Gelinim Mutfakta

9 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandı! [Son Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 9 Eylül Cuma günün birincisi ile Cuma puanları beli oldu! 9 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? 09/09/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 9 Eylül Puan durumu sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? Bu hafta Cuma altını kim aldı? Kaynanalar gelinlere kaç puan verdi? Bugün en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde detaylı bir şekilde sizler bekliyor.

=> 30 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 9 Eylül Cuma Puanları ile son toplam puan durumu sonucu %100 belli olduğunda, bir gelin beş bileziği alırken, bir gelin ise yarışmadan elenecek.

=> Gelinim Mutfakta 23 Eylül Cuma Çeyrek Altını Kim Aldı sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

9 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Hafta başından beri Merve istediği puanlar alamadığı için bugün eleme potasına yaraşacak. Tuğba ise aldığı yüksek puanlardan dolayı beş bileziğe en yakın isim olarak yarışacak.

=> Gelinim Mutfakta 16 Eylül Cuma Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 9 Eylül Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 9 Eylül Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Tuğba son bölümde aldığı 20 puanla bir anda zirveye yerleşti. Tuğba aldığı puanların avantajını bugün kullanıp, beş bileziği de koluna takmak istiyor.

9 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda beş bileziği almak isteyen Tuğba, en yakın rakibi Emel ile arasında ki 8 puan farkı kapatmamak için bugün mücadele edecek. 

Gelinim Mutfakta 9 Eylül Cuma Puanları Verecek Kaynanalar

Sezon başında Emel kura sonucunda beş bileziği koluna takan isim oldu. Emel bugün beş bileziği Tuğba’ya kaptırmamak için elinden gelenin fazlasını ortaya koymak istiyor

Bu hafta başında Sibel’in atağa kalması ve bilezikleri alması beklenirken, gelinen son noktada Sibel emele potasının bir tık üzerinde yer aldı. Sibel bugün 9 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını kazanıp, en azından bu haftayı kazançla kapatmak istiyor.

9 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Merve

Çeyrek altınları alsa da bilezikleri hiç alamayan Sibel’in canı epey sıkılmış durumda. Tuğba da bunu farkında olarak Emel ile dalga geçmek için şöyle dedi. İşte Tuğba’nın o sözleri;

“Yedinci çeyreğimle size merhaba diyorum!” Yarışmacı Tuğba;

Sözleri ile yarışmacı Tuğba, rakiplerini yarıştan düşürmek için yedinci çeyreğini aldığını ve ikinci defa bilezikleri almaya doğru gittiğini söyleyerek dalga geçmesi, dikkatlerden kaçmadı.

Emel bu hafta bilezikleri kazanabilmesi için bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında, Tuğba’dan en az 9 puan fazla alması gerekiyor. Aksi halde bilezikler Tuğba’ya gidecek.

9 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Sibel ve Filiz

Sibel bu hafta bilezikleri almak isterken, eleme potasının bir tık üzerinde yer alması, kaynana Filiz ve Sibel’in stratejilerini yeniden gözden geçirmesine neden oldu. 

Sezon başında Tuğba’nın puanları daha fazla olmasına rağmen bilezikler. Emel’e gitmesi henüz bedeni belli olmamışken, Tuğba’nın adım adım ikinci bileziklere gitmesi, oldukça dikkat çekti. Tuğba bugün Gelinim Mutfakta 9 Eylül Puanlama sonucunda çeyrek altını kazanıp, bilezikleri kolun takmak istiyor. 

9 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de Tuğba, 20 puanla günün birincisi olup çeyrek altını kazanan gelin oldu. Sibel ise 8 puanla günün sonuncu oldu. Merve ise eleme potasına düşen yarışmacı oldu. 

Sibel ile Merve bu hafta Cuma günü yapılan puanlama sırasında elenmemek için mücadele ederken, Emel ile Tuğba da beş altın bilezik için yarışacak. Bugün Gelinim Mutfakta 9 Eylül Cuma puanlaması her iki gurup için de oldukça önemli hale geldi.

Gelinim Mutfakta 9 Eylül Cuma Puan Durumu

Haftanın ilk bölümünde Sibel çeyrek altını yakasına takan isim oldu. Haftanın geriye kalan bölümlerinde, Tuğba çeyrek altını yakasına takan isim oldu. Haftanın final puanlaması, birazdan Nursel Ergin’in vereceği, 9 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta puanları başlayacak. Gelinim Mutfakta 9 Eylül Cuma puan durumu (son puan durumu) sonucu, dört kaynana ve bir sunucunun vereceği puanlama sonucuna göre belli olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Bu hafta yarışmaya dahil olan Merve, yarışmadan eleneceği büyük oranda belli olduğu için Merve giderken, en azından bir tane çeyreği yakasına takmak itiyor. Bunun içinden bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için kolları sıvadı.

Tuğba 9 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, Emel ile arasında ki farkı koruması halinde, bilezikleri de kazanacağını çok iyi biliyor. 

Gelinim Mutfakta 9 Eylül Cuma Puan Durumu Netleştiği An Emel ve Kaynanası Şenay

9 Eylül Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? 9 Eylül Cuma çeyrek altını kim aldı? Nursel Ergin Cuma günü kaç puan verdi? Bu hafta Cuma en yüksek puanı kim aldı? En yüksek puanı Tuğba mı aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları, puan tablosu içerisinde kesin olarak açıklanmıştır. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 9 Eylül Puanları (09/09/2022 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

9 Eylül Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Tuğba: 1
Emel: 5
Sibel: 4
Merve: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Şenay‘ın verdiği Puanlar

Tuğba: 1
Emel: => Şenay’ın Gelini 4
Sibel: 5
Merve: 1

*************************
” 9 Eylül 2022 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Tuğba: 1
Emel: 5
Sibel: => Filiz’in Gelini 3
Merve: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Hatice’nin verdiği Puanlar

Tuğba: 1
Emel: 1
Sibel: 4
Merve: => Hatice’nin Gelini 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Gönül’ün verdiği Puanlar

Tuğba: => Gönül’ün Gelini 1
Emel: 5
Sibel: 3
Merve: 3

*************************

Gelinim mutfakta 9 Eylül Cuma Toplam Puanlar

Tuğba 1 1 1 1 1 5
Emel 5 4 5 1 5 20
Sibel 4 5 3 4 3 19
Merve 1 1 1 5 3 11

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (5-9 Eylül Haftası) – Cuma

*************************

Tuğba: 71 + 5 = 76
Emel: 63 + 20 = 83
Sibel: 45 + 19 = 64
Merve: 38 + 11 = 49

*************************

Gelinim Mutfakta 9 Eylül Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

9 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ EMEL
Gelinim Mutfakta 9 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒  EMEL
9 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ TUĞBA

*************************

Gelinim Mutfakta 9 Eylül 2022 Cuma Fragmanı İzle

9 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ile son toplam puan durumu belli olduğunda, bir yarışmacı yarışmadan elenirken, bir yarışmacı beş altın bileziği alacak. İşte haftanın final bölümü ile ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 9 Eylül 2022 Cuma fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

 1. Slmlar

  Galiba Nursel hanım tuğbay’ı pek sevemedi. Bugün için demiyorum ama ona hep düşük puan
  (genelde 1) veriyor. 4 kaynanadan 5 aldığı gün bile nursel hanım tuğbay’a 1 verdi.
  Not : bugün ben de olsam Tuğba’ya 1 verirdim

   1. Filiz hanım
    Sizde biliyorsunuz özellikle gelinlerin yarışmaya katılma amacı tv de görünüp takipçi sayısını artırmak. Tuğba buna en güzel örnek

  1. Yalnız Nursel hanım lezzete bakıyor, dün Nursel hanımın 1 verdiği tabağın çeyrek kazanması kaynanaların puanlarının saçmalığını gösterir.

 2. Tiramisu kabarık bir pasta türü değildir. 2 parmaktan kalın olan kek tiramisu keki değildir. Gelinler ve kayinvalideler doğru puanlama yapamadı. Tuğba’nın keki tiramisu kekine de yakın olan kekti.

 3. Bu hafta puanlama hatasını düzeltmezlerse yanlı ve birilerini kayırmaya çalışan asla tarafsız bir yarışma olmadığı ortaya çıkacak diye düşünmüştüm. Artık gelinim mutfakta benim için sezon finali yaptı yeni yarışmacıların hiçbirini sevmemiştim zaten artık seyretmeyeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu