Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

9 Mart Ah Kalbim 306. Bölüm Özeti Senden Ayrı Kalamam!

Ah Kalbim 306. bölüm özeti içinde oldukça komik anlar bizi bekliyor. Kiara ise yine başına iş açacak bir hamlede bulunur. İşte Ah Kalbim 306. bölümde neler olacak sorusunun yanıtı.

Abhi Pragya’ya zarar verme konusunda polisin evdekileri sorgulamasını ister. Tanu korkar ama polisler sorgu sonrasında gidince Tanu derin bir oh çeker. Aliya ise Abhi’yi ilk gördüğü yerde Pragyayı hayatına almaya çalışıyorsun diyerek Pragya hayatında olduğunda her şey mahvoluyor diye suçlar. Abhi hayır deyip işi abartmadan konsere geç kalıyorum deyip çıkar. 

Mitali kaza olayını düşünüp olayın aslında üç kişi ile planlandığını düşünür. Biri ipi keser, diğeri Pragya’nın yerini söyler bir diğeri de biri görmesin diye gözetlemeyle ilgilenir. Abhi ise Pragya’dan uzak durma konusunda kendine söz verse de onun başına bir şey gelecek diye korktuğundan  dolayı bu sözü tutamayacağını anlar.

Tanu ise gidip önce Nikhil’e tokat atar sonra da bu işi gizlemeyi beceremedin der ve olanları anlatır. Tanu Nikhil’e Nikhil Tanu’ya ağzına gelen hakareti eder. Nikhil dayanamaz Tanuyu evden atar. Abhi ise Pragya’nın evine gider.

Tabi bizler seyirci olarak bu dakikalarda sonunda Kiara’nın kızı olduğunu anlayacak diye sevineceğiz ama malesef ki yine o karşılaşma olmayacak. Kiara dışarı giderken Abhi gelecek. Kapıda zile basan Abhi biraz beklemek zorunda kalır. Çünkü Pragya kapıdaki Kiara ve yine bir şeyi unuttu ona ceza diyerek düşünür ama sonunda kapıyı açar. Kapıdakinin Abhi olduğunu görünce şaşırıp içeri davet eder.ah kalbim 306. bölüm özeti resmiAbhi Pragya’nın yüzünde bir şey görünce almak ister ve romantik bir an yaşanır. Pragya neden geldiğini sorduğunda neden King’e canım dedin der. Pragya insan kocasına canım diyemez mi der. Abhi bunun üzerine Tanu’ya canım deyince Tanu da sevinir. Pragya daha sonra düdüklü tencere sesi gelince mutfağa geçer. Abhi de gelir ve sözüm bitmedi bana kahve yap der.

Pragya kahveyi de yapar verir. Abhi tadı hala aynı deyip şappur şuppur içer. Abhi aslında buraya özür dilemeye geldiğini söyleyip sen benim sorumluluğumsun bundan dolayı sana zarar vereni bulmam gerektiğinden senden uzak durma sözümü tutamayacağım demeye niyetlenir. Ancak Pragya ondan un isteyince Abhi alayım derken un üzerine boca olur. Pragya kendini tutamaz ve kahkaha atar. Chachi ise onları görüp şok olmuştur. 

Nikhil pişman olup Tanuyu içeri alır ve Kiara konusunda yeni bir plan yaparlar. Abhi ve Pragya ise üstlerini değişmek zorunda kalır. Abhi üzerini misafir odasında değişirken Pragya da odada üzerini değişir. Chachi onları görünce ne yapacağını şaşırır.

Üstelik King de eve gelmek üzeredir. Chachi odaya girince Abhi, Pragya’nın yüzünde bir şey vardı onu alıyordum der, Chachi de anladım dercesine başını sallar ama odasında acaba Pragya böyle bir şey yapar mı diye düşünmekten kendini alamaz. Abhi yine söyleyeceğimi söyleyemedim diye canı sıkılır. Kiara ise Sunny ile eve dönerken Nikhil’i görür. Şoföre takip etmesini söyler. Tanu ise arabası bozulduğundan Nikhil’den araba ile onu eve bırakmasını istemiştir. Nikhil de kabul etmiştir. İkili yolda yine tartışırken takip edildiklerinin farkında değillerdir.

Ah Kalbim 9 Mart Özeti (9 Mart Ah Kalbim)

  • Tanu polis sorgusundan sonra soluğu Nikhil’in yanında alır. İkili Kiara hakkında plan yapar.
  • Abhi ise Pragya’nın yanına gider ve olanlardan dolayı özür diler.
  • Kiara Nikhil’i yolda görünce takip edilmesini ister. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu