Gelinim Mutfakta

9 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Son Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 9 Eylül Perşembe günün birincisi aynı zamanda puanları netlik kazandı. 9 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? 9 Eylül Perşembe Demet Akalın bugün kaç puan verdi? Yağnur bugün kaç puan aldı? Demet Akalın bugün beş puanı hangi geline verdi? Bugün Çeyrek altını kim kazandı? 9 Eylül Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? 9 Eylül 2021 puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Son puan durumu sonucu hangi gelin en fazla puanı aldı? İşte tüm bu soruların detaylı cevaplarını bu yazımızda kesin olarak bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 7 Ekim Perşembe Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Güncelleme (10/09/2021) 9 Eylül Perşembe günü Yağnur 19 puanla günün birincisi olurken, Yaren 11 puanla günün sonuncusu oldu.

=> 30 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 9 Eylül Perşembe Puanları ve son puan durumu %100 netlik kazandığında gözler bu hafta bileziklere en yakın isim ile eleme potasına düşen ismin olduğu netleşecek.

=> 16 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Bugün Günün Birincisi sonucunu görebilmek için tıklayınız.

9 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Böylesine önemli bir günde bilezikleri almanın kıyısına kadar gelinler yakaladıkları bu imkanı kaybetmek istiyor. Özellikle son bölümde aldığı puanlarla çok iyi sıçrayış yakalayan Aslıhan bugün 9 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, hem bugün çeyrek altını kazanmak, hem de son puan durumu sonundan en fazla puana sahip gelin olmak için harekete geçti.

=> Gelinim Mutfakta 10 Eylül Cuma Bilezikleri Kim Aldı için lütfen tıklayınız.

Bugün 9 Eylül Gelinim Mutfakta kim birinci sorusunun cevabını yazının devamında en son kısımda verilmiştir.

=> 10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi görebilmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

9 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ile puanlaması sorasında kaynana Nilgün’ün kendi gelinine vereceği puan şimdiden merak konusu oldu. Zira geldiği günden beri gelini Yağnur’a ya beş ya da dört puan veren Nilgün kaynana dün ilk defa Yağnur’a bir vermesi oldukça dikkat çekti. 

=> 10 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanları için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz gün Filiz kaynananın taktığı broş çok konuşuldu. Bugün kaynana Nuray bu broşu Yağnur’un aldığını şu sözlerle dile getirdi. İşte kaynana Nuray’ın o sözleri;

“Ben bir şeyler duydum. Filiz hanıma broşu Yağnur almış!” Kaynana Nuray

Gelinim Mutfakta 9 Eylül Perşembe Puanları Verecek Kayın Valideler

Sözleri ile kaynana Nuray, Yağnur’un gizlice verdiği Broşu Nilgün hanıma söylemesi ile Nilgün kaynana adeta sinir krizi geçirdi. “Ne hakla alıyorsun” diyerek gelini Yağnur’a tepki gösterdi.

Gelinim Mutfakta son bölüm de çeyrek altını alan Aslıhan artık kendisine güvenerek konuşmaya başladı. Yağnur da Aslıhan’ın konuşmasına karşın aynen şu sözleri söyledi. İşte o sözler;

“Arada sırada sizde kazanın ki ben de yarıştığımı anlayayım!” Yarışmacı Yağnur

9 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı Sırada Yaren ile Filiz

Sözleri ile yarışmacı Yağnur kendisine güçlü rakip aradığını, hep kendisi kazandığı zaman yarışmanın tadı çıkmadığını söyleyerek adeta kendisi dışında yarışan tüm yarışmacıları kolay rakip olarak nitelendirmeye çalışması dikkatlerden kaçmadı.

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında Yağnur beş puanları alıp dün kaybettiği çeyrek altını yerine koymayı hedeflerken, Yağnur’un aslında bir numaralı rakibi olan Yaren, artık gerçek gücünü göstermek için kolları sıvadı.

9 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Yağnur, Çarşamba günü kendi kaynanasından aldığı bir puana çok kızarken sosyal medyada “Hepsi bir oyun. Bilerek bir verdi” şeklinde gelen bir çok yorum oldukça dikkat çekti. Bugün Gelinim Mutfakta 9 Eylül Puanlama kısmında Nilgün kaynana kendi gelinine 5 vermesi kesin gözüyle bakılıyor.

Yaren son bölümde Yağnur’un aldığı düşük puanları baz alarak “Final de sen tıpış tıpış gideceksin” sözleri ile Yağnur’un eleneceğini iddia etse de Yağnur yarışmanın en güçlü ismi olduğunu, kendisini kimsenin elemeyeceğini söyler. Yağnur ise bu sözlerini Gelinim Mutfakta 9 Eylül Perşembe puanlaması sırasında alacağı yüksek puanlarla kanıtlamak istiyor.

Gelinim Mutfakta 9 Eylül Perşembe Puan Durumu

Bu hafta 6 Eylül 2021 tarihinden başlayan yarışma programında bugün Demet Akalın’ın vereceği 9 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ile yarışmada ki bu haftalık puanla kaldığı yerden devam edecek. Demet bu hafta beş puanlarını sırası ile Büşra, Yaren, Aslıhan’ a beş puan verirken, Yağnur Demet Akalın’dan bu hafta beş puan alamdı. Bunun farkında olan Yağnur bugün Gelinim Mutfakta 9 Eylül Perşembe puan durumu sonucu en yüksek puanı alabilmesi için Demet Akalın’dan da beş puan almak için çabalayacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Yağnur’un yarışmada ki ilk iki gün aldığı puanlar oldukça teki topladı. Kaynana Nilgün gelinine her defasında bulması, bunun yanında diğerlerine de hep bir vermesi sosyal medya da “bu yarışma inandırıcılığını kaybetti” yorumları yapılmaya başlandı. Akabinde kaynana Nilgün Yağnur’a bir vermesi kimseyi inandıramadı. Not: bugün günün birincisi ve bugün çeyrek altını alan gelin alt kısımda açıklanmıştır.

Bugün Gelinim Mutfakta 9 Eylül puanlaması sırasında gelinlerin tansiyonu bir hayli yükseldi. Zira bugün alacakları puanlar sonucunda bir gelin kesin olarak eleme potasına sürüklenecek. Eleme potasına düşmek istemeyen yarışmacılar ellerinden gelenin fazlasını 9 Eylül Perşembe puanlaması sırasında yapmak için harekete geçtiler.

Gelinim Mutfakta 9 Eylül Perşembe Puan Durumu Açıklandığı Sırada Büşra

Bu hafta ilk bölümde çok iyi puanlar alarak yarışmaya dahil olan Büşra 9 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda eğer günün birincisi olup çeyrek altını kazanan gelin olamadığı takdirde eleme potası ile karşı karşıya kalacak.

Demet Akalın’ın beş puanı kime verdi? 9 Eylül 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? 9 Eylül Perşembe Demet Akalın bugün kaç puan verdi? Nilgün kaynana Yağnur’a yine beş puan mı verdi? Bu hafta Perşembe çeyrek altını kim kazandı? Son puan durumu sonucuna göre en yüksek puanı kim topladı? İşte bu soruların cevaplarını da yazının devamında ki puan tablosu içerisinde kesin olarak açıklanmıştır.

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 9 Eylül Puanları (09/09/2021 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Demet Akalın Kaç Puan Verdi)

*************************

9 Eylül Demet Akalın Kaç Puan Verdi

Yağnur: 2
Yaren: 4
Aslıhan: 5
Büşra: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Perihan’ın verdiği Puanlar

Yağnur : 2
Yaren: 1
Aslıhan: 1
Büşra: => Perihan’ın Gelini 5

*************************
” 9 Eylül 2021 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Yiğit‘in verdiği Puanlar

Yağnur 5
Yaren: 4
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 3
Büşra: 1

*************************


Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nilgün’ün verdiği Puanlar

Yağnur: => Nilgün’ün Gelini 5
Yaren 1
Aslıhan 1
Büşra 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Filiz sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Yağnur 5
Yaren: => Filiz’in Gelini 1
Aslıhan: 2
Büşra: 4

*************************

Gelinim mutfakta 9 Eylül Perşembe Toplam Puanlar

Yağnur 2 2 5 5 5 19
Yaren 4 1 4 1 1 11
Aslıhan 5 1 3 1 2 12
Büşra 1 5 1 4 4 15

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (6 Eylül – 10 Eylül Haftası) – Perşembe

BİLEZİKLER KESİN YAĞNUR’UN OLDU. YAĞNUR SÖZLEMESİ SÜRECİNDE ALNLAŞTIĞI BİLEZİKLERİ ALANA KADAR YARIŞMADA KALMAYA DEVAM EDECEK!

*************************

Yağnur : 49 + 19 = 68
Yaren: 39 + 11 = 50
Aslıhan: 39 + 12 = 51
Büşra: 33 + 15 = 48

*************************

Gelinim Mutfakta 9 Eylül Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

9 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒  YAĞNUR
Gelinim Mutfakta 9 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YAĞNUR
9 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YAREN

*************************

Gelinim Mutfakta 10 Eylül Cuma Fragmanı İzle

9 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları kesin olarak açıklandıktan sonra son puan durumu %100 netlik kazanacak. Gözler ise bir sonraki bölüm olan yanı zamanda hafta finalini olan 10 Eylül Cuma günü neler yaşanacağına çevrilecek. İşte o anların kısa özeti olarak Gelinim Mutfakta 10 Eylül Cuma fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

13 Yorum

  1. Suan nilgunun yorumunu dinledikten sonra kanali kapattim kadin resmen insanlarin akliyla oynuyo bide demezmi zeki izleyiciler herseyi goruyo lezzet kazaniyo diye puanlamalari hep hile kurnaz kadin gelinini buluyo obur gelinleri akliyla altindan bilerziklerden uzaklastiriyo ac gozlu ay Allahim su yagnurla kaynanasi gitsin mumkunse hicbiryerde gormeyim yarismaya bayiliyorum bunlarin yuzunden kapatiyorum kanali tv2de aski memnu actim onu izliyorum

  2. Yağnurun yemekleri besbeli ya küçül ya büyük ya salçalı veya salçasız onun için kaynanası hemem buluyor süper tüyo yapıyor

  3. Bu yarisma degil horoz dogusune Benzedrine Ben ertesi gun puanlara bakiyorum yagmurlu gidene kadarda bakmam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu