Zuhal Topal'la Sofrada

9 Mayıs Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu İçin Şeyma Kaç Puan Aldı? Zuhal Topal Bugün Kaç Puan Verdi?

9 Mayıs Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Şeyma Ağyar yarışacak. Aslen Kastamonulu olan Şeyma yarışmaya katılmak içi Adapazarı’ndan geldi. Bakalım elinin lezzetini bu gün kaynanalara hissettirebilecek mi? Sosyal medyadan pasta yapıp satan gelinimiz hem kendisini hem de nasıl yemek yaptığını bir nevi bugün kanıtlamak istiyor. Bu yüzden, 9 Mayıs Perşembe Puanları yarışmanın gidişatını değiştirirken Şeyma da kendisini kanıtlama imkanı bulacak. Not: 9 Mayıs Zuhal Topal’La Sofrada Puan Durumu (son) yazının en son kısmında bulabilirsiniz. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 9 Mayıs 2022 Pazartesi Puanları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

==> 13 Mayıs – 17 Mayıs haftasında şu an da Perşembe günü yarışmacısı yemeklerini yaptı ve kaynanalardan yüksek puanlar almayı bekliyor. Lakin kendi kaynanası Bediha hanımın verdiği hafta boyunca düşük puanlar nedeni ile [pembebuton]16 Mayıs Zuhal Topal’la Sofrada Puanlaması[/pembebuton] oldukça tansiyonu yüksek geçecek. O anları görebilmek için tıklayınız.

Bu hafta İlk gün sunucumuz, Hilal’e 6 puan verirken Salı günü yarışan Esra’ya 8 puan verdi. Son bölüm de yarışan Berna’ya 7 puan verdi. Gördüğümüz kadarı ile sunucumuzun en fazla puan verdiği Esra şu an Son Puan durumuna göre birinci sırada yer alıyor. Anlayacağımız sunuşumuzun fazla puan verdiği puanlama açısında çok iyi avantaj sağlıyor. Bu sebeple Şeyma’ya 9 Mayıs Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunu önemli bir hal aldı. Zuhal Topal Yemek Programı 9 Mayıs Yarışmacısı Şeyma Ağyar'ın Ailesi 

Haftanın artık sonuna doğru geldik. Bugün verilecek puanlamayı geriye bıraktığımızda, final günü puanlaması kalacak. Şeyma, diğer günlerde yarışan gelinlere nazaran, daha şansız olduğunu söyleyebilirim. Yarışan kaynanaların, yarışmayan kaynanalara göre sayısınını artması nedeni ile yüksek puanlar vermeyeceği düşünüyoruz. Ancak Bugün Zuhal Topal’ın verdiği puan Şeyma’nın alacağı puanları bir nebze olsun dengede tutacak. 

==> Oldukça çekişmeli geçen bu haftada Nergis hanımın planlı bir şekilde 3 puan vereceğini bir gün öncesinden söyleyip ona göre puan vermesi yarışmanını tadını kaçırsa da nihayet hafta finaline geldi çattı. [pembebuton]Zuhal Topal’la 10 Mayıs Cuma Haftanın Birincisi[/pembebuton] kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.

6 Mayıs 2019 Pazartesi günü başlayan bu hafta diğer haftalara nazaran daha yüksek puanların verildiğini görüyoruz. Bu hafta en düşük puan alan gelinin puanı bile diğer haftalarda verilen ve 10.000 TL değerindeki parayı kazan gelinin aldığı puanlardan bile fazla olması nedeni ile bu hafta büyük ödülü kazanmak oldukça zor bir hal aldı. Ancak kendisine ve elinin lezzetine güvenen Şeyma, 9 Mayıs Perşembe Puanları verildiği sırada kaynanalardan iyi puanlar alacağını düşünüyor. Not: Zuhal Topal 9 Mayıs Puanları bu yazının devamında tablo içinde verdik.9 Mayıs 2019 Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Yarışan Şeyma ile Kaynanası Elvida Resmi

Şeyma Ağyar, ülkemiz de Kastamonu, Kayseri, Yozgat ve Konya yöresinde kış mevsimin de oldukça sık yapılan ve her il bizim yöremize ait dediği Arabaşı çorbası yapacak. Normal de acı olan bu çorba yaz aylarında fazla tercih edilmez. Çorbanın en önemli kısmı ise içerisine konulan, haşlanmış tavuk olması. Bakalım Şeyma çorbanın tüm özelliklerini yapmayı başarabilecek mi? Not: Zuhal Topal’la Sofrada 9 Mayıs Perşembe puanları esnasında sunucumuzun vereceği puanlama ile dengeyi yakalayacak.

Zuhal Topal’la Sofrada 9 Mayıs Perşembe Puanları İle Menüsü

9 Mayıs Perşembe günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan yarışmacımız Şeyma Ağyar; aslen Kastamonu Safranbolu’lu ve henüz 1 yıllık evli. 24 yaşında olan Şeyma ev hanımı olmasına rağmen sosyal medya üzerinden dekoratif pasta yapıp satıyor.

==> Bu hafta yarışacak son yarışmacı olan Sultan hanımın gelini Ayten’in aldığı puanları görebilmek için [pembebuton]10 Mayıs Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/pembebuton] için tıklayınız.

Eşi Kubilay ile lise de sınıf arkadaşı olduğunu ama o zaman aralarında duygusal bir olayın olmadığını ama üniversitede bitirme projesi için bir arkadaşından yardım istediği ama o arkadaşı Kubilay bu konuda çok iyi demesi üzerine Şeyma, Kubilay ile görüşmeye başladığını daha sonra aralarında duygusal bir bağın olduğunu söyledi. Şu an 1 yıllık evli olan gelinimize mutluluklar dileriz. 9 Nisan Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı Şeyma ile Kaynanası Elvida Resmi

Özel pasta ustası olan Şeyma’nın kayın validesi Elvide Ağyar ise 44 yaşında ve özel firmada kaynak operatörü olarak çalışıyor. Gezmeyi çok seven Elvide hanım garanti yapısı ve geleceği planlaması nedeni ile oldukça dikkatimizi çekti. Sunucumuz Elvide hanımın çantasının ağırlığından bahsedip, içerisinde özel bir şey yok ise çantanda olanları dökebilir misin? dediğin de Elvide hanımın çantasından limon çıkması, günün en komik anlarındandı diyebilirim.  Sözlerimi uzatmadan 9 Mayıs Perşembe günü ekrana gelen bölümde yarışan Şeyma Ağyar’ın menüsünü açıklayalım.

9 Mayıs 2019 Perşembe Şeyma Ağyar’ın Menüsü 


 • Arabaşı Çorbası
 • Peruhi
 • Havuç Tarator
 • Garnitürlü Dana Bonfile
 • Patates Püresi
 • Mevsim Salatası
 • Fincan Kadayıf

 

Zuhal Topal'la Sofrada 9 Mayıs Şeyma'nın Menüsü


Kaynanalar, bu gün Elvide hanımın gelini Şeyma’nın yapacağı menüyü gördüklerinde çok kolay bir menü seçtiğini, 2,5 saat bu menüye oldukça fazla olduğunu 1,5 saat içerinden çıkartılabilecek bir menü olduğundan bahsetti. Ancak kaynanaların bene yanlış düşündüğünü söyleyebilirim. En basit olarak gördüğümüz Arabaşı çorbası ile oldukça uğraştırıcı. ayrıca hamur açıp mantı yapacağı nedeni ile 2,5 saat içerisinde yetiştirme de zorlanacağını düşünüyorum. 

Sözlerimi daha fazla uzatmadan bugün yani 9 Mayıs Perşembe günü yarışan Şeyma’nın kaynanası Elvide hanım ilk gün yarışan Hilal’e 6 puan verirken, İkinci gün yarışan Esra’ya 5 puan verdi. Son bölüm de yarışan Berna’ya ise 4 puan verdi. Her geçen gün Elvide hanımın puanlarında düşme olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz.Zuhal Topal'la Sofrada 9 Mayıs Puanları Verilmeden gelin Şeyma Ağyar

Berna ile Esra’nın kaynanaları bu gün Şeyma’yı oldukça zorlayacağını düşünüyorum. Çünkü Elvide hanım diğer kaynanalardan daha az puan vermesi nedeni ile kaynanalar resmen eleştirmek için hazırlıklı gelecekler. Şimdi Şeyma’nın 9 Mayıs Perşembe puanları hemen alt kısımda tablo içinde sizleri bekliyoruz.  

==> Bu hafta büyük ödül olan 10.000 TL’yi alan gelin belli oldu. [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada Bu hafta kim kazandı[/pembebuton]? sorusunu cevapladığımız yazımıza göz atabilirsiniz. 

9 Mayıs Perşembe Zuhal Topal’la Puanları (Şeyma’nın Puanları)

Fatma  5
Emine  4
Nergis  3
Sultan  4
Zuhal Topal    7
TOPLAM   23

**9 Mayıs Perşembe**

Zuhal Topalla Sofrada 9 Mayıs 2019 Bugün Fragmanı

Aslen Kastamonulu olan ve dekoratif pastalar yapan Şeyma elinin lezzetini kanıtlamak için 9 Mayıs Perşembe günü yarışan 184. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verildi. 


9 Mayıs 2019 Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu (Perşembe)

6 Mayıs 2019 Pazartesi’den itibaren yarışan gelinlerin kaç puan aldığını topluca görebilmek ve bu gün yarışan gelin büyük ödülü kazanıp kazamadığını görebilmek için haftalık toplam puan durumu hemen alt kısımda verilmiştir. 

Son bölüm de yarışan Şeyma’nın puanlarını birazdan kaynanalar ve sunucumuz verecekler. Daha sonra alt kısımdaki puan tablosuna ekleyeceğiz. 


 • 6 Mayıs Pazartesi Hilal’in Puanı= 26
 • 7 Mayıs Salı Esra’nın Puanı = 30
 • 8 Mayıs Çarşamba Berna’nın Puanı = 26
 • 9 Mayıs Perşembe Şeyma’nın Puanı = 23

Şu an için Berna’nın puanları verilmedi. Kısa süre de 9 Mayıs puanlarını ekleyeceğim.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu