Gelinim Mutfakta

9 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Sonucu Açıklandı! [Bugün Çeyrek Altını Kim Aldı]

Gelinim Mutfakta 9 Mayıs Pazartesi günün birincisi ile Pazartesi puanları sonucu belli oldu! 9 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı?  9 Mayıs Pazartesi puanları sonucu en yüksek puanı kim aldı? Nursel Ergin Pazartesi kaç puan verdi? 09/05/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Yeni gelen kaynana nasıl puanlar verdi? Hangi kaynana gelinin tabağına beş puan verdi? 9 Mayıs Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? Miyase bugün kaç puan aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> 6 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (10/05/2022) 9 Mayıs Pazartesi günü Miyase 18 puanla günün birincisi olurken, Senanur 13 puanla günün sonuncusu oldu. Bu hafta yarışmaya dahil olan Edanur ise 14 puanla günü üçüncü sırada tamamladı.

=> Gelinim Mutfakta 30 Mayıs Pazartesi Günün Birincisi ve sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 9 Mayıs Pazartesi Puanları ile Pazartesi puan durumu sonucu %100 netlik kazandığında, bu hafta yarışmaya gelen yeni gelinin alacağı puanlar ile kaynanasının vereceği puanlar, bu haftanın kaderini değiştirecektir.

=> 23 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu öğrenmek için tıklayınız.

9 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Yeni gelen yarışmacılar bu hafta ilk bölümde düşük puanlar alması halinde, eski yarışmacılar bu hafta yine yarışmada kalacağının habercisi olacaktır.

=> 16 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Bugün 9 Mayıs Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 9 Mayıs Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> Gelinim Mutfakta Bilezikleri 13 Mayıs Cuma Kim Aldı sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Geçtiğimiz hafta Miyase beş bileziği kazanan isim oldu. Böylelikle 59 bileziği elde eden Miyase, Ezgi ve Elif’in 90 bilezik sayısından sonra 59 bilezikle üçüncü sıraya adını yazdırmayı başardı.

=> Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Cuma Miyase mi Elendi sonucu öğrenmek için tıklayınız.

9 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları ile haftanın ilk puanlaması başlayacak. Miyase yine bu hafta iddialı isimler arasında adı zikredilse de Damla bu haftaya damga vurup, beş bileziği almak istiyor. Bundan dolayı bugün Damla’nın alacağı puanlar, şimdiden merak konusu oldu.

=> 13 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 9 Mayıs Pazartesi Puanları Verecek Kaynanalar

Yarışmadan iki defa farklı sebeplerden dolayı ayrılan, üçüncü defa yarışmaya dahil olan Damla ilk geldiğinde Miyase ve Yeşim’e bilezikleri kaptırmayacağını söylemişti. Lakin gelinen son noktada o iddiasını henüz tam olarak ortaya koyamadı.

=> 12 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi sonucu için lütfen tıklayınız.

Bu hafta yarışmaya elenen Gözde’nin yerine dahil olan yeni yarışmacı, sonu Gözde gibi olmasını hiç mi hiç istemiyor. Bundan dolayı, bugün Gelinim Mutfakta 9 Mayıs Puanlama sonucunda, en yüksek puanları alıp, kendisini kanıtlamamanın planını yapıyor.

=> Gelinim Mutfakta 11 Mayıs Çarşamba Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

9 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Damla

Miyase kaynanası Sevilay ile yaşadığı soruların artarak devam etmesine karşın, Miyase geri adım atmayıp, adeta yangına körükle gidiyor. Aynı yarışmada birlikte yarışan kaynanasının resmini asmak yerine kendi annesinin resmini asmasına karışı, Sevilay kaynana şöyle söyledi. İşte Kaynana Sevilay’ın o sözleri; 

“Beni mumla ararsın mumla!” Yarışmacı Kaynana Sevilay

Sözleri ile kaynana Sevilay, Miyase’nin yaptığının yanlış olduğunu, kendi resmini asması gerekirken dünürünün resmini asmasına sinir oldu. 

Senanur geldiği ilk hafta bilezikleri alsa da son bölümde Gözde ile eleme potasına düşen yarışmacı oldu. Buna rağmen Senanur Gözde ile birlikte girdiği mücadeleden galip çıkan isim oldu. Senanur bir daha eleme potasına düşmemek için 9 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını almak istiyor.

=> 10 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

9 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Senanur ve Kaynanası Songül

Son zamanlarda Miyase haftanın ilk iki bölümünde kötü performans gösterirken, sonradan iyi puanlar alıp, beş bileziği kazanmaya başladı. Damla da bunun farkında olarak, bu hafta Miyase’nin yi puanlar almasını engellemek istiyor.

Senanur iyi giden performansına karşı aldığı kural hatasından dolayı ceza puanları, Senanur’un bilezikleri alamamasına en büyük engel oldu. Senanur, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama öncesinden yemeklerinden kural hatası yapmadan iyi puanlar almanın hesaplarını yapıyor.

Senanur geçtiğimiz hafta iki bölümde Senanur iki defa kuraya kalarak çeyrek altını kazanan isim oldu. Damla da bu konuya dikkat çekmek için Senanur’a şöyle söyledi; İşte Damla’nın o sözleri

“Senin artık yeni adın Kuranur! Kuraların kraliçesi!” Yarışmacı Damla

Sözleri ile yarışmacı Damla, Senanur’un çeyrek altınları sadece şans eseri kazandığını, aslında başarılı bir isim olmadığını dile getirmek istedi.

9 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de Miyase beş altın bileziği kazanan gelin oldu. Böylelikle Miyase 59 bilezik sayısına erirken, bu hafta yarışmaya dahil olan Gözde ve kaynanası Emine hanım da yarışmadan elenen isimler oldu.

Senanur ile Damla bu hafta kendilerini kanıtlamak ve bileziklerine yenilerini eklemek istiyor. Bu sebeplerden dolayı her iki yarışmacı da adını yeniden duyurmak için bugün Gelinim Mutfakta 9 Mayıs Pazartesi puanlaması sonucunda, en yüksek puanı almak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 9 Mayıs Pazartesi Puan Durumu

9 Mayıs 2022 tarihinde Nursel Ergin’in vereceği, 9 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak olan yarışma programı, 13 Mayıs Cuma günü son kaynananın vereceği puanlama ile haftayı noktalayacak. Haftanın ilk bölümünde verilecek toplam puanlar sonucu olan, Gelinim Mutfakta 9 Mayıs Pazartesi puan durumu sonucun da en yüksek puanı alan yarışmacı, rakipleri karşısında büyük bir avantaj elde edecek.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Geçtiğimiz hafta bilezikleri kazanan Miyase bu haftada bilezikleri alıp, toplam bilezik sayısını 64’e çıkartmak isterken, Damla buna engel olacak en iddialı isim olarak buna karşı durmak ve engel olmak istiyor.

Yeşim elendikten sonra kolay rakipleri karısında bir bir bilezikleri kazanan Miyase, bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olup bilezikleri bu haftada alabilmek için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 9 Mayıs Pazartesi Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Damla ve Kaynanası Nuray

Haftanın birinci bölümünde en fazla puanı elde eden yarışmacılar, bugün 9 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, büyük bir avantaj elde edecek. İşte o avantajların bazıları;

 1. Haftanın başında rakiplerini geride bırakma
 2. Eleme potasında uzak kalmak
 3. Elinin lezzetini kanıtlamak
 4. İddialı bir yarışmacı olduğunu göstermek
 5. Haftanın ilk çeyrek altınını kazanmak
 6. Puanlama olarak en yüksek puanı elde etmek
 7. Bu hafta bilezikler için ilk hamleyi yapmak
 8. Puan durumu sonucuna göre ilk gün birinci olmak
 9. Rakiplerine ilk günden göz dağı vermek
 10. İlk gün en yüksek puanı almak

Yukarıda ki verilen bu avantajlara bir çok avantaj eklenebilir. İşte dört yarışmacı da Pazartesi puanlaması sonrasında bu avantajların hepsini elde etmek için kolları sıvadı.

Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? 9 Mayıs Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Damla kaç puan aldı? 9 Mayıs 2022 Pazartesi en yüksek puanı kim aldı? Yeni gelen yarışmacı kaç puan aldı? 9 Mayıs 2022 Pazartesi çeyrek altını kim aldı? İşte bu soruların cevapları, hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde kesin olarak verilmiştir.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 9 Mayıs Puanları (09/05/2022 Pazartesi)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

9 Mayıs Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Miyase: 3
Damla: 1
Senanur: 5
Edanur: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Gülten’in verdiği Puanlar

Miyase: 1
Damla: 5
Senanur: 3
Edanur: => Gülten’in Gelini 4

*************************
” 9 Mayıs 2022 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Songül’ün verdiği Puanlar

Miyase: 5
Damla: 1
Senanur: => Songül’ün gelini 1
Edanur: 4

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Miyase: 4
Damla: => Nuray’ın Gelini 5
Senanur: 1
Edanur: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5
Damla: 4
Senanur: 3
Edanur: 1

*************************

Gelinim mutfakta 9 Mayıs Pazartesi Toplam Puanlar

Miyase 3 1 5 4 5 18
Damla 1 5 1 5 4 16
Senanur 5 3 1 1 3 13
Edanur 4 4 4 1 1 14

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (9-13 Mayıs Haftası) – Pazartesi

*************************

Miyase: 18
Damla: 16
Senanur : 13
Edanur: 14
*************************

Gelinim Mutfakta 9 Mayıs Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

9 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MİYASE
Gelinim Mutfakta 9 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ MİYASE
9 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  SENANUR

************************* 

Gelinim Mutfakta 10 Mayıs Salı Fragmanı İzle

9 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları ile puanlaması sonucunda bugün çeyrek altını kim aldı? sorusu kesin olarak netlik kazandıktan sonra gözler, haftanın ikinci bölümüne çevrilecek. İşte haftanın ikinci bölümü ile ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 10 Mayıs Salı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

12 Yorum

 1. Kaynanalar niye ögle yapiyorsunuz ayip oluyor
  miyaseye 5 leri verin ondan başkasi yemek yapamiyormuş öbür gelinlere 1 verin gitsin

 2. Miyase gösteriş yapan sensin bu ne şımarıklık bu ne ukalalık ya biraz terbiye biraz saygı ya artık ne alırsan al ama git git git

 3. Programın başlarında miyase’yi daha sempatik buluyordum. Ama program ilerledikce çok şımardı ya da gerçek yüzünü gösterdi. Sanırım evinde ayna yok!
  Ayna olsaydı böyle davranmazdi
  Çünkü aynada iğrenç, kendisini dünyanın merkezi sanan itici birini görürdü. Al miyase’yi vur damlaya
  O da düğünde günlüğü 30-40 bin liraya limuzin istiyor. Genc nesil Nereye gidiyor sonumuz hayır olsun

 4. ekip nasıl olsa çeyrek cepte miyase nin koruma altında olduğunu gizlemek için sunucu ya 3 verdirdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu