Gelinim Mutfakta

9 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Netleşti! Çeyrek Altını Kim Kazandı!

Gelinim Mutfakta 9 Mart Pazartesi günün birincisi kim oldu? Yeni haftaya başlarken bu hafta yarışmaya efsane isimlerden ön çok istenen yarışmacı katıldı. Yeni yarışmacının gelmesi ile bugün Gelinim Mutfakta 9 Mart Pazartesi Puanları sırasında rekabetin en üst seviyede olacağını bekliyoruz. Elif ile Ezgi arasında ki rekabet ise 9 Mart Puan Durumu sonucun da hala devam ettiğini göreceğiz. 

=> 9 Mart 2021 Salı Gelinim Mutfakta Puanları ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

9 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sırasında yeni gelen yarışmacı, Elif ile Ezgi rekabetini gölgede bırakacak mı? Şahsen ben bırakacağını düşünmüyorum. Ezgi, kendisine bilezik olarak Elif’in yaklaşmasını istemediği için Elif’i elemek adına her yolu deneyecektir.

=> 16 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız. Gelinim Mutfakta 9 Mart Pazartesi Çeyrek Altını Alan Elif ve Kaynanası Çiğdem

9 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olacak isim sıradan bir günde birinci olmayacağını yarışmacılar da çok iyi biliyor. Zira tüm yarışmacılar çok ama çok tecrübeli.

İlk günden ipin ucunu kaçırmak istemeyen tüm yarışmacılar, 9 Mart Pazartesi Puanları sırasında rakiplerine fark atıp, rahat bir hafta geçirmek isteyen yarışmacılar, tüm hünerlerini bugün gösterecektir.

Geçtiğimiz hafta gelinin en çok bulan isimlerin başında kaynana Reyhan ve kaynana Çiğdem geliyordu. Bakalım bu hafta yeni gelen kaynananın da dahil olması ile bugün Gelinim Mutfakta 9 Mart Puanlama esnasından itibaren en çok hangi kaynana gelinin bulacağını merakla bekleyeceğim. 9 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Olan Başak ve Hanife

Bugün 9 Mart Gelinim Mutfakta kim birinci sorusuna cevap olan isim yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

9 Mart Pazartesi bugün Gelinim Mutfakta günün birincisi olacak ismin kazanacağı bazı avantajları aktarmak istiyorum. Sonra bana neden pazartesi daha önemli? Cuma daha önemli değil mi? diye sormayın ;)

  1. İlk gün altın arak başlamak
  2. Rakiplerine fark atarak başlangıç yapmak
  3. ilk günden Eleme potasından uzak kalmak
  4. Haftaya moralle başlamak
  5. Rakiplerine gücünü göstermek

Yukarıdaki avantajları elde etmek isteyen gelinler, bugün 9 Mart Pazartesi puan tablosu sonucunda çeyrek altını kazanıp, rakiplerine fark atmak istedikleri için asıl mücadele bence ilk gün puanlamasında yaşanacak.

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında kimin birinci olduğunu ve bugün kim çeyrek altını kazandığını yazının en son kısmında açıkladık.

Gelinim Mutfakta 9 Mart Pazartesi Puan Durumu

9 Mart 2020 Pazartesi 476. bölümü ile başlayacağımız hafta önemli bir yarışmacının gelmesi ile rekabetin şiddeti daha da arttığını ve efsane bir hafta bizi beklediğini söyleyebilirim. Dikkat: Gelinim Mutfakta 9 Mart Pazartesi Puan durumu sonucu yazının son kısmında verdik.9 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Bugün 476 bölüm

Arkadaşlar her bölümde kimin kazandığını ve kimin elendiğini detaylı olarak sizler aktarmaya gayret ediyoruz. 9 Mart Gelinim Mutfakta bugün kim birinci sorusuna cevap vermeden, sizce bugün kim birinci olacağını yorum kısmından tahmin edebilirsiniz.

9 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda hiç ama hiç tahmin etmediğimiz bir yarışmacı zirveye yerleşecek. Tabi bunun için kayın validesinin desteği sayesinde yapacak. Detayları yorum kısmında özgürce paylaşacağız.

Son bölümde yani hafta finalinde çeyrek altını Elif Akçam alamasaydı kesinlikle elenmiş olacaktı. Bu duruma kimisi şans, kimisi de yönetim gitmesini istemediği için yaptığını söylese de bu konuda kesin bir bilgimizin olmadığını söylemeliyim.Gelinim Mutfakta 9 Mart Pazartesi kim birinci görseli

Bu konu için şunu rahatlıkla söyleyebilirim kim Çiğdem hanım hafta finalinde son kaynana olarak 5-2-2-1 tarzında puan vermesi tesadüf olmadığını bana düşündürdü.

Bu arada bugün çeyrek altını alan gelin ve bugün 9 Mart 2020 puanlaması sonucunda günün birincisi olan isimler yazının hemen altında sizleri bekliyor.

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 9 Mart Puanları (09/03/2020 Pazartesi)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Hüsniye‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Elif : 3
Başak : 1
Hatice: => Hanife’nin Gelini 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelini 5
Elif : 1
Başak : 3
Hatice : 3

*************************

” 9 Mart 2020 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Elif  : =>Çiğdem’in  Gelini 5
Başak : 1
Hatice : 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Hanife’nin verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Elif : 2
Başak=> Hanife’nin Gelini 3
Hatice : 5

*************************

Gelinlerin 9 Mart 2020 Pazartesi Toplam Puanları

Ezgi 2 5 2 1 10
Elif 3 1 5 2 11
Başak 1 3 1 3 8
Hatice 5 3 3 5 16

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (9 Mart – 13 Mart Haftası) – Pazartesi

*************************
Ezgi : 10
Elif  : 11 – 2 =9
Başak : 8
Hatice : 16

*************************

Gelinim Mutfakta 9 Mart Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

9 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ HATİCE
Gelinim Mutfakta 9 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ HATİCE
9 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ BAŞAK

*************************

Gelinim Mutfakta 10 Mart 2020 Salı Fragmanı İzle

10 Mart 2020 Salı günü yani bir sonraki bölüm olan 477. bölümün fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. Sizleri haftanın ikinci bölüm fragmanı olan 10 Mart 2020 Salı fragmanı ile baş başa bırakıyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu