Gelinim Mutfakta

9 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Belli Oldu [Son Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 9 Aralık Perşembe günün birincisi ve son puan durumu sonucu açıklandı! 9 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Perşembe Yılmaz Morgül kaç puan verdi? Perşembe günü çeyrek altını kim aldı? Miyase bugün kaç puan aldı? 9 Aralık Puan durumu sonucunda en yüksek puanı kim aldı? 09/12/2021 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 9 Aralık 2021 Perşembe çeyrek altını kim kazandı? İşte merak edilen bu soruların detaylı cevapları, bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 13 Ocak Perşembe Puan Durumu ve sonucu için tıklayınız.

Güncelleme (10/12/2021) 9 Aralık 2021 Perşembe günü gelinim Mutfakta yarışmasında 17 puan alan Yeşim ve Miyase günün birincisi olan gelinler oldu. Çeyrek altını ise kura sonucu Miyase aldı. Pınar da 8 puanla günün sonuncusu olan isim oldu.

=> Gelinim Mutfakta 6 Ocak Perşembe Puanları sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 9 Aralık Perşembe Puanları ile son puan durumu sonucu %100 netlik kazandığında, bir gelin kesin olarak eleme potasına düşecek.

=> 30 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu öğrenmek için tıklayınız.

9 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Mevcut puanlara ve toplam puanlamaya bakıldığında, günün sonunda Pınar’ın eleme potasına düşmesi ve Cuma günü eleme potasına yarışması bekleniyor.

=> 23 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonunu öğrenmek için tıklayınız.

Bugün 9 Aralık Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 9 Aralık Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda açıklanmıştır.

=> 16 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

6 Aralık tarihinde başlayan yarışma programı adım adım hafta finaline giderken, Aslıhan’ın yüksek puanlar alması “Bu hafta bilezikler Aslıhan’a mı gidiyor” sorularını da beraberinde getirdi. 

=> 10 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

9 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonu artık Pınar için hiçbir anlam ifade etmezken; Yeşim, Miyase ve Aslıhan için bilezik mücadelesinde çok ama çok önemli hale geldi. Zira Aslıhan 51 puanla zirveye adını yazdırırken, Yeşim 50, Miyase 45 puan da yer alan gelin oldu. 

=> Gelinim Mutfakta 10 Aralık Cuma Elenen Yarışmacı hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 9 Aralık Perşembe Puanları Verecek Kaynanalar

Bilezik yarışından kopmak istemeyen Miyase, en fazla puana sahip olan Aslıhan’ı geçmek için elindeki fırsatı değerlendirmek istiyor. Bunun için de bugün 9 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olmak istiyor. Miyase ile Aslıhan arasında ki 6 puan farkı kapatırken hem bugün birinci olup hem de bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor.

=> 10 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz bölümde Yeşim bilezikler için atak yapması beklenirken, kendi kaynanasının verdiği bir puanla bilezik yarışında çok ciddi kayıp yaşadı. Beyhan bugün ki puanlamada gelinine kaybettirdiği puanları vermek isterken, Yeşim de kendi kaynanasından ümidi kesip, rakip kaynanalardan puanlar almak için kolları sıvadı.

Yeşim son bölümde kaynanasında aldığı düşük puanla adeta yıkıldı. Sinirlerine hakim olmada çok zorlanan Yeşim’e bugün gelen hediye, yüzünü güldürdü. Yeşim’in eşi, annesi adına özür dilediğini ifade eden çiçeği gören Beyhan, aynen şöyle dedi.

“Erdi bunu yapamaz!” Yarışmacı Kaynana Beyhan

Sözleri ile yarışmacı kaynana oğlunun Yeşim’e gönderdiği çiçek de yazan yazılara atıfta bulunarak, oğlunun bu şekilde sözler söylediğine inanmadığını ifade etti. Sonunda ise gelen çiçeği yere atması, dikkatlerden kaçmadı.

9 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yeşim

Gelinim Mutfakta son bölüm de çeyrek altını alan yarışmacı Aslıhan oldu. Aslıhan kaynanasının verdiği beş puan dışında, hem sonucunda hem de başka kaynanalardan da beş puan alması, çeyrek altını kazmamasına neden oldu.

Sosyal medya da Aslıhan’ın kaynanasında aldığı beş puanlara karşı büyük bir tepki var. Kaynana Nuray’ın verdiği beş puanlar, izleyicide inandırıcılık etkisini yitirmiş durumda. 

9 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Netleştiği An Beyhan ve Gelini Yeşim

Bugün Gelinim Mutfakta 9 Aralık Puanlama sonucunda bir gelin eleme potasına düşerken, bir  gelin de rakiplerine kıyasla bileziklere bir adım daha yakınlaşacak.

Salı ve Çarşamba günü aldığı çeyrek altınlarla Aslıhan bileziklere çok yakın olsa da veriler tam tersini göstermekte. Aslıhan hafta içinde çok çeyrek aldığında bilezikler kazanamıyor. 

9 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Geçtiğimiz haftalar da Aslıhan’ı bulamadığı için ağlayan, hatta bulduğunda bayılan Nuray kaynana gitmiş, yerine bambaşka biri gelmiş. Sıfır heyecanla hem de üç bir kullanıp gelinin tabağına beş veren kaynana gelmiş. Nuray, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında yine en az iki bir kullanıp gelinine yüksek puan vermesi bekleniyor. 

Miyase yarışmada hala bilezikleri kazanmak için şansı var. Bu son şansını iyi değerlendirmek isteyen Miyase, Gelinim Mutfakta 9 Aralık Perşembe puanlaması sonucunda en yüksek puanı alıp, Cuma günü bileziklere yürümek istiyor.

Gelinim Mutfakta 9 Aralık Perşembe Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 6 Aralık 2021 tarihine ekranlara gelen sevilen yarışma programında bugün final öncesi son puanlama yapılacak. Bugün 9 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta puanları Yılmaz Morgül’ün puanları ile başlayacak. Dört kaynana ve bir sunucunun vereceği puanlar sonucunda, Gelinim Mutfakta 9 Aralık Perşembe puan durumu ve son puan durumu netlik kazanacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Pınar artık kendisi de eleneceğine kanaat getirdiği için yarışmadaki performansı çok düştü. Pınar yarışmadan giderken en azından eli boş dönmek istemediği için bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor.

9 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda en yüksek puanları alan gelin eğer Aslıhan olursa, bu hafta bilezikleri de büyük oranda garantilemiş olacak. Bunun olmasını istemeyen Yeşim, bu hafta bilezikleri Aslıhan’a kaptırmak istemiyor.

Gelinim Mutfakta 9 Aralık Perşembe Puan Durumu Açıklandığı An Aslıhan ve Kaynanası Nuray

9 Aralık Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Yılmaz Morgül beş puanı kime verdi? Perşembe çeyrek altını kim aldı? Perşembe en yüksek puanı kim aldı? Nuray yine gelinin buldu mu? Bu soruların cevapları da hemen alt kısımda, tablo içerisinde verilmiştir. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 9 Aralık Puanları (09/12/2021 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Yılmaz Morgül Kaç Puan Verdi)

*************************

9 Aralık Yılmaz Morgül Kaç Puan Verdi

Aslıhan: 1
Yeşim: 5
Miyase: 3
Pınar: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Aslıhan: 5
Yeşim: 3
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 4
Pınar: 1

*************************
” 9 Aralık 2021 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nigar’ın verdiği Puanlar

Aslıhan: 5
Yeşim: 3
Miyase: 1
Pınar: => Nigar’ın Gelini 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 4
Yeşim: 1
Miyase: 5
Pınar: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Aslıhan: 1
Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Miyase: 4
Pınar: 1

*************************

Gelinim mutfakta 9 Aralık Perşembe Toplam Puanlar

Aslıhan 1 5 5 4 1 16
Yeşim 5 3 3 1 5 17
Miyase 3 4 1 5 4 17
Pınar 4 1 1 1 1 8

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (6-10 Aralık Haftası) – Perşembe

*************************

Aslıhan: 51 + 16 = 67
Yeşim: 50 + 17 = 67
Miyase: 45 + 17 = 62
Pınar: 23 + 8 = 31

*************************

Gelinim Mutfakta 9 Aralık Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

9 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM / MİYASE
Gelinim Mutfakta 9 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KURA SONUCU MİYASE ALDI
9 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  PINAR

*************************

Gelinim Mutfakta 10 Aralık Cuma Fragmanı İzle

9 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ve son puan durumu sonucu kesin olarak netlik kazandığında gözler bir sonraki bölüm olan hafta finaline çevrilecek. İşte 6-10 Aralık haftasının hafta finali bölümüne ait olan, Gelinim Mutfakta 10 Aralık Cuma fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. yılmazın 1 verdiği tabağa 4 leri 5 leri veriyorsunuz aklı evvel kaynanalar kötüyü iyiyi ayırt edemiyorsunuz aslıhanla nurayın ekmeğine yağ değil ballı kaymak sürüyorsunuz aslıhanda kendini bir şey zannediyor pınar ile nigiye yol göründü hep aynı nakarat sanki önceden seyredilmiş film gibi pazartesi yeni kurban kim olacak göreceğiz

  2. Gelinim mutfakta kalıcı sunucu turgay başyayla oldu tabiki en çok reyting alan total de 1.87 alarak gelinim mutfakta gerçek sunucusu oldu

  3. bencede yılmaz iyi sunuyor ama fatih ürek kadar değil bu prorram fatihle bir bütündü zaten sabit bir sunucuda yok işi şova döndürdüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu