Gelinim Mutfakta

9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Belli Oldu! [Son Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 9 Nisan Cuma günün birincisi netleşti. 9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Cuma günü Seda Sayan beş puanı hangi geline verdi? 9 Nisan Cuma günün birincisi bugün kim oldu? Cuma günü çeyrek altını kim aldı? 9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucun da bugün kim birinci oldu? Bu hafta final bölümünde bugün günün birincisi kim oldu? Çeyrek altını hangi gelin aldı? Son Puan durumu sonucuna göre kim önde? Toplam Puanlar da birinci kim oldu? İşte bu soruların cevapları haberimizin devamın da sizleri bekliyor. 

=> Gelinim Mutfakta 16 Nisan Cuma Puanları için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 9 Nisan Cuma Puanları sonucu açıklandığı zaman %100 bir gelin beş adet altın bileziğin sahibi olurken toplam puan durumu sonucuna göre en düşük puanlara sahip olan bir gelin de yarışmaya veda edecek. 

9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları açıklandığı an Esra

Haftanın en kritik puanlaması olan bugün 9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta puanları sırasında bir puanın bile çok ama çok kıymeti olacak. Zira şu an haftalık puan durumuna bakıldığında birinci ile sonuncu arasında sadece beş puan farkın olduğu görülüyor.

Birinci ile sonuncu arasında beş puan farkın gelecek ilk kaynananın vereceği puanlarla aradaki farkın kapanabileceğinden dolayı neredeyse tüm yarışmacıların ortak hedefi bugün 9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup çeyrek altını almak.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 9 Nisan Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta son bölüm de Ece dışında tüm yarışmacılar Seda Sayan’ın sonradan menüye eklediği naneli ayranı sadece aşçı Ece’nin yaptığını, bunda dolayı Ece dışında tüm gelinlerin (-2) puan almasında dolayı Ece tek başına birinci olup çeyrek altını kazana gelin oldu.

9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu açıklandığı esnada Seda ve kaynanası

Ece geldiği ilk günden kolay lokma olmadığını, normal yaşamında da yemek sektöründe çalıştığını açıkça dile getirmişti. Şimdi yarışmada kalmak, geldiği hafta bilezikleri alabilmek için Gelinim Mutfakta 9 Nisan Cuma puanları sırasında kesinlikle çok ama çok iyi puanlar almak zorunda.

Seda Sayan haftanın final bölümünde ki sonuçları açıkladığı sırada en düşük puanı alıp giden gelin için aynen şöyle söyledi; 

“Daha yapacağı çok iş ardı dediğim biri bugün veda ediyor!Seda Sayan

Gelinim Mutfakta 9 Nisan Cuma günün birincisi kim oldu resmi

Bu sözlerin Seda Sayan kendisine güvendiği ama istediği puanlar alamadan elendiği bir gelini ifade etmesi ile kafalar çok karıştı. Final bölümündeki bu düğümü bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmın da ki verilecek puanlar çözecek.

Kaynanaların hafta başında beri verdiği puanlar baktığımızda genel de her bir kaynana en az bir defa gelinin bulabildiği görülüyor. Bundan dolayı gelinler arasında ki puan farkı açılmadı. Bu hafta yarışmada kalmak isteyen kaynana bugün Gelinim Mutfakta 9 Nisan Puanlama esnasında %100 gelinin bulmak zorunda. 

9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Haftanın final puanlaması başlamadan önce son puan durumuna bakıldığında Ayten 63 puanla zirvede yer alırken Esra 61 puanla hemen Ayten’in arkasında geliyor.

Bugün toplam puan durumu sonucun da bu iki gelin dışında farklı biri isim bile bilezikleri alma şansı var. Kısaca bugün Gelinim Mutfakta 9 Nisan Cuma puanlaması sırasında bilezikleri almak için herkesin hemen hemen eşit şansa sahip olduğu görülüyor.

Gelinim Mutfakta 9 Nisan Cuma Puan Durumu

Bu Hafta yarışmaya ı hem de mektepli bir aşçı dahil oldu. ayağının toz ile çeyrek altını alan Ece ikinci günden Perşembe gününe kadar hep düşük puanları alan gelin oldu. Son bölümde yine beklenmedik bir çıkış yaparak mevcut puanlarını yükseltmeyi başardı. Bugün Seda Sayan’ın vereceği haftanın final puanlaması olan 9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması sonucunda bilezikleri alacak gelin %100 belli olacak. Dikkat: Gelinim Mutfakta 9 Nisan Cuma puan durumu sonucu yazının sonuynda açıklanmıştır. Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Aysun ve Zeynep gittikten sonra yarışmada en iyi benim kavgası ve mücadelesi Ayten ile Esra’ya kaldı. Ayten beş puan aldıkça rakiplerinin moralini düşürmek için yılan dansı yaparken, Esra ise beş aldıktan sivri dili ile rakiplerinin moralini düşürmeye çalıştı. Bugün 9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucuna hangi gelinin başarılı olacağını hep birlikte izleyeceğiz. 

Şu bir gerçek ki gelinler arasında daha doğrusu birinci ile sonuncu arasında Cuma puanlaması öncesinde sadece beş puan fark olduğu için bugün Gelinim Mutfakta 9 Nisan puanlaması sonucunda günün birincisi olup bugün çeyrek altını alan gelin aynı zamanda bilezikleri de alıp çifte bayram yapabilecek.

Gelinim Mutfakta 9 Nisan Cuma Puan Durumu sonucu açıklandığı an Ece

Bu şansı kaçırmak istemeyen tüm yarışmacılar ellerinden gelenin fazlasını yapmak için kollarını sıvadılar.

Haftanın final bölümünde Seda Sayan beş puanı kime verdi? Cuma çeyrek altını kim kazandı? Nisan Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu en yüksek puanı kim aldı? 9 Nisan 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Toplam Puan durumu sonucuna göre en yüksek puanı kim aldı? Son puan durumu sonucuna göre bilezikleri kim kazandı? İşte bu soruların cevapları da alt kısımda ki puan tablosu içinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 9 Nisan Puanları (09/04/2021 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

9 Nisan Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Ayten: 3
Seda: 5
Esra: 4
Ece: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevda’nın verdiği Puanlar

Ayten: 3
Seda: 1
Esra. 1
Ece: => Sevda’nın Gelini 5

*************************
” 9 Nisan 2021 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Fatma’nın verdiği Puanlar

Ayten: 3
Seda: 4
Esra: => Fatma’nın Gelini 1
Ece: 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Ayten: => Neriman’ın Gelini 4
Seda: 1
Esra: 1
Ece: 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Ayten: 1
Seda: => Nagehan’ın Gelini 5
Esra: 1
Ece: 1

*************************

Gelinim mutfakta 9 Nisan Cuma Toplam Puanlar

Ayten 3 3 3 4 1 14
Seda 5 1 4 1 5 16
Esra 4 1 1 1 1 8
Ece 1 5 5 5 1 17 

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (5-9 Nisan) – Cuma

*************************

Ayten: 63 + 14 = 77
Seda: 59 + 16 = 75
Esra : 61 + 8 = 69
Ece : 58 + 17 = 74

*************************

Gelinim Mutfakta 9 Nisan Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ECE
Gelinim Mutfakta 9 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ECE
9 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  ESRA

*************************

Gelinim Mutfakta 9 Nisan 2021 Cuma Fragmanı İzle

9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bir gelin kesin olarak elenirken bir gelin de kesin olarka beş altın bileziği alacak. İşte o anların kısa videosu olarak Gelinim Mutfakta 9 Nisan Cuma fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

28 Yorum

 1. Bu Esra bir proje bunu elemezler diyordum,sonuncu olunca yanılmışım gidiyor dedim.Ama yanilmamisim bu gerçekten bir projeymis

  1. Evet çok doğru söylüyorsun.19 şubat elendi.bu hafta eleme yok dediler. haftasına gene elendi.Sonra 1 ay sonra geldi 1 puanla 5 bilezik verdiler..bu gün gene elendi.eleme yok dediler.seda sayanda şaşırdı…..kız 4 hafta kaldığı yarışmada 3 kere elendi.kendini çok yetenekli sayıyor.4 tane 1 almış hala kendisini iyi yaptığı zanneden at gözlüklü.

 2. Esra elenene kadar izlemiycem zeynebe neler söylediler geri döndü diye bu Esra’nın kaçıncı elenişi resmen torpil

 3. Madem bu bir yarışma programı kim sonuncu olduysa eleyin kardeşim,işinize geleni bırakıyor gelmeyeni gönderiyorsunuz sonrada adaletten dürüstlükten bahsediyorsunuz ne güzel dunya ve.

  1. esra 2 defa sonuncu oldu bu hafta eleme yok dediler….diğer yarışmacıların suçu ne…seda sayan ve yapımcı adaletsiz…..bu gün eceden 2 puan neden kesmediler.

 4. ECE ŞERBETİNİ FAZLASINI KULLANMAYIP DÖTÜĞÜ İÇİN ECE’DEN 2 PUAN KESİLMESİ GEREKİYORDU!..BUNA RAĞMEN İKİ PUAN KESİLMEDİ!…

 5. Sedaya çok haksızlık yapılıyor ya kurada kaybediyor ya da bugün Ece şerbetini eksik kullandı 2 puanı kesilseydi Seda alırdı sedanın hakkı yeniyor

 6. Seda Sayan çok ayrımcılık yapıyor aysun giti eleme yaptı esra sonuncu oldu eleme yapmadı kıcık seda sayan

  1. DOĞRU SÖYLÜYORSUN.SEDA SAYAN TABAKLARI BİLİYOR.BU GÜN ESRANIN ÇİĞ TATLISINA 4 VERDİ.HERKEZ 1 VERİRKEN .KIZ GERİDEN REKOR KIRACAKTI

 7. Seda sayan esrayı neden tutuyor.olmamış tatlıya neden 4 veriyor.3 kaynanadanda 5 alan tatlıya neden 1 veriyor.
  Geçen zeynep elenmesin diye diğer kızlardan 2 puan düşmüştü zeynep yırtmıştı.bugün eceden neden 2 puan düşmedin.
  adaletsiz program.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu