ana sayfasında ara kısmına gelip boş olan yere 247 ve 248 yazarak ilgili ah kalbim sayfasını bulup okuyabilirsiniz. Ah Kalbim 8 temmuz özeti ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi al kısımda bizlere bildirebilirsiniz. 8 temmuz ah kalbim özeti ile ilgili fragman henüz çıkmamış ancak en yakında yayınlanan özeti buraya ekledik. Kalın sağlıcakla filiz.

Ah Kalbim 238. Bölüm 8 Temmuz Pazar Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

27 Yorum

 1. Hazos sanada iyi aksamlar burda kimse yok bitanem kordüğum sayfasındayim gel… kizlarla sohbet ediyoruz sen de gel cnm beklerim???

 2. Günaydın hepinize sitenin gülleri⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘?????????⚘⚘⚘⚘⚘??⚘⚘⚘⚘⚘????⚘⚘⚘⚘⚘⚘

 3. DEFNE ABLOŞ??
  ELOŞ ABLOŞ??
  AYSEL ABLOŞUM??
  NURDAN ABLOŞ??
  SALİHA ABLOŞ?‍?‍??
  RABİŞİM??
  ALEV ABLOŞUM??
  HAZALIM ??
  ALMİRAM??
  DENİZ KENTLİM??
  RÜYA ABLOŞ??
  PERİM??
  MİRAM??
  ECEMİM??
  LEYLA??
  NAZ ABLOŞ??
  GÜLÇİÇEK ABLOŞ??
  BAHARIM??
  DİLOŞ??
  TUANAM☺?
  FİLİZ ABLOŞ??☺

  ????☺??
  ???????
  ???‍?‍??‍?‍????
  UNUTTUĞUM ARKADAŞLAR VARSA AFOLA
  NOT:hepinizi çok seviyorum

 4. kızlar kusura bakmayım mezuniyet sıcağın altında yaptılar başıma güneş geçti memlekete bile gidemedim. cihan abi yazdı genelde konuları yorum yazamazsam merak etmeyin

 5. Diloş kördüğümde.ben almiroş naz ablam gülçicek felanız???..kız sen gel tanırsın????

 6. HEPİNİZE Selamlar sevgiler Kızlar
  …..
  HELİNİM Teşekkürler Ablasının güzeli Hamd olsun Diyeyim Seninde iyi olmana Sevindim

 7. Slm hepinize kızlar??

  Çicegim nasilsin btanem??

  Fidan hosgeldin cnm napıyosun bebisin nasil iyi misiniz??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu