Gelinim Mutfakta

9 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Gelinim Mutfakta 9 Kasım Puanları İle Tatlı Pastane Kurabiyesi Tarifi

Gelinim Mutfakta 9 Kasım Cuma günün birincisi kim hangi gelin oldu? Sorusu verilecek cevap bu gün yarışmanın kaderini belirleyecek. Hafta başından itibaren kötü gidişe dur diyemeyen Özüm mü? yarışmadan gidecek? Yoksa Betül mü? Fatih bey cuma günleri şaşırtmayı çok seviyor ve gidecek kişinin puanını önceden açıklaması bizleri oldukça şaşırttı.

=> Gelinim Mutfakta 9 Kasım 2021 Salı Puan Tablosu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Fatih beyin dediği gibi Cuma günü gelinim mutfakta puanlama da en düşük puan 51 ise gidecek kişi kesinlikle Özüm olacak. Gelinim mutfakta puan durumu açısına matematiksel bakış açısı ile görünen durum bu olduğunu ama yine de şaşırtmaca olabileceğinin de altını çizmek gerektiğini bir kez daha vurgulamak istiyorum.

Geçtiğimiz hafta boyuncu Aleyna’nın kaynanası Cemile hanımın verdiği adaletsiz puanlardan yakınıyorduk. Ancak Bu hafta Cemile hanım olmamasına rağmen Reyhan hanım Cemile hanımın gibi adaletsiz puanlar dağıttı. Bu gün Gelinim Mutfakta puanlama da son puanlamayı yapacak olması, Ezgi’nin şansını artırdığını ve bilezikleri %90 orasından almasını sağladığını düşünüyorum. Umarım Reyhan hanım gelinim mutfakta puanlar verildiği zaman umarım adetli davranır desem de bu söylediklerime kendim bile inanasım gelmedi. İnşallah Reyhan hanım bizi şaşırtır. Not: Gelinim Mutfakta 9 Kasım puanları (Cuma) yazının sonlarına doğru verilmiştir. 

Bu gün en önemli olay bence günün birincisi olabilmek. Neden derseniz önce Gelinim Mutfakta puan tablosuna baktığımızda her ne kadar Ezgi 55 puanla zirvede yer alsa da 2 puan gerisinde Cansu, 7 puan gerisinde Betül, 9 puan gerisinde Özüm yer alıyor. Özüm, bu gün gelinim Mutfakta 9 Kasım günün birincisi olması ve aradaki farkı kapatması halinde matematiksel açıdan bilezikleri bile alma şansı olduğunu unutmamak gerek.

Bu yüzden Gelinim Mutfakta günün birincisi olan en azından büyük oranda elenmekten kurtulacağını söyleyebiliyorum. Dikkat: Gelinim Mutfakta 9 Kasım Cuma puanları sayfanın hemen altında verilmiştir.

Gelinim Mutfakta 9 Kasım Cuma Günün Birincisi İle Günün Yemeği

Fatih Ürek’in sunumu ile hafta içi dört gelinin kıyasıya yarıştığı ve her gün bir adet yemeği daha önceden bilmeden yayın sırasında öğrendiği yemeği şeflerin de anlatması ile belirlenen süre içerisinde tamamlamaya çalıştıkları gelin kaynana yarışmasına bir gelin bu gün günün birincisi olacak ve çeyrek altını alacak. Belki aynı gelin de bilezikleri alırken bir başka gelin ise bu gün yarışmadan elenecek. Not: 9 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sayfanın sonlarına doğru verdik.

Bu günün önemine binaen iki ayrı başlık açmak istedik. Bu gün hem bilezikleri kim nasıl kaç puanla aldığını anlatırken bu sayfada hem 9 Kasım Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu açıklarken Gelinim Mutfakta 9 Kasım puanları an ve an aktaracağız. Sizlerden ricam anlık puanlar kaynanaların verdiği puanlar nedeni ile değiştiği için puanlar verildikten 30 sn. sonra sayfayı güncelleyiniz. Bu arada bu gün hangi gelinin bileziklerini almasını istiyorsunuz? Yorum kısmından bizlere aktarabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 9 Kasım Cuma puanları verilmeden önce son puan durumunu son kez verelim ve daha sonra günün tatlısını açıklayıp, malzemesini aktaralım. Ezgi 55 puanla zirvede, 52 puanla Cansu ikinci sırada, Üçüncü sırada ise Betül 48 puanda yer alırken 46 puanla Özüm en son sırada yer aldı. Şimdi günün birincisini belirleyecek olan ve bilezikleri alan ve elenen kişiyi belirleyecek olan günün tatlısını açıklayalım. Daha soran gelinlerin aldığı, gelinim mutfakta 9 Kasım Cuma toplam puanlar da kimin kaç puan aldığını vereceğiz. En son ise 9 Kasım cuma Gelinim mutfakta puan tablosu güncel halini vereceğiz. Hadi başlayalım.

Pastane Kurabiyesi malzemeleri

 • 200 gram tereyağı
 • 1 Adet yumurta
 • Bir su bardağı pudra şekeri
 • Bir paket vanilya
 • Çeyrek çay bardağı sıvı yağ
 • Bir su bardağı mısır nişastası
 • 2- 2,5 su bardağı Un

Üzeri İçin;

 • Dört yemek kaşığı marmelat

Fatih bey günün tatlısının yapımı için 40 dakikalık süre verdi. Gelinler belirlenen süre içerisinde tamamladılar ve Gelinim Mutfakta 9 Kasım günün birincisi kim olduğunu ve günün sonuncusu kim olduğunu belirleyecek puanlama aşamasına geçtiler.

9 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları (09.11.2018)

*************************

Kaynana Sevgül’ün verdiği Puan
Ezgi      : 2
Özüm    : 1
Betül     : 1
Cansu  
 : 5 ⇒ Sevgül’ün Gelini
*************************

Kaynana Ayten’in verdiği Puanlar
Ezgi    : 2
Özüm : 1⇒ Ayten’in Gelini
Betül   : 5
Cansu : 4
*************************

“9 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
>>> "Gelinim Mutfakta dizicenter"<<<
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.

*************************

Kaynana Gül’ün verdiği Puanlar
Ezgi    : 2
Özüm  : 2
Betül  5 Gül’ün Gelini
Cansu : 1
*************************

Kaynana Reyhan’ın verdiği Puanlar
Ezgi    : 3 Reyhan’ın Gelini  
Özüm  : 1
Betül   : 1
Cansu  : 5
*************************

 

Gelinlerin 9 Kasım Cuma Günü Aldığı Toplam Puanlar

*************************
Ezgi      ⇒ 2+ 3 **9**
Özüm    121 **5**
Betül    ⇒ 1+ 1 **12**
Cansu   5+ **15**
*************************

Gelinim Mutfakta 9 Kasım Cuma Haftalık Toplam Puan durumu 

Ezgi’nin Puanı     : 55 + 964
Özüm’ün Puanı    : 46 + 551
Betül’ün Puanı    : 48 + 1260
Cansu’nun Puanı : 53 + 1568

9 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi = Cansu

Günün Sonuncusu = ⇒ Özüm ⇒⇒ ?????

Hafta başından beri en çok merak edilen haftalık puanlar ile [pembebuton]9 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Cuma bilezikleri alan[/pembebuton] kim olduğunu ve gelinim mutfakta yarışmasından elenen kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 9 Kasım Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

27 Yorum

 1. cansu birinci olacak bence ezgiye qicik oluyorum hadi cansu .yorumumu yarismada soylersen cok mutlu olurum azeriyim ancak turk dilini bildim icin konusuyorum

 2. tahmin olarak söylüyorum Ezgi bilezikleri alır. Reyhan 5- 1- 1- 1 tarzında puanlama yapacak Neden mi? çünkü ortada 2 bilezik extra iddia var

 3. ezgi al su bilezikleri ayten hanim bir bileziye tamah ettin simdi haydi gule gule bileziylere veda et bu kadar basit

 4. Ezgi kazanmalı onun hanım efendiliğine bayılıyorum cansu ve kasıntı kaynananası ordan gitsin onlar gelince programın özelliği gitti

 5. Reyhan hanım hakkını vererek puanlama yaptı ben 5 -1 -1- 1 şeklinde puanlama yapmasını bekliyordum

 6. Reyhan kendi kendini yakti bari betule verseydin de kuraya kalsaydiniz ah reyhan ah yaktin ezgiyi hic sevmiyom cansuyu ?

 7. Haftaya da elenirsiniz ezgi+reyhan…
  Kavga etmekten kurabiyesi olmuşmu olmamış mı farkında bile olmayan ezgi kendi kendini yaktı

  1. SONUCU OLUR BELKİ MA ELNEMZLER YİNE BURCUDA OLDUĞU GİBİ Bİ BAHANE BULURLAR HEPSİ REYTİNG İÇİN

 8. cansu senı ve duruyu cok sevıyorum ezgının kayınvalıdesı buyuk oynamasa ezgı puan almaz bıde sevgul hanım cok yuksek puanlar verıyor soyle azaltsın senı zaten buluyor ezgıyı lutfen yolla reyhan oldugu ıcın ızlemıyorum sadece ınternetten senı takıp edıyorum yorumumu orada dıle getırırsen yada cevap versen bır hayranın olarak cok sevınırım

 9. Arkadaslar ben hatirlamiyom onlari ne zaman gelmistiler haticelerin zamanindami gelmistiler

  1. Nereden anladın bi yerde yazmaz kanal d kimin geleceğini program başladıktan sonra açıklanıyordu hep

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu