Gelinim Mutfakta

9 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Netleşti!

9 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bugün günün birincisi kim oldu? 9 Ekim Cuma bugün çeyrek altını kim kazandı? Toplam puanlar hangi gelin zirveye çıktı? Bugün Onur Büyüktopçu kaç puan verdi? Sorularının cevapları yazının devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 16 Ekim Cuma Puanları için tıklayınız. 

Bugün Gelinim Mutfakta 9 Ekim Cuma Puanları sonucunda bir gelin yarışmaya veda ederken, bir gelinde bilezikleri alacak. Böylesine önemli puanlamada hiç bir gelin elenmek istemezken, tüm yarışmacılar bileziklere gözünü dikse de bazıları asla alamayacak puanlara sahip.

Bugün 9 Ekim Gelinim Mutfakta kim birinci sorusunun cevabını, yazının sonunda bulabilirsiniz.

9 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanlaması 450. bölüm

Bu hafta yarışmaya dahil olan Aysun daha önce başka bir yarışma programında yarışmış, tecrübeli bir yarışmacı olarak programa dahil oldu. Lakin hafta başından beri inişli çıkışlı performansı Aysun’u eleme potasına itti. Bugün 9 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sırasında Ayşe’den 8 puan fazla almalı ki elenmekten kurtuldun.

Kaynana Ayşe ile yarışmacı Ayşe programda yeni bir fenomen olma yolunda iç yapımların desteğini aldığı için yarışmacı Ayşe’nin asla ama asla elenmesini beklemiyoruz. Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi

Daha ilk haftaya kaynana Ayşe’nin dış çekimlere çıkmasında dolayı zaten kafalarda bir soru işareti bırakmıştı. Şimdi en kritik yerde kendi gelinin bulup 5 vermesini de asla tesadüf olmadığını düşünenler bir hayli fazla

Bugün Aysun kendisine o kadar çok güveniyor ki Ayşe’nin valizini stüdyoya getirdi. Gideceği konusunda kendisinden o kadar emin konuşsa da maalesef yarışmacı Aysun o valizle kendisi gidecek haberi bile yok.

Kendi kaynanası bugün gene kendisine bir verdiği için 9 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olma ihtimali %0 olduğunu görüyoruz. Dikkat: Onur Büyüktopçu bugün kaç puan verdi? sorusunun cevabı yazının sonunda verdik.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması resmi

Son bölümde treni kaçıran Aysun bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında tüm kaynanalardan 5 üstüne bir de sunucuna 5 almalı ki yarışmacı Ayşe’yi eleme potasına itsin. Ancak Ayşe bize göre torpilli olduğu için Aysun’un da bu sayede gideceği de kesinleşti

Bu hafta Zeynep’in aldığı yüksek puanlar hafta sonuna doru düşmeye başlaması nedeniyle İlayda Perşembe puanları sonunda Zeynep’in puanlarını geçmeyi başardı. Bugün 9 Ekim Cuma puan tablosu sonucun da İlayda günün birincisi olursa kesin olarka bilezikleri de almayı garantileyecek.

Gelinim Mutfakta 9 Ekim Cuma Puanları verildiği esnada Aysun

Geçen hafta Zeynep’e balon gibi patladın diyen Ayşe bu hafta gene eleme potasına düştü. Üstüne bir de Aysun stüdyoya valizini getirince, Ayşe şu sözleri söyledi:

“Seni buradan göndermeden hiç bir yere gitmeyeceğim!” (Gelinim Mutfakta 9 Ekim Cuma) Yarışmacı Ayşe

Yarışmacı Ayşe her ne kadar18 yıllık evli olsa da bu hafta kaynanasının verdiği 5 puanlar sayesinde ayakta kaldı. Zira kendi kaynanası her defasında bir vermiş olsaydı. Bugün Ayşe için kesin elenme kapısı açılacaktı. Dikkat: 9 Ekim Cuma Puanları sonucu yazının sonunda verdik.

Bugün çeyrek altını kazanan yarışmacı İlayda olması halinde bilezikleri de kazanacağını çok iyi biliyor. Bu nedenle İlayda Zeynep’in kendisine yaklaşmasına asla müsade etmemek için kaynanası Gülcan hanım çok ama çok riskli bir puanlama yapmak zorunda

Gelinim Mutfakta 9 Ekim Cuma Toplam Puanlar

Gelinim Mutfakta 9 Ekim Cuma toplam puanlar netleştiğinde tahminlerimize göre Aysun yarışmaya veda eden isim olacak. Ancak bilezikleri kazanacak ismin Onur Büyüktopçu’nun vereceği puanların sonucuna kalacak. Kısaca Aysun bugün %100 elenmesini bekliyoruz. 

9 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim oldu resmi

Son zamanlarda sosyal medyada kaynana Ayşe’nin bizce saçma sapan hareketleri eleştiri konusu oluyor. Bu durum üzerinde duran kalan yeni bir Reyhan ortaya çıkarma çabası umarım ellerinde patlamaz. Not: 9 Ekim Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu sorusunun cevabı yazının sonunda ki tabloda verdik.

Dikkat ettiğim bir durum var. Onur genel itibari ile hep düşük puanları Zeynep’e vermesi tesadüf mü? Yoksa gerçekten Zeynep kötü yemek mi yapıyor? Yorumlarınızı bekliyorum.

9 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları belli olduğu an gelinler

9 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu henüz netlik kazanmadan önce gelinlerin hafta başından beri elde ettikleri tüm puanlara gelin birlikte göz atalı9m.

İlayda 67 puanla zirvede yer alırken Zeynep 66 puanla İlayda’nın adeta ensesinden takip ediyor. Ayşe bu ikiliye bir tık uzakta 61 puanda kendisine yer bulurken son sırada bu hafta yarışmaya dahil olan Aysun’un 53 puan toplayabildiğini görüyoruz.  Not: a bugün çeyrek altını alan gelin kim olduğunu yazının sonunda açıkladık.

Bugün Çeyreği Kim Kazanacak - görseli

Bugün Gelinim Mutfakta 9 Ekim puanlaması Sırasında Zeynep ile İlayda arasında geçecek. Geçen hafta Onur Büyüktopçu’nun kendisine düşük puan verdiğini gören Zeynep, Onur’a küsmüştü. Bugün Onur Zeynep’e kaç puan vereceği, Zeynep’in baskısı altında kalıp kalmayacağı şimdiden merak konusu oldu.

Bu hafta bilezikleri alan ve elenenin belli olacağı bugün Gelinim Mutfakta 9 Ekim Puanlama kısmı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 9 Ekim Puanları (09/10/2020 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları resmi 2

*************************

Kaynana Ayşe’nin verdiği Puanlar

İlayda : 4
Zeynep : 3
Ayşe: =>Ayşe’nin  Gelini 1
Aysun: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten‘in verdiği Puanlar

İlayda : 3
Zeynep: 5
Ayşe : 4
Aysun: => Nurten’in Gelini 1

*************************
” 9 Ekim 2020 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Yasemin’in verdiği Puanlar

İlayda: 3
Zeynep: => Yasemin’in  Gelini 4
Ayşe: 1
Aysun: 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Gülcan‘ın verdiği Puanlar

İlayda: => Gülcan’ın Gelini 5
Zeynep: 4
Ayşe: 1
Aysun: 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

9 Ekim Onur Büyüktopçu Kaç Puan Verdi

İlayda: 5
Zeynep: 4
Ayşe: 1
Aysun: 3

*************************

Gelinim Mutfakta 8 Ekim Perşembe Toplam Puanlar

İlayda 4 3 3 5 5 20
Zeynep 3 5 4 4 4 20
Ayşe 1 4 1 1 1 8
Aysun 5 1 5 3 3 17

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (5 Ekim – 9 Ekim Haftası) – Cuma

*************************

İlayda   : 67 + 20 = 87
Zeynep : 66 + 20 = 86
Ayşe     : 61 + 8 = 69
Aysun  : 53 + 17 = 70

*************************

Gelinim Mutfakta 9 Ekim Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

9 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ İLAYDA & ZEYNEP
Gelinim Mutfakta 9 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ İLAYDA
9 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ AYŞE

*************************

Gelinim Mutfakta 9 Ekim Cuma Fragmanı İzle

9 Ekim 2020 tarihinde 9 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunun netleşeceği 550. bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

4 Yorum

 1. İlaydanın kazanacağı zaten belliydi. Sağolsun Onur bey. Bu kadar taraflı olunmaz. Artık seyretmeyeceğiz.

  1. Bir daha gelinim mutfaktaki izlemeyeceğim.Onur bey adaletsiz puanlama yapıyor.Her gün İlayda’a 5 puan veriyor.Bu proğramlar adaletli olmalı
   Haksız yere Ayşeyi Onur Bey eledi.
   Niye Bey dediysem…..
   Kanal bunu nasıl hoş görüyor. KANAL D’ ye hiç yakışmadı.
   Bir de Fatih Ürek ‘e haksızlık yapıyor dağılıyordu.Mumla arıyoruz.

 2. Belkide haksızlığa uğradı Ayşe dedi en büyük haksızlığı siz yaptınız, bilezikler Zeynep ‘in hakkı idi, İlayda kendi söyledi hafta içi 1çeyrek alan Onur sayesinde bilezikleri aldı. Onur beyin puan vermesi çok saçma izleyiciyi salak yerine koyuyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu