Reyting

9 Mayıs Çarşamba Reyting Sonuçları Diriliş Mi? Sen Anlat Karadeniz Mi? # 9 Mayıs Reyting Sonuçları

9 Mayıs Çarşamba reyting sonuçlarını analiz ederek vereceğiz. 9 Mayıs reyting sonuçlarında çekişmeli rekabetin yaşandığı Sen Anlat Karadeniz mi? totalde birinci oldu yoksa Diriliş Ertuğrul mu birinci oldu. Bu iki dizinin son bölümlerinde neler yaşandı? hepsi ve daha fazlası için 9 mayıs 2018 reyting sonuçları yazımızda bulabilirsiniz.

9 Mayıs Çarşamba Reyting Sonuçları

9 mayıs 2018 reyting sonuçları liste halinde ilk 10 programın aldığı reytingleri sizler ile paylaşacağız. İlk olarak dün akşam ilk olarak Sen anlat Karadeniz dizisinde neler oldu? 9 Mayıs Çarşamba reyting sonuçlarını etkileyecek bir gelişme olup olmadığına bakalım. Sen Anlat Karadeniz 9 Mayıs tarihinde 16. bölümü ile ekranlara geldi. Reytingleri bir parça etkileyecek, Tahir’in eski nişanlısı Mercan, Vedat’ın adamı Necip tarafından kaçırıldı. Vedat elleri kolları bağlı Mercan’ın telefonundan babası Cemil’e  her şeyin sorumlusu Tahir yalanını atıp, Mercan’ı asması izleyenleri hem meraklandırdı, hemde heyecanlandırdı. Bu olaylar elbette dizinin 9 Mayıs reyting sonuçlarına olumlu yönde etki etti. 

9 Mayıs Çarşamba reytng sonuçları konusunda S.A.K dizisinin dişli rakibi ve uzun zamandır Çarşamba günlerinin galibi olan Diriliş Ertuğrul dizisi 9 Mayıs Çarşamba günü 117. bölümü ile izleyenleri resmen yasa boğdu. Halime sultanın ölmesi ve devamında cenaze namazından sonra Ertuğrul beyin ölen eşi halime sultana döktüğü ağıtlar izleyenleri çok duygulandırdı. [pembebuton]Halime neden öldü[/pembebuton]? merak edenler verilen bağlantıdan okuyabilir. Dizide bir diğer önemli olay Hristiyan olan ve yıllarca Müslümanlara karşı eziyet edip onları öldüren Ares, Hidayete erip Müslüman olmuştu.

reyting sonuçları kapak resmi 1

Ertuğrul bey için Tekfur kritos’un hamlelerini bir bir söyleyip, canı pahasına Müslümanları korumuştu. Son bölümde moğol komutanı Noyan, Ertuğrul beyi tuzağa çekmek için Ahmet’i kullanmış, akabinde Ahmet’i şehit etmiştir. Yani bir yapak dökümü de Diriliş Ertuğrul dizisinde yaşanmıştır. Her iki dizinin de 9 mayıs 2018 reyting sonuçlarını etkileyebilecek ciddi olaylar meydana geldi. Peki sonuç ne oldu? hadi hep birlikte onarlı gruplar halinde 9 Mayıs reyting sonuçları tablo halinde olan listeye bakalım.

9 Mayıs 2018 Reyting Sonuçları (İlk 10)

9 Mayıs reyting sonuçları ilk on aşağıda toblo halinde verilmiştir. Verdiğimiz 9 mayıs reytin sonucu sadece total reyting sonucu olduğunu unutmayın. Bir birinden bağımsız Ab, abc1 şeklinde farklı gruplandırmalar yapılarak değişik kitleler de reyting sonuçları var. Ben total kısmını veriyorum.

S.n Program Kanal Reyting
1 Sen Anlat Karadeniz Atv 14.75
2 Diriliş Ertuğrul Trt 1 13.11
3 S.A.K (Özet) Atv 7.89
4 Fox Ana Haber Fox TV 5.46
5 Diriliş  (Özet) Trt 1 4.94
6 Atv Haber Atv 3.41
7 Müge Anlı ile Tatlı Sert Atv 3.33
8 Atv Hava Durumu Atv 2.99
9 Güldür Güldür Show Show TV 2.87
10 Çakallarla Dans 4 TV 8 2.78

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu