9 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonuçlandı!

Gelinim Mutfakta 9 Ekim Çarşamba günün birincisi kim oldu? Kaynanalar geçtiğimiz bölümde gelinlerin tabaklarını bulmasında dolayı birinci ile diğer gelinlerin arasında ki puan farkı açılmadı. Elif eğer bu hafta bilezikleri alıp, eve götürmek istiyorsa kesinlikle Gelinim Mutfakta 9 Ekim Çarşamba Puanları sırasında tüm kaynanalardan çok iyi puanlar almak zorunda. Aksi takdirde 9 Ekim puan durumu sonuçlandığında gelinler arsındaki puan farkı daha da kapanmış olacak.

==>  30 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Bugün sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.Gelinim Mutfakta 9 Ekim Çarşamba Puanları Verecek Fatma Ve Nur Kaynana - 9 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonuçlandı!Çiğdem hanımın yaklaşık 2 haftadır süren düşük puanlar kullanma stratejisine artık yeni kaynanalar dahi kayıtsız kalamıyor. Bu sebeple son bölümde Fatma hanım hem düşük puanlar verdi. Hem de gelinin tabağını bulmayı başardı.

==>  23 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta  Haftalık Puanlar sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

bugün de yine 9 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları sırasında benzer bir strateji uygulaması halinde, Dilek için ciddi bir avantaj sağlayacak.

==>  16 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

9 Ekim Çarşamba gelinim mutfakta puanlama sırasında bu hafta gelinin tabağını bir türlü bulamayan Aysel hanım ve gelinin Duygu için tehlike çanları artık yüksek sesten çalmaya başladı. Gelinlerin başarısında %100 etkisi olan kaynananın kendi gelinine beş, diğerlerinde daha düşük verme olayını maalesef Aysel hanım hiç yapamadı. Bu da doğal olarak puan tablosuna doğrudan yansıyor.

==>  11 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.9 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kıymet ve Elif - 9 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonuçlandı!Duygu her ne kadar otoriter bir gelin figürü çiziyor olsa da maalesef yarışmada henüz bir varlık gösteremedi. Geldiği günden beri kaynanası ile girdiği diyaloglar ile gündem olan Duygu’nun bugün Gelinim Mutfakta 19 Eylül Günün birincisi olarak gündem olmasını gerektiğini, aksi halde bu hafta elenecek isim olacağını şimdiden söyleyebilirim.

==>  10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunda ortaya çıkan haftalık puan durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 9 Ekim Puanlama kısmı haftanın toplam puan durumu açıdan ciddi bir öneme sahip. Çünkü; bugün hafta ortası ve elenecek isim ve bilezik yarışında olacak isim az çok kendisini elli edecek. Ancak bu şu demek değil. Kesinlikle zirvede olan bilezikler alacak diye bir söz söylemiyorum.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması - 9 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonuçlandı!9 Ekim Çarşamba puanları henüz verilmeden gelinlerin aldığı son puan durumu gelin hep birlikte bakalım. Daha sonra bunu üzerine konuşmaya devam edeceğiz. Elif son bölümde ufak bir kıpırdama ile 13 puan toplayarak gün birincisi oldu ve aynı zaman da zirvenin de sahibi oldu. Şu an 28 puanla zirvede yer alıyor.

İkinci sırada ise bu haftanın en iddialı yarışmacısı olan dilek, 25 puanla Elif’in 3 puan gerisinde kaldığını görüyoruz. bugün alacağı puanlar, bu haftanın sonucunda büyük önem arz edecek. Dikkat: bugün çeyrek altını alan gelin kim olduğu yazımızın sonunda verdik.Gelinim Mutfakta 9 Ekim 2019 Puanlama öncesi Fatih Ürek - 9 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonuçlandı!Üçüncü sırada Kıymet ile duygu 19 puanla hem üçüncülüğü hem de dördüncülüğü birlikte paylaştığını görüyoruz. Şu an 9 Ekim Çarşamba haftalık toplam puanlar öncesinde gelinlerin son sıralaması bu yönde iken durumu kritik olan iki isim, Kıymet ile Duygu arasında hangisi bugün çıkış trendine girer ise diğeri bu hafta elenecek isim olacağı çok net olarak gözükmektedir.

Bugün kim birinci kim olur? Şu na için tahmin yapmak oldukça zor. Ancak bazı bulgular eşiğinde Kıymet kendisini eleme potasında kurtarmak için tek şansı bugün birinci olmak olduğunu çok iyi biliyor. Diğer yandan bilezik yarışında dilek ile Elif arasındaki çekişmede ikisi de bugün birinci olmak niyetinde. Bu sebeple adeta program da savaşın en can alıcı kısmı bugün yaşanacak diyebilirim.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu - 9 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonuçlandı!Yukarı paragraf da özellikle söylediğim konuda Duygu’nun bir atak yapmamasına odaklı bir tahmin. Ancak Duygu bugün çeyrek altını alan gelin olması halinde işin rengi değişecek. Kıymet için artık geri dönülmez bir yola girmesine neden olacak.

Gelinim Mutfakta 9 Ekim Puanları ile Son Puan Durumu

Haftanın final gününe artık son iki puanlama kalacak. Tabi bugünü saymadığımız takdirde. Son sırada olan Kıymet ile Duygu’nun eleme potasında kendilerini kurtarmak ve en azından bu hafta elenmemeyi garanti etmek adına son fırsat olduğu için bugün 9 Ekim Çarşamba Puanları her iki yarışmacı için altın değerinde olacak. Bakalım Kıymet ile Duygu arasından hangisi, bugün kendisini kurtarıp Gelinim Mutfakta 9 Ekim Çarşamba Puan durumu sunucunda üçüncü sıraya yerleşecek.9 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alan Elif ve Kaynanası - 9 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonuçlandı!Gelinim mutfakta puanlama kısmında yine Çiğdem hanımın haksız puanları ile karşı karşıya kalacağız. Her gün sonunda yarın adaletli puanlar vereceği konusunda kendisine söz vermiş olsa da puanlama sırasında kendisini kaybediyor ve iki yüksek iki düşük puanlar ile yükselenleri daha da zirveye çıkartırken, düşenleri daha da yerin dibine atacak puanlar veriyor. 

9 Ekim Çarşamba gelinim mutfakta günün birincisi kimin olduğunu sizlere kaynanaların verdiği puanları tek tek açıklayıp, daha sonra toplam puanlara bakıp açıklayacağız. Tabi öncesinde gelinlerin bugün yapacağı günün yemeğinin adı ve malzeme listesini sizler ile paylaşacağız.9 Ekim 2019 Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar - 9 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonuçlandı!Gelinim Mutfakta Son bölüm de Elif ile Dilek zirveyi paylaşırken, popüler yarışmacı Elif 3 puan fark atıp zirveye yeniden adını yazdırmayı başarırken, Dilek ise zirve elinden gittiği için hem üzgün hem de eskisinden daha hırslı bir performans ile karşımızda olacak.

9 Ekim Çarşamba Çeyrek altını kim aldı? Tarih tekerrürden ibarettir sözünü duyarız. Geçtiğimiz hafta bugün çeyrek altını alan isim Kıymet olmuştu. Bu hafta Kıymet bugün eğer gene çeyrek altını alır ise kendisini elenmekten bir adım öteye de taşımayı başaracak. Dikkat: 9 Ekim Çarşamba puan tablosu ayazının en son kısmında bulabilirsiniz.9 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Öncesi Kaynanalar - 9 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonuçlandı!Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu bugün çok sık değişeceği konusunda bir ön görüm var. Zira son sırada iki gelinin yer alması, her an üçüncü ve dördüncü sırada bir değişim söz konusu olacak. Bu sebeple puanlama sonucunda kadar toplam puan durumu netleşmeyecek.

Bugün haftalık toplam puan durumu açısından Elif için kritik bir puanlama bekliyor olacak. Elif eğer bugün de düne benzer bir performans göstermesi halinde Perşembe gününden bilezikleri almayı %100 olarak garantileyemese de büyük oranda bileziklerin sahibi olacağı konusunda algı oluşturacak. Tabi bu varsayım tamamen Elif’in kesinlikle bugün günün birincisi olması halinde gerçekleşecek.Gelinim Mutfakta günün Puanları Görseli - 9 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonuçlandı!9 Ekim Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağını sizlere aktarmadan önce yarışmacıların sunum kısmına hangi yemeği hangi malzeme listesi ile birlikte yaptığını açıklamak istiyorum. Ancak sizler bugün gelinlerin hangi yemeği yaptığını merak etmiyorsanız,  bugün 9 Ekim Gelinim Mutfakta Puan durumu hakkındaki bilgiler yazının en sonunda sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta 9 Ekim Kuru İncir Dolması

9 Ekim 2019 Gelinim Mutfakta Kuru İncir Dolması Malzeme Listesi - 9 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonuçlandı!

 • Yarım Kilo Kuru İncir
 • 2 yemek kaşığı sıvı yağ
 • 100 gram kadar pirinç
 • 1 çay kaşığı tuz
 • 1 çay kaşığı tarçın
 • 1 su bardağı su
 • 2 yemek kaşığı zeytinyağı
 • 1 adet orta boy soğan
 • 2 çorba kaşığı kadar çam fıstığı
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 1 çay kaşığı yenibahar

Gelinim Mutfakta 9 Ekim Puan Durumu öncesi Yarışmacı Gelinler - 9 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonuçlandı!Fatih Ürek, haftanın ortası yani Çarşamba günü yarışmacılara yine 50 dakika süre verdi. Bu süre içinde gelinler yemeklerini yapmak için harekete geçtiler. Kimi zaman birbirleri ile atıştılar, kimi zaman da kaynanalara karşı laflarını esirgemeyen gelinler belirtilen süre içinde yemeğini sunum kısmına getirmeyi başardılar.Gelinim Mutfakta Puanlaması Kapak Resmi - 9 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonuçlandı!

Sözlerimi uzatmadan çeyrek altını bugün kim kazandı? sorusunun cevabını vermeden önce 9 Ekim Çarşamba puanları verildiği esnada Duygu fenalık geçirdi. Kalbinden sıkışma olduğunu söyleyen yarışmacı stüdyodan ayrıldı. Size yeni yeni bir isim gelir mi? Yorumlarınızı bekliyor olacağım.

Gelinim Mutfakta 9 Ekim Puanları (09/10/2019 Çarşamba)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1 - 9 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonuçlandı!*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   :3
Dilek :1
Kıymet :5
Duygu  : => Aysel’in Gelini3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini5
Dilek :2
Kıymet :1
Duygu :3

*************************
” 9 Ekim 2019 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Fatma‘nın verdiği Puanlar

Elif :5
Dilek : => Fatma’nın Gelin2
Kıymet :3
Duygu :1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nur‘ın verdiği Puanlar

Elif :2
Dilek :4
Kıymet: => Nur’un Gelin5
Duygu :1

*************************

Gelinlerin 9 Ekim 2019 Çarşamba Toplam Puanları

Elif355215
Dilek12249
Kıymet513514
Duygu33118

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (7-11 Ekim Haftası) – Çarşamba

*************************
Elif       : 28 + 15 = 43
Dilek    : 25 + 9 = 34
Kıymet : 19 + 14 = 33
Duygu  : 19 + 8 = 27
*************************

Gelinim Mutfakta 9 Ekim Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

9 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ELİF
Gelinim Mutfakta 9 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ELİF
9 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DUYGU

*************************

Gelinim Mutfakta 10 Ekim 2019 Perşembe Fragmanı İzle

10 Ekim 2019 Perşembe günü Kanal D ekranlarında izleyeceğimiz 369. bölüm fragmanı, hemen alt kısıma eklenmiştir.

Bu İçeriğimizede Mutlaka Bakın:  Gelinim Mutfakta Emel Kim? Kaynanası Ergül Kaç Yaşında Ve Nereli? İşte DetaylarEklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

KONU İLE iLGİLİ YORUMLAR (61 Yorum)


 1. Ali bey bunun bir şaka olduğunu söyle lütfen Reyhan hanimlar gelmiyor dimi en adaletsizler onlar zaaten

 2. Cidimisiniz ezgi reyhan hanım geliyorlarmi süper olleyyy bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim

 3. Bugün de ben sizi Maltepe çapari restorantta iki kişilik yer ayırttım afiyet olsun Aysel hanım

  • Yaa Ali bey cok kibarsiz Teşekkür ediyorum Yemek icin ama gerek yoktu zahmet etmişsiniz Ben Restorana kimle gidiyim Bunu Bir Düşüniyim
   ??? 😐

 4. Arkadaşlar benim Hastam Geldi Ben bakamiyorum Lütfen Banada Anlatirsiz Kim Aliyor Bilezikleri Kim Gidiyor

 5. Bu Duygu nasıl bir edepsiz yaaa!!! Yazık valla Kayınvalidesine. Annesini de görünce şirretlikleri dahada anlaşıldı. Anne ve kızı bir olmuş yazık Aysel hanımı bitirmeye çalışıyorlar. Damat beyin 1 gr. bile aklı varsa annesine biraz sahip çıkar.

 6. Anonim süper kaynana Reyhan Pazartesi huzurlarımız da Çiğdem kaynana kaçacak delik arayacak

 7. Yine Elif alacak galiba bıleziklei hiç kazanmasını istemiyorum cıgdem hanım çok gıcık onun yüzünden yarışmaya bakmıyorum insallah bu yarısmayı bitirirler boşa zaman kaybı

 8. Ben Coktan burdayim Ilk yorum yazan ben oldum Anonim Dün Yanlişmiş Beydi SizKazandiniz Ali bey

 9. Duygu rahıtsızlandı bu cırtlak gelinler kaynanalar tabiki hasta ederler Ağustos böcekleri gibi ötüyorlar

 10. Meraba Arkadaşlar Elifin iyi puani var Inşallah Kazanir Duygu Neden Gitdi Ben Onu Anlamadim Bakamadim Noldu ki Duyguya Yenisi Gelirmi Yoksa Duygu Geri Dönecekmi bilen Varmi?