Gelinim Mutfakta

9 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Gelinleri Şok Etti

Gelinim Mutfakta 9 Eylül Pazartesi günün birincisi kim oldu? yeni sezonda güçlü yarışmacılar arasında çekişmeli bir hafta yine bizleri bekliyor. Birazdan kaynanalar ilk gün puanlaması olan bugün Gelinim Mutfakta 9 Eylül Pazartesi Puanları verilecek. Geçtiğimiz hafta kıl payı bilezikler kaçıran Elif, bu hafta bilezikleri almak için sistemli bir şekilde strateji uygulayacak. Dikkat: 9 Eylül puan durumu bu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 30 Eylül Pazartesi Puanları[/mavibuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta bu yarışmanın en fazla bilezik alan gelini olan Ezgi, rekoruna bir yenisini daha ekleyerek 75. bileziğini koluna takarken, kendisini sanırım bu yarışmada gelebilen hiç bir yarışmacı olmayacak.

=> [pembebuton]23 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanlaması[/pembebuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu haftada 80. bilezikleri koluna takmak isteyen Ezgi, 9 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları sırasında en yüksek puanı almaya çalışacak.

=> [pembebuton]13 Eylül Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu[/pembebuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.Gelinim Mutfakta 9 Eylül Pazartesi Puanları Verecek KaynanalarGelinim Mutfakta 9 Eylül Puanlama kısmı, bence bu günün ne önemli kısım olacak. Zira, geçtiğimiz harta Hüsniye hanıma inat verilen puanlar nedeni ile neredeyse tüm kaynanalar 5-1-1-1 gibi adaletsiz puanlar verdiler. Bu haftada bu durum devam edip, etmeyeceğini belirleyecek olan haftanın ilk gün puanlaması olan Pazartesi puanları, bu açından oldukça önemli. 

=> [mavibuton]12 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/mavibuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

*************************
Bu hafta bilezikleri kazanan ve elenecek ismin kim olduğu konusundaki tahminler bu akşam saat 21:00 da instagram adresimiz de paylaşacağız.
*************************

9 Eylül Pazartesi puanları hem yeni gelen açısında hem de eski yarışmacılar arasında oldukça önemli. Eski yarışmacılar, nasıl başlar ise hafta boyunca öyle gider mantığı ile ilk gün kaynanalardan iyi puanlar almak için çabalarken, yeni yarışmacı Hilal de kendisini ispatlamak adına bugün günün birincisi olmak için ter dökecek.

==> [pembebuton]11 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.9 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Elif Akçam Pazartesi günün birincisi olmanın avantajlarına baktığımızda;

 • İlk gün zirveye yerleşmek
 • Çeyrek altını kazanmak
 • Puan durumu açısında rakiplere fark atmak
 • Eleme potasında bir adım uzaklaşmak
 • Yeni gelen ilk günden kendisini ispat etmek

=> [mavibuton]10 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Amacı ile ilk gün kaynanalardan alacakları puanlar açısında en fazla puanı alan gelin, her kim olursa olsun. Yukarıda saydığım tüm avantajları ilk günden itibaren elde edecek. Dikkat: 9 Eylül Pazartesi gelinim mutfakta puanlama kısmı, bu yazının en sonundadır. 9 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Öncesi Elif Ve Ezgi9 Eylül Pazartesi haftalık toplam puanlar da favori yarışmacıları kimler olacak diye kısa bir araştırma yaptığımda Elif ile Hatice’nin isminin daha fazla geçtiğini görüyorum. Zira Elif, eski yarışmacı olmasına rağmen yeni sezonda bilezik kazanamayan tek yarışmacı olarak kaldı. Hırslı bir kaynanası var. Tüm bu veriler ışığında bu hafta bilezik yarışında %90 oranında Elif favori yarışmacı olacak.

Bugün Kim Birinci oldu? Elbette sizler bu sorunun cevabını merak ediyorsunuz. Bizler bu yazının sonunda bu sorulara cevap vermeden önce bugün yarışmacılar hangi yemeği yaptığını yazıp, daha sonra bugün kim kazandı? Sorusunu cevaplayacağız. 

Gelinim Mutfakta 9 Eylül Puanları Ve Bu Günün Birincisi

9 Eylül 2019 Pazartesi günü başlayacak ve 13 Eylül Cuma günü kaynanaların vereceği son puanlar sonucunda bu haftayı da hep birlikte noktalayacağız. Geçtiğimiz hafta bilezikleri hanesine yazdıran Ezgi, sanırım bir başka yarışmacının kıramayacağı bir rekora da imza attı. Bu başarısını bu haftada devam ettirir mi? Bunun cevabı 9 Eylül Pazartesi Puanları ve puanlaması sonrasında alacağı aksiyona bağlı olacak. Not: bugün çeyrek altını alan gelin kim olduğunu yazının sonunda verdik.9 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Öncesinde EzgiBu hafta, izleyicileri sıkıntıya düşüren olay 5-1-1-1 gibi bir puanlamanın olup olmayacağı konusunda bizlere binlerce mesaj gelmekte. Bu durumdan şikayetçi olan da var. Burası yarışma. Kaynanalar istediği puanları gelinin korumak amacı ile verecek diyen de var. Her iki açıklama, kendi açısında doğruluk payı var. Bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmında verilecek ilk puanlar bu haftanın da seyrini belirleyecek. 

9 Eylül Pazartesi Çeyrek altını kim aldı? Bugün verilen fragmana baktığımızda Ezgi, günün yemeğini diğer yarışmacılardan çok farklı yaptığını bizzat, Fatih Ürek’in sözlerinden işittiğimiz için bugün (-2) puan Ezgi’den düşüleceği için çeyrek alacak isim Ezgi’nin olamayacağı anlamı da çıkıyor. 9 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanlaması Yapılacak YerGelinim Mutfakta Son bölüm olan hafta finalinde 61 puanla Ezgi, o gün hem çeyrek hem de bileziklerin sahibi oldu. Kendisine en yakın isim ise Elif 56 puanla Ezgi’nin 5 puan gerisinde bitirdi. Son gün aradaki farkın çok düşük olmasında dolayı Elif, bu hafta bilezikleri alacağını düşünse de son düzlükte Ezgi aradaki farkı açarak, 75. bileziklerine kavuştu. Dikkat: 9 Eylül Pazartesi puan tablosu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

9-13 Eylül Haftalık Puan Tablosu açısından bu hafta Hatice ile Elif arasında kıyasıya bir yarış yaşanacağını, son ana kadar hangi yarışmacının bilezikleri kazanacağı konusunda netlik olmayacağı konusunda bazı tahminlerimiz var. Zira her iki yarışmacı da güzel yemek yapıyor. Aynı şekilde kaynanaları, kendi tabaklarını buldukları için diğer kaynanalardan yüksek alan bu hafta işi götürecek. Gelinim Mutfakta 9 Eylül Puan Durumu Açıklanmadan Hemen Önce Çiğdem ve Hüsniye9 Eylül Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu siz değerli okurlarımıza açıklamadan evvel, bugün yarışmacıların hangi yemeği, hangi malzeme i,le yaptığını açıkladıktan sonra 9 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanlaması hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Eğer bu kısım sizlerin ilginizi çekmiyorsa, direk tablo içerisinde yazılan puanlama kısmına geçebilirsiniz. 

Gelinim Mutfakta 9 Eylül  Günün Yemeği İçli Patates

 • 6 adet patates (haşlanmış)
 • 6 yemek kaşığı un 
 • 1 adet yumurtanın sadece sarısı
 • 1 çay kaşığı kadar tuz
 • bir tutam ak biber

Gelinim Mutfakta 9 Eylül 2019 İçli Patates Malzeme Listesi 1

İç Harç Malzemesi

 • 250 gram orta yağlı kıyma
 • 1 yemek kaşığı kadar zeytinyağı
 • 1 Tutam tuz
 • bir tutam karabiber

9 Eylül 2019 Gelinim Mutfakta İçli Patates Malzeme Listesi

Paneleme için

 • 1 su bardağı kadar galeta unu
 • 1 su bardağı un
 • 2 adet yumurta

Kızartmak için;

 • Akçiçek yağı

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Haftanın ilk günü İçli Patates yapacak olan yarışmacılar, daha doğrusu halk arasında İçli Patates köftesi olarak bilinen harika lezzeti yarışmacılar yapabilmesi için 50 dakika süre verdi. Bu süre zarfında yarışmacı gelinler, yeni gelen Hilal’i tanımaya çalıştılar. Hilal ilk defa yarışmaya geldiği için yemeği yaparken fazla yağ kullandığını düşünen Ezgi ve Elif, Hilal yokken, onun yemeğini tattılar. 9 Eylül Gelinim Mutfakta Hilal Ve Kaynanası SuzanGünün yemeğinin yapımını tamamlayana yarışmacılar sunum kısmına gelip, Pazartesi puan durumu verildikten sonra Fatih Ürek günün kritikleri esnasında Ezgi’nin çok yanlış yaptığını söyledi. Acaba Ezgi’nin puanları bu günün sonunda düşecek mi? Sözlerimi daha fazla uzatmadan, bugün kim çeyrek altını kim aldı ve günün birincisi oldu? Sorusunun cevapları, yazımızın devamında sizleri bekliyor. 

Gelinim Mutfakta 9 Eylül Puanları (09/09/2019 Pazartesi)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Suzan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi :2
Hatice :5
Elif   :1
Hilal  : => Suzan’ın Gelini3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Ezgi :1
Hatice :1
Elif=> Çiğdem’in Gelini5
Hilal :1

*************************
” 9 Eylül 2019 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
###
"Gelinim Mutfakta dizicenter"###
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Hüsniye‘nin verdiği Puanlar

Ezgi :2
Hatice : => Hüsniye’nin Gelin3
Elif :1
Hilal :5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin1
Hatice :2
Elif :5
Hilal :2

*************************

Gelinlerin 9 Eylül 2019 Pazartesi Toplam Puanları

Ezgi21216
Hatice513211
Elif151512
Hilal315211

*************************
Bu hafta bilezikleri alacak ve elenecek ismin kim olduğunu konusundaki tahminlerimizi saat 21:00 da İNSTAGRAM adresimiz de paylaşacağız.
*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (09-13 Eylül Haftası) – Pazartesi

*************************

Ezgi     : 6
Hatice : 11
Elif      : 12
Hilal    : 11
*************************

Gelinim Mutfakta 9 Eylül Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

9 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ elif
Gelinim Mutfakta 9 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒elif
9 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ezgi

*************************

Gelinim Mutfakta 10 Eylül 2019 Salı Fragmanı İzle

Bir sonraki gün olan 10 Eylül 2019 Salı günü Kanal D ekranlarında gelecek olan 347. bölüm  ile karşımıza gelecek olan bölüm fragmanı, hemen alt kısımda sizleri bekliyor. 

DEVAMINI OKU

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı