Gelinim Mutfakta

9 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Bugün Günün Birincisi]

Gelinim Mutfakta 9 Haziran Çarşamba günün birincisi ve bugün çeyrek altını alan yarışmacı belli oldu! 9 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bugün kim birinci oldu? Çarşamba çeyrek altını kim aldı? Sayan Sayan bugün kaç puan verdi? Beş puanı hangi geline verdi? 9 Haziran Çarşamba bugün kim birinci oldu? Haftanın ortasında yani bugün çeyrek altını kim kazandı? 9 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu en yüksek puanı kim aldı? İşte tüm bu soruların detaylı cevaplarını haberimizin içinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 9 Haziran 2022 Perşembe Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

(Güncelleme 10/06/2021) 9 Haziran Çarşamba günü en yüksek puanı alan Yağnur bu haftanın ikinci çeyrek altınını alan gelin olurken Aysun yine 1 puanla çeyrek altını kaybetti.

=> Gelinim Mutfakta 25 Ağustos Çarşamba Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 9 Haziran Çarşamba Puanları sonucu %100 açıklandığında normal de eleme potasına düşecek ve bu hafta bilezikler alacak gelin büyük oranda belli oluyordu. Lakin bu hafta ve devam eden 4 hafta boyunca eleme olmadığı için gelinlerin tek hedefi 20 gün boyunca altın kazanmak olacak.

=> 30 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Bugün Çeyrek Altını Kim Aldı sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

9 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Aysun son bölümde iyi puanlar alsa da basit bir kura hatası yüzünden ilk çeyreği ellerin kayıp gitti. Ayten ise hiç beklemediği bir anda çeyrek altını kazandığında oryantal dans ederek yarışmacıların sinirlerini bozmak için elinden geleni yaptı.

=> 23 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanlaması ve puan durumu için lütfen tıklayınız.

Ayten ve Yağnur’un kazandığı çeyrek altın yarışında geriye sadece 18 çeyrek altın kaldı. Aysun bugün 9 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup ilk çeyrek altınını kazanıp bilezik yarışında bende varım demek için harekete geçti.

=> 16 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 9 Haziran Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> 10 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu için tıklayınız. 

Gelinim Mutfakta son bölüm de Aysun hala yarışmaya tam olarak adapte olamadığı fark edilmesi dikkatlerden kaçmadı. İlk bölüğümde en düşük puanı alan Aysun, ikinci bölümde kural hatası yaptığı için çeyrek altını ellerinden kayarak gitti. Bu da Aysun’u moral olarak kesinlikle olumsuz yönden etkiledi.

Gelinim Mutfakta 9 Haziran Çarşamba Puanları Verildiği An Seda ve Nagehan

Yağnur mevcut yarışmacılar arasında ilk sezon yarışan, hatta ilk sezonun ve ikinci sezonun best of mücadelesinde yer alan önemli bir isim. Yağnur tecrübesini de kullanıp bugün Gelinim Mutfakta 9 Haziran Puanlama sırasında en yüksek puanı gerek kaynanasından, gerekse diğer kaynanalardan almak için harekete geçti.

Son zamanlarda Seda’nın kaynanası Nagehan neredeyse tabakların yerini biliyorcasına gelinin tabağını bulmasının arkasında akıllara “Seda’nın tabağının yeri yoksa Nagehan kaynanaya söyleniyor mu?” düşüncesi akıllara gelmeye başladı. Bu nedenle bugün 9 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması sırasında kaynana Nagehan gelinin Seda’nın tabağını bulup bulamayacağı dikkatle takip edilecek. 

9 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Aysun

Kaynana Nagehan Neriman kaynanaya inat olsun diye kendi güzellik uzmanını stüdyoya davet ettirip yüzüne maske uygulamasına rakip kaynanalar sitem etse de asıl tepkisi gelini Seda gösterdi. İşte Seda’nın kaynanasına söylediği o sözler; 

“Anne beni bulamazsan, ben sana o zaman soracağım!”
Yarışmacı Seda

9 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Olduğu An Nurten ve Gelinin Aysun

Sözleri ile Seda açıkça kaynanasına tepki gösterdi. Zira kaynanaların kısıtlı süre içinde gelinlerinin tabaklarını izleme odasından bakma imkanı verildiği için Nagehan kaynana da tam bu izleme kısmında kendisine maske uygulaması Seda’nın çileden çıkmasına neden oldu. Kaynana Nagehan bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında gelinin tabağını bulamadığı takdirde Seda ile kaynanası günün kritiklerinde ciddi anlamda tartışacaktır. 

Haftanın final bölümüne iki kala bugün Gelinim Mutfakta 9 Haziran Puanlama sırasında gelinlerin alacağı puanlar bir hayli önem arz ediyor. Zira şu an kadar iki çeyrek altın sahiplerini bulurken, bugün günün birincisi olan gelin çeyrek altını alacak. Dolayısı ile haftanın üçüncü çeyrek altını da sahibini bulacak.

9 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Şu ana kadar çeyrek altını alamayan Aysun ve Seda bugün Gelinim Mutfakta 9 Haziran Çarşamba puanlaması sırasında en yüksek puanı alıp ilk çeyrek altınını kazanmak için kolları sıvadılar. 

Gelinim Mutfakta 9 Haziran Çarşamba Puan Durumu

Seda Sayan hafta başında 4 hafta boyunca sürecek olan büyük sezon finalinin duyurdu. Lakin her hafta Cuma günü bilezik verilip verilmeyeceği konusunda bir açıklama yapmadığı için gözler bu hafta finalinde olacak. Bugün ise 9 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın üçüncü puanlaması yapılacak. günün sonunda en yüksek puanı alıp Gelinim Mutfakta 9 Haziran Çarşamba Puan Durumu sonucuna birinci olacak gelin şimdiden merak edilmeye başlandı bile.

Gelinim Mutfakta 9 Haziran Çarşamba Puan Durumu Netleştiği An Ayten ve Neriman

Seda Sayan bu haftanın ilk bölümünde beş puanını Yağnur İşçiler’e verirken, ikinci bölümde en yüksek puanı Aysun Kuşatan’a verdi. Seda Sayan bugün Gelinim Mutfakta 9 Haziran puanlaması sırasında beş puanı hangi geline vereceği şimdiden konuşulmaya başlandı bile. 

Aysun en güçlü ve en başarılı yarışmacı olduğunu her ne kadar söylese de şu ana kadar aldığı puanlarla bunu kanıtlayamadığı için Aysun bugün günün birincisi olup aynı zamanda bugün çeyrek altını alan gelin olup 20 bilezik için ilk hamlesini yapmayı planlıyor.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Bugün 9 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucu sadece Aysun için değil aynı zamanda hafta başına büyük büyük sözler eden seda içinde önemli olacak. Çünkü; Seda haftanın başında Aysun’un başarısını küçük görüp 20 bileziği kendisinin alacağını iddia etmişti. Gelinin son noktada ne Aysun nede Seda kendisini ispat edecek puanları henüz alamadılar.

Büyük sezon finalinde Seda Sayan Çarşamba günü en yüksek puanı hangi geline verdi? 9 Haziran 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Final bölümüne iki kala Çarşamba çeyrek altını kim aldı? bugün çeyrek altını kazandı? 9 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu en fazla puanı kim aldı? Tüm bu soruların cevapları ise alt kısımda bugünkü puanlarının verdiği bölümde ki puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 9 Haziran Puanları (09/06/2021 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

9 Haziran Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Seda: 5
Ayten: 4
Yağnur: 1
Aysun: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Seda: 1
Ayten: 1
Yağnur:  5
Aysun: => Nurten’in Gelini 1

*************************
” 9 Haziran 2021 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Seda: => Nagehan’ın Gelini 5
Ayten: 4
Yağnur: 1
Aysun: 3

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nilgün’ün verdiği Puanlar

Seda: 1
Ayten: 3
Yağnur: => Nilgün’ün Gelini 5
Aysun: 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Seda: 1
Ayten: => Neriman’ın Gelini 1
Yağnur: 5
Aysun: 4

*************************

Gelinim mutfakta 9 Haziran Çarşamba Toplam Puanlar

Seda 5 1 5 1 1 13
Ayten 4 1 4 3 1 13
Yağnur 1 5 1 5 5 17
Aysun 4 1 3 4 4 16

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (7-11 Mayıs) – Çarşamba

Nagehan gelinini nasıl buluyorsun sen? Kulağına bir şeyler fısıldanıyor mu?

*************************

Seda:   26 + 13 = 39
Ayten : 35 + 13 = 48
Yağnur : 24 + 17 = 41
Aysun: 28 + 16 = 44

*************************

Gelinim Mutfakta 9 Haziran Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

9 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YAĞNUR
Gelinim Mutfakta 9 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YAĞNUR
9 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ SEDA/AYTEN

*************************

Gelinim Mutfakta 9 Haziran Çarşamba Fragmanı İzle

9 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ve puan durumu %100 açıklandıktan sonra bugün günün birincisi ve çeyrek altını alan gelin netlik kazanacak. Dikkatler ise bir sonraki gün ekrana gelecek olan haftanın final bölümü öncesinde ki son bölüm olan Perşembe günü neler yaşanacağına çevrilecek. İşte o anların kısa bir özeti mahiyetinde Gelinim Mutfakta 9 Haziran Çarşamba fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

25 Yorum

  1. Aynur senin sevgilinmide o kadar istiyorsun sen kaç yaşındasın çahilsin aynur en pis hükala yarışmacılardan biri aklını başına al en iyi yarışmacı kalender aytendir inan

   1. Ben Yağnuru seviyorum diye sevgilimmi oluyor. O zaman sende Ayteni sevmiş oluyorsun o agzi açik dopezi. Hem ben kizim terbiyeli ol dişindaki insanlari kendine benzetme.

  2. Benim anlamadığım nokta dün yağnurun bütün lavaşları yanıktı. O halde birinci oldu. Neden – 2 puan uygulanmadı büyük haksızlık yöneticileri kınıyorum.

 1. YA BU AYSUN KENDİNİ NE ZANNEDİYOR?YAĞNUR’U KÜÇÜMSEYİP KENDİNİ KAF DAĞINDA GÖRÜYOR!..KIZ DA MATEMATİK DE YOK!..YAĞNUR ON BİLEZİK DOKUZ ÇEYREĞİ ALTI HAFTADA ALDI!..KENDİSİ ALTI AYDA YİRMİ BİLEZİK ALDIM DİYOR!..SÜRE OLARAK YAĞNUR BAŞARILI OLDUĞU İÇİN KABULLENEMİYOR!..

  1. Hadi siktir ordan yalan söyleme birincisi yağnur 6 hafta olmadı yarışalı ikincisi aynur şimdiye kadar seda sayan ve kayınnasının onu bulmasıyla buraya kadar geldi ya değilse o bir boktan anlamıyor anlada niye 3 sefer elensin dünde hep 1 aldı

  2. Hadi siktir ordan yalan söyleme birincisi yağnur 6 hafta olmadı yarışalı ikincisi aynur şimdiye kadar seda sayan ve kayınnasının onu bulmasıyla buraya kadar geldi ya değilse o bir boktan anlamıyor anlada niye 3 sefer elensin dünde hep 1 aldı

 2. YAĞNURU NEDEN ÇEYREK BİLEZİK ALMASINI İSTEMİYORSUNUZ?HER GELİN GİBİ ONUN DA ÇEYREK BİLEZİK ALMAK HAKKI!..SİZİN AMACINIZI ANLAMIYORUM!..

  1. Çünkü aynur kayınnası çok havalı görgüsüz saygısız ve küstah olduğu için kesinlikle yüzde doksan seyirci aynuru sevmiyor ve kazanmasını istemiyoruz oke

 3. Ya bence bu gelnim mutfakda saygizis bencil yarisma seda sayan resman gelin kayinvaldeler yarismasi yapdy gelinler hep kavga bok gibi bunlarin hepsi

 4. GELİNİM MUTFAKTA YARIŞMASININ ESKİ TADI KALMADI!…SEDA SAYAN BU PROGRAMI YÜRÜTEMİYOR!…HEP AYSUN’U KAYIRMALAR!..BENCE YENİ SEZONDA YARIŞMAYI YENİDEN ONUR SUNSUN!…SEDA ELİNE YÜZÜNE BULAŞTIRDI!…HİÇ ŞAŞIRMADAN AYSUN’UN TABAĞINI TEK SEFERDE BULUYOR!…

 5. Ya ben anlamıyorum türkiyede o kadar genç iyi sunucu varki onlar dururken niye 60 yaşındaki seda sayana bu işi veriyorlar? Aynı işi bu seda sayan kanal 8 dede yapmadımı niye bıraktı orayı seyirci bulamadığı için zilli ondan sonra kanal D ye geldi git başımızdanüç kağıtçı karı emekliye ayrıl be yuuuuıh sana

 6. Ya neriman sen ne yapıyorsun aklını başına al dünde aynısını yaptın herkesin puanı eşitti ve en son puanlamayı yapacak kaynana sendin tam fırsattı aytenin birinci olması için ama nerde tam tersine aytene 1 verdin ettin içine ayteni yazık birincilikten ettin şımarık aynur sayende birinci oldu ve bizi üzdün neriman hanım aytenin kaynanasımı düşmanımısın anlayamadım kaç sefer aytene yazık bir verdin ne yapıyorsun sen sen böyle devam edersen ayteni finaldan edersin aklını başına al yemeğe başlamadan önce konuşuyorsunuz ya gelininizle ya iyi anlaşın sana nasıl yapacağını geininin tabağını nasıl buacağını madem bulamıyorsun hiç değilse yemeğin tadına bari puan verde ayteni yakma. Nagehan yüzde doksan gelinini buluyor zaten öyle olmasaydı seda çoktan elenmişti. Öbür iki kaynanada çoğunlukla gelinin tabağı buluyor.bir sen bulamıyorsun neriman hanım puanlamadan önce aytenle iyi anlaşın,olmazsa becermiyeceksen ayten kendine kiralık bir kaynana bulsun onla beraber yarışsın.valla bence aytenin nagehan gibi bir kaynanası olsun gelininin tabağını bulan haftada 4 gün birinci olur ve finalı kazanır bundan sonra dikkatli ol neriman hanım gelinini yakma slm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu