Gelinim Mutfakta

9 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları Netlik Kazandı! [Günün Birincisi]

Gelinim Mutfakta 9 Kasım Salı günün birincisi puanları ve puan durumu açıklandı! 9 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu çeyrek altını kim aldı? Bu haftanın sunucusu bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? Yeni yarışmacı Eda kaç puan aldı? 9 Kasım Salı çeyrek altını kim aldı? 9 Kasım Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? 9 Kasım 2021 tarihinde günün birincisi kim oldu? 09/11/2021 tarihinde yani bugün Çeyrek altını kim kazandı? Haftanın ikinci bölümünde kim birinci oldu? Bugün altını hangi gelin aldı? Tüm bu soruların cevapları, bu haberimizin içerisinde detaylı bir şekilde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 14 Aralık Salı Puan Durumu sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Güncelleme (10/11/2021) 9 Kasım Salı günü Yeşim tam 20 puanla günün birincisi olan gelin olurken, bu hafta yarışmaya dahil olan Eda da 11 puanla günün sonuncusu olan gelin oldu.

=> 7 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 9 Kasım Salı Puanları sonucu %100 netlik kazandığında, gözler en yüksek alan gelinden ziyade, bu hafta yarışmaya dahil olan Eda’nın puanlarına çevrilecek. Zira hafta başında günün birincisi olan Eda yine yüksek puanlar alması halinde, eskilerden bir yarışmacıya da yol görünecek.

=> 30 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu için tıklayınız.

9 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Eski yarışmacılar yarışmada kalmayı devam ettirip, altın ve bilezik almak isterken, Eda da yarışmada kalıcı olmak ve eskiler gibi altın kazanmak istiyor.

=> 23 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi için tıklayınız.

9 Kasım Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? 9 Kasım Salı en yüksek puanı kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak verilmiştir.

=> 16 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Bu hafta yarışmaya dahil olan ve yine eleneceği düşünülen Eda gerek izleyenleri, gerekse stüdyodaki yarışmacıları şaşırtmayı başardı. Kimilerine göre “Acemi şansı” olduğu düşünülürken, kimilerine göre de “ilk günün şansı” olduğu söylenmesi dikkatlerden kaçmadı.

=> 12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Altınları Kim Aldı sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Eda tüm bu eleştirileri susturmak için kesinlikle ama kesinlikle bugün 9 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olmalı, bugün çeyrek altını alamasa dahi, en azından günün sonuncusu olmaması gerekiyor.

=> Gelinim Mutfakta 12 Kasım Cuma Elenen Yarışmacı hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 9 Kasım Salı Puanları Verecek Kaynanalar

9 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda Eda eğer yine günün birincisi olup, bu defa çeyrek altını kazanması halinde, eski yarışmacılardan birisi valiz hazırlamaya başlaması gerekiyor. Zira yeni gelen ve ilk iki gün üst üste birinci olan yarışmacı, %100 yarışmada bir sonraki haftaya kalıyor.

=> 12 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Hafta başında Yeşim’in bu hafta bilezikler için en iddialı olduğu söylense de Yeşim ilk gün ortalarda bir performans gösterdi. Yeşim artık beş bilezik hasretine son vermesi gerekiyor. Bu sebeple Gelinim Mutfakta bugün puanlama da çok iyi puanlar alması gerekiyor. Aksi halde yarışmada varlık gösteremeden elenecek.

=> 11 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

9 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Eda

Son zamanlarda gelinler ile kaynanalar arasında ciddi tartışmalar yaşanıyor. Kaynana Filiz de tam sırası diye düşünüp, zamanında Yaren’e karşı yaptığı iyilikleri ortaya döküp, şimdi oğlunu bile neredeyse göstermek istemediğini şu sözlerle ifade etti. İşte kaynana Filiz’in Yaren’e karşı sözleri;

“Oğlum Yaren ile sürekli tartışıp ayrılırlardı. Ben kendi elimle aralarını yaptım. Ancak karşılığını göremedim!” Yarışmacı kaynana Filiz

Sözleri ile yarışmacı kaynana Yaren ile oğlunun arasını yapmasına rağmen, karşılığını göremediğini itiraf ettiği dakikalarda rakip kaynanalar şok olmuş bir şekilde dinlemeleri dikkatlerden kaçmadı.

=> 10 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

9 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı Sırada Yaren ve Kaynanası Filiz

Kaynana Filiz’in bu çıkışına karşılık, 9 Kasım Salı günü yani bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmından sonra yapılacak olan günün kritiklerinde, çok ama çok konuşulacak. Yaren’in buna cevabı ise şimdiden merak konusu oldu.

Aslıhan son bölümde aldığı bilezikleri bu haftada almak isterken, ilk bölümde en düşük puanları alan yarışmacı oldu. Ancak Aslıhan mevcut durumunu düzeltmek için bugün Gelinim Mutfakta 9 Kasım Puanlama kısmında en yüksek puanı almak için kolları sıvadı.

9 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Eda’nın gelmesi ile artık eleme potası daha zorlu geçecek. Zira Eda ilk bölümde en yüksek puanı alması ile gelinler yarışmada kalabilmek için kıyasıya yarışacak. Bu nedenle bugün Gelinim Mutfakta 9 Kasım Salı puanlaması yapılırken, tansiyon bir hayli yükselecek.

Gelinim Mutfakta 9 Kasım Salı Puan Durumu

Bu haftanın ilk bölümü, 8 Kasım Pazartesi günü Nursel Ergin’in sunumları ile ekrana geldi. İlk bölümde Nursel Ergin en yüksek puanını Eda’ya verirken, en düşük puanlarını ise Aslıhan’a verdi. Haftanın ikinci puanları Nursel Ergin’in vereceği, 9 Kasım Salı Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Gözler ise günün sonunda %100 netlik kazanacak olan Gelinim Mutfakta 9 Kasım Salı puan durumu sonucuna çevrildi.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Gelinim Mutfakta son bölüm de günün birincisi Yaren ile Eda olurken, çeyrek altını kura sonucu Yaren kazandı. Kuralarda şansız oluşu ile yakınan Yaren son zamanlarda girdiği her kurayı kazanması dikkatlerden kaçmadı.

Uzun zamandır Yeşim’in bilezik kazanması isteniyor. Ancak Yeşim kaynanası Beyhan’ın veremediği beşler yüzünden kıl payı bilezikleri kaçırıyor. Yeşim de en azından bu haftayı boş geçirmemek için bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor.

Birazdan gerek kaynanalar, gerekse sunucunun vereceği puanlarla 9 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucu kesin olarak belli olacak. Günün sonunda belli olacak olan puan durumu sonucunda Eda’nın nasıl puanlar alacağı, şimdiden merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta 9 Kasım Salı Puan Durumu Açıklandığı Sırada Yeşim ile Beyhan Kaynana

Gelinim Mutfakta bugün en yüksek puanı alan, kendisini eleme potasından bir adım uzaklaştırırken, bilezikler için şimdiden göz kırpacak. Bu isim Eda olması halinde, yarışmadaki dengeler %100 değişecek. 

9 Kasım Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Nursel Ergin bugün beş puanı hangi yarışmacıya verdi? Bu hafta Salı çeyrek altını kim kazandı? Haftanın ikinci bölümünde yani Salı günü en yüksek puanı kim aldı? Altını bugün kim kazandı? İşte merak edilen bu soruların cevapları ise alt kısımda tablo içerisinde verilmiştir.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 9 Kasım Puanları (09/11/2021 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

9 Kasım Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yaren: 1
Aslıhan: 4
Yeşim: 5
Eda: 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Yaren: 1
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 1
Yeşim: 5
Eda: 4

*************************
” 9 Kasım 2021 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Hatice’nin verdiği Puanlar

Yaren: 5
Aslıhan: 1
Yeşim: 4
Eda: => Hatice’nin Gelini 2

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Yaren: => Filiz’in Gelini 4
Aslıhan: 5
Yeşim: 1
Eda: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yaren: 3
Aslıhan: 2
Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Eda: 1

*************************

Gelinim mutfakta 9 Kasım Salı Toplam Puanlar

Yaren 1 1 5 4 3 14
Aslıhan 4 1 1 5 2 13
Yeşim 5 5 4 1 5 20
Eda 3 4 2 1 1 11

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (8-12 Kasım Haftası) – Salı

*************************

Yaren: 18 + 14 = 32
Aslıhan: 11 + 13 = 24
Yeşim: 13 + 20 = 33
Eda: 18 + 11 = 29

*************************

Gelinim Mutfakta 9 Kasım Salı Puanlama Sonuçları

*************************

9 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YEŞİM
Gelinim Mutfakta 9 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒  YEŞİM
9 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ EDA

*************************

Gelinim Mutfakta 10 Kasım Çarşamba Fragmanı İzle

9 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları ve puanlaması sonucu %100 açıklandığında, bugün günün birincisi kim oldu? sorusu ile bugün çeyrek altını kim aldı? sorularının cevabı da netlik kazanmış olacak. Haftanın ikinci bölümü tamamlandığında, gözler bir sonraki bölüme çevrilecek. İşte o anların kısa özeti olarak Gelinim Mutfakta 10 Kasım Çarşamba fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

  1. Yarenin kaynanası puan verirken, sunucu elindeki cetveli gösterdi ve edaya 1 verdirdi. Taraflı program, seyretmeye gerek kalmıyor

  2. Yarenin kaynanası puan verirken sunucu elindeki cetveli gösterdi ve edaya 1 verdirdi, yareni ve aslıhanı göndermek istemiyorlar.

  3. Gelinim mutfakta 800 program bu hafta 8 kez dalya yapiyor bence bu hafta 800 program diye eleme yapmayacaklar bence soylim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu