Gelinim Mutfakta

9 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Yarışmadan Özüm Mü Elendi? Gelinim Mutfakta 2 Kasım Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 9 Kasım bilezikleri kim aldı? Hafta başından itibaren gelinler bu gün verilecek olan 10.000tl değerindeki bilezikleri almak için kıyasıya yarıştılar ve nihayet bu gün Gelinim Mutfakta 9 Kasım Cuma puanları sonrasında bir gelin bilezikleri alırken bir bir başka gelin ise 9 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? cevabının karşılığı olacak. Yani bir gelinde bu gün yarışmadan hayallerine veda edecek.

Gelinim Mutfakta 9 Kasım Cuma günün birincisi kim oldu? Bu gün bu sorusu oldukça önem kazandı. Çünkü Zirve yarışında Ezgi ile Cansu’nun birbirine yakın puanlarının yanı sıra Reyhan hanım ile Sevgül hanım ile Ayten hanımın girdiği bilezik iddiasının da getirdiği stres ile Cansu kaynanasına bir bilezik ödetmek istemediği için bu hafta bilezikleri almak niyetinde. [mavibuton]16 Kasım Gelinim Mutfakta bilezikleri alan[/mavibuton] Kim olduğunu görmek için Tıklayınız.

9 Kasım Cuma Gelinim mutfakta puan durumu açısından dün verilen fragmanda 51 puanla elenen kişinin puanın açıkladı. Genel de Fatih Cuma günleri şaka yapmayı seviyor ve bizleri bazen şaşırttığı da oluyor. Farazi üzerine bir değerlendirme yaptığımızda Cuma günü gelinim mutfakta puanlama da 51 puana gelebilecek iki yarışmacı var. Betül ile Özüm.

Her kaynana en az bir puan vermek zorunda olduğunu düşündüğümüzde 48 puanda olan Betül 52 puan alıyor ve Fatih beyin açıkladığı sınırı geçtiği için Bu gün 9 Kasım Gelinim Mutfakta kim elendi sorusunu cevabı Özüm olarak karşımıza çıktığını matematiksel olarak kanıtladık. 

Bu gün kaynanalar arasında Ezgi ile Sevgül hanıma her zamankinden daha fazla sorumluluk ve yük bindiğini ve günün sonunda ceplerinden iki bilezik 4.000 TL değerindeki maddi karşılı olan bileziği rakibe vermek ile karşı karşıya kalacaklar. O Yüzden kaynanalar 9 kasım gelinim mutfakta puanlar verirken daha dikkatli olmaya çalışacaklar.

Her iki kaynananın kişilik analizlerine baktığımda Reyhan hanım kendi ağzından soğuk kanlı olduğunu ve kolay kolay heyecanlanmadığını söylemişti. Bakalım bu durum Reyhan hanıma avantaj sağlayacak mı? Hep birlikte göreceğiz. Not: Gelinim Mutfakta 9 Kasım Cuma puanları sayfanın alt kısımlarına doğru verilmiştir.

Hafta başında bu hafta bileziklere en ya yakın ve güçlü yarışmacılar arasında gösterdiğim Özüm ne yazık ki bu hafta varlık gösteremedi ve eleme potasında bu gün yarışacak. Bu gün matematiksel olarak Gelinim Mutfakta 9 Kasım günün birincisi şansı olsa da yayınlanan fragmanda en düşük puanı alan gelinin kim olduğu açıklandığı için bu kişi sadece Özüm olabiliyor. Oysa Cansu gelene kadar oldukça iyi işler çıkarmış ve bilezik bile almayı başarmıştı. 

Gelinim Mutfakta 9 Kasım puanları verilmeden önce son puan durumuna baktığımızda Ezgi 55 puanla Cuma gününe zirvede girdi. Kendisine en yakın Cansu 53 puanla bilezik yarışında Ezgi’nin ensesinde takip ederken Betül 48 puanla üçüncü sırada yer aldı. En son sırada ise Özüm 46 puanla kendisine yer buldu.

Gelinim Mutfakta 9 Kasım Cuma Bilezikleri Kim Aldı Ve Kim Elendi?

Arkadaşlar puanlama kısmını her zaman sayfanın en alt kısımında veriyoruz. Haftanın veya günün kısa bir değerlendirmesinden sonra önce kaynana bazında puanları aktarıyoruz. Daha sonra ise gelinlerin aldığı 9 Kasım gelinim mutfakta toplam puanlar da verilen puanları tek tek toplayıp, bilezikleri almaya baz alınan haftalık puanları verdiğimiz 9 Kasım Cuma Gelinim mutfakta puan tablosu içerisine yazıyoruz. Bu şemayı bildiğiniz takdirde puanlara çok kolay ulaşabilirsiniz. Her puan verildikten sonra sayfayı güncellerseniz güncel puanlara ulaşabilirsiniz. 

Gelinim Mutfakta 9 Kasım Cuma puanlama sonrasında bir gelin bilezikleri alacak ama her zamankinden fazla bileziklere sahip olacak. Hafta başında girilen iddia bu gün Gelinim mutfakta puan sonucunda, ya Cansu 7 bilezik alacak (14.000 TL) yada Ezgi 7 bilezik sahibi olup yarışma tarihinde en çok bilezik alan gelin olacak. 32 bilezikle yarışmadan tahmini olarak 64.000 TL kazanmış olacaklar. Cansu’nun ise olası bilezikleri almasında bu zamana kadar kazandığı meblağ ise yaklaşık olarak 54.000 TL kazanacak. Tabi bu hesaplamalar çeyrek altınlar dahil değildir. Dikkat: 9 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta puanlama sonuçları sayfanın en alt kısımında verdik.

Bu arada hafta başından itibaren Betül’ün dillendirdiği olaydan gına geldi. Senin elenmeni isteyen birisini defalarca dillendirip şikayet etti. Sonra hırsını alamadığı için gidip bir de kendisi yapmaya kalktı. Artık Betül’ün ağzından, Özüm’ün kendisinin elenmesini istediği konusunu duymak istemiyorum Ki öyle de olacak.

Bu gün bu ikiliden biri elenecek ve bu olay da son bulacak. Gelinim Mutfakta 9 Kasım puanlarda bu ikiliden biri düşük alıp gidecek. Öngörülerimize göre Özüm elenecek. Bakalım bu öngörümüz doğru mu? Bu sorunun cevabı Not: Gelinim Mutfakta haftalık puanlar (5 Kasım – 9 Kasım Cuma) başlığı altında verilmiştir.

Bu gün 9 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta puanları verilirken en çok merak ettiğim Gül hanım kendi gelinin Betül’ün tabağını bulacak mı? Dün ilk defa tabağını bulduğu için çocuklar gibi sevinmiş ve derin bir oh çektikten sonra torunum için gelinimin tabağını bulmak istiyordum sözleri ile ne kadar stres altında olduğunu bizlere sözleri ile anlatmış oldu.

Gelinim mutfakta toplam puan durumu açısından son duruma baktığımızda Ezgi’nin gerçekten elinin lezzetini görüyoruz ve ne kadar güçlü rakipler gelirse gelsin Ezgi ya zirve de yer alıyor yada zirveye yakın puanlar alıyor. Tabi bu başarı da %51 oranında Reyhan hanımın daha çok katkısı olduğu da reddedilemez bir gerçek. .

Gelinim Mutfakta Cuma puanları verildiği Reyhan hanım gene kendi gelini Ezgi’yi bulacağına adım gibi eminin. Hatta oran veriyorum %100 Reyhan hanım bu gün Ezgi’nin tabağını bulacak. Ancak Sevgül hanım için aynı şeyleri söyleyemiyorum. Reyhan hanım neredeyse hatasız şekilde Ezgi’nin tabağını buluyor olması Gelinim mutfakta 9 Kasım puan durumu açısından oldukça belirleyici olacakGelinim Mutfakta Program kapak resmi

Bu gün gelinlerimiz hafta finallerinde olduğu gibi tatlı tapacaklar. yapılacak tatlının adı pastane kurabiyesi yapacaklar. 9 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta kim kaç puan aldı? sorusunu bu gün yapılacak olan pastane kurabiyesinin yapılıp puanlamasından sonra belli olacak. Hadi bu tatlının malzemelerini diğer yazımızda bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 9 Kasım günün birincisi kim olacağını belirleyecek olan 9 Kasım Cuma gelinim mutfakta puanlama kısmına geçtiler. Bakalım gelinler kaynanalar konseyinden gelinim mutfakta kim kaç puan aldı birazdan belli olacak.

Gelinim Mutfakta 9 Kasım Puanları (09/11/2018 Cuma)

 • Kaynana Sevgül’ün verdiği Puan
  • Ezgi      : 2
   Özüm    : 1
   Betül     : 1
   Cansu  
    : 5 ⇒ Sevgül’ün Gelini
   *************************

Kaynana Ayten’in verdiği Puanlar

 • Ezgi    : 2
  Özüm : 1⇒ Ayten’in Gelini
  Betül   : 5
  Cansu : 4
  *************************

“9 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
### "Gelinim Mutfakta dizicenter" ###
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.

 • Kaynana Gül’ün verdiği Puanlar
  • Ezgi    : 2
   Özüm  : 2
   Betül  5 Gül’ün Gelini
   Cansu : 1
   *************************
 • Kaynana Reyhan’ın verdiği Puanlar
  • Ezgi    : 3 Reyhan’ın Gelini  
   Özüm  : 1
   Betül   : 1
   Cansu  : 5
   *************************

Gelinim Mutfakta 9 Kasım Cuma Puanlama Sonucu

*************************

9 Kasım Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan
⇒ Cansu ⇒⇒?????

9 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta kim Elendi
Özüm ⇒⇒ ?????

9 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒⇒ Cansu
Gelinim Mutfakta 9 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ Cansu
9 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒⇒ Özüm

*************************

Bir hafta daha sona erdi ve bilezikleri alan ile elenen yarışmacı belli oldu. Bu gün 9 Kasım günü gelinlerin aldığı puanları toplu halde verelim. Ezgi 9 puan, Özüm 5 puan, Betül 12 puan, Cansu 15 puan aldı. Haftalık gelinim mutfakta puan durumları ise alt kısımda verilmiştir.

Gelinim Mutfakta Puan durumu (5 Kasım – 9 Kasım Haftası) – Cuma

   Ezgi’nin Puanı   : 55 + 964
  Özüm’ün Puanı  : 46 + 551
 Betül’ün Puanı   : 48 + 1260
Cansu’nun Puanı : 53 + 1568

Gelinim Mutfakta 170. Bölüm Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

124 Yorum

 1. Fragmanını izledim, elenen gelini açıklarken 51 puanla diyor Fatih Bey. Betül zaten 48 puan basit hesapla 4 tane 1 alsa bile 52 puan eder. Demek Özüm toplamda 5 puan alıp 46+5=51 puanla elenecek. Eğer fragmanda yine ters köşe yoksa bu böyle. Ters köşe nasıl olur puan silme vb. olursa ancak o zaman Betül 51 puan alabilir başka türlüsü imkansız.

 2. Bilezikleri cansu alacak bence şuana kadar cansunun tatlıdan düşük puan aldığını hatırlamıyorum hep yüksek puan almıştı.ins alir

 3. Şu ukala gelin ve kayinvalideyi atin gitsin cokbilmisleri.sevgül_cansu ııı itici seyler

 4. Valla bayilacam ya hadi kim aldi bilezigi ilkkez bu kadar hecan oldum ya valla kalp krizi gercirecem yâaaaaaaaaaa?

 5. Ezgi alır bence Reyhan hanım yarışma tarihine geceçek bir performans ile Ezig’nin tabaklarını şaşmadan buluyor 5-1-1-1 tarzında bir puanlama ile Cansu 64 de kalır Ezgi 66 ile bilezikleri alır

 6. Reyhan hanım pazartesi günü girdiği iddiayı kazanmak için 5-1-1-1 tarzında puanlama yapacak ve ezgi 7 bilezik alacağını düşünüyorum

   1. ;) REyhan hanım bu zamanda kadar ezgiye verdiği nbir puan bir elin parmaklarını geçmiyor daha önce bu konuda istatistik yayınlamıştım pazartesi bu istatistiği güncelleyim Reyhan hanım ezgiye bir vermeme oranı %88 di galiba

 7. Betule vermiyecek 5 cunku sekilden kaybedecek betulun kurabiyesinin sekli kurabiyeye benzemiyo

  1. hayır gün gün verilen puanlamayı tutuyoruz eskiden bize bilgi geliyordu ancak Kanal d’nin yayın haklarını gözettiğimiz için yayınlamıyoruz Normalde bu çekimler 1 hafta öncesinden çekiliyor… mesela gelecek hafta birincisi dahil belli desem… haftaya gelecek kişi kim olduğu v.s 7 ile 10 gün önceden yayın önden çekiliyor montaj aşaması v.s işleri için bu gerekli bir şey

 8. Neden arkadaslar cazgir olmadigi icinmi ayni bebek cikolata bile versen sevinir cansucuk sen git bebegine sut ver

 9. Ezgi kazansın ki cansudan korkup korkmadıgını ıspatlamış olur cansuda hasetinden çatlasın

 10. Bakın Fatih beyde dedi cansu genel anlamda tatlılarda iyi puan alıyor bn buna istinaden cansu alacak bilezikleri dedim

 11. Simarik ya aldi bilezigi ben artik izlemiyom size iyi yorumlar olsun halk etmedide

 12. Betülü reyhan yıktı yazık oldu ve özümün yerine ezgi gitseydi daha makbul olurdu artis reyhan sinsi ezgiden kurtumuş olurduk

  1. Bu hafta baya cansuyla ezgi birbirine giriyo ve fatih onlari uyariyo bakalim neler olacak gelende hamile biri ama yuzunu gostermiyolar herkes sasisiriyo

 13. Fragmanda aynadan yansıyan başında beyaz bi tac gibi bişey var yeni hamile gelinin, cansu ile ezgi arasında oturuyor, tipi tanıdık gelmedi, eskilerden biri değil bence

  1. Tanıdıkları için değil karnı burnunda hamile olduğundan öyle tepki veriyor gelinler

 14. Bu saçma sapan yarışmada birileri kazanıyor birileri ise kaybediyor derdi kederi ekran basindakilere düşüyor. Amac yemek yapmak değil amaç kavga. Kavga hep ön planda Genelde kazanan hep aynı kişiler diğerleri gelip geçici

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu