Gelinim Mutfakta

9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı?

9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? 9 Nisan cuma haftanın birincisi kim oldu? Bu hafta beş bileziği kim kazandı? Bu hafta en yüksek puanı kim aldı? Haftalık toplam puan durumu sonucuna göre kim birinci oldu? Altınları bu hafta kim aldı? Gelinim Mutfakta 9 Nisan Cuma bilezikleri kim aldı? Haftanın birincisi kim oldu? Haftalık Puan durumuna göre kim birinci oldu? Hepsi ve daha fazlasını bu yazımızda bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 7 Mayıs Cuma Bilezikleri Kim Aldı sonucu görmek için lütfen tıklayınız.

Bu hafta 5 Nisan 2021 tarihinde başlayan yarışma programı 9 Nisan Cuma günü kanal d ekranlarında geldi. Haftanın final bölümünde verilecek puanlar sonucunda 9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu sonucuna göre bu hafta bilezikleri alacak isim belli olacak.

=> Gelinim Mutfakta 16 Nisan Cuma Bilezikleri kim aldı görebilmek için tıklayınız.

9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta toplam puanlar henüz belli olmadan önce bu hafta bilezikleri kimin alabileceğini, daha doğrusu hangi gelin bu hafta bileziklere daha yakın olduğuna bakıldığında;

9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Ayten: 63 puan
  2. Esra: 61 Puan
  3. Seda: 59 puan
  4. Ece: 58 puan

Normal da Perşembe gün verilen puanlama sonrasında Gelinim Mutfakta bu hafta bilezikleri kim aldı? ve bu hafta hangi gelinin elendiği %100 olmasa da büyük oranda kendisini bekli ediyordu. Lakin bu hafta gelinler arasında birinci ile sonuncu arasında sadece beş puan farkın olmasında ötürü tamamen sürpriz bir puanlama olacak.

9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim aldı resmi
9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim aldı Görseli

Şu an Ayten her ne kadar zirvede görülüyor olsa da 9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta toplam puan durumu sonucunda elenip yarışmaya veda etme ihtimali olmasından dolayı bu hafta altınları kim kazandı? Sorusu henüz netlik kazanmadı.

9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim aldı? Kaç puanla bilezikleri aldı? Sorularının cevapları günün puanlaması sonrasında ortaya çıkacak olan puan durumuna göre belli olacak.

9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü olan 5 nisan 2021 tarihinde ekrana gelen hem gelin kaynana hem de yemek yarışması konseptini bir arada sunan yarışma programında bugün verilecek puanlar sonucunda ortaya çıkacak olan bugün 9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu sonucuna göre bir gelin %100 Gelinim Mutfakta bu hafta bilezikleri alan isim olacak. 

Perşembe günü üç gelinin hata yapmasına karşın en son sırada yer alan Ece’nin beklenmedik bir şekilde iyi puanlar almasında dolayı gelinler arasında ki puan farkı 5 puana kadar düştü. Bugün 9 Nisan haftanın final puanlamasında gelecek ilk kaynana bu dengeyi %100 bozabilir.

9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu açıklandığı esnada Seda ve kaynanası

İlk Kaynananın verdiği puanlar en son sırada yer alan gelin bir an da en tepeye çıkabilirken, birinci sırada yer alan gelin ise sonuncu olabilir. Böylesine önemli bir puanlama sonrasında 9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar sonucun da bilezikler sahibini bulacak.

Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim adlı? Diye sosyal medyada en çok sorulan konular arasında yer alıyor. Bizlere gelen bilgi verilen fragmanda Ayten’in elendiğine dair fragman tamamen yanıltmacadan ibaret. Dolayısı ile Ayten’in bilezikleri alma konusunda oldukça büyük şansı var. 

Gelinim Mutfakta 9 Nisan Cuma Bilezikleri kim aldı Resmi
Gelinim Mutfakta 9 Nisan Cuma Bilezikleri kim aldı Görseli

Ayten bu hafta bilezikleri alması için tek yapması gereken bugün Gelinim Mutfakta 9 Nisan Cuma Puan Tablosu sonucunda günün birincisi olup hem çeyrek altını almak, hem de haftanın finalinde bilezikleri kazanmak. Bu amaç doğrultusunda haftanın final bölümünde günün tatlısını en iyi şekilde çıkartmak için çalışacak.

9 Nisan Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Ayten: 63 + 14 = 77
Seda: 59 + 16 = 75
Esra : 61 + 8 = 69
Ece : 58 + 17 = 74

*************************

Gelinim Mutfakta 9 Nisan Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ AYTEN

9 Nisan 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ ESRA (ELEME YAPILMADI)

9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ECE
Gelinim Mutfakta 9 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ECE
9 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ESRA
*************************

9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

29 Mart Pazartesi günü 676. bölümü ile başlayan sevilen ve ilgi ile izlenene yarışma programında haftanın final bölümünde (680) 9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı? Sorusu cevabını buldu. Bu hafta Haftalık puna durumu sonucuna göre Esra ile Ayten bilezikleri  alma konusunda eşit şansa sahip olduğu görülüyor. Lakin son kararı kaynanalar verecek.

Gelinim Mutfakta Ayten Hatamova Gürüf

Bu hafta 9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta haftalık puan durumu sonucuna göre bilezikleri alan yarışmacı %100 Ayten Hatamova oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Ayyy inanmıyorum ya Esra ne çok şanslı iki kere elenecekti Seda sayan eleme
    Yapmadı bununla iki kez oldu elenmedi

  2. Yuhhhh bu kadarda torpil insanın gözüne sokula sokula yapılmaz ki birde acaba burda yazdıklarımız okunup degerlendiriliyor mu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu