Gelinim Mutfakta

9 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Netleşti! 9 Mayıs Puanları İle Günün Birincisi Kim

Gelinim Mutfakta 9 Mayıs Perşembe günün birincisi kim oldu? Bu gün artık köprüden önceki son çıkış misali eleme potasına düşecek olan gelin ile bilezik yarışında en önemli iki ismin belirlenecek. Geçtiğimiz bölümde 19 puan alarak harika çıkış yapan Ceren hala en düşük puana sahip olsa da diğer rakipleri ile arasındaki puan farkını azaltmayı başardı. Bu başarısını devam ettirmesi halinde 9 Mayıs Perşembe puanları sonrasında eleme potasına Ceren değil bir başka isim düşecek. Ezgi Rakiplerine fark attığı için Güngör ile Gülcan ikilisinden biri eleme potasına düşme ihtimali ortaya çıktı. Not: Gelinim Mutfakta 9 Mayıs Perşembe Puan Durumu sayfanın en sonunda verdik.

=> 9 Mayıs 2022 Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu öğrenmek için tıklayınız.

==> 20 Mayıs 2019 Pazartesi ile 24 Mayıs 2019 Cuma haftasında kaynanalar şu an da 24 Mayıs puanlarını vermekte. O anları görmek ve sonucunu öğrenmek için [pembebuton]23 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Bugün kim birinci[/pembebuton] sorusunu cevapladığımız yazımızı okuyabilirsiniz. 

Bugün eğer Ceren eleme potasına düşmez ve bir başka gelin eleme potasına düşecek olursa uzun bir süreden sonra haftanın ilk iki günü sonuncu olarak bitiren yeni yenin ikini defa kurtulduğuna şahit olacağız. %99 oranında yeni gelen ilk iki gün günün sonuncusu olması halinde kesinlikle Cuma günü eleme potasında yarışıyordu. Eğer Ceren, Gelinim Mutfakta 9 Mayıs Perşembe Puanları sırasında yine en yüksek puanı alıp eleme potasından kurtulacak olursa bu başarıyı gerçekleştiren ikinci gelin olacak. İlki İlhame hanımın gelini Hatice olmuştu.9 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Fatih Ürek Açıklarken Görüntüsü

9 Mayıs 2019 puan durumu sonucuna geçmeden önce verilen fragmana göz gezdirdiğimde Güngör bu gün kendisine puan veren kaynanalar çok sitemkar konuştuğunu olmamış tabaklarla beni eşit yaptınız diyerek bu gün Güngör için kötü bir puanlama olacağınını sinyalini de almış olduk.

==> 13 Mayıs 17 Mayıs haftasında birazdan kaynanalar 16 Mayıs puanlarını vermek işçin sunum kısmına gelecekler. O anları görebilmek için [pembebuton]Gelinim Mutfakta 16 Mayıs Puanları[/pembebuton] hakkındaki yazımızı gelip görebilirsiniz. 

Gelinim Mutfakta son bölüm de Gülcan, Ezgi ile arasında bulunan 6 puan farkı kapatmasını beklerken Ezgi arada bulunan 6 puan farkı Çarşamba puanlama sonrasında 9 puana çıkarmayı başardı. Aradaki bu fark 5 puanını altına düşmediği sürece Ezgi için 10 Cuma günü ekrana gelecek olan bölümde kolay bir yarış olacak ve bilezikleri alacaktır. 

==> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 10 Mayıs Cuma Puan Durumu[/mavibuton] için Lütfen Tıklayınız.

9 Mayıs Perşembe Puanlaması başlamadan önce bu hafta kendi gelinin bulan kaynanalar kimler dediğimde sadece Reyhan hanımın ismini görebiliyorum. Reyhan bir kez Ezgi’yi bulurken diğer kaynanalar hala kendi gelinlerinin tabağını bulamadılar. Bu durum elbette Reyhan ile Ezgi ikilisine yarayacak. Bugün verilen puanlama sonrasında, Reyhan kendi gelinin bulamadığını verilen fragmanlardan anlayabiliyoruz. 9 Mayıs 2019 Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını alan gelin Ceren ile kaynanası

Geçtiğimiz hafta bugün günün birincisi olan gelin Gülcan idi. Gülcan iki haftadır Perşembe günleri birinci olup bilezik yarışında yeniden sahneye çıktığı Perşembe günlerindeki başarısı bu güne sirayet edecek mi?   olmuştu. Lakin Gülcan’ın fragmanlar da verilen puanlara itiraz etmesi nedeni ile bu gün birinci olamayacağını düşünüyoruz. Gülcan, 9 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puan Tablosu sunucunda Ezgi ile arasında bulunan 9 puan farkın en kötü ihtimalle 5’e düşmesi için çaba sarf edecek.

İlk geldiği hafta ve sonrasında iyi performans gösteren Güngör, her geçen gün geriye doğru gidiyor. Yarışmada kaldıkça tecrübe kazanılması ve daha iyi puanların alınması gerekirken, Güngör yarışmada kaldıkça daha düşük puanlar almaya başladı. Sevim hanım kendi gelinin tabağını bulamaz oldu. Bu başarısızlık silsilesi sonucunda elbette bir karşılığı olacak. Dikkat: Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu bu yazınını sonunda verdim. 

Bu hafta kim önce yada haftalık toplam puanlar açısında gelinlerin son puan durumu ne yönde değiştiğini görelim. Ezgi 43 puanla zirvedeki yerini korumayı başarırken, Güngör de 35 puanla ikinci sırada kendisine yer buldu. Gülcan da ise geriye doğru bir gidiş var ve 33 puanla üçüncü sırada yer alıyor. Son sırada olan ve en yakın rakibi ile arasındaki puan farkını 12 puandan sadece 2 puana düşüren ve 31 puanla şimdilik son sırada yer alan Ceren, bugün ya tama yada devam mücadelesi verecek.

Gelinim Mutfakta 9 Mayıs Puanları Ve Son Puan Durumu

Nesibe hanım kendi gelini Ceren için henüz kameralara alışamadığını ama hakikaten çok güzel yemekler yaptığını söylese de diğer kaynanalar çok da inanmadığını görmüştük. Ancak son puanlama sonrasında Ceren 19 puan alıp kendisi kanıtlamak için bir fırsat çıktı. Ceren bu başarısını devam ettirip, Bugün Gelinim Mutfakta günün birincisi olmalı. Akis taktirde, Cuma günü eleme potasında yarışacak. Yeni gelen ve ilk haftasın da eleme potasında yarışan gelinler %100 olmasa da büyük oranda eleme potasında yarışan yeni gelin elendiğini gördük. Not: Son puan durumu bu yazınını en sok kısmında bulabilirsiniz.9 Mayıs 2019 Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Gülcan Ve Kaynanası

9 Mayıs Perşembe Çeyrek altını kim aldı? Şu ana kadar yarışma başladığı günden beri en çok çeyrek altını Ezgi aldı. Yanılmıyorsam, Ezgi 44 çeyreğini kazandı. Her gün yeni bir rekora imza atan Ezgi bugün çeyrek altını kazanan gelin olabilecek mi? Elbette 9 Mayıs puanları sonrasında ortaya resmi sonuçlar çıkacak. Lakin biz son puanlamaya kalmadan sonuçları açıklayacağız.  Not: 9 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta puanlama kısmı yazınını en son kısmında verdik.

Güngör genel de yeni gelen gelini kendi safına çekip, Ezgi ile Gülcan’a karşı tavır alması için elinden yapıyordu. Bu sayede yeni gelen gelin Ezgi ve Gülcan ile uğraşmaktan yemeklerine istediği gibi adete olamıyor veya heyecan yapmasına, panik içinde yemeğinin yapmasına neden oluyordu. Bu hafta yarışmaya katılan yeni gelin Ceren’i kendi safına çekemeyen Güngör, yeni bir taktik denedi ve Gülcan ile Ezgi’nin tarafına sürükledi. Not: 9 Mayıs 2019 Perşembe puanlama aşaması yazının en son kısmında verdik.9 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu Güngör İle Kaynanası Sevim

Gülcan geçtiğimiz hafta, aldığı bileziklere bu hafta da bir yenisi ekleyip, toplam da 38 yapmak istiyor ama hem aldığı puanlar hem de en önde olan Ezgi ile aradaki farkı açması nedeniyle bu hafta Gülcan bırakın bilezik kazanmayı, eğer Ceren bugün de yüksek puan alacak olursa, Gülcan eleme potasına düşme ihtimali var. Tabi her şey kaynanaların bugün vereceği puanlar sonucunda 9 Mayıs Perşembe gelinim mutfakta toplam puanlar da aldığı sıralama ve birinci ile arasındaki farkın büyük etkisi olacak.Gelinim Mutfakta 9 Mayıs Perşembe Puanlama Ve Sunum Yapıldığı An

9 Mayıs 2019 Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu ve kaç puanla bu birinciliği aldığını hemen alt kısımda bulunan puan tablosunda vereceğim Ancak öncelikle kaynanaların bu gün puanlama yapabilmesi için gelinlerin yapacağı günün yemeğinin adını ve sonrasında malzeme listesini açıklamak istiyorum. Not:  Perşembe Puan Tablosu yazının alt kısmında verdik.

Sözlerimi uzatmadan bugün kim kazandı? yada bugün kim birinci oldu? sorusunun cevapları günün yemeğinin malzeme listesinden sonraki başlıkta verilmiştir.  

Gelinim Mutfakta 9 Mayıs Kadayıf Mantısı Malzemeleri

 • 100 gram kıyma
 • 1 çay kaşığı kadar köfte baharı
 • 1/2 çay kaşığı karabiber
 • 1/2 çay kaşığı kimyon
 • 1/2 çay kaşığı pul biber
 • 250 gram kadar kadayıf
 • 1 demet kadar maydanoz
 • 2 çay kaşığı galeta unu
 • 1 çay kaşığı tuz

Gelinim Mutfakta 9 Mayıs Günün Yemeği Kadayıf Mantısı Malzeme Listesi 1

Yoğurt Sosu İçin;

 • 3 su bardağı yoğurt
 • 2 çay kaşığı kadar tuz
 • 3-4 diş sarımsak

Gelinim Mutfakta 9 Mayıs Perşembe Günün Yemeği Kadayıf Mantısı Malzeme Listesi 2

Domates Sosu İçin;

 • 4 çorba kaşığı tereyağ
 • 2 tatlı kaşığı biber salçası
 • 2 tatlı kaşığı kadar biber salçası
 • 4 çorba kaşığı kadar domates püresi
 • 1 çay kaşığı tuz
 • 2 dal taze kekik
 • 1 dal taze nane

Gelinim Mutfakta 9 Mayıs 2019 Günün Yemeği Kadayıf Mantısı Malzeme Listesi 3

Fatih Ürek bu hafta özellikle Ramazan ayında hem pratik hem de sahur ile İftar da yenilebilecek menüleri gelinlere yaptırıyor. Bu gün seçtiği yemek ise iftarda kolaylıkla yapılabilecek bir yemek olduğunu söylemek iterim. Yarışmacı gelinene bugün Fatih Ürek 45 dakika süre verdi. Lakin, bu süre oldukça fazla diyebilirim. Evlerimiz de bu süreyi çok rahat bir şekil de yapabilirsiniz. 

Gelinim Mutfakta 9 Mayıs Puanları (09/05/2019 Perşembe)

*************************
9 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verildiği An Gelinler*************************

Kaynana Sevim‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 4
Gülcan : 1
Güngör : => Sevim’in Gelin 5
Ceren : 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 3
Gülcan : 2
Güngör : 1
Ceren : 5

*************************
” 9 Mayıs 2019 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nesibe‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan : 1
Güngör : 4
Ceren  : => Nesibe’nin Gelini 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Güngör 1
Ceren : 2

*************************

Gelinlerin 9 Mayıs 2019 Perşembe Toplam Puanları

Ezgi 4 3 3 3 13
Gülcan 1 2 1 5 9
Güngör 5 1 4 1 11
Ceren 3 5 5 2 15

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (6 Mayıs – 10 Mayıs Haftası) – Perşembe

Ezgi      : 42 + 13 = 55
Gülcan : 33 + 9 = 42
Güngör : 35 + 11 = 46
Ceren   : 31 + 15 = 46

Dikkat ==> Bu hafta Cuma günü Yani Yarın Kim elendiğini Ve Bilezikleri Kimin Aldığını öğrenmek için instagramdan bizleri takip edebilirsiniz. Bu hafta Final de sürprizler var. İnstagram adresimiz “dizicenter_net” profil adresi sitemize aittir. 

Gelinim Mutfakta 9 Mayıs Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

9 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ CEREN
Gelinim Mutfakta 9 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ CEREN
9 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ GÜLCAN

*************************

Gelinim Mutfakta 300. Bölüm 10 Mayıs 2019 Perşembe Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu