Zuhal Topal'la Sofrada

9 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Funda Aras Gün]

9 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Funda Aras Gün yarışacak. 9 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları 33 yaşındaki ev hanımı Funda’ya gidecek. Haftanın en dikkat çeken yarışmacılarında biri olan, Funda Aras Gün kaç puan aldı? 9 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu sonucu açıklandı mı? Yemekteyiz bugün yarışan Funda Aras Gün kim? Funda Aras Gün’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Funda’nın menüsünde hangi yemekler var? Tüm bu soruların detaylı cevaplarını, bu haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

=> Zuhal Topal 13 Ocak Perşembe Puan Durumu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

9 Aralık Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Funda Aras Gün

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 9 Aralık Perşembe Puanları sonucu %100 netleştiğinde, artık 15 TL için sadece iki isim öne çıkacak. Funda, kendisinden önce yarışan Beyza’nın aldığı 25 puanı geçerek, haftanın final bölümüne zirvede girmek istiyor.

=> Yemekteyiz 6 Ocak Perşembe Puanları sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

5 yıllık ev hanımı olan Funda, elinin lezzetini kanıtlamak için yöresel yemekler yapacağını dile getirdi. Lakin rakipleri yöresel yemekleri, basit  ve uğraş gerektirmeyen yemekler olduğunu iddia etmesi üzerine, Yemekteyiz bugün Zuhal Topal 9 Aralık puanları sırasında, Funda’ya rakiplerinden yüksek puanlar gelmeyeceği, rahatlıkla ön görülebilir.

=> Yemekteyiz 30 Aralık Perşembe Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

9 Aralık Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Funda Aras Gün’ün menüsünde hangi yemekler var? Funda Aras Gün kaç puan aldı? Funda Aras Gün’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının detaylı cevapları yazının devamında kesin olarak açıklanmıştır.

=> 6-10 Aralık Zuhal Topal Bu Hafta Yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 9 Aralık Perşembe (2021)

9 Aralık Perşembe günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Funda Aras Gün. Aslen Sivaslı olan Funda, 3 çocuk annesidir. Yarışmaya katılmayı kendisi istediğini, elinin lezzetini kanıtlayacağını iddia etti.

=> 16 Aralık Perşembe Yemekteyiz Toplam Puanlar için lütfen tıklayınız.

9 Aralık Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Verildiği An Yarışmacılar

6 Aralık tarihinde başlayan yarışma programında, 9 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün Funda Aras Gün, kendi belirlediği menüsü ile şansını deneyecek.

=> 10 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı Öğrenmek için tıklayınız.

Haftanın ilk bölümünde bu zaman kadar toplamda 3 yarışmacı yarıştı ve puanlarını aldı. Şu an için en yüksek puanın 25 olduğu görülüyor. Funda bu hafta bilezikler almak için Zuhal Topal 9 Aralık Perşembe puanları sonucunda, kesinlikle ama kesinlikle 26 ve üzerinde puanlar alması gerekiyor. 

=> 10 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için tıklayınız.

9 Aralık Yarışmacısı Funda Aras Gün

Yemekteyiz Funda Aras Gün Kimdir - 9 Aralık 2021

 • 1988 yılında doğdu
 • 33 Yaşında
 • 3 Çocuk annesi
 • Çok canlı biri
 • 6 yıllık evli
 • Beş Kardeşi var
 • Eşinin Adı Hakan
 • 5 Yıllık Evli
 • Neşeli bir yapısı var
 • Kendisini seviyor
 • Modu düşük insanlardan hoşlanmıyor
 • İstanbul da yaşıyor
 • Kendisine güveni tam

Zuhal Topal’la bugün yarışan Funda Aras Gün, dördüncü yarışmacı olarak yapacağı yemeklerin isimlerini verdikten sonra, rakiplerinin eleştirileri de hemen alt kısımda verilmiştir. Yazının en son kısmında ise Zuhal Topal’la Yemekteyiz 9 Aralık Perşembe Puanları yanı sıra, haftalık toplam puan durumu da ayrıca aktarılmıştır.

9 Aralık Zuhal Topal’la Yemekteyiz Funda’nın Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 9 Aralık Perşembe Puanları Alacak Funda ve Menüsü

 • Brokoli Çorbası
 • Sivas Yöresine Ait Mirik Köftesi
 • Sivas Yöresine Ait Soğanlama
 • Etli Divriği Pilavı
 • Kış Salatası
 • Lokma

Funda’ya 9 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları verecek rakipleri, Funda’nın menüsünü öğrendiklerinde, menüyü şu sözlerle eleştirdiler. İşte o eleştiriler; 

Ana yemek de pilav olmaz
Çok Basit
Ana Yemek son derece basit
Yemekler kolay

Yarışmacının Rakipleri

Haftanın dördüncü performansını, 5 yıllık ev hanımı olan Funda gösterecek. Yöresel yemeklerle rakiplerini etkileyip, bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 9 Aralık Perşembe puanları sonunda iyi puanlar alacağını düşünse de rakipleri aynı fikirde değil. Dikkat: Funda Aras Gün’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 9 Aralık Perşembe Puan Durumu Açıklandığı An Funda

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 9 Aralık Perşembe puanları sonucunda 15.000 TL için sadece iki yarışmacı iddiasını sürdürmeye devam edecek. Şu an için iddiasını sürdüren tek kişi, Pazartesi yarışmacısı Beyza oldu.

9 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sonucu Funda Aras Gün kaç puan aldı? Yemekteyiz bugün yarışan Funda Aras Gün’e Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? Yemekteyiz 9 Aralık puanları açıklandı mı? Sorularının cevaplarını vermeden önce, Funda2nın rakipleri kaç puan aldığı (Zuhal Topal’la Yemekteyiz toplam puanlar) Sonrasında Funda’nın puanları aktarılmıştır.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu (6-10 Aralık 2021)

 • 6 Aralık Pazartesi Puanı (Beyza Nur Uzun) = 25 Puan
 • 7 Aralık Salı Puanı (Soner Tan Tığlı) = 24 Puan
 • 8 Aralık Çarşamba Puanı (Furkan Bozkurt) = 22 Puan
 • 9 Aralık Perşembe Puanı (Funda Aras Gün) = 32 Puan

6 Aralık Pazartesi günü, Beyza Nur Uzun yarıştı ve 25 puan aldı. 7 Aralık Salı günü Soner Tan Tığlı yarıştı ve 24 puan aldı. Zuhal Topal’la Yemekteyiz son bölüm de Furkan Bozkurt yarıştı. Furkan’ın yemeklerindeki lezzet eksikliğinden dolayı, toplamda 21 puan alabildi. Birazdan 9 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için ev hanımı olan, Funda Aras Gün yarışacak.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

9 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Puanları (Funda Aras Gün)

Beyza Nur Uzun  5
Soner Tan Tığlı  6
Furkan Bozkurt  8
Esra Gülşah Bitirim  6
Zuhal Topal    7
TOPLAM:   32

**9 Aralık 2021 Perşembe**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 9 Aralık Perşembe Fragmanı İzle

Aslen Sivaslı olan 3 çocuk annesi ve ev hanımı olan 5 yıllık evli olan Funda Aras Gün, 9 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için yarıştı. İşte Funda’nın yarıştığı bölüme ait olan, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 9 Aralık fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu