Gelinim Mutfakta

9 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puan Durumu] Netleşti!

Gelinim Mutfakta 9 Haziran Perşembe günün birincisi ile Perşembe puanları (TOPLAM) sonucu belli oldu! 9 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucun bugün kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? 09/06/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 9 Haziran Perşembe puanları sonucu en yüksek puanı kim aldı? Sunucu Nursel Ergin kaç puan verdi? Yeşim bugün kaç puan aldı?  9 Haziran Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? Kaynanalar bugün kaç puan verdi? Çeyrek altın sayısında kim önde? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 30 Haziran Perşembe Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (10/06/2022) 9 Haziran Perşembe günü Aslıhan 14 puanla günün birincisi olurken, Damla 4 puanla günün sonuncusu oldu. Bu hafa ikinci çeyreği alan ilk yarışmacı ise Aslıhan oldu.

=> 23 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 9 Haziran Perşembe Puanları ile puan durumu sonucu %100 belli olduğunda, bu hafta beş çeyrek altından dördü sahibini bulacak.

=> Gelinim Mutfakta 16 Haziran Perşembe Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

9 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Bildiğiniz üzere altın final haftasında, en fazla çeyrek altını alan yarışmacı dört hafta sonucunda 25 bileziğin de sahibi olacak. Puanların toplamından daha çok, çeyrek sayısının ön plana çıktığı yarışma programında, heyecan giderek artmakta. 

=> 10 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bugün 9 Haziran Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 9 Haziran Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> Gelinim Mutfakta 10 Haziran Cuma Bu Hafta Kim Elendi sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Her yıl geleneksel hale gelen best of yarışmasında bu sezon Aslıhan, Yeşim, Dama ve Hasret best of yarışmacıları oldu. Bu sezon yarışan iddialı isim Miyase Best of yarışmasında yer almadı.

=> 10 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

9 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları %100 netlik kazandığında, Hasret çeyrek altını alamadığı takdir de altın final de verilecek 25 bilezik için iddiasını kaybetmeye başlayacak.

Gelinim Mutfakta 9 Haziran Perşembe Puanları Verecek Kaynanalar

Miyase’nin katılmadığı altın final haftasın da Yeşim, Damla ve Aslıhan bu hafta verilen üç çeyrek altını alan isimler oldu. Dört yarışmacıdan üçü çeyrek altını kazanırken, bunun farkında olan Hasret bugün ne yapıp edip çeyrek altını kazanmak istiyor. 

Hasret bugün Gelinim Mutfakta Puanlama puanlaması sonucunda, çeyrek altını alabilecek için mücadele edecek. Hasret’in ilk hedefi altın final haftasında en az bir çeyrek altını yakasına takmak istiyor.

9 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Damla

Kaynana Beyhan elenmeden önce Damla’ya verdiği sözü bugün tutmak istedi. Kaynana Nuray, gelinine gelen hediyeyi görünce şöyle söyledi. İşte kayana Nuray’ın o sözleri; 

“Onun limana ihtiyacı yok. O Limanını buldu!” Yarışmacı Kaynana Nuray

Sözleri ile kaynana Nuray gelinine biri hediye alacak olursa, onun kaynanası olarak kendisi alacağını dile getirirken, Damla kaynanası ile yanı fikir de olmadığını beyan etti.

Yeşim bu hafta ilk çeyrek altını alan gelin oldu. Yeşim eğer bugün Gelinim Mutfakta 9 Haziran Puanlama sonucunda, ikinci çeyrek altınını yakasına takması halinde, sezon finalinde verilecek olan 25 bilezik için en iddialı isim haline gelecek.

9 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Netleştiği An Hasret ve Kaynanası Nurten

Yeşim’in favori gösterildiği yarışma programında bu hafta finalinde bir gelin, diğerlerine nazaran daha fazla çeyrek altın kazanacak. Yeşim de bugün ikinci çeyreği almak olmak için kolları sıvadı.

Dört yarışmacıdan sadece Hasret’in çeyrek altın alamadığı yarışma programında Hasret, Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını alarak altın final haftasında ilk çeyreğini kazanmanın planını yapıyor.

Yeşim kaynanası Beyhan’a karşı gösterdiği tepki son bölümde çok daha net ortaya çıktı. Kaynana Beyhan 5-1-1-1 puanlama yaptıktan sonra beş puanı Yeşim’e değil, Aslıhan’a vermesine sinir olan Yeşim şöyle dedi. İşte Yeşim’in o sözleri; 

“Ben tek başıma yarışıyorum!” Yarışmacı Yeşim

Sözleri ile yarışmacı Yeşim, kaynanasının kendisini desteklemesi gerekirken rakipleri desteklediğin, bu nedenle yarışmada adeta tek başına mücadele ettiğini dile getirdi.

9 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de 22 puan alan Aslıhan, bu hafta be altın final haftasında ilk çeyreğini kazanmış oldu. Buna karşın Damla 5 puanla günün sonuncusu oldu.

Son bölümde Aslıhan’ın da çeyrek altını alması ile geriye sadece Hasret altın kazanamayan tek gelin olarak kaldı. Hasret de bunun farkında olarak, bugün Gelinim Mutfakta 9 Haziran Perşembe puanlaması sonucunda, en yüksek puanı almak ve günün sonucunda ilk çeyrek altını kazanmak istiyor.

Gelinim Mutfakta 9 Haziran Perşembe Puan Durumu

Haftanın başında Yeşim, Salı günü Damla, Çarşamba günü ise Aslıhan çeyrek altını alan yarışmacılar oldu. Haftanın dördüncü puanlaması, Nursel Ergin’in vereceği 9 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Gelinim Mutfakta 9 Haziran Perşembe puan durumu (Toplam Puanlar) sonucundan daha çok, bugün çeyrek altını kim aldı sorusunun cevabı şimdiden merak edilmeye başlandı.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Elemenin olmadığı, dört hafta boyunca en fazla çeyrek altını alan yarışmacının 25 bileziği kazanacağı yarışma programında, heyecan ve rekabet giderek artmakta.

Her bölümde en yüksek puanı alan çeyrek altın kazanıyor. Bu hafta çeyrek altını kazanamayan Hasret de bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olup, bu hafta ilk çeyreği yakasına takmak istiyor.

Gelinim Mutfakta 9 Haziran Perşembe Puan Durumu Netlik Kazandığı An Aslıhan ve Kaynanası Nuray

Yeşim’in yarışmada favori gösterdiği programda Damla’nın ve Hasret’in hırsı, Yeşim’i geri plana atıyor. Damla ve Hasret, bugün 9 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, en yüksek puanı elde etmek için kıyasıya yarışacaklar.

9 Haziran Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? Hangi kaynana gelininin tabağına 5 puan verdi? Perşembe Yeşim kaç puan aldı? 9 Haziran 2022 Perşembe en yüksek puanı kim aldı? Kaynanalar gelinlere kaç puan verdi? 9 Haziran 2022 Perşembe çeyrek altını kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları ise hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde kesin olarak açıklanmıştır. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 9 Haziran Puanları (09/06/2022 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

9 Haziran Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 5
Damla: 1
Aslıhan: 4
Hasret: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Damla: 1
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 1
Hasret: 5

*************************
” 9 Haziran 2022 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 4
Damla: 1
Aslıhan: 5
Hasret: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Damla: 1
Aslıhan: 5
Hasret: => Nurten’in Gelini 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuray Gülap’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Damla: => Nuray’ın gelini 4
Aslıhan: 1
Hasret: 1

*************************

Gelinim mutfakta 9 Haziran Perşembe Toplam Puanlar

Yeşim 5 1 4 4 5 19 (-6)
Damla 1 1 1 1 4 8 (-4)
Aslıhan 4 1 5 5 1 16 (-2)
Hasret 4 5 1 1 1 12 (-2)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (6-10 Haziran Haftası) – Perşembe

EN İYİLERİN YARIŞMASINDA Kİ HATALARA BAKIN! BU NASIL BEST OF!

*************************

Yeşim: 47 + 13 = 60
Damla: 40 + 4 = 44
Aslıhan: 36 + 14 = 50
Hasret: 39 + 10 = 49
*************************

Gelinim Mutfakta 9 Haziran Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

9 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ASLIHAN
Gelinim Mutfakta 9 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ASLIHAN
9 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DAMLA

************************* 

Gelinim Mutfakta Altın Final Çeyrek Listesi 9 Haziran 2022

Yarışmacılar Çeyrek Listesi
Yeşim 1
Damla 1
Aslıhan 2
Hasret x
TOPLAM 4

Gelinim Mutfakta 10 Haziran Cuma Fragmanı İzle

9 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ile toplam puan durumu sonucu netlik kazandığında, bu hafta 4 çeyrek altın da sahibini bulacak. Gözler haftanın final bölümüne çevrilecek. İşte haftanın final bölümü ile ekrana gelecek olan 949 bölüme ait, Gelinim Mutfakta 10 Haziran Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

39 Yorum

 1. Ya Beyhan hanım sana bravo bu kızı Hasret i hep sen yakıyorsun ya bu ne ya eksik tabağa 4 veriyorsun ama Hasret ün güzel tabaklarına hep 1 hep 1 ama bu ne ya yeter Beyhan hanım ya yeter ya şu kızın hakkını yeme sen de nasıl bir vicdan var ya

   1. YEŞİM’E BİLEZİK VERİLMEK İSTENİYOR. BUNUN FARKINDA OLAN MİYASE DE SANIRIM O YÜZNDE GELMEDİ. BİLGİ DEĞİL TAHMİNDİR! SİZCE?

     1. Hasret yarın Damla bin oyununa gelme dikkat dağıtmaya çalışıyor dikkatini ver.Beyhan hanım ilahi adalet gördünüz mü çiğ yumurtaya 4 te verseniz alamadınız Hasret in ahi var sizde.Adaletli olun kayınvalideler yeter artık saçma sapan puanlamalar hadi Hasret hadi.Gülten hanım millete hep vermeyin de biraz odaklanın ya bu ne rezalet yazık yazık ya

     1. yanık tabak Nursel’den yüksek alınca dikkatimi çekti! Yeşim Nursel2dne yanık tabakları ile beş aldı

  1. Beyhan puan vermiyor nursen puan verdiriyor damla nin gelin olma on üzerinden 3 puan yemek yapma 8 puan fakat öyle boş laflar ediyorum KD ekibi hem puan vermiyor hemde puanlar verdirmiyor kaynalara nursen değerlendirmelere karismasa daha farklı puanlar cikar

 2. bugun gelinlerin hicbiri yemekleri iyi yapamamislar aslihan yumurtayi ciğ koymus yesimde ciğ koymus bugun ceyrek altin vermemeleri lazim best of gelinler bunlar ama bugun yemek yapamamislar.

 3. Nurten hanım sen kendi gelinini kendin harcıyorsun ya kaç gün oldu yeter şu gelinini bul artık ya Beyhan hanım eksik tabağa 4 veriyor sen güzel tabağa 1 veriyorsun gelinini sen bitirdin ya yeter ya yeter şu kızın hakkını yemeğin ya ah be Hasret ne kadar iyi çıkarsa da bir türlü olmuyor yazık ya

 4. Nursen yeşimmi Aslıhan mi öteki gelinler umurunda değil nursen mebal alıyor haksızlık yapiyor hak çalıyor haksiz puan veriyor

 5. eksik meksik yapıyorlar ama tam puan alıyorlar !?
  beyhan bu farklı ben buna puan vermem dedi ama arada ne oldu nasıl oldu tüyo geldi ve 4 verdi
  beyhan her defasında hasret i ve damla yı bulup 1 veriyor
  Nurten hasret i yakıyor bide üste çıkıyor
  Nurten hep kötüyüm hep kötüyüm deyip beni anla diyor

  1. 👏👏👏en çok Hasret e haksızlık oluyor kıza hep düşük hep düşük güzel olsa da 1

 6. Cayır cayır anmış kömür olmuş tabağa nuray yine 5 verecekti 4 verdi. Şu kadn bi b**n anlıyorsa ben birşey bilmiyorum.

 7. Ben yesimi tutuyorum. Yok yesim yamady falan filam yorumlarada hic katilmiyorum filiz sende artik birak miyase miyase diye miyase yok artik orada demiyim demiyim diyiyiyorum ama yesim kotuleye bildiginiz kadar kotulediniz siz okadar yemek yapmayi biliyorsaniz gecin de gelicek sezon yarisin bizde size kotu yorum yapalim sanki yarismisda biliyorsunuz gibi yorum yapmayin😡😡😡😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

 8. Niyet aslıhana altın vermekti Yeşim’in 6 puanını kesip aslıhana altını verdiler. Damlanın yanık tabaklarından puan kırılmadı.

 9. Ya siz kayınvalideler siz nasıl bir puanlama yapıyorsunuz ya çiğ tabağa 4 yanmış tabağa 5 bu ne ya yazık size bu gelinlerin bir hakkını verin ya bu Hasret e yazık ya ah Hasret ah sen nabıcan bilmiyorum ya

 10. ekip yeşim i seviyor ama her nedense bilezikleri vermek istemiyor belki de bu defa verirler

  1. göstermelik Aslıhan’a veriyorlar. Son haftalara doğru Yeşim öne plana çıkar ve 25 bileziği alır. Yeşim Miyase’den bilezik sayısı olarak bilezikleri var. Bunu da Best of yarışmasında kapatacak. (Bilgi değil Tahmin)

   1. Ağzın bal yesin filiz, inşallah dediğin gibi olur da Yeşim kazanır 25 bileziği🙏🙏

 11. Hasret yarın Damla bin oyununa gelme dikkat dağıtmaya çalışıyor dikkatini ver.Beyhan hanım ilahi adalet gördünüz mü çiğ yumurtaya 4 te verseniz alamadınız Hasret in ahi var sizde.Adaletli olun kayınvalideler yeter artık saçma sapan puanlamalar hadi Hasret hadi.Gülten hanım millete hep vermeyin de biraz odaklanın ya bu ne rezalet yazık yazık ya

 12. Siz bunlari yenimi biliyorsunuz aslihani kazandirmak için sunucu yesimden puan lari eksitiyorlar aslihan ne dedi ben kasanacagim dedi sunucu puan vermesin kaynalarada karişmasin geride dursun kimsenin hakini yemesin haram olur

 13. Best of falan degil bu gelinler hepsi eksik tabak cikariyor bugun ceyrek altini vermemeliylerdi cunku hepsi eksik tabak cikardi Best Of gelinleri diyince hepsi hergun guzel yemek cikarmali bu Best Of falan degil.

  1. yorumunuzu alkışlıyorum. Güya bu yarışmacılar en iyileri… Best of ya da altın finale gelen yarışmacıların hata yapma lüksü yok!

 14. Filiz Hanım,gene maşallah Yeşpime sallamaya başladınız,bu gün kesilen 6 puanı bir açıklarsanız sevinirim.Size tavsiyem yorum yaparken tarafsız olunda düşman kazanmayın.Sadece bir tavsiye.

  1. Yeşim yemeğini yaktı
   Çıkartması gereken kadar çıkartmadı
   Maydanozu sadece üzerine döktüğü için 6 puan ceza kesildi.

   BU YETERLİ OLUR MU?

  2. ASIL MESLE NE BİLİYOR MUSUNU? bEST OF A GELMİŞ BİR YARIŞMACI 6 PUAN CEZA KESİLECKE KADAR NEDEN HATA YAPAR?

   1. Hatayı anlarım insandır şeşer beşer hata olurda, niyet bir şekilde aslıhana altın vermekse, normal Zaman’larda başka gelinlerden 2 puan kesilirken, bugün Yeşim’den ekstra 6 puanın kesilmesi niyeti açıkça ortaya koyuyor Filiz! Öyle değil mi? Damla hergün eksik yemek yapıp 4-5 alırken kims burda damla Nasıl o puanları alır demiyor ama Yeşim’in hata yapması üstüne 6 puan kesip, Yeşim’in kazandığı altının aslıhana verilmesi hiç konuşulmuyor. Filiz insanları manipüle edip, 6 puan kesilmesini meşru görmemizi sağlamaya çalışıyor! Filiz adil olsaydı, 6 puan kesmek nedir arkadaş yaa, diğer gelinlerden neden bu kadar cömert kesintiler olmuyor diye veryansın ederdi! Ama nerdeeee… Yeşim’i kendine düşman ilan etmiş bir Filiz var burada ama Yeşim’in de çok tınnnnn!

    1. Nursel tek tek neden puan kestiğini söyledi. Yeşim’den kesilmesi doğru fakat Damla’dan çoğu zaman kesilmemesi yanlış. bu konuda sana hak veriyorum.

 15. Eksikler bakıldığında yeşim – 6 aslihana – 2 bence aslihana – 4 verilmeliydi. Eksik tabak ve çiğ yumurta Aslihan in eksikleri – 4 yapıyor neden verilmedi.. Yeşim in eksikleri çatır çatır verildi.. Ayrıca yeşim sözüm sana bugün senin dört dörtlük tabak çıkarman kazımdi az konuş lütfen tabakları a odaklan biz seni özledik bizi hayal kırıklığına uğratma..

  1. haklısınız aslıhan dan eksiler az kesildi
   ama yeşim in de güzel yemek çıkarmadığını biliyoruz yeşim i bu kadar çok savunmaniza gerek yok
   hasret e fırsat verilseydi diğer gelinler kadar imtiyazlı olunsaydi bütün bu övgüleri o hak ediyor du
   ama hep hakkı yendiği için bir türlü ön plana çıkamıyor kaynanası düşman başına

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu