Gelinim Mutfakta

9 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? [Haftalık Toplam Puanlar]

9 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta toplam puan durumu sonucu açıklandı! 9 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? 9 Eylül Gelinim Mutfakta bu hafta kim birinci oldu? Bu hafta en yüksek puanı hangi gelin elde etti? Bilezikleri Tuğba mı aldı? Bu hafta altınları kim aldı? Haftanın birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta 9 Eylül Cuma bilezikleri kim kazandı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 30 Eylül Cuma Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

5 Eylül 2022 tarihinde başlayan gelinim Mutfakta yarışmasının üçüncü haftası, 9 Eylül Cuma günü son kaynananın vereceği puanlama ile son bulacak.

=> Gelinim Mutfakta 23 Eylül Cuma Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

9 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Tuğba

9 Eylül Cuma toplam puanlar sonucu (haftalık toplam Puanlar) henüz belli olmadan son bölümde alınan puanlama ile Tuğba bileziklere an yakın gelin oldu. 

“Bu hafta bilezikleri ben alacağım!” Yarışmacı Tuğba

Sözleri işle oldukça iddialı olduğunu dile getiren Tuğba, bu hafta perşembe gününe kadar verilen çeyrek altınlardan üçünü almayı başardı. Tuğba bugün verilecek çeyrek altını da kazanması halinde, Gelinim Mutfakta 9 Eylül Cuma bilezikleri kim aldı? Sorusuna cevap olan gelin olacak.

=> Gelinim Mutfakta 16 Eylül Cuma Beş Bileziği Kim Kazandı sonucu için lütfen tıklayınız.

9 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı - Tuğba

Perşembe günü verilen puanlama sonrasında Tuğba 71 puana ulaşırken, Emel 8 puan gerisinde, 63 puanla ikinci sırada kendisine yer  buldu. Sibel 45 puanla üçüncü sırada yer alırken, Merve 38 puanla hala yarışmada kalma ümidini taze tutuyor.

Bugün Gelinim Mutfakta 9 Eylül Cuma Haftalık Puan durumu sonucu için Emel ya da Tuğba bilezikleri almak için mücadele ederken, Merve ve Sibel e elenmemek için mücadele edecek.

9 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

5 Eylül 2022 tarihinde başlayan beşinci sezonun üçüncü haftası, 9 Eylül Cuma günü son bulacak. Birazdan Nursel’in vereceği puanlama ile haftanın final puanlaması sonucu olan, bugün 9 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu kesin olarak belli olacak.

9 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Sibel ve Filiz

Geçtiğimiz hafta bilezikleri koluna takan Tuğba, bu hafta bilezikleri almaya en yakın yarışmacı oldu. Tuğba adım adım hakimiyetini ilan ederken, Sibel ve Emel de Tuğba’nın bu yükselişini sadece izlemekle yetinmesi, dikkatlerden kaçmadı.

Not: Bu hafta 9 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? sorunun cevabı, yazının en sok kısmında verilmiştir. 

9 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Tuğba: 71 Puan
  2. Emel: 63 Puan
  3. Sibel: 45 Puan
  4. Merve: 38 Puan 

Yukarıda verilen puanlama, gelinlerin Perşembe günü sonucunda elde ettiği ve Cuma günü puanlama yapılmadan önceki son halidir. Dikkat: bu hafta gelinim mutfakta bilezikleri alan yarışmacının kim olduğu, yazının en son kısmında açıklanmıştır. 

9 Eylül Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Tuğba: 71 + 5 = 76
Emel: 63 + 20 = 83
Sibel: 45 + 19 = 64
Merve: 38 + 11 = 49

*************************

Gelinim Mutfakta 9 Eylül Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

9 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ EMEL

9 Eylül 2022 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ MERVE

9 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ EMEL
Gelinim Mutfakta 9 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ EMEL
9 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ TUĞBA
*************************

9 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

5 Eylül tarihinde Merve’nin ge gelmesi ile başlayan hafta, 9 Eylül Cuma günü son kaynananın vereceği puanlama ile bir gelin beş bileziği kazanacak. Bir gelin de yarışmadan elenecek. Perşembe günü verilen puanlana ile Tuğba bileziklere 8 puan farkla en yakın isim oldu.

Tuğba bileziklere en yakın isim olurken, Merve de 7 puan farkla eleme potasına düşen ve elenmeye en yakın isim oldu. Merve’nin yarışmada kalabilmesi için Sibel’den 8 puan fazla alması gerekirken, Emel’in ise bilezikleri kazanabilmesi için 9 puan fazla alması gerekiyor. 

Gelinim Mutfakta 9 Eylül Cuma Bilezikleri Kim Aldı - Tuğba

Gelinim Mutfakta son bölüm Tuğba beklemedik çıkışına devam etmesinden dolayı, Tuğba bu hafta 9 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusuna en yakın yarışmacı oldu.

Tuğba en yakın rakibi ile arasında ki 8 puan farkı koruması halinde, Gelinim Mutfakta Bu hafta bilezikleri alan yarışmacı olacak.

9 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı EMEL oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu