Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

9 Aralık Simonika Yaşıyor Mu? Ah Kalbim 281. Bölüm Özeti

Simonika’nın yaşadığına inanan Pragya bu bölümde Purab’ın da desteğini alıp bu işin ardında düşecek. İşte 9 Aralık Ah Kalbim özeti.

Ah Kalbim 9 Aralık neler olacak diye merak edenler için hazırladığımız özetimizde Pragya ve Purab ilk iş Simonika’nın annesi olarak kendini tanıtan kadının evine gitmek olacak. Kadın eşyalarını dağıtan Pragya ve Purab’a kızarken Purab vazoların içinde bir şeyler vardır belki gizli saklı diye düşünüp her şeyi kırmaya devam eder.

Pragya’nın ise gözüne ilişen hediye paketi dikkatini çeker. Parmak izi almak için Purab’ın mendilini ister. Mendille tuttuğu paketin üzerindeki parmak izini ortaya çıkarması için giderler.

Simonika’nın cesedinin parmak izini de alıp eşleşip eşleşmediğini anlamak isterler. Raporlar sonuçlanır. Parmak izinin sahibi Simonika değildir. Şimdi diyeceksiniz ki Ah Kalbim Simonika gerçekten öldü mü? Heyecanlı dakikalara kaldığımız yerden devam edelim ne dersiniz:)

Pragya Abhi’yi kurtaramayacağız diye dertlenip dışarda ağlarken arka fonda “Judaai” vardır.

Ağlayarak yol kenarında oturan Pragya kırmızı ışıkta duran lüks araçta telefonda konuşan Simonika’yı görür. Simonika’yı gördüm diye Purab’a koşar. Purab hemen arabayı takip etmek ister ama nafile. Pragya yine de Simonika’nın yaşamasına sevindim diyerek sevinir. Eve gittiğinde de Abhi’nin yokluğunda yemek yemek istemeyen Daadi’ye müjdeyi verip sevindirir.

Sıra gelir Simonika’yı yakalamaya. Sonunda Simonika zannettiği kadının karşına çıkan Pragya şok bir gerçekle karşılaşır. Kadın benim adım Simonika değil Avantika der. Bu durumu eşi de kanıtlar. Ancak Avantika Abhi’nin kurtulması için ifade verip onu kurtarabileceğini ama şartı olduğunu söyler. Pragya şartını kabul eder. Mahkeme kurulur.ah kalbim 281. bölüm özeti resmi 2Abhi’yi hapiste tutmak için gelen avukat elinden geleni yapar yapmasına ama son dakika da gelen kişiyi gören herkes şok olur: Simonika. Herkes onu Simonika zannedip şok olur. Avukat değil diyerek kanıtlar sunmaya başlar. Kadın sonunda ben Avantika’yı der. Ara verilir. Arada Pragya neden böyle yaptığını sorunca gerçek ortaya çıkar: kadın Simonikayım ben ve intikamımı da alacağım der.

Pragya gözyaşları içinde geri döner ama asıl oyun şimdi başlıyordur. Mahkeme yeniden başlar ve Pragya biraz önce olanları kaydettiği için sonunda Abhi’nin serbest kalmasını sağlar. Simonika cadısı ise neredeyse Pragya’yı öldürecektir, zor ayırırlar. Bakalım Ah Kalbim Simonika serbest kalacak mı? Bu arada güzel bir haberle bitirelim Disha hamile. Aliya çıldırdı. Gelişmeler için bir sonraki özetimizi bekleyin ;)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. PRAGIYA COK GUZEL CEKICI BENCE AMA BAZILARINI SEVMIYORUM MESELE TANU KOTU HEMDE GUZEL DEĞIL BEN ERKEK OLSAYDYM YUZINE BILE BAKMAZDYM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu