Kördüğüm

9 Mayıs Kördüğüm 276. Bölüm Özeti # Meethi Evlenecek Mi? Mukta Kurtulacak Mı?

Kördüğüm 276. bölüm özeti ile sizleri buluşturmadan bu bölümde gelişen en önemli olay Rathod kızı Mukta’yı kurtardı. Mukta hemen düğünü durdurmak için Bundella konağına geldi. Bu olayları an ve an anlattığımız 9 mayıs kördüğüm bölüm özetine ulaşabilirsiniz. Ayrıca 9 Mayıs kördüğüm özeti ile alakalı yorumlarınızı alt kısımdan bildirebilirsiniz.

9 Mayıs Kördüğüm Bölüm Özeti

Kördüğüm 276. bölüm özeti ile sizleri buluşturmadan bu bölümü tek başlık altında anlatacağız. Doğal olarak her ayrıntıyı yazamayacağım. Şimdi 9 Mayıs kördüğüm bölüm özeti ile buluşmanın vakti geldi. Akash, Survi’nin haber vermesi ile Mukta’yı adamlarına kaçırtmıştı. Tej de hem Tapasya dan intikam almak hem de evlenmek için Mukta’yı kaçırmak istese de başarılı olamaz. Çünkü Mukta düşündüğü yere gitmemiş gerçek Visnhu ile buluşmaya gitmiştir. Bundella konağında Tapasya ile Ichcha Yuvraç hakkında konuşurlar. Ichcha, oğlum benden nefret ediyor. Gerçekleri savunsam da evladım benim yüzü bile görmek istedi diye en yakın arkadaşına dert yanar. 9 Mayıs kördüğüm bölüm özeti alt başlıklar halinde devam ediyor.

 

Bundella evinde Meethi’nin düğünü için misafirler gelmeye başlar. İlk gelenler Jogi ve ailesidir. Tapasya Mukta’nın nerede olduğunu sorar. Survi de alış verişe gittiğini söyler. Ichcha ise az önce Mukta’nın telefonunu aradım ama ulaşamadım deyince Tapasya paniklemeye başlar. Bu arada yakışıklı Radhot da düğüne gelir. Konuşulanları duyunca Mukta’ya ne oldu der. Kimse, Rathot’a cevap veremez. Garibim Mukta da soğuk demir parmaklıklarla kapalı nezaret gibi bir yerde Akash’ın adamları başında bir başına bekler. Muku, öleceğini bir daha ailesini göremeyeceğini düşünüp ağlar da ağlar. Birden başında bekleyen adam sayısı bire düşer. Adam alkol almaya başlayınca Mukta içeride bulun an demir sopa yardımı ile yarı sarhoş adamın düşürdüğü kilidin anahtarını almaya çalışır. Tam alacakken adamın telefonu çalar. Muku’nun uslu durup durmadığını sarar. Adam da mışıl mışıl uyuyor. Sıkıntı yok burada der. 

Mukta Babasını Arar Kördüğüm 276. Bölüm Özeti

Kördüğüm 276. bölüm özeti, Rathod kızının kaybolmasının sorumlusu olarak Tapasya’yı görün kızar. Damini araya girip şimdi kavga zamanı olmadığını, bir an evvel Mukta’yı bulmak gerektiğini söyler. Rathod kızımı bulduğumda benimle birlikte kalması için konuşacağım diyerek Mukta’yı aramaya gider. Survi aile faciası yaşanırken o kadar mutluluktan dört köşe olur. Rathod, kim neden kaçırmış olabileceğini düşünürken diğer taraftan da Mukta’ya telefonla ulaşmaya çalışır. Ancak Muku’nun telefonu kapalıdır. Rathod, Muku’nun Visnhu hakkında söylediklerini hatırlar.

 

Mukta da sarhoş bir halde uyuyan adamın telefonuna sopa ile ulaşıp babası Rathore’yi arar. Rathore kim bu şimdi konuşma diye meşgule atar. Mukta bir kez daha arar. Bu sefer Rathore telefonu açıp siz kimsiniz der. Muku ise baba benim Mukta’yım der. Rathore, neredesin kızım der. Muku cevap bile veremeden Akash’ın adamları telefonu alır. Sarhoş adamına güvenmeyen Akash son bir kontrole gelmiş, Mukta’nın konuşmasına engel olmuştur. Mukta, senin kötü biri olduğunu biliyordum. Katil Akash diye haykırır. Akash ise alkol içip Mukta’nın telefonunu aldığı adamını silahla öldürür. Mukta silah seslerini duyunca işin ne kadar ciddi olduğunu bir kez daha anlar. Rathore de durmadan kendini arayan numarayı tekrar tekrar arar. Akash’ın adamı telefonu fırlatıp kırar. Rathore hemen polisi arayıp durumdan haberdar eder.

Rathod Kızının Peşine, Madhuban Vadisine Geldi Kördüğüm 276. Bölüm Özeti

Kördüğüm 276. bölüm özeti devam ediyor. Mai kapı girişinde Tej ile karşılaşır. Mukta nerede diye sorar. Tej, söylediği yere hiç gitmemiş dediği sırada Damini gelir. Mai hemen lafı değiştirip Damini’ye ve Tapasya’ya sataşır. Mukta gene yok. Nede olsa Tapasya’nın kızı. Normal karşılamak lazım der. Bu Akash tam sopalık. Jogi, Akash’ın kimsesi yok diye erkek tarafı oldu. Kız almaya birlikte gitmek için arabasını da süsleyip püsledi. Akash ne yaptı? Mukta’yı kaçırdı? Sanırım bununla da yetinmeyecek. Düğünde herkes yavaş yavaş endişelenmeye başladı. Rathore, Mukta’dan aldığı panik telefonunu sadece polis ile paylaştığı için düğünde bu olaydan kimsenin haberi olmadığı için her geçen dakika kaygı ve endişe artmaktadır. Kördüğüm 276. bölüm özeti bir alt paragraf da devam ediyor.

kördüğüm 276. bölüm özeti resim 1

Rathore, polislerden aldığı adres olan Madhuban vadisine doğru yola koyulur. Karanlık çöktüğü için Rathod adresi karanlıkta zor zor bulup  polis şefini arayıp adrese geldiğini haber eder. Radhot çevrede kalabilecekleri bir adres arar.Kısa süre sonunda ormanlık alanda bir evin ışıklarının yandığını görünce umarım Mukta burada sındır deyip koşarak eve doğru ilerler. Bu arada düğün alayı da Bundella konağına gelir. Jogi damat tarafı olmuştur. Kapıda Ummed karşılar. güzel kurtlarını dökerler. Ichcha damadını dua tepsisi ile karşılar. Ancak gerçeği bilselerdi öldürmekten beter ederlerdi. Rabbim böyle iki yüzlü insanların şerrinden sana sığınırım. Tapasya annesine, damat bile geldi ama kızım hala orta yok diye endişe eder.

Rathore, Kızı Mukta’yı Kurtardı 9 Mayıs Kördüğüm Özeti

9 Mayıs Kördüğüm özeti, Tej de Mai’ye biz kaçırmadık bu kız nerede der. Jogi de gittikçe meraklanmaya başlar. Raghu da uzakta gördüğü eve doğru yaklaşmaya başlar. Kapının kilitli olduğunu gören Raghu yardıma ihtiyacı olan bir yolcu gibi kapıyı çalıp yardım ister. Akash’ın adamı gir başımızdan deyince Rahgu kapıya tekme atıp adamı merdivenlerden aşağıya tar. Kası kasıla adamların yanına gelip kızımı alıp gitmeme müsaade edin der. Adamlar silahlarını Raghu’ya doğrultunca, Raghu da o zaman hep birlikte ölelim deyip cebinden el bombası çıkartır. Adam korkudan hemen silahını bırakır. Mukta’yı da nezaretten çıkartır. 9 Mayıs Kördüğüm özeti devam ediyor.

9 mayıs kördüğüm özeti resim 1

Mukta koşup babasına sarılıp içinden bu olaylara sebep olan Akash’dan bahsedip etmeme arasında kalır. Çünkü Akash gözünü kırpmadan adam öldürdüğüne şahit olmuştur. Raghu kızını alınca Akash’ın adamları buradan çıkamazsın diye tehdit edince Raghu elindeki el bombasının pimini çekip adamların üzerine atar. Ancak el bombası patlamaz. Raghu adamları bir bir dövmeye başlar. Eş zamanlı olarak Akash ile Meethi de konukların önünde dünya evine girmiştir. Raghu adamların başında duran Akash’ın damını konuşması için işkence yapıp bu işlerin başında olan Akash’ın adını öğrenir.

 

Mukta da Akash ile Meethi evlenmeden yetişelim deyip hemen evden çıkarlar. Ancak Bu sırada Bundella evinde din görevlisi artık siz karı koca oldunuz der. Son geleneği yerine getirin. Bir birinizin arkasından yürüyün der. Bu sırada Mukta gelir. durun diye bağırır. Akash, Mukta’yı karşısında görünce şok olur. 

9 Mayıs Kördüğüm Fragmanı

Bu başlık altında 9 Mayıs kördüğüm bölüm özetini aktarmaya çalıştık. Bu bölümün fragmanı 8 mayıs günü yayınlanacaktır. 9 Mayıs kördüğüm özeti ile alakalı yorumlarınızı bekliyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=3sSH0sct_2U

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

173 Yorum

 1. Tuuuh kaçırdım birinciliği Defnemden Denizli bornozu gelecekti bana?

 2. Ay alemsin ÎNCEM 2.ye de hediye veriyoruz unuttun mu kı??
  Evet ÎNCEMe Denizli bornozu?
  Güle güle kullan ??
  Bornoz emojisi yok bunla idare et artik.Ay hayret ya insan bi bornoz emojisi koyar??
  ????
  Eline sağlık FİLİZİM.. Filiz bu Nefesin bir tane daha çocuğu varmış Ceylan diye. O da mi Vedattan?Ay bu ne saçmalık böyle ya niye Vedat evlatlık vermiş kızını manyak mi bu??
  O kadar şaşırdım ki resmen hayal kırıklığı ???

  1. teşekkürler defnem evet ceylan erken doğumla dünyaya gelmiş eziyet odasında iken nefese vedat öldü demiş bu nasıl bir vicdan diyeceğim ama vedat ile vicdan kelimesini yanyana getirmekten utanırım

 3. Dikkat çekmek için senaryoya eklenen bu detay çok saçma. Senarist Nefesi kuluçkaya yatırmış surekli. Kaç tane çocuk doğurmuş bu kız ya bu nedir arkadas. Surekli Vedat ile Nefesi birbirine bağlıyorlar. Ee 3 yada 5 tane de Tahirden yapar artik Nefes kreş açarlar iyy ??

 4. DEFNEM teşekkür ederim?
  Ben birinci olduğumda isterim demiştim hani ağırsızlık yapmıştım ya o yüzden 2.de beklemiyordum ??
  Kıız bornozumun kol manşetine Sultanımın fotoğrafını da işlermisin çok şey istiyorum dimi???
  Bende şuan SAK bizi izliyorum ruh hastası Vedatın kafasını gözünü deli Tahir kırdı zaten ama benim de iki yumuruk atasım var??
  Birde çocupa çok güldüm Tahire NE YAPACAKSIN SEN BENİM ANNEMİ dedi ya???

 5. Vay be Bay Karizma Raghotta bakın hele resmen kurtardı Muktayı ?? kızım Mukta hükümet gibi baban var daha ne olsun ananı demiyorum zaten ?? ondan vatana millete hayır yok ya
  Ayy sonunda Mehht muradına erdi çok şükür evlendi Akash ile ?? anası İccadan sonra analı kızlı bunlar muratlarına erdiler ?? maşallah Mukta kaçırılıyor adamların elinde bu bundela ailesi düğün eğlence peşinde ???? vallahi Bay Karizma Raghot olmasa bunlar iyice biterler?? yatsınlar kalksınlar Raghotta dua etsinler ya ??

 6. Arkadaşlar ben şimdilik çıkıyorum eğer İnternet bağlı olursa yazarım yine size iyi sohbetler ??

 7. Tahir ve Nefes formalite evliliği yaptılar ama bunlar birbirlerini deli gibi seviyorlar bu evlilik yakında gerçek evlilipe dönüşür öbür kıza yazık Tahirin nişanlısına kız ikide bir intihara teşebbüs ediyor
  Pislik psikopat Vedatı gebertmek gerekiyor onu geberten günaha girer mi acaba?? Şetefsizzz??
  O oyuncu çocupa da yazık kesin etkilenşyordur bu şiddet sahnelerinden

 8. He Zülişim evlendi görsün artik Meethi ebesinin fotoğrafını ?koca delisi manyak..
  ???
  ÎNCEM işlerim tabi Avinin resmini daha doğrusu isletirim benim resmim iyi değil ??de ilerde kocan senin bornozu görünce meydan ateşinde yakmasın kız ??? ÎNCEM bu herif nedir da bu herif senin bornozundan sana mi bakıyor delirtmesin adamı demesin??

 9. ???Zulisim canim nasilsin iyimisin??

  ???INCEM canim dunku soruma cevap yazmissin..yalniz yasamak zor olmali anlasabilecegin bir ev arkadasi bulmakta zor tabi aklina yatan biri varsa hem masraflari hemde isleri paylasmak daha mantikli gibi yinede secim senin tabi??

 10. ???DEFNEM nasilsin..tam komedisin sohbetiniz guzelmis bugun katilamadim ansizin gelen misafirlerim vardi..cok sevdigim kisiler oldugu icin memnum oldum geldiklerine.Sizleride merak edip durdum hersey yolundami???

 11. ??? DEFNEM kıız öldürdün beni gülmekten Allah iyiliğini versin ??
  Evet bornozda Sultanımın fotoğrafı biraz riskli ben de o yüzden sadece yüzüme baksın diye kol manşetime istedim fotoğrafı o benim yüzüme vaksın ben de onun yüzüne???
  Kız ben evleninceye kadar eskitirim o bornozu kocam göremez yani??

 12. FİLİZİM YORUMUMU KURTAR LÜTFEN SPAMA DÜŞTÜ BU GÜN YİNE SPAM ÇOK HIZLI YORUM YAZIYORSUNUZ YAZISI SAYFA KAPANMA VE DONMA ÇILDIRDIM YEMİN EDİYORUM AMA YİNEDE İNATLA ZORLA YAZMAYA ÇAKILTIM AMA ÇOK GERİLDİM CANIM YAA

 13. Sağol RÜYAM hoşgeldin ?? yaşayıp gidiyoruz sen nasılsın canım ?? Keyfin yerinde demek. Arkadaşların sürpriz yapti ohh ne iyi??
  Herşey yolunda gibi bugun?

 14. RÜYAM Hoşgeldin sefa getirdin?
  Aynen canım ya herkese güvenemiyorum o yüzden çok iyi tanıdığım guvendiğim yakın arkadaşım olsun istiyorum ev arkadaşım ama şuana kadar bulamadım maalesef?

 15. ???Evet DEFNEM supriz oldu canim tatli yorgunluk var biraz onun disinda iyi sayilirim.seninde iyi olmana sevindim??

 16. Hayırlı akşamlar hatun kişilerimm nasılsınız bakalım

  ???

  RÜYACIM hoş geldin nasılsın

  ???

  GAMZELİMM evdemisin bugün neler yaptın

  ???

  İNCE hatun sana katılıyorum güvem konusunda bende çok güvensizim insanlara karşı tek kalmayı tercih ederim bende senin gibi GAMZELİMM gibi başkalrına güvenene kadar baya bir zaman geçmesi lazım

 17. By Radhot ne hoş çıkmış esmer bombaa ??? tabi özeti okumuyorum artık ne halt etmişlerse elinde bomba var sankii by karizmanın ???

 18. Filizimin beni duyacağı yok vari tekrar yazayım son kez
  DEFNEM kız Allah iyiliğini versin öldürdün beni gülmekten?? ??
  Evet bornozda Sultanımın fotosu biraz riskli o yüzden zaten sadece yüzüme baksın bende onun yüzüne bakayım diye kol manşetine dedim???
  Kıız ben evleninceye kadar eskitirim o bornozu?? Kocam görmez yani?

 19. Sana da hayırlı akşamlar NURDANIM sen nasılsın ben iyim
  Evet Nurdanım hele ev ? arkadaşı çok çok güvenilir olması lazım ne insanlar car Allah korudu ce Rabbim daima her yerde hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın haberlerde neler neler duyuyoruz insanın içi ürperiyor bazen insanın tanıdığı insanlardan bile zarar veriyor işte Allaha emanetiz Allah korusun kötülerden ve kötüluklerden

 20. Tamam Rüyam ilgilen beyinle
  ???
  Tamam ÎNCEM dediğin gibi yapariz?? evlenince de eşinin resmini yaparız ?
  Aman boşver ev arkadaşını hiç çekilmiyor sen sana yetersin
  ????
  NURDANIM ben zaten ev arkadaşına o kadar doydum ki okul yıllarında eksik kalsın mümkünse. En iyisi bile arıza çıkarıyor. Sürekli yüz göz olunur. Sadece okul yıllarında iyidir eğlencelidir ev arkadaşı ?
  Ben mutfak dolaplarını kirkladim. Başka birşey yapmadım. Bi markete gittim geldim sadece. Sen neler yaptin NURDANIM ?
  Hee Radhot zaten kendisi başlı başına bomba ne gerek varsa bombaya?? bu Radhot ne karizma ya INSANIN NEFSINI GIDIKLIYOR Tövbe Ya Rabbi tövbe ??????günaha sokuyorlar

 21. Sokaklar sahitsiniz

  pismanim zehir gibi
  yaniyor yuregim.
  Tiryakinim
  Her sokak lambasinda
  senin yuzun bilirim
  titriyor ellerim
  Tiryakinim
  her gunum
  bir kor gibi yanar gecer
  her anim bir yil gibi surer
  son bir istegim senden
  bir daha deneyelim
  bunca yil sonra yine
  bu istek cok mu soyle
  cildirtsanda seninim
  yalvartsanda seninim
  Tiryakinim Tiryakinim
  tiryakinim
  Tual
  ne sarkiydi eminim bu sarkiyla herkesin bir anisi vardir dinlerken paylastim.iyi aksamlar.

 22. Kaldirima uzanmis
  karanligi beklerim
  bulutlar seni cizmis
  Tiryakinim

  sarkinin devami uzun bi sarki :)

 23. ANONİM Teşekkürleer?
  Ben de severim TUAL sesi çok güzel etkileyici TİRYAKİNİM sözler çok guzel ama klibi beğenmedim biraz korku filmi gibi olmuş?
  Birde şu İsmail Yk anın yeni şarkısı ve klibi çok kötü yaa bu be izlediniz mi kızlar baş örtülü bayan oynatıyor kliipte şarkı sözlerinde içkiden şaraptan bahsediyor ne yapmaya çalışıyor by bizim İsmsil Yk sizce?

 24. Ay evet ya tiryakinim çok hoş bir şarkı.. insani müptela ediyor ?
  Evet ÎNCEM Ismail yk iyice sıyırdı kafayı. Alamanyalarda yaşaya yasaya bizim kültürümüzü unuttu. Onun klipleri hep manyak zaten? Radyo listelerinde şarkılarının çalması yasak olup da en çok albümü satilan şarkıcılar arasında o da ilginç. Ay ben çocukken onun şarkılarını hep ezberlerdim hayraniydim.?
  90-60-90 vücudum var
  Doya doya bitmez tadim var
  Kendime arkadaş ariyorum
  Aradığım bana uyacak dediğimi yapacak..
  Bir de şey vardı
  Şapur şupur beni öp
  Çıtır çıtır beni ye
  Onlar aci ben tatli
  Benden başka böyle var mi???
  Ay Incem ilkokuldayken öğretmenimiz müzik dersinde aktif olmaya çok önem verirdi. Ya şarkı soyluycen ya yazi tahtasının önünde oynayacaksin. Ben söylerdim elime ogretmenimizin kolonya şişesini alir,arkadaşlarım oynardı ayy nne deliydik ya??????
  Ha birde bas gaza aşkım bas gaza çok söylerdim ?? ne günlerdi

 25. ANONİM TİRYAKİNİM hala bazı yerlerde yine çalmaya devam ediyor ve daha uzun yıllarda devam eder bence ölmez bu şarkı çünkü herkesin bi TİRYAKİSİ olduğu bir kişi var o yüzden herkes çok seviyor bence bu şarkıyı ?

 26. Bir teselli ver
  kirilan gururuma
  bir tebessum et
  unutursun zamanla
  yine dalmisim aynada
  yuzum aglar
  yine dalmisim
  elimde fotograflar
  Yine aylardan kasim
  sanki sende kaldi bir yanim
  her nefesim her anim
  sanadir canim
  Tual yine aylardan kasim
  paylasmak istetim.guzel sarki

 27. Haklisin ince adamin seside iyi hos soylemis unutulmazlar arasinda boyle kalici sarki artik yok artik dinle at unut sarkilar var malesef

 28. DEFNEM kıız valla mıı?
  Ben var ya bu İsmail YK alıktım bi zamanlar tipi tam benim tipim hafif uzun saç kir sakal ve siyah gözler ve keskin bakışlar ölüyodum o çıkınca tv de?? birlikte dans ediyorsun onunla her şarkısına bayılıyordum bi de sert bi şarkısı vardı arabayı parçalıyordu Allah belanı versin Allah seni kahretsin diye onu bile seviyordum Defnem düşün be haldeymişim???
  Ama Sultan geldi İsmail YK unutturdu bana ???
  Bi pkatonik aşktan diğer platonik aşka ömrüm platonik aşklarla geçiyor yemin ediyorum??

 29. Hayırlı akşamlar Îremsum ??
  ???
  Evet ÎNCEM. Ortak zevkimizin olmasına çok sevindim yaa???
  Ben de Îsmoyu çok severim keratayı deli meli ama??
  Ahh benim de öyle platonik aşklar arasında savrulup gidiyom. Avi için yapacak birşey yok evli,2 bebesi var. Ama Ismail boşta şansını deneyebilirsin. ?ah kimi sevdiysek elimizden aldilar ÎNCEM
  Seni ben ellerin olsun diye mi sevdim aaaa
  Herseyimi uğruna ben bosyere mi verdim ?????aaa sarkisi bize göre tam

 30. Hatirlarmisin bilmem
  yillar gecti ustunden
  yagmurlu bir aksamdi
  soyledim sevgimi ben
  belki yagmurdu bilmem
  suzulen gozlerinden
  utanmis kizarmistin
  kacmistin gozlerimden
  yarinlar yarinlar bizim demistin
  yarinlar yarinlar bizim demistin
  yazik oldu yarinlara
  avunurum anilarla
  hani nerde umitlerim
  hepsi sanki bir ruya
  hani biz bir butunduk
  su ile toprak gibi
  dokulduk dile dustuk
  bir solmus yaprak gibi
  dilegim bu
  sevenler sevilenler
  yarini bekleyenler
  olmasin bizim gibi
  yazik oldu yarinlara…….

 31. kizlar BUGECE YOLCUYUMYAA
  BELLANİN YANİNA ONUN TOPLANMİS ASİKLARİNA COZUME GİDİYORUM.

 32. Selam söyle SUYUM BELLOŞA..
  özledik onu..
  Toplanmış aşıkları derken anlamadım kuzu..

 33. iletirim Defnem oda sizi cok ozlemis.

  Toplanmis iste asiklari koredeki iki asigi geldi londradaki bir asigida geldi e bitanede almanyadaki zaten iyiki diyerlerinin hasta oldunda hsberi yok gitti gezdi her yeri kendine asik etti iste zaten bir ara koredekini burada acmisti
  bide efe gitti efenin laz kafasi tuttu kafa cakti iste bugun beni aradi belka gel beni kurtar diye bende bileti aldim bu aksam gidicem carsamba sabah gelicem

 34. yaa ama asiri komik nihan anlatinca gulmedenduramiyorum ya bidd biri diyor beraber klip yapacaktik hediyeler cicekler filan hepsi efede gitcek zaman buldu.
  millet asik oluyo o yuz vermiye
  ayniyiz kimse bana asik olmuyo anca ben kosuyorum olene kadar.

 35. Anladim SUYUM.. peki Bellanin yerini nerden bulmuşlar adresini mi vermiş ? Deli mi bunlar ayol..

 36. Sana aşık olan biri olmadı mi SUYUM peşinden koşan ???
  Bellosun herşeyi komik zaten. Sen içine kapanık sessiz biri misin o yüzden olabilir SUYUM aşık olmanin güzellikle hiç ilgisi yok inanki kuzu??
  Sen bi selektör yak ;)

 37. yaa elleri uzun arkadaslar bazi safozlar vermis

  yaa ben ice kapanikta deyilim hep ayniyiz ama iste o beni seven olmadi hic ben anca maraton gibi kosarim oyle ama bella biraz daha deli korkusuzya ondan kaynaklaniyor.

 38. Kizlar sarki yazdim kusura bakmayin bazen biriyle paylasmak istersin ya bende tesadufu gordum burayi yazmak istedim biras boyle icim buruktu muziklerde iyice huzunlendirdi
  rahatsizlik verdiysm kusura bakmayiniz iyi aksamlar tesekkurler.

 39. zaten ben istemiyorumyaa ..

  zaten dunku davette rezil oldum bu saatten sonra hic istemem korkudan artik yalin ayak gizli sakli eve giriyorum buyuk annemden.

 40. DEFNEM kıız İsmail boş değildi ya o yakışıklı karizmatik çapkın boş durur mu vardır onun manitası??
  Adam 40 yalına girdi ama Maşallah hala 20 lik delikanlı gibi fit ce yakışıklı ?
  Ahh Defnem ahh işte biz seviyoruz eller alıyor
  Batsın bu dünya Orhan amcamın dediği gibi??

 41. Anlatmak istersen dinlerim SUYUM. niye rezil oldun davette seni sarsan birşey mi oldu platonik olarak birine mi aşıksın seni red mi etti ablan olarak bana içini dökebilirsin tabi senin mahremin..

 42. ANONİM kişisi sevdiğim şarkıdan yazmışsın ellerine sağlık tesadüfmü TEVAFUK MU ALLAH BİLİR bak adını veya bir rumuz yazarsan ayırt ederiz isimsi kişilerle anılarımız hoş değil en yakın bu sabah biri musallat olmuştu meselaa ???

 43. GAMZELİMM dinlendim bugün. Vede aylık alışveriş yaptı eşim yemekti onları yerleştirmekti uğraşip durdum. Şimdide çay içiyorum. ???

 44. ????????
  Hay Allahım Yarabbim yaa be insanlar var Allah ıslah etsin Allah akıl fikir versin ölüyorum gülmekten yemin ediyorum
  ????????

 45. ANONİM şarkı sözleri iyi geldi bize iyi ki de yazdın sağ ol?
  Yine yaz ama sakıncası yoksa ismini de yazarsan sevinirim gerçek ismini yazmak istemiyorsan takma isim kullana bilirsin mesela ?

 46. Nurdan icin rahat olsun ben oyle biri degilim elhamdulillah
  birdaha yazarmiyim bilmiyorum adim ozlem bugun cok icim buruk huznluyum moralim bozuk muzik dinliyordum biriyle paylasmak istersin ya ya boyle ne bilim icimden geleni yaptim sadece burayida tesadufu gordum bu gercek vishnu gelecekmis ya yuzunu merak ettik ne zaman gelecek vs ozet sitelerini geziniyordum bi kac sitede ozet okudum hatta sonra burdaki yorumlari goruncr o anki duygularla yazdim darkilarda alip goturdu gelis durumum bu herhangi bir niyetim yok cidden:(

 47. Ben alış-veriş yapıp yerleştirmesini çok seviyorum NURDANIM ??
  ???
  ÎNCEM Ismail mankafa evlenmez o? aman evlenirse de evlenir be yürüsün gitsinler ben Burakin acısına bile dayandım ? hepsi pişman olacak birgün bizi secmedikleri için ÎNCEM ??
  Noldu kime akil fikir versin Allah film mi izliyon

 48. Rica ederim ince begenmene sevindim
  ilhan irem severmisin?
  Huzunlu ama hos sarkilari vardir konusamiyorum gibi mesala tualde guzeldir evet bu aksam hos gorun beni bir daha gelirsem soz isimle gelirim :(

 49. evet GAMZELİMM güZel oluyor Ramazan da yaklaştı mübarek ay. Az kaldı inşaAllah sevdiklerimizle görüp ihya etmeyi nasip etsin Rabbim.

  ???

  Ayy me güldümm GAMZELİMM pişman olacaklar hemde köpek gibi

 50. Özlem yazmak istersen saygı içerisinde bekleriz gel.

  ???

  İNCE hatun senin günün nasıl geçti

 51. Vauu olaylar olaylar…
  Merhabalar nasılsınız kızlar?
  Defnem gülüm nasılsın?işlerin nasıl?
  Filizim aşkım sen nasılsın naplyon dersler nası?
  Elam çiçeğim sen nasılsın napyon?
  Nurdan ablam sen nasılsın?
  Manya
  Deniz
  Tanıdık Tanımadık küçükden büyüüğe
  Herkrs nasıllar?
  Valla beni sorarsanız bayağı bi yorğunum. Günler nerdryse çok yorucu oluyo. Düğün tarihi kesinleşti. Mayıs sonu babaannemler Baküden gelecek. Nerdeyse sözün deyimiylr başımı kaşıyacak zamanım yok.
  Daa burda neler olmuşki?kim yalan söylemiş.
  Herşry kenara kızlar hepinizi çok özledim ben:(

  1. fatımam özledim kız kayıplardasın diyecektim ki telaşın büyüktür o yüzden sustum :D Düğün telaşı zordur ya Allah yardımcın olsun bir de çalışıyorsun iş üstüne bu telaş hayal etmek bile zor geldi bana ;) ama sonunda rahat rahat eşinle oturup çay içeceğin günleri hayal et o huzur için bu zor günler de geçiyor anın tadını çıkar canım ;) ben de iyiyim artık okulun son demleri ama bitti sayılır inşallah bıraktığın gibiyim kısaca :D sitemizin ilk güllerindensin Allaha emanet ol canım görüşürüz yine ;)

 52. Ozlemcim üzülme mübarek aylardayız. Gece teheccüt namazlarına kalk dua et zaman herşeyin ilâcı tabi izi kalıyor birazcik..
  ???
  Amin NURDANIM. Biz ailemle yaklaşık 5 senedir Ramazanı sevinçli karsilayamiyoruz. Hem çalışıp hem oruç tutuyorlar çok yıpranıyorlar hatta geçen sene hiç tutamadilar nerdeyse kaza falan uğraşıp duruyorlar. Içim o kadar burukki..
  He NURDANIM köpek gibi pişman olacaklar??
  Ne diyor Nalan
  Beni kalbimden vuranlar varya
  Sürüne sürüne sürüne kapımı çalacak ????
  Ne bahtsizim ben..

 53. Giderken biraktigim asmalar uzum olmus
  yerlerde butun kollar butun baglar bozulmus
  ben mi gec kaldim yoksa mevsimler mi solmus
  gormeyeli buralara olanlar olanlar olmus
  kalsaydin yoklugunla
  yok olmazdi bu sehir kacmakla mutluluklar
  Bulunmuyor bunu bil
  yaprak kipirdamiyor yuregim oyle susmus
  sana bana sevgimize
  olanlar olmus olanlar olmus
  giderken biraktigim gokyuzu toprak olmus
  yildizlar cakil tasi
  gunes bir yaprak olmus
  ben mi gec kaldim yoksa dunyami alt ust olmus
  ben gideli buralara olanlar olmus olanlar olmus
  giderken biraktigin gulusler
  bakis olmus kahkahalar buralarda ozlenen yakis olmus
  ben mi gulmuyorum
  yoksa insanlar mi somurtmus
  gormeyeli buralara olanlar olmus olanlar olmus
  izun ve guzel sarki bunu paylasmak istedim

 54. Tesekkur ederim defne saol bazen boyle olurya sebepli sebepsiz icini huzun kaplar ya iste oyle birsey elbetteki dualar huzurumuz dua olmasa zaten yasayamayiz ki ama iste insaniz
  uzuluyoruz bugune dune gerceklesmeyen hayellere ne bilim insan hep birsey buluyor uzulecek iste hayat bu malesef
  cidden kizlar insallah rahatsiz etmemisimdir ozur dilerim bi kusurum olduysa

 55. Fatimam hoşgeldin ayniyiz seni sormali kuzu??
  Ne yalanı nolmus ki anlamadim. Allah tamamına erdirsin Fatima. Rabbim hem dünyada hem ahirette birlikte olmak istiycen bi eş nasip eylesin sana tatlı telâşlar yorgunluklar bunlar??

 56. Vuuhuuu ??? çok cahilim yeni moda şarkıları hiç bilmem. Ellerine sağlık güzelmiş haa ???

  ???

 57. Ya Defnem once sundan baslim evet sevdigim biri var plotonikmi karsiliklimi bilmiyorum suze demistimya sabahin korunde kalkip kosarmisiniz bir otobus durana iste bende onun icin uykularimi her seyimi harab edip kosuyorum hic otobus kullanmayan ara ara mecbur oldunda kullanan ben otobuse duraga tam saatinde ayni anda yetismek icin saatlerce kosuyorum bilerek ayakta duruyorum cunku oda ayakta adini bile bilmiyorum sadece mimarlik okudunu biliyorum cunku her sabah o duraktan okula gidiyor.boyle ben zengin sosyete zuppelerinin pesinden kosmam.

  Davete gelirsek berbatti igrencti cok sıkıcı geciyodu baydim ara ara garsonlarin yerine kacip dezgahin altinda oturdum sonra zoraki buyuk annem zoruyla tekrar geldim sonra bir zengin zuppesi yapisti dans edelim ne kadar hayir yok istemiyorum desemde yapisti buyuk annemde zorladi mecbur gittik uyuz uyuz dans ederken bu sarkintiliga basladi ben ne kadar kacmaya calisiyorum birakmiyor kelepce gibi tutmus en son bagirdim edepsiz ahlaksiz mikrop felan herkez bana bakiyor sanki kendimi savunmuyorumda kotu bir sey yapiyorum gibi yanindakilerle konusuyor sinra cantami aldim gidecekken masadaki icecekler dustu davetin sahibine dokuldu o an bittim dedim ozel tasarim ozel kumas kiyafeti mahv oldu diye soylemedik laf birakmadi buyuk snnemle tartisti sonra efenin abisi cansu ablayi eve birakip geri gelince olanlari gordu iste oda cocuga biraz sey yspti sonra beni eve getirdi evdede buyuk annrmden baya firca yedim o baskanya herkezin icinde onu rezil etmisim dun ruyada gibi korkunc bir kabustu zaten artik buyuk annemle hic bir baglantim yok benim icin artik oyle biri yok artik tivbe davetlere katilmicam zorlansamda dun rezil oldum beni yerin yedi kat dibine soktular.

  iste boyle bir berbatlik.

  ya hep gorurdum badima gelmez derdim ama geldi boyle igrenc bir sey iste

 58. Ozlemcim bana mi soruyon bendeki dertler derya . Dertsiz ni kabak varmış onunda başını kesip içini oymuş derler Denizlide. Ninem çok derdi rahmetli nur içinde yatsin :)
  ???
  ÎNCEM hep gül..
  ???
  NURDANIM yeni deyil kız Nalani bilmiyon mu 20 yillik şarkıcı
  Youtube acemi balik diye yaz dinle çok hoş bi sarki
  Beni kalbimden vuranlar varya
  Sürüne sürüne sürüne kapımı çalacak
  Karşıma geçip kis kis gülenler varya onumde diz çöküp ağlayacak
  Bükeceksin boynunu güller gibi sararıp
  Acemi balik gibi ağlara dolanip
  ???????
  Ya bilen yok mu bu şarkıyı Nalan ya..

 59. OFFFF SPAMA DUSTU OKADARDA YAZDİMMM YAAA FİLİZ BAKARMİSİNNN BİR DAHA YAZMAK İSTEMİYORUM BU BERBAT OLAYİ CİKARDİNDA DEFNEME SOYLERMİSİN OKADAR YAZDİM
  Bİ DAHA YAZAMAM BU BERBAT VUKAATİ.

 60. Sipalara düşmekten biktim ya
  Fatimam Rabbim gem dünyada hem ahirette birlikte olmak istiycen bi eş versin hep mutlu ol kuzum.. seni seviyoruz
  Yalan mi varmış onu bilmiyorum
  Tatli yorgunluk bunlar

 61. Tamam SUYUM spamdan çıkınca okur kaydederim ben sonra sen Turkiyeye dönünce konuşuruz olur mu hadi dinlen kuzum..yola çıkacakmışsın

 62. Nurdan
  o yeni sarki degil ilhan iremin eski bir sarkisi guzeldir
  yeni sarkilarda boyle sarki ne gezer hepsi dinle at unut hafizaya bile girmiyorki
  asagida yazdiklarim hep eski yeni moda sarki yazmadim ki
  tesekkur ederim begendigin icin

 63. GAMZELİMM Nalanı biliyorum. O sözlerim ANONİM yani Özleme dedim ??? şarkı falan uzun zamandır dinlemiyorum. ??? kafamı öyle gürültülerle meşkul edemem

 64. Aynen defne bendekilerde parise yol olur burdan dertsiz varmidir acep bilmiyorum ki
  nalan bir sarkisi vardi adresi biliyorsun diye biliyormusun?
  Nev muhurlu kaderim ilhan irem srvermisin? Nazan oncel?ay cokmu sordum :(

 65. neyse kizlar grsrz ayy ben gidiyorum.

  yine berbatim .grsrz.

  carsamba gunu gorusmek uzere.
  HAKİNİZİ HELAL DDİN NE OLUR NE OLMAZ GORUSURUZ.

 66. Nurdan ysozlerini yazdigim sarkilar yumusak kulak tirmalamiyor eski klasiklesmis zamansiz sarkilardan sarkicilarin seside yumsak boyle

 67. Bimiyorumki Defnem öyle yorumlara baktm. Sanrım yanlış anladım valla gözlerim kapanyo uykudan.
  Saolasın ablam. RABBİM sanada gönlüne kalbine göre bir eş nasip etsin. Hayatın hep mutluluklarla sevgilerle keçsin:)
  Sen çok iyi birisin. Kalbin çok güzel . En önemlisi temiz ve saf. Çok az insanın sahib ola bileceyi güzel özelliklerin var. RABBİM hep mutlu etsin seni ablam.

 68. Severim Ozlem severim hepsini biliyorum ben 90li yillarin çocuğuyum milenyumlu değilim :)
  ???
  Anladim NURDANIM ben de öyle sürekli müzik dinlemiyorum akşamları işte ruhumu dinlendiriyorum. Tabi en büyük terapi yazmaktir günlük gibi buraya yazmak gibi mesela :)
  ???
  SUYUM ben fakirlikten sen zenginlikten,cemiyet davetlerden muzdaripsin. Herkesin imtihanı var. Ninen de tuhafmis elin oglaniyla dans et denir mi cemiyet dünyası bi acayip zaten. ?mimar oğlanı da konuşuruz gelince artik..

 69. Tamam defne kizlar sohbet icin tesekkurler
  biraz iyi geldi az da olsa kafam dagildi
  bir yanlisim olduysa affola kusura bakmayin
  insallah rahatsiz etmemisimdir sizi
  Okudugunuz icin saolun hakkinizi helal edin vakit ayirdiniz yazdiniz lutfen
  herkese iyi aksamlar.simdiden hayirli ramazanlar dilerim
  memnun oldum.sobbetten cumleten iyi geceler. Cikiyorum.Allah a emanet olun

 70. Rica ederiz Özlem
  ???
  Fatimam saf iyi kiz olmaktan ziyade mutlu kiz olmayi tercih ederdim.. amin cumlemize canim çok mutlu ol Allah’a emanet ol kuzum
  ???
  IYI GECELER KIZLAR ALLAH RAHATLIK VERSİN ???
  IYI GECELER ELAM S.Ç.S CAN SUYUM ??❤????

 71. Arkadaşlar kusura bakmayın ya sohbete katılamadım İnternet yüzünden anca bağlandı ?? eğer sorunuza cevap veremezssem affola Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı rüyalar kızlar ❤️❤️??

 72. FİLİZCİM ÖNCEKİ SAYFADA GEREKSİZ BİR ŞAHIS YORUM YAZMIŞ ONU SİLEBİLİRMİSİN ❗❗ YA BUNLARA KALDI SANKİ NE KONUŞUP KONUŞULMAYACAĞI HALLA HALLA GECE GECE ADAMIN SİNİR AYARLARI İLE OYNUYORLAR ??? OKUMAYACAKSAN GİT KARDEŞİM SANKİ SİLAH ZORUYLA OKUYOR YORUMLARI FİLİZCİM KİMSENİN MORELİ BOZULMASIN SİL İSTERSEN

 73. Defnem Güzel ablam o mutluluk senin hiç düşünmediğin zamanda karşına çıkacak ve emin olki şimdiye kadar çektiğin her sıkıntı sana sadece imtihan ablam. Kendimden bilipde söylüyorum.
  Sen hep güzel kalbini kötülüklerden koru. Koru ki karşına çıkacak iyilik ve mutlulik kalbinden ziyade ruhuna aşılansın.
  ALLAHa emanet ol ablam. Mutluluklar hep seninle olsun.
  Ve Filizim yoksun burda senide çok özledim.

 74. Allah rahatlık versinn hatun kişilerimmm

  ???

  Fatımacım nasılsın Allah kolaylık versinn düğün işleri zor çalışıyosun zaman ayıracakmısın alışverişe. Güzel telaşlar RABBİM PİŞMANLIK VERMESİN.

  ???

 75. ZÜLİŞİMM biz bunlarla ve daha kötüleriyle defalarca karşılaştık db de hatta admine defalarca sordum sizi rahatsız ediyormu böyle sohbetler diye ama tek bir cevap alamadım. ????

  Sen takma ZÜLİŞİMM FİLİZİMM silsede olur silmesede girsin okusun bizim bağimlılık yapan sohbetimizi ister rahatsız olsun ister olmasın ??? çokta fifii artık ciddiye bile almıyorum böyle kişilerii sende alma

 76. Neyse ben kaçtım tekrardan Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı rüyalar kızlar ❤️❤️

 77. Evet Zülişim bize sefiller mesaj hakkiniz yok herhalde demiş hasbam bizim seviyemize inemezmis ba ba bak..??
  Senin seviyen Deniz Seviyesi olur cicim yani Zero 0 (sıfır)
  FİLİZ e bizi bu siteden atmasını rica etmiş bir de. ALLAH akıl fikir versin ne diyim. Sevgisiz insanlarin kalbine sevgi ekemem ben.
  Kördüğüm fani olmaktan utanmıyor bu saçma diziden ama bizden utaniyor hanfendi..❗kimin zeka seviyesi düşük acaba
  ???
  Fatimam evlilikten ümidimi kesiyorum bazen olursa da mantık evliliği olur artik fazlasiyla bezginim hayattan çok..
  Elama bakmistim neyse kactim

 78. Tamam Nurdan ablam bide öncedeki sayfaya yazmış buraya yazmaya cesaret edemedi zaar ?? bende pek takmıyorum artık ama tesadüf eseri önceki sayfaya bir bakıyım dedim bugün sohbete doğru düzgün katılamadım İnternet yüzünden neyse tadımız kaçmasın değil mi ?? bizim sohbetlerimiz daima güzel oluyor ve bağımlılık yapıyor işte ??isteyen okur isteyen okumaz herkesin bileceği iş tabi ??

 79. NURDANIM günüm iyi geçti sayfadan çıkamadım birtürlü bağlandım buraya?
  DEFNEM hep beraber gülelim hep inşallah?
  ANONİM ismin OZLEM di dimi?
  Kıız sen nereden buldun bu şarkıları ve şarkıcıları ben İLHAN İREME hastayım sesine bitiyorum harika bir ses beni alıyor götürüyor yaa uzaklara?
  Ablam dan dolayı tanıdım eski şarkıları çok seviyorum?
  KIZLAR ben kaçıyorum hepinize Allah rahatlık versin kimbilir ne zaman yazarım bir daha çünkü hafta içi benim için yazmak zor
  Hayırlı geceler
  İyi uykular?

 80. Aynen Defnem ya kimin seviyesi daha düşük belli zaten şahısın yazdıklarıyla ?? bizi bu siteden atmasınımı rica etmiş tövbe tövbe paçoza bak hele ?? Defnem kendi kördüğüm gibi bir dizinin fanı olmaktan utanç duymuyor bide bize laf söylüyor ya kardeşim sanki buna yalvarıyoruz lütfen yorumları oku diye çokta tın ?? Neyse Filiz onun icabına bakar engeli yeyince görür o zaman ?? Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı rüyalar Defnem ????

 81. Şeytan , kanın dolaştığı gibi insanın içinde dolaşır.

  {{ Hadisi Şerif }}

  ????

  Hayırlı sabahlarr hatun kişilerimm nasılsınız bakalım

  ?????

 82. Herkese iyi sabahlar günaydın arkadaşlar ben bugün yazassam merak etmeyin İnternet ternet yüzünden bağlı bağlı olursa yine katılırım sohbetlere ❤️❤️????

 83. Ayy yanlış yazmışssım ben bugün yazamassam merak etmeyin İnternet yüzünden bağlı olduğunda katılırım sohbetlere ??

 84. “Dualarınızda ısrarcı olunuz”
  ??????????
  HAYIRLI SABAHLAR KIZLAR..
  ????
  Bu Taj Tapasyayi kalbinden vuruyor,kalp nakli gerekiyor. Icca safozu ise mabede dua etmeye gidiyor. Allah’ım benim canımdan al Tapuya ver diye dua ediyor.?? Sonra mabet çıkışı kız çocuğunu kamyonun altından kurtarayim derken kendisi kaliyor ve Icca ya kalbini veriyor.. Kiz Icca hiç canının değeri yokmuş senin.. çok duygulandım o sahnede. Icca ölünce sevinirim sanmıştım ben???

 85. Hayırlı sabahlar Defnem ayy gerçekten çok acıklı bölüm ya İccannın öldüğü taraf bide Tapu Tej vuruyor galiba Raghot orada bir koşuyor ?? Ama İcca çok kötü ölüyor bide hepsi birden ağlıyor ya Nani bile ???

 86. GUNAYDIN HAYIRLI SABAHLAR KIZLAR ????????????????NURDANEM GUNAYDIN ????????⚘ DEFNEM GUNAYDIN ????????⚘ ZULEYHAM GUNAYDIN ?????????⚘

 87. ZULEYHAM TESEKKUR EDERIM IŞ GUCLE UGRAŞIYORUM BIRTANEM SENI SORMALI GUZELLIM ❤❤❤❤❤

 88. GAMZELİMM insan etkileniyor ne olursa olsun ?? icca şaşkolozu içimizi baydı o kadar laf saydık ama değişmiyor ki baksana o kafayla ölmeyi başardı çokbile yaşadı ???

 89. NURDANEM KIZ BENIM IŞ HIC BITTERMI ABLAM GELININE EV YAPIYOR BIZDE IŞCILERE YEMEKTIR CAYDIR ONLARLA UGRAŞIYORUZ GUZELLIM

 90. Nurdan ablam Bende ne işiyle uğraşacağım çamaşır falan serdim onu dedim öyle ??

 91. Evet ya insan etkileniyor NURDANIM.. o yüzden Iccanin cenazesinden sonra bakicam Kördüğüme daha doğrusu bakamiycam ya neyse.. Avlu diye bi dizi var yemin ederim psikopatlar ordusu normal bi insan izlememeli kesin. Ic karartıcı şeyler izleyemiyorum artik. Bir de kızlar Icca hastaneye geliyor kimse taniyamiyor Tapunun yan odasinda hemen. Biraz kendine geliyor gözlerini açıyor benim kalbimi verin Tapuya diyor. Doktor kağıda parmak bastırıyor hemen. Bu Hindistan da hiç hukuk yok. Bi kere önce kocasi var mi ailesi var mi diye araştırıp onaylarini alman gerek. Hastanin bilinci tam yerinde değilken verdiği beyani kabul edemezsin. Yakınlarını araştırırsın. Ne saçma bi memleket neyse Tina Dutta iki rolde oynamaktan yorulmuş olmali hem ana hem kiz. Şimdi Meethi ye nasil tahammül edicez acep???

 92. Zülişim Oyanın içindeki canavarı çıkardılar ortaya. Mervenin arabasının ayarlarını bozdu Merveye kaza yaptırdı. Serhanin annesi diyorki Oyaya :Benim gelinim Merve sen zayıfsın merve senin hakkından gelir. Oya diyo ki :Ben Mervenin bi üst sürüm modeliyim gör bakalim kim kimi yok edecek ?? MÜJDE OYA SERHANDAN HAMİLE NUR TOPU GIBI BEBIŞ GELİYOR ????
  ????
  Kolay gelsin Nazim. Insaat işi çok zordur. Babamlar önce dedesinden kalan köhne eve geçmişler annemle. Dedem vasiyet etmiş bu evde yaşayın diye biz ablamla birgun oyun oynarken odamız da tavan göçtü üstümüze düşüyordu ??neyse sonra evi yavaş yavaş yıkıp yaptik. Evin her köşesinde emeğimiz var. Romorklar dolusu taş topladik temele koymak için. Yillardir evi restore ettiriyoruz hâlâ bitmedi eksiği çok şey var zordur ev işi zor ??

 93. NURDANEM COK SAGOL BU GUN YAGMUR YAGIYOR IŞCILER GELMEDI BENDE SUAN SIZLERLEYIM BIRTANEM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤DEFENEM VALLAH BEN AVLU DIZISINI HIC KACIRMAM AMAN HA BEN PISKOBAT DEYILIM CANIM ??? DEFNEM HEPIMIZIN GOZU AYDIN ICCADAN KURTULUYORUZ VALLA ONCELERI IZLIYORDUM AMA SIMDI IZLEMIYORUM ICCANIN ÖLDŪGŪ SAHNEYI IZLEMEK ISTERDIM AMA YUREYIM DAYANMAZ CANIM SANKI BEN O SAHNEYI KENDIM BIRE BIR KENDIM YAŞADIM ONUN ZOR GELIR BANA VALLAH CANIM ???

 94. Ee niye yoksunuz nerdesiniz
  Çukura Haldun Dormen katılmış vay canına oldukça renkli olacak
  Ya bu Emrah Senadan ne istiyor kızın arkasından bi işler çeviriyor sürekli..??

 95. Defnem Oyaya bak hele içinden herkül çıktı resmen ?? Girdiği sudan sonra aklı çalışır oldu herhalde ?? Ya Mervenin hakkından gelemez gibi bide Senarist reytingler yüzünden Oyayı güçlü duruma getirdi belki çocuğu olunca nasıl olacak merak ediyorum bide Serhanla evlense bir an önce ???? değil mi

 96. Bilemiyorum artik Nazım ??Avlu,Kadın, Sen A.K fanisin ve bunlar çok acikli. Sen yoksa acı çekmekten mi zevk aliyon Nazım ne bileyim melankolik şeyler izliyorsun hep mazoşistler gibi ???? benim ablam vardir öldürsen acıklı şeyler izlemez. Ingiliz dizilerini izler genelde. Sitcom. Yeğenime de izletiyor gevur dizileri. Çocuk ingilizce konuşmaya başlamış. Evin içinde hep ingilizce konuşuyor ablam. Camon Başak whats your name??abla çocuğu ingiliz yapacaksin insan gibi konuş diyorum. O da ingilizceye dili alışsın diyor??herkes bi alem bu devirde

 97. Ay Mehht bölümleri bir çeşit ya Mehht çok mıy mıy ?? Akash ile evlendi ya bir bölüm izledim önceden Akash bir uçurumdan düşünüyor motorsikletle Mehht salağı Akash diye bağırıyor ?? salak adam uçurumdan yuvarlanmış buda gidip bakacağına bağırıyor bide üst üste giyinmiş montlu şapkalı falan ?? adam kendini kurtarmaya çalışıyor bu bağırıyor öyle bidee gerçek sesi çok ince ya ayy o bölümleri çok saçma ??

 98. DEFNEM VALLAH SEN BENI ARTIK TANIMIŞSIN???? HE VALLAH ACIKLI FILLIMLERI SEVERIM BIRTANEM

 99. Aynen öyle Zülişim Oya kudurdu sonunda. Zenginliğin battığı kuduruk manyak karılar..
  He Tina Duttanin gerçek sesi de çok ince tahta gıcırtısı gibi ?? ama o sese tahammül edemiyorum iyyy..
  ??

 100. Kyzlar menin bir soragym bar men turkce dusunup bilyan konusup bilemokmenin arkadasym bar mana turkce menden pompa yapmak name diymek diyip sorag soraya mana aydayyn

 101. GAMZELİMM bilirim eski evi yapmanın ne kadar zor olduğunı bizde az uğraşmadık annem her boya badana işinde işk önce dökülen yerlere alçınsıva çekerdi elleriyle nemden dökülürdü tekrar boya badana zamanına heyy gidi günlerr ???

  ???

  GAMZELİMM Emrah öyle bir oyun oynadıli Senayla kız cinayet işlediğini sanıyor ne istiyor anlamadım ??? ama gün geçtikçe senin teorin daha aklıma yatıyor ??? pskopat Emrahh

 102. Hee tanıdım Nazım gözümden birşey kaçmaz ??sen seviyorsun melankoliyi. Izledigin diziler tahammül edilir gibi degil..ama bizim halkımız zaten acıyı seviyor böyle umut veren komik şeyler hiç tutulmiyor..

 103. Aynen Defnem Oya coştu ya bakalım daha ne yapacak reytingler düşük olmasaydı belki hala aynı olacaktı ?? Mervenin hakkından gelir belki
  Ya Tina Duttanın sesi gerçekten çok ince kulağa ayrı geliyor hele o bölümde bağırması Akash diye bende demişim ne bağırıyon gitte adamı kurtar demişim ?? Türkçe seslendirmesi Ragini sesi zaten oda ince baya ??

 104. Günaydin kizlar ;) nasilsiniz ? Yaa dün haber vermeden çiktim gitdim çok özür dilerim giremedim dün affedin ? eee neler var neler yok ??
  Benim arkadaşimin dogum güni var 11 mayisda ona hediye hazirliyoruz diger kizlar ile dogum güni olan kiz ile toplam 4 kişiyiz ? ayyy çok heyecanliyim artik gitmicem sadece dün yazamadim ….
  Ayperi hoşgeldin ☺

 105. DEFNEM KIZ BAK YENI GELINDE COK KOMIK BIR DIZI BAK ONUDA ARADA BIR IZLERIM CANIM ONUDA SEVERIM ??

 106. NURDANIM hem ne zordur ya. Ev yapicaz diye başımıza gelmeyen kalmadi. Birgün kayalıklara taş toplamaya gittik yine. Ben diğer uctayim ablam diğer uçta römorkun içine taş atıyız ablam çok sakardır benim korkarim ondan zaten. Koca bi taşı fırlattı ayağıma geldi acısından bayılacaktım ay bi morardi çürüdü ayaklarim resmen günlerce okulda topalladim dersleri dinleyemedim acisindan tırnaklarım söküldü yeniden çıktı ???açtım ağzımı yumdum gözümü sizin yüzünüzden sakat kalıcam birgün eviniz de yerin dibine batsin sizde diye?? ondan sonra ben inşaat işine katilmadim uzun süre ama ablama hiç kizmadim o da şaşırırdı hep niye kızmadın diye.
  ???
  Ayperi anladım kadariyla Türkçe öğrenmek istiyorsun çok yol katetmen gerek yani ugrasman gerek Türkçe zor bi dildir Azerisin sanirim..

 107. Nazım büyük gelişme gizz??
  ???
  Zülişim hep salaklar zaten. Akşam Cennet ile Melisa arabada cayır cayır yaniyor Arzu dikelmiş hayirr diye ağlayıp bağırıyor salak kari gidip camlari kirsana. Elinden gelse çekirdek citleyip izliycek????? bu Selimle cennet evlenirken Cennet iftiraya uğradı selim terk etti yine noldu sen izleyebildin mi? Ayy bayilacam sonunda. Arzu Kayanin evini yakıp gitti???
  ???
  HOŞGELDİN Manya önemli değil sen bak keyfine kuzum gez dolaş partilerde??

 108. Hoşbuldum Naz abla iyiyim , sen nasilsin ? Inşallah iyisindir ☺
  Hayir Defoş Ayperi Türkmen bence yani bence ? bu arada nasilsin?
  Kizlar hepiniz nasilsiniz , iyisinizdir Inşallah ???

 109. NURDANIM ben dizi sektöründe çok az yanıldım şimdiye kadar. Bu Emrah Senaya bakarken ekran alev aliyor yeminlen?????
  Sen analari bir diyince duraksadım tabi konduramadim. Ama belli olmaz sürprizli hayat. LAKİN bir kardeşe atılan bakışlar göremedim o psikopatta gayet tutkulu bakıyor ???

 110. Yok Defoş ben dün partide falan dolaşmadim internetim-de sikinti çikti o yüzden giremedim bu gün iyi internet ve burdayim işte ☺
  Bu gün ne hediye edicez , dogum günini nasil bir mekanda kutlicaz plani yaptik plani işletmeye çarşambada başlicaz ? birde surpriz olmasi lazim ? ama dogum güni kizi bir rahat birakmiyorki o yüzden çarşamba akşam onu çagirmadan diger kizlar ile birimizin evine toplanicaz ??

 111. KIZ DEFNEM NEDIR BU EVLERDEN CEKTIYIMIZ BIZDE EVIN TEMELINDE BASLADIK EVI YAPTIK HEPSI TEMIZLEDI ANNEM KALKTA FEYANSLARI BITTI BIZDE TEMIZLIYINI YAPALIM DEDI BENDE TAMAM DEDIM ZATEN SABUN GIBI KAYGAN ANEMDE KALKTI CAMAŞI SU KULLANDI BENDE TERLIK FILAN GIYMEDIM BIRSEY OLMAZ DEDIM ONCE CAMLARDAN BASLADIM TAM CAMI SILDIM AYAGIMI YERE INDIRDIMKI SANKI BENI HAVUZA ATAR GIBI UCTUM YERE YAPIŞTIM????? CENEME TAM 8 DIKKIŞ VURDULAR VALLAH AYYY O TEMIZLIKTEN GERI KALSAYDIM BOYLE OLMAZ BIR HAFTA BOYUNCA CORBA ICMEKTEN ICIM ŞIŞTI VALLAH ???????

 112. Kizlar AYPERI diyor ki
  Ben Türkçe anliyorum ama konuşamiyorum benim bir arkadaşim var pompa yapmak ne demek diye soru soruyor bana anlatabilirmisiniz diyor pompa yapmagin ne demek oldugunu ??
  Hakkat kizlar pompa ne demek ilgimi çekti …

 113. MANYAN TESSEKUR EDERIM CANIM COK SUKUR IYIYIM SENDE HEP IYI OL GUZELIM BENIM ❤❤

 114. Yeni
  Özet
  Gelmiş
  …………
  NASILSINIZ

  KÖRDÜĞÜM

  AİLESİİİ
  ………

  Sizleri çok özledim ya ??

 115. Defnem Melisa Cennetin aklına girdi evlenme diye Salak Cennet Selimi nikah masasında koydu ya adam kaldı öyle ?? Cennet ben seninle evlenemem dedi bıraktı gitti adamı Arzu denize düştü oda ayrı bir dert Kaya ile Arzunun yanında bir tane adam vardı Kaya onla baya kavga etti sonunda Arzu düştü denize ?? ya aynen Arzu bir kurtaramadı kızlarını ateşin ortasında ağlayıp durdu hayır diye

 116. HANI NERDE YENI OZET KÖRDÜĞÜM BEN GÖREMEDİM HELINCIM..
  Kızlar nerde yeni özet goremedim ben

  1. DEFNE CNM BU GÜN OKULDA İŞLERİM VARDI GEÇE ONUNLA UĞRAŞTIM O YÜZDEN YAZAMADIM ŞİMDİ 2 PART YAZIP VERECEĞİM CANIM ARKADAŞIM

 117. Manyacım hayırlı günler pompa yapmak galiba arabalara oluyor ya hani tekerleri şişirmek için galiba aklıma o geldi ??

 118. Ay Nazım kıyamam sana ne acilar çekmişiz
  ???
  Ay Zülişim hakket salak ya sopalik cennet ayni icca
  ???
  Manya Ayperi kördüğüm ozetini okumus belliki. Yani bomba demek istiyor Radhotun elindekini. Bomba patlayıcı demektir. Nukleer silah. Turkmenistan bombaya ne der bilmiyorum. Ha bi de pompa var o farkli:Pompa sıvıları taşımak için kullanilan mekanik araçtır. Su pompasi deriz. Basınç ile sıvı aktarimini saglar. Hanimefendi hangisini sordu bilmiyorum. Münasip dille anlatirsin artik

 119. CNM ARKADAŞLARIM BU GÜN OKULDA İŞLERİM OLDUĞU İÇİN AKŞAM KÖRDÜĞÜM YAZAMADIM. ŞİMDİ GELDİM MAKARNA SUYU KOYDUM O PİŞERKEN BENDE KÖRDÜĞÜM ÖZETİ YAZAYIM BANA SÖYLEMEK İSTEDİĞİNİZ BİR ŞEY VAR MI? SİZLERİ RAHATSIZ EDEN VAR MI?

 120. Iyi olmana sevindim Naz abla ☺
  Teşekkürler Züliş nasilsin ?
  Defoş bizdede bomba denir yani anliyorum bomba’nin ne oldugunu, pompa’yi anlamadim teşekkürler anlattigin için ? Ayperi pompa’yi sordu onada arkadaşi sormuş bilmem ni için napcak ki pompa’yi ? ay tamam tamam uzattim konuyu bana ne ? Napcaksa yapsin ???
  Kizlar konu bulalim mi ?? Hmmmmm ne sorsam ne sorsam ?????
  Ay kafama hiç bir şey gelmiyor , peki sizin fikiriniz varmi ??

 121. Allah kolaylik versin FILIZ ☺ sabirsizlaniyorum özete peki okuldaki işlerini hal ettinmi ?

  1. mezun olurken bir çok işlem var daha sınavları geçebilecek miyiz belli değil bir sürü evrak oda yetmez miş gibi mezuniyet hazırllarında görev verildi onunla uğraşıyorm iş ta canım :) ama çoğunu hallettim

 122. Okula gittim hafif hafif yağmur yağıyor çok hoş ??? GAMZELİMM Emrah henüz anneden öz kardeş olduğunu bilmiyor. Belkide yeni entrikalar çıkar bilmiyorum. ??? bir kaç haftadır bakamıyorum Saadet evleniyor vartolu tutuştu. Çarşambayı sel sevdiğimi el almış diyor ??? bakalım ne olcak Yamaç çok çırpınıyor herkese ayrı ayrı ??? ???

 123. Aynen Defnem ya Cenneti orada boğasım geldi resmen Selim gibi birini bulmuş bide nikah masasında koydu adamı demişim ki kızım Cennet sen çekil ben geçerim yerine demişim Cennete halla halla ?? bu Cennet İccannın Türk versiyonu resmen

 124. Ama Yamaç da Saadetin evliliğini onaylamakla çok ayip etti NURDANIM Vartoluya bu yapilmaz. Bir de vartolu daha çok tutuluyor halk tarafindan.
  Çok sempatik hakkaten
  ???
  Alemsin Manyoş ya güldüm ??
  ???
  FILIZIM BENI YANLIŞ ANLADIN. BEN YENI OZETI FALAN SORMADIM MERAK ETMIYORUM. SAYFA DA DOLMADI ZATEN. HELIN YENI ÖZET GELMİŞ HADI DIYE GIRIŞ YAPTI. ONDAN SORDUM. VAZEN ANASAYFAYA SAKLIYORSUN YA.. RAHAT OL SEN KARNINI DOYUR..
  EXCUSE ME ;)

  1. estafirullah defne sizler için elimden ne gelirse yapıyorum ben seni sen de beni biliyorsun yeni özet de geldi :)

 125. Onaylamadı ki babası ve annesi vartolunun damarına basmak için yaptılar ama Saadete sordular oda kabul etti ?? Yamaç dedi abla neden kabul ettin. Saadette babam istemiş dedi. ??. GAMZELİMM sezon finali olcakmış bakalım Haldun dormen kim olarak katılacak. Seviyorum çukuru aksiyonlu aşkı dozunda entrikası yerinde acısı kıvamında dizileri seviyorum. Böyle mıy mıy oturulan insanları sümsük kızları fazla acıyı sevmiyorum. Şimdilerde İdrisin eski aşkı Melihayı merak ediyorum.

  1. Tam bir senaryoya bağlı değiller neredeyse her hafta yeni bir düşman geliyor YAMAÇIN aklını geçiriyorlar. Adam sevdiceğiyle bir mutlu olamadı. Şimdi Senada mutsuz huzursuz vicdan azabı çekiyor adam öldürdüğünü sanıyor

 126. Ay Zülişim ya Cenneti itekleyip
  oturaydın sen basaydin nikahi Selime???
  ???
  Bakalim NURDANIM hangi sürprizlere gebe ÇUKUR ???

 127. Aynen Defnem ya Cenneti yanına gidip kolundan tutup çekil kız diyormuşum ne değişik olur ?? ya Melisa haini yüzünden kaçırdı gül gibi çocuğu adam ağzı açık kaldı ?? ne oldu diye bu Cennette akıl fikir yok diyelim Allah akıl fikir versin ????

 128. Suudi Arabistan kralı VATİKANLA anlaşmış MEDİNEYE kilise yaptırılacakmış. Neymişş ILIMLI İSLAM. Cinlerim tepeme geldi. Dokunmayın EFENDİME çalmasın kabrinin başında çanlar. İSLAM GELMESİYLE TÜM DİNLERİN HÜKMÜ BİTMİŞTİR. Yahuuu bunlar ne yapmaya çalışıyor KABEDE RAVZA-İ MUTAHHARADA GAYRİ MÜSLİM GÖRMEK İSTEMİYORUM

  1. haber izlemiyorum nurdanım kafam farhat yoksa böyle haberleri görünce, şehit haberi görünce çok üzülüyorum

 129. Zülişim bizim oralarda bi laf vardir.
  Akıl yok fikir neylesin
  Abdül bey hanımını boşamış Bekir neylesin???? yani elinden ne gelir ki demek istiyor o hesap ;)
  ???
  Hoş çocuk NURDANIM benle yaşıt zaten?? iç giciklayici sesi var bir de??
  Sanmıyorum kilise yapılacağını bu hiç hoş olmaz herkesi rahatsız eder. Rabbimin izin vereceğini bu işin hasıl olucani sanmıyorum..
  Bir orada eksikti zaten kilise çok hoşgörülü yuz maşaallah gitsinler başka yerde günah çıkarıp vaptiz olsunlar??

 130. Ya bu Vatikan Hristiyanların baş papası değil mi tövbe tövbe adamlar orayadamı göz diktiler ya bizim kutsal yerimiz Medine kilisenin ne işi var değil mi tövbe tövbe ??? evet dünyada bütün dinlerin başında İslam dini var İslamın gelmesiyle diğer dinler zaten hükmü bitmiştir ya bu Hristiyanlar bir çeşit sırf dinlerini yaymak için misyonerlik kullanıyorlar tövbe tövbe ?? bırakın bizim kutsal yerimiz olan Medineyi ne ılımlı İslam mı sırf dinlerini yaymak için yapıyorlar işte ??

 131. GAMZELİMM anlaşma imzalanmış güya google ye yazın da bakın sinir oldum. Adamlar dünyaya algılarını kapatmışlar. Müslümanlar ölüyor eziyete uğruyor. Tacize tecavüze uğruyor onların umru değil. Kilise yapılcakmış hemde MEDİNEYE

 132. Rabbim izin vermez elbette asırlar öncesinden ebreheye kabı yıkma ya izin vermediği gibi fakat biz Müslümanlar varken Rabbime mi kaldı koruması biz böyle oturalım sessiz Seda’sız sesimiz çıkmasın Rabbimden medet bekleyelim mucize olsun gökten onlara yok edecek Bela insin

 133. Ban doğruyu soylediyimde inanmasalar ve bana tokat atsalardi ban onlara bisey demam hic biriylede kunusmam anneme anne demam yanlarindan sonsuza dek giderim tek bir sozum olucak kutu insanlara Allaha haval edip Allahindan bul derim iyi insanlara Allaha emanet olun derim kendinize iyi bakin derim ve bunun icin pisman olacaksiniz diyip cykar giderim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu