Zuhal Topal'la Sofrada

9 Aralık Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puanları Gamze Yılmaz’a Verildi

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 9 Aralık Pazartesi Gamze Yalçın Yılmaz yarışacak. 27 yaşında ve bir çocuk evladı olan Gamze bugün Ankara’nın en meşhur yemeklerinden biri olan Ankara Tavası ile kaynanaları etkilemeyi düşünüyor. Tabi günün sonunda ise hem kaynanalardan hem de sunucumuzdan 9 Aralık Zuhal Topalla puanları sırasında iyi puan almayı hesaplıyor. Bakalım evdeki hesap çarşıya uyacak mı? Dikkat: 9 Aralık Pazartesi Zuhal Topal Kaç Puan verdi cevabı yazımızın sonunda sizleri bekliyor.

=> 9 Aralık 2021 Perşembe Yemekteyiz Puan Durumu için tıklayınız.

Geçtiğimiz haftalara baktığımız da haftanın en düşük puanlarını alan yarışmacılar genel de ilk gün yarışanlar olması, son değişen kuralın etkisi nedeni ile olduğunu düşünüyorum. Zira ilk günden ne düşük nede yüksek vermek istemeyen kaynanalar bugün Zuhal Topal’la Sofrada 9 Aralık Pazartesi puanları sırasında yine benzer bir puanlarla karşılaşacağız.

=> Bu arada [mavibuton]30 Aralık Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

9 Aralık Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı Gamze Yalçıntaş ile Necla Karakelle

=> Bu arada [mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 23 Aralık Pazartesi Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

291. bölümü ile başladığımız bu hafta 295. bölümü ile haftanın final bölümü ile haftayı noktalayacağız. Beş gün boyunca hem yarışmacıları sizlere tanıtacağız. Hem kaynanaların hem de sunucumuzun verdiği puanları ise an ve an aktaracağız. Not: Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? (9 Aralık Pazartesi) sorusunun cevabı yazının en sok kısımda tablo içinde bulabilirsiniz.

=> Bu arada [pembebuton]13 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada kim birinci[/pembebuton] olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

Hafta içi her gün beş yeni kaynana ve beş yeni gelin yarıştığı için ilk gün yeni yarışmacıların isimlerini, memleketlerini ve gelinlerin isimlerini bilmemiz oldukça zor. Bu nedenler sizlere kolaylık olması için [pembebuton]9-13 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacıları[/pembebuton] kimler olduğunu tek tek sizler için tanıttığımız yazımızı okuyabilirsiniz. 

=> Bu arada [mavibuton]13 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanlaması[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 9 Aralık Pazartesi (2019)

9 Aralık Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Gamze Yalçın Yılmaz. Bu hafta Ankara’dan çekimlerini yapan ve uzun zamandır sunucumuz Ankara’ya geleceklerini söylese de nihayet başkent çekimleri başladı. Birbirinden lezzetli yemekleri olsa da çok fazla duyulmamış lezzetlerle ekranlara gelecek bu hafta Zuhal Topal’la Sofrada 9 Aralık Pazartesi günü 7 yıllık evli ve bir çocuk annesi Gamze yarışacak.

=> [pembebuton]11 Aralık Çarşamba Zuhal Topalla Sofrada Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

Zuhal Topalla Sofrada bugün 291 bölüm - 9 Aralık 20199 Aralık 2019 Pazartesi günü 291. bölümde yani bu haftanın ilk günü yarışacak Gamze Yalçın Yılmaz ile kayın validesi Necla Karakelle hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler hemen alt kısımda verilmiştir.

=> [pembebuton]12 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanlar[/pembebuton] sonucunda kim birinci olduğunu görmek için tıklayınız.

 Gamze Yalçın Yılmaz (9 Aralık Pazartesi Yarışmacı Gelin)

Zuhal Topal'la Sofrada Gamze Yalçın Yılmaz - 9 Aralık 2019 Pazartesi

 • 27 yaşında
 • 7 yıllık evli
 • 1,5 yaşında bir kızı var
 • 7 yıllık gelin
 • Kuralcı bir yapısı

=> [kirmizibuton]10 Aralık Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/kirmizibuton] görmek için lütfen tıklayınız. 

Necla Karakelle (9 Aralık 2019 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topalla Sofrada Nejla Karakelle - 9 Aralık Pazartesi yarışmacı kaynana

 • 53 yaşında
 • 1 erkek evladı var
 • Aslen Çorum Osmancıklı
 • Simetri takıntısı var
 • Çabuk küsen bir yapısı var

İlk gün yarışacak olan yarışmacı Ankara’nın meşhur yemekleri ile kaynanaları etkilemek istiyor. Gamze’nin menüsüne geçmeden önce yarışmacı Gamze uzun yıllar çocuk sahibi olmak istediğini ve bu konuda tedavi gördüğünü ama tedavi sürecinde çocuğu olmadığını ama sonrasında kendiliğinden bir çocuk sahibi olduğunu yayın esnasında aktardı.

İlk gün yarışan gelin ve kaynananın gerek üslubu gerekse performansı çok önemli oluyor. İlk gün yarışan yarışmacı kötü bir performans ile başlaması halinde hafta boyunca aynı eleştiriler ve aynı puanlarla hafta finaline kadar gittiği için Zuhal Topal’la sofrada bugün verilen puanlar haftanın gidişatını belirleyecektir. 9 Aralık Pazartesi Zuhal Topalla Sofrada puanları verildiği an

Eskiden kaynanaların verdiği puanlarda bir sınırlama yokken bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunun cevabı haftanın birincisini belirlediği için çok önemli idi.

Kaynanalar artık verdiği puanın aynısını bir daha veremeyince sunucumuzun verdiği puanlar haftanın birincisini belirlemediğini en son geçtiğimiz hafta birinci olan ama sunucumuzdan daha yüksek puan alan yarışmacı olmasına rağmen birinci olan gelin sunucumuzdan daha düşük alan büyük ödülü kazandı.

Artık büyük ödülü alma noktasında sunucumuzun puanı sonuca %100 etki etmemesini çok olumlu buluyorum. Bakalım Zuhal Topal 9 Aralık Pazartesi kaç puan verecek? Merak etmeyin tüm puanları hemen alt kısımda tablo içinde sizler için ekledim. 

9 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada Gamze’nin Menüsü 

 • Tavuk Çorbası
 • İçli Köfte
 • Lahmacun
 • Ankara Tava
 • Mamzana
 • Mevsim Salata
 • Cevizli Yumak Tatlısı

Zuhal Topalla Sofrada 9 Aralık Pazartesi Gamze'nin Menüsü


Kaynanalar haftanın ilk günü Necla Karakelle’nin gelini Gamze’nin menüsünü gördüklerin de hepsinin ortak yanı menüyü ve yapılanları küçümsemeye yönelik yorumlar yapıldı. Bu yorumlardan bazıları;

“Abartılı menü yok..
Altın günlerinde daha güzel menüyü tadıyoruz
Klasik bir menü
Kebapçı menüsü gibi”
Kaynana

Sözleri ile daha menüyü yemeden 4 ve 5 puanların havada uçuştuğu bir puanlama görmemiz için şimdiden kaynanalar yer yaptığını düşünüyorum. Geçen hafta sırf haksız puanlamaya karşı kuran bir kaynananın verdiği 10 puan nedeni ile 36 puanla büyük ödülü almıştı.

Geçtiğimiz hafta olanları da hatırladığımızda Zuhal Topal’la Sofrada 9 Aralık Puanları umarım adil ve Gamze’ye hak ettiği puanları verirler. Akis halde kaynana Necla hanım bu oyunu bozmak için başka bir geline hak ettiğinden fazla puan verecektir.

9 Aralık Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları (Gamze’nin Puanları)

Kadriye  5
Necla Kaya  4
Ünzile   5
Fevziye  5
Zuhal Topal    8
TOPLAM   27

**9 Aralık 2019 Pazartesi**

Zuhal Topalla Sofrada 9 Aralık 2019 Fragmanı

Bir çocuk annesi ve 7 yıllık evli olan haftanın ilk günü yarışmacısı Gamze Yalçın Yılmaz’ın yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 291. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu